POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.07.2018, 09:36:47] • Świnoujście

Głośniki ustawione na Świnoujście. Rok temu organizator przepraszał. Teraz mamy powtórkę z rozrywki...

Głośniki ustawione na Świnoujście. Rok temu organizator przepraszał. Teraz mamy powtórkę z rozrywki...

fot. Czytelnik

Techno Party, organizowane co roku na plaży w Ahlbecku to impreza, której nie sposób nie dostrzec, a właściwie, nie usłyszeć. Można nie być na plaży, nie stać w roztańczonym tłumie, nie widzieć efektów specjalnych, a i tak będziemy wiedzieć, że techno party trwa w najlepsze. Mieszkańcy i wczasowicze, przebywający na obu wyspach, tej nocy nie zaznali spokoju. Od rana posypały się liczne pytania od naszych Czytelników, których zastanawia, dlaczego rok temu organizatorzy imprezy przepraszali za nadmierny hałas i obiecywali na przyszłość ustawienie głośników, a sytuacja się powtórzyła.

Na temat dziwnych, dudniących dźwięków ze strony Niemiec wypowiedział się jeden z Mieszkańców:

- Jak zwykle co roku coś dzieje się na plaży w Niemczech skąd przychodzą bardzo głośne dudniące dźwięki, które nie dają spać. Po 1.00 w nocy i tylko huczy i dudni. Czy portal mógłby zbadać sprawę? Podobno już rok temu tego typu imprezy odbywały się na plaży w Niemczech i organizator nawet przepraszał. Niestety widocznie jego pamięć jest za krótka, bo w tym roku zorganizował imprezę tak głośną, że słychać ją na osiedlu zachodnim przy zamkniętych oknach- napisał Mieszkaniec osiedla Zachodniego.

Głośniki ustawione na Świnoujście. Rok temu organizator przepraszał. Teraz mamy powtórkę z rozrywki...

fot. Czytelnik

Inny Czytelnik:
- Witam serdecznie. Piszę do Państwa w dość znanej już sprawie a mianowicie głośnej imprezy naszych zachodnich sąsiadów. Piszę do Państwa o 23:02 i ciągle słyszę głośne dudnienie pomimo zamkniętych okien dobiegające z północnego zachodu miasta. Wkurza mnie brak odpowiedniej reakcji ze strony naszego miasta na tę sytuacje. Egoizm Niemców jest wszystkim już chyba dobrze znany ze sposobu poruszania się samochodami po mieście. Egoizm związany z UBB też chyba Państwo pamiętacie. Dochