░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.07.2018, 09:36:47] • Świnoujście

Głośniki ustawione na Świnoujście. Rok temu organizator przepraszał. Teraz mamy powtórkę z rozrywki...

Głośniki ustawione na Świnoujście. Rok temu organizator przepraszał. Teraz mamy powtórkę z rozrywki...

fot. Czytelnik

Techno Party, organizowane co roku na plaży w Ahlbecku to impreza, której nie sposób nie dostrzec, a właściwie, nie usłyszeć. Można nie być na plaży, nie stać w roztańczonym tłumie, nie widzieć efektów specjalnych, a i tak będziemy wiedzieć, że techno party trwa w najlepsze. Mieszkańcy i wczasowicze, przebywający na obu wyspach, tej nocy nie zaznali spokoju. Od rana posypały się liczne pytania od naszych Czytelników, których zastanawia, dlaczego rok temu organizatorzy imprezy przepraszali za nadmierny hałas i obiecywali na przyszłość ustawienie głośników, a sytuacja się powtórzyła.

Na temat dziwnych, dudniących dźwięków ze strony Niemiec wypowiedział się jeden z Mieszkańców:

- Jak zwykle co roku coś dzieje się na plaży w Niemczech skąd przychodzą bardzo głośne dudniące dźwięki, które nie dają spać. Po 1.00 w nocy i tylko huczy i dudni. Czy portal mógłby zbadać sprawę? Podobno już rok temu tego typu imprezy odbywały się na plaży w Niemczech i organizator nawet przepraszał. Niestety widocznie jego pamięć jest za krótka, bo w tym roku zorganizował imprezę tak głośną, że słychać ją na osiedlu zachodnim przy zamkniętych oknach- napisał Mieszkaniec osiedla Zachodniego.

Głośniki ustawione na Świnoujście. Rok temu organizator przepraszał. Teraz mamy powtórkę z rozrywki...

fot. Czytelnik

Inny Czytelnik:
- Witam serdecznie. Piszę do Państwa w dość znanej już sprawie a mianowicie głośnej imprezy naszych zachodnich sąsiadów. Piszę do Państwa o 23:02 i ciągle słyszę głośne dudnienie pomimo zamkniętych okien dobiegające z północnego zachodu miasta. Wkurza mnie brak odpowiedniej reakcji ze strony naszego miasta na tę sytuacje. Egoizm Niemców jest wszystkim już chyba dobrze znany ze sposobu poruszania się samochodami po mieście. Egoizm związany z UBB też chyba Państwo pamiętacie. Dochodzi również teraz ta muzyka. Dużo na ten temat komentować się nie chce, generalnie zalatuje to wielką egoistyczną gównażerią. Uważam, że jako miasto jesteśmy bardzo gościnni dla Niemców, ale takie zachowanie z ich strony jest co najmniej niesmaczne. Nie wierzę że nie można tego problemu rozwiązać mniej egoistycznie. Głupiemu ciężko wytłumaczyć, ale zawsze warto mieć nadzieję że w końcu zrozumie iż relacje z sąsiadem są czasem ważniejsze niż parę euro -z poważaniem chcący wypocząć w ciszy mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 153, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 153

Gość • Sobota [21.07.2018, 21:16:39] • [IP: 46.231.56.***]

Ludzie dajcie spokój nasze miasto zrobilo sie naprawdę nudne dziwicie sie czemu mlodzi ludzie uciekaja z tego miasta. Tu nie ma zadnych atrakcji imprez itp. Ale dla kuracjuszy emerytow miasto stanie na glowie aby dobrze i przede wszystkim w spokoju spedzili tu sezon. To jest smiech na sali u nas to nawet porzadnej dyskoteki nie ma bo by przeszkadzala oczywiscie kuracjusza. Po co zamieszczacie wogle takie artykuly zeby sie z kompromitować chyba

FineMusic • Czwartek [19.07.2018, 07:59:21] • [IP: 115.124.204.***]

robic imprezy!!Więcej underground i performance bo kultura umiera. Nastepnym razem skierować glosniki w strone morza i po problemie. Widze ze 95% ludzi ma leb wykrecony against German Nation. Shame.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 22:29:14] • [IP: 31.0.42.*]

Widać jak nas traktuje ten podobno inteligentny naród. Porażka. I co? Jak zwykle pożalimy się a oni jak nas mieli w d tak mają

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 19:49:01] • [IP: 178.235.178.***]

Głośniki powinny być skierowane w kierunku wody, jeżeli tak nie było, a były skierowane w miasto to powinni się złożyć zbiorowy pozew o zakłucanie ciszy nocnej !! mieszkam na Wojska Pol. i napierdalało to głośno tak że nie można było zasnąć , rozumiem młodych ze to ich atrakcja bawcie się do upadłego ale kórła róbta to z głową. nie wszyscy są na urlopie inni pracują na waszee zasrane 500+

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 19:21:46] • [IP: 31.0.42.*]

Nie powinno być. Rok wcześniej było niesamowicie głośno i w tym roku to samo. Naprawdę przesada z tym hałasem. Niemcy swoje łubu-dubu powinni organizować bliżej swoich" wiosek" a nie przy granicy z Polską a w dodatku ustawiać głośniki w stronę naszego miasta. To czysta złośliwość, olewanie nas, jako sąsiadów. Nie widzę innego wytłumaczenia. Krojom nas oplatą klimatyczną, powodują liczne problemy na drogach, w ramach" współpracy" czy dogadania się (jak zwał tak zwał) mogliby wysłuchać naszych uwag sprzed roku. Po prostu kolejny dowód, że mają nas w głębokim poważaniu. Osoby którym ten hałas podoba się niech im na zdrowie będzie, życzę aby w ten sposób umilało im życie ich najbliższe otoczenie. Na zdrowie. Ja w halasie, szczególnie nocnym nie gustuję i proszę mi tego nie narzucać!

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 19:19:32] • [IP: 94.254.231.***]

Polecam Ciechocinek

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 18:07:36] • [IP: 93.227.30.**]

Deb lu jeden z drugim, pracujemy i w soboty do popołudnia, więc w nocy tj, 23.00- 6.00chcemy mieć spokój. Chcesz sobie posłuchać muzyki w weekend - słuchaj ale nie wszyscy inni muszą ją słyszeć buraku. Szkopy celowo skierowali głośniki w stronę miasta bo u nich ma być cisza - za hałas są srogie kary.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 17:05:09] • [IP: 95.129.224.***]

podobno maja lupac do konca wakacji

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 15:03:37] • [IP: 57.98.63.***]

Mieszkamy nad morzem, woda niesie dźwięk, więc nie rozumiem poruszenia. Z naszego amfiteatru też niesie i jakoś nikt nie narzeka. Jest lato, pogoda dopisuje to i młodzi się bawią. Lepiej tak niż mieli by wdawać się w rozboje dla rozrywki... Może od razu połóżcie się na cmentarzu w trumnach to nic Wam nie będzie przeszkadzać. Miasto wiecznie niezadowolonych emerytów i tyle.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 13:09:33] • [IP: 62.69.252.***]

Jak tak można co?? Mieszkam niedaleko mam małe dziecko ale nic nam nie przeszkadzało! Ze Świnoujścia zrobił się Ciechocinek i mohery szwędające się po naszych ulicach jak święte krowy którym wszystko przeszkadza i wszystko jest źle!! A potem płacz bo młodzi wyjeżdżają i niema kto na emerytury pracować!! To jest nadmorskie miasto zimą wymiera! Dajcie nam się chociaż latem pobawić!! Jak można być takim egoista i nie patrzeć na to że inni też chcą żyć i korzystać z wakacji?! Cebulaczki kochane przymknac oko i nie kręcić afery!!

