POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.07.2018, 17:51:35] • Świnoujście

Ulica Łużycka stała się ulicą jedno-kierunkową?

Ulica Łużycka stała się ulicą jedno-kierunkową?

fot. Czytelnik

Nasz czytelnik przesyła nam zdjęcie wraz z zapytaniem, czy ulica Łużycka jest ulicą jedno-kierunkową, jeśli tak, to od kiedy?

- Czy Łużycka stała się jednokierunkowa, widzieliście jakieś informacje na ten temat znaki o zmianie organizacji ruchu? Czyj to pomysł? - przesyła zapytanie nasz czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Czwartek [19.07.2018, 07:38:50] • [IP: 178.238.245.**]

nareszcie można normalnie przejechać

Gość • Czwartek [12.07.2018, 17:36:56] • [IP: 95.129.229.***]

Chyba najbardziej zadowolony jest właściciel myjni. Na pewno ma mniej roboty.

Gość • Czwartek [12.07.2018, 16:19:05] • [IP: 178.235.182.***]

Grodzka od ul. Grunwaldzkiej też jednokierunkowa.

Gość • Czwartek [12.07.2018, 13:10:05] • [IP: 80.245.178.***]

dobry pomysl, psy szczekaja a karawana pojedzie dalej. a czytelnik ktory widzi znak i pyta, czy droga stala sie jednokierunkowa to mam nadzieje, ze posiada co najwyzej uprawnienia do kierowania wozkiem w sklepie

Gość • Czwartek [12.07.2018, 10:17:45] • [IP: 5.172.232.**]

dobre musi miec ktos układy nie było gdzie parkowac to teraz jest

Gość • Środa [11.07.2018, 18:30:11] • [IP: 178.235.179.***]

wszystko przez auto pomoc ?? bo pan nie mial gdzie swoich aut parkowac ?

Gość • Środa [11.07.2018, 15:00:04] • [IP: 77.252.46.**]

Ta ulica powinna być poszerzona do 12 metrów i puścić nią główny ruch odciążając ulicę Kruczą i Grunwaldzką.

Gość • Środa [11.07.2018, 13:24:42] • [IP: 188.47.75.**]

W ktorym miejscu to dobry pomysl? Miasto nie potrafi wyegzekwowac zakazu postoju i w ten sposob sankcjonuje wlasna bezsilnosc. :(

Gość • Środa [11.07.2018, 10:59:04] • [IP: 80.245.191.***]

Znaki informacyjne stoja na ulicy grunwaldzkiej, jak ktos jedzie na pamięc tak jak wasz czytelnik to potem jest zdziwiony.

Gość • Środa [11.07.2018, 07:52:06] • [IP: 178.238.245.**]

nareszcie! bardzo dobry pomysł, szkoda tylko że kierowcy jeżdżą na pamięć pod prąd : (

DriveR • Wtorek [10.07.2018, 19:46:46] • [IP: 80.245.180.**]

Tak, od 9-tego Lipca 2018. ul.Łużycka jest ulicą jednokierunkową.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 19:09:35] • [IP: 23.226.237.*]

Pewnie kolejny zacny pomysł" Beton Lejdi."...

Oglądasz 1-12 z 12
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■