POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.07.2018, 19:14:08] • Świnoujście

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

Policjanci otrzymali niepokojące zgłoszenie w czwartkowe popołudnie. Jak się okazało, na jednej z ulic szalał mężczyzna, który prawdopodobnie mógł zażyć narkotyk zmieniający ludzi w zombie. O całej sytuacji opowiedział naszemu reporterowi przerażony świadek zdarzenia.

O całej sytuacji opowiedział nam jeden z Mieszkańców, który w chwili zdarzenia robił zakupy w pobliskim sklepie i zauważył, że przy jego rowerze stoi dziwnie pobudzony mężczyzna.

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

- Na miejsce przyjechało pogotowie i policja, pytali się mnie czy nie widziałem dziwnie zachowującego się mężczyzny. Ja na to odpowiedziałem, że tak, przed chwilą byłem w pobliskim warzywniaku i bałem się, że ukradnie mi rower, bo jakoś dziwnie się zachowywał. Postanowiłem podejść do roweru, wtedy mężczyzna poszedł dalej i zaczął walić w ściany, głaskał jarzębinę i wydawał przerażające odgłosy. Był na boso i w spodniach od kombinezonu, tak jakby dopiero co wrócił z pracy. Powiedziałem policji, że mam rower i mogę szybko zobaczyć, czy nie ma go w okolicy, po chwili go znaleźliśmy - opowiadał jeden z Mieszkańców.

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

Po obezwładnieniu mężczyzny przez policjantów, został on zaprowadzony do karetki, gdzie ratownicy medyczni sprawdzili alkomatem, czy nie jest pod wpływem alkoholu. Po wszystkim, w kajdankach zaprowadzono go policyjnego radiowozu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 12:22:59] • [IP: 94.254.228.**]

Prawda dużo ludzi chandluje narkotykami najczęściej spotyka się osoby posiadające marihuane to przesada żeby ludzie ćpali a nic nie można z tym zrobić dileruja po nocach chodzą po klatka i zostawiają puszki po piwie na skrzynkach. Nawet strach wózka zostawić na klatce schodowej

Gość • Sobota [14.07.2018, 17:24:13] • [IP: 213.205.240.***]

Porażka swinoujscie zawsze szybkie było w wynalazkach dilerzy handlują legalnie nikt z tym nic nie robi co sie dziwić

Anonymous • Sobota [14.07.2018, 11:09:25] • [IP: 31.0.41.**]

Gość 15:20:53 to dodaj jeszcze do narkotyków cukier (bardzo uzależnia) sól, kawę, herbatę. .. lekarstwa w aptekach. MJ to zwykła roślina z niezwykłym możliwościami użycia. To nie daje tylko haju ale również leczy, daje budulec na domy, liny, cuchy itp. .. Oraz BARDZO OCZYSZCZA POWIETRZE Z CO2. Ale twoja wiedza pochodzi z tv i gazet dlatego nie zrozumiesz. Dla ciebie woda i wóda zawsze będzie tym samym. Żałosne

Gość • Sobota [14.07.2018, 05:14:46] • [IP: 188.146.172.**]

Najlepiej -. ..' Biegał z bosymi stopami...'

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:38:49] • [IP: 176.221.122.***]

to ta flakka to chyba jakaś egzotyczna choroba, skoro" atakuje". myślałam ze narkotyk sam z siebie nie może zaatakować, a tu proszę.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:20:53] • [IP: 31.156.184.***]

Tak jak porównać wodę do wódki...kolejna bzdura. Jedno i drugie to narkotyk. Może zioło działa mniej niszcząco ale w dalszym ciągu to syf.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:05:33] • [IP: 188.146.166.**]

To samo brał co ci na imprezie niedawno słynnej z lotami przez okno.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:51:38] • [IP: 176.221.122.***]

Latanie na boso jest lepsze niż chodzenie po wodzie. Wy tam zatrudniacie 12 latkòw na przerwie wakacyjnej?