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 13:01:31] • [IP: 62.69.252.***]

Jak tak można co?? Mieszkam niedaleko mam małe dziecko ale nic nam nie przeszkadzało! Ze Świnoujścia zrobił się Ciechocinek i mohery szwędające się po naszych ulicach jak święte krowy którym wszystko przeszkadza i wszystko jest źle!! A potem płacz bo młodzi wyjeżdżają i niema kto na emerytury pracować!! To jest nadmorskie miasto zimą wymiera! Dajcie nam się chociaż latem pobawić!!

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 10:33:37] • [IP: 78.10.206.**]

A bawcie sie tepaki ile wlezie, sluchajcie tego grzmotu nazywanego muzyka, drzyjcie japy, ale robcie to do godz. 22. Nie rozumiem czemu majlepsza zabawa ma byc wtedy kiedy inni chca spac!! Dlaczego pod oslona nocy?? Wstydzicie sie czegos, ze musicie sie chowac w ciemnosci niewybawione matoly?? Zabawiajcie sie w dzien i dajcie odpoczywac w nocy!!

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 09:58:28] • [IP: 188.146.173.***]

Mohery nie tak drą ryja i dobrze nam. Tera debil wali dzwonami że ogłuchnąć można.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 07:52:40] • [IP: 92.42.112.**]

Aco władze miasta z tym zrobiły?

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 07:19:15] • [IP: 31.1.110.***]

Panie i Panowie dla których wszystko jest złem proszę na okres leni wyjeżdzać do Ciechocinka tam zaznacie spokoju, a młodym dajcie się bawić w tym starczym kutorcie.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 02:20:42] • [IP: 94.254.231.***]

Dajcie chociaz latem nam mlodym zyc i sie bawic a czytelnik moze sobie wymienic okna albo kup Pan sobie stopery

j444 • Poniedziałek [16.07.2018, 00:17:44] • [IP: 176.221.123.**]

A tak na marginesie, popieram wesoły sposób życia Niemców, dawać jak najgłośniej, komu w Polsce nie pasuje to stopery w uszy i lulać.

j444 • Poniedziałek [16.07.2018, 00:13:16] • [IP: 176.221.123.**]

Są u siebie, więc Polacy mogą ich cmoknąć jedynie w zad.

Tango • Niedziela [15.07.2018, 23:55:45] • [IP: 62.69.241.**]

Szkoda, że Świnoujście nie ma Gospodarza...

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:28:18] • [IP: 92.42.114.***]

Przykro się czyta te wszystkie żale mieszkańców do prezydenta i urzędników w urzędzie. Jeszcze bardziej przykre jest to że krytyka jest uzasadniona. Przykre jest też to że krytykowane osoby na tle Niemiec zachowują się jak ta panienka z pod latarni. Jak to się ma do tych nagród otrzymywanych przez prezydenta i miasto.

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:25:22] • [IP: 83.11.80.***]

Skąd zrobiono to zdjęcie?

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:20:02] • [IP: 176.221.122.*]

Wy jesteście jacyś popier**leni!! Inaczej tego określić nie mogę. Jak Wam nie pasuje życie w mieście to won na wiochę i cieszcie się cisza. Swinoujscie umiera z roku na rok jest coraz gorzej, tutaj już nie ma życia w sezonie przez takich durnych statuchow jak wy!! I co wam się stało, ze muzyka trochę pograła? Nie możecie przez to żyć czy jak? Dudnienie w domu? To jakie wy okna macie, z papieru?! Ogarnijcie się, bo przez was my „młodzi” ludzie nie mamy tu normalnego życia. Przez większość roku jest cisza, kiedy przychodzi lato dajcie żyć!!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:19:59] • [IP: 92.42.112.***]

Bo rasie panów wszystko wolno a POnta Kolumna ich wspiera.

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:15:59] • [IP: 37.47.158.***]

To samo zrobić co oni i ustawić głośniki w stronę Niemiec może wtedy się nauczą :)

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:13:51] • [IP: 92.42.112.**]

JAK NIC TYLKO NA ŚMIERĆ CZEKAĆ, A NAJLEPIEJ SIĘ JUŻ UTYLIZOWAĆ, CIĄGLE COŚ PRZESZKADZA,

Oglądasz 1-25 z 153
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■