POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.07.2018, 19:14:08] • Świnoujście

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

Policjanci otrzymali niepokojące zgłoszenie w czwartkowe popołudnie. Jak się okazało, na jednej z ulic szalał mężczyzna, który prawdopodobnie mógł zażyć narkotyk zmieniający ludzi w zombie. O całej sytuacji opowiedział naszemu reporterowi przerażony świadek zdarzenia.

O całej sytuacji opowiedział nam jeden z Mieszkańców, który w chwili zdarzenia robił zakupy w pobliskim sklepie i zauważył, że przy jego rowerze stoi dziwnie pobudzony mężczyzna.

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

- Na miejsce przyjechało pogotowie i policja, pytali się mnie czy nie widziałem dziwnie zachowującego się mężczyzny. Ja na to odpowiedziałem, że tak, przed chwilą byłem w pobliskim warzywniaku i bałem się, że ukradnie mi rower, bo jakoś dziwnie się zachowywał. Postanowiłem podejść do roweru, wtedy mężczyzna poszedł dalej i zaczął walić w ściany, głaskał jarzębinę i wydawał przerażające odgłosy. Był na boso i w spodniach od kombinezonu, tak jakby dopiero co wrócił z pracy. Powiedziałem policji, że mam rower i mogę szybko zobaczyć, czy nie ma go w okolicy, po chwili go znaleźliśmy - opowiadał jeden z Mieszkańców.

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

Po obezwładnieniu mężczyzny przez policjantów, został on zaprowadzony do karetki, gdzie ratownicy medyczni sprawdzili alkomatem, czy nie jest pod wpływem alkoholu. Po wszystkim, w kajdankach zaprowadzono go policyjnego radiowozu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 12:22:59] • [IP: 94.254.228.**]

Prawda dużo ludzi chandluje narkotykami najczęściej spotyka się osoby posiadające marihuane to przesada żeby ludzie ćpali a nic nie można z tym zrobić dileruja po nocach chodzą po klatka i zostawiają puszki po piwie na skrzynkach. Nawet strach wózka zostawić na klatce schodowej

Gość • Sobota [14.07.2018, 17:24:13] • [IP: 213.205.240.***]

Porażka swinoujscie zawsze szybkie było w wynalazkach dilerzy handlują legalnie nikt z tym nic nie robi co sie dziwić

Anonymous • Sobota [14.07.2018, 11:09:25] • [IP: 31.0.41.**]

Gość 15:20:53 to dodaj jeszcze do narkotyków cukier (bardzo uzależnia) sól, kawę, herbatę. .. lekarstwa w aptekach. MJ to zwykła roślina z niezwykłym możliwościami użycia. To nie daje tylko haju ale również leczy, daje budulec na domy, liny, cuchy itp. .. Oraz BARDZO OCZYSZCZA POWIETRZE Z CO2. Ale twoja wiedza pochodzi z tv i gazet dlatego nie zrozumiesz. Dla ciebie woda i wóda zawsze będzie tym samym. Żałosne

Gość • Sobota [14.07.2018, 05:14:46] • [IP: 188.146.172.**]

Najlepiej -. ..' Biegał z bosymi stopami...'

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:38:49] • [IP: 176.221.122.***]

to ta flakka to chyba jakaś egzotyczna choroba, skoro" atakuje". myślałam ze narkotyk sam z siebie nie może zaatakować, a tu proszę.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:20:53] • [IP: 31.156.184.***]

Tak jak porównać wodę do wódki...kolejna bzdura. Jedno i drugie to narkotyk. Może zioło działa mniej niszcząco ale w dalszym ciągu to syf.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:05:33] • [IP: 188.146.166.**]

To samo brał co ci na imprezie niedawno słynnej z lotami przez okno.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:51:38] • [IP: 176.221.122.***]

Latanie na boso jest lepsze niż chodzenie po wodzie. Wy tam zatrudniacie 12 latkòw na przerwie wakacyjnej?

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:33:38] • [IP: 176.221.122.***]

A niech zra to gowno. Sami sie wykończą na własne życzenie

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:25:53] • [IP: 37.248.156.**]

policja ma szczescie ze mieszkaniec miał rower a rower ma szczescie ze ma takiego czujnego mieszkanca i ten nabuzowany ma szczescie ze ma spodnie od drelichów i nie rąbnął roweru mieszkańca...tylko jarzebina ma pecha bo kto teraz bedzie ja głaskał...