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:33:38] • [IP: 176.221.122.***]

A niech zra to gowno. Sami sie wykończą na własne życzenie

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:25:53] • [IP: 37.248.156.**]

policja ma szczescie ze mieszkaniec miał rower a rower ma szczescie ze ma takiego czujnego mieszkanca i ten nabuzowany ma szczescie ze ma spodnie od drelichów i nie rąbnął roweru mieszkańca...tylko jarzebina ma pecha bo kto teraz bedzie ja głaskał...

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:14:34] • [IP: 94.254.166.***]

Widać w lipcu patologia wychodzi na ulicę czas zamykać takich w zakładach bez wyjątku bo napatoczy się kiedyś i zostanie zmasakrowany

jerzyk • Piątek [13.07.2018, 11:41:39] • [IP: 78.133.244.**]

miasto moherów a nowoczesny narkotyk, co za rozbieżność.

Gość • Piątek [13.07.2018, 10:54:23] • [IP: 37.47.174.**]

to Cejrowskiego też za to że boso przez świat?

Anonymous • Piątek [13.07.2018, 10:34:20] • [IP: 31.0.35.*]

Ktoś kto porównuje Marychę do dopalaczy sam jest . .. To jak porównać wodę do wódki. Ludzie, nie znacie się a głupie komentarze wystawiacie. Co za świat !!

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:53:41] • [IP: 23.226.237.*]

To już nie można być sobą?

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:31:54] • [IP: 94.254.233.**]

Mam pytanie do prawników i psychiatrów, jak klient po zazyciu jakiegokolwiek narkotyki czy dopalacza popełni zbrodnie lub spowoduje ciężkie uszkodzenie ciała to odpowiada w pełni za swój czyn czy w chwili popełnienia miał ograniczoną zdolność rozumowania? Czy klient który broni się przed agresją takiego zombie uszkodzi lub spowoduje śmierć zombie odpowiada prawnie?

Pingu • Piątek [13.07.2018, 09:21:49] • [IP: 93.94.188.***]

Szanowna młodzieży która tak wesoło komentuje zajście, chciałbym Was poinformować, że za przyjazd tych służb/ Policja, Pogotowie / zapłacicie Wy bądź wasi rodzice więc nie widzę w tym nic wesołego gdy jakiś" prototyp" was okrada.Tak wam się podoba jak naćpany pajac wyciąga wam z kieszeni pieniądze?

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:35:59] • [IP: 62.69.229.**]

Od kiedy głaskanie jarzębiny, chodzenie boso czy walenie w ściany jest karalne? Pogotowie sprawdziło alkohol, ale narkotyków już nie i dlatego strachliwa policja zabrała nieszczęśnika do aresztu? A gdyby to był dedeerowiec, to też wzięliby go do aresztu?

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:13:40] • [IP: 178.235.176.***]

molestował jarzębinę?

Gość • Piątek [13.07.2018, 06:26:03] • [IP: 188.146.166.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:42:29] • [IP: 176.221.113.**]

A dopiero lewactwo i Kukiz 15 tak obstawali za legalizacją narkotyków, z marihuaną na czele. Wtedy dopiero by się działo!

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:40:43] • [IP: 176.221.113.**]

FLAKKA ZOMBIE! Już o tym narkotyku wszyscy wiedzą. Jest owiany sławą i coraz więcej ludzi będzie chciało go wypróbować. Do czego zmierza ten świat? Jak człowiek może takie rzeczy wymyślać i produkować dla innego człowieka? :(

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:36:07] • [IP: 178.238.245.**]

Dobrze, że Pan miał rower i pomógł Pan Policji. W imieniu lokalnej społeczności - dziękuję :-)

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:24:02] • [IP: 178.238.246.***]

Pójdę boso

Kejran • Czwartek [12.07.2018, 23:17:40] • [IP: 185.210.39.**]

Trzeba szybko reagować. W Somalii 1 typ po zażyciu flakka zamienił się w zombie i zaczął zarażać innych ludzi. Musiał wkroczyć uzbrojony oddział pobliskiego plemiennego watażki, który strzałami w głowę rozprawił się z pokaźną już grupką kilkunasty zarażonych. Ciała spalony i zasypano wapnem. Mam nadzieję że u nas w razie podobnego zdarzenie policja i wojsko nie zawahają się użyć ostatecznego rozwiązania kwestii zombie.

Oglądasz 1-25 z 52
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■