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:14:34] • [IP: 94.254.166.***]

Widać w lipcu patologia wychodzi na ulicę czas zamykać takich w zakładach bez wyjątku bo napatoczy się kiedyś i zostanie zmasakrowany

jerzyk • Piątek [13.07.2018, 11:41:39] • [IP: 78.133.244.**]

miasto moherów a nowoczesny narkotyk, co za rozbieżność.

Gość • Piątek [13.07.2018, 10:54:23] • [IP: 37.47.174.**]

to Cejrowskiego też za to że boso przez świat?

Anonymous • Piątek [13.07.2018, 10:34:20] • [IP: 31.0.35.*]

Ktoś kto porównuje Marychę do dopalaczy sam jest . .. To jak porównać wodę do wódki. Ludzie, nie znacie się a głupie komentarze wystawiacie. Co za świat !!

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:53:41] • [IP: 23.226.237.*]

To już nie można być sobą?

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:31:54] • [IP: 94.254.233.**]

Mam pytanie do prawników i psychiatrów, jak klient po zazyciu jakiegokolwiek narkotyki czy dopalacza popełni zbrodnie lub spowoduje ciężkie uszkodzenie ciała to odpowiada w pełni za swój czyn czy w chwili popełnienia miał ograniczoną zdolność rozumowania? Czy klient który broni się przed agresją takiego zombie uszkodzi lub spowoduje śmierć zombie odpowiada prawnie?

Pingu • Piątek [13.07.2018, 09:21:49] • [IP: 93.94.188.***]

Szanowna młodzieży która tak wesoło komentuje zajście, chciałbym Was poinformować, że za przyjazd tych służb/ Policja, Pogotowie / zapłacicie Wy bądź wasi rodzice więc nie widzę w tym nic wesołego gdy jakiś" prototyp" was okrada.Tak wam się podoba jak naćpany pajac wyciąga wam z kieszeni pieniądze?

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:35:59] • [IP: 62.69.229.**]

Od kiedy głaskanie jarzębiny, chodzenie boso czy walenie w ściany jest karalne? Pogotowie sprawdziło alkohol, ale narkotyków już nie i dlatego strachliwa policja zabrała nieszczęśnika do aresztu? A gdyby to był dedeerowiec, to też wzięliby go do aresztu?

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:13:40] • [IP: 178.235.176.***]

molestował jarzębinę?

Gość • Piątek [13.07.2018, 06:26:03] • [IP: 188.146.166.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:42:29] • [IP: 176.221.113.**]

A dopiero lewactwo i Kukiz 15 tak obstawali za legalizacją narkotyków, z marihuaną na czele. Wtedy dopiero by się działo!

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:40:43] • [IP: 176.221.113.**]

FLAKKA ZOMBIE! Już o tym narkotyku wszyscy wiedzą. Jest owiany sławą i coraz więcej ludzi będzie chciało go wypróbować. Do czego zmierza ten świat? Jak człowiek może takie rzeczy wymyślać i produkować dla innego człowieka? :(

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:36:07] • [IP: 178.238.245.**]

Dobrze, że Pan miał rower i pomógł Pan Policji. W imieniu lokalnej społeczności - dziękuję :-)

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:24:02] • [IP: 178.238.246.***]

Pójdę boso

Kejran • Czwartek [12.07.2018, 23:17:40] • [IP: 185.210.39.**]

Trzeba szybko reagować. W Somalii 1 typ po zażyciu flakka zamienił się w zombie i zaczął zarażać innych ludzi. Musiał wkroczyć uzbrojony oddział pobliskiego plemiennego watażki, który strzałami w głowę rozprawił się z pokaźną już grupką kilkunasty zarażonych. Ciała spalony i zasypano wapnem. Mam nadzieję że u nas w razie podobnego zdarzenie policja i wojsko nie zawahają się użyć ostatecznego rozwiązania kwestii zombie.

Oglądasz 1-25 z 52
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ Przed szkołą na ulicy Witosa 12 znaleziono kartę do banku na nazwisko Pawłowski Adam. Do odbioru jest w sekretariacie SP1 ul. Witosa w Świnoujściu ■ W dniach 24 -26 września 2018 r., w godzinach od godz. 11.00 do godz. 12.00, w związku z planowanymi ćwiczeniami ratowniczo - pożarniczymi prowadzonymi przez Uzdrowisko Świnoujście S.A., mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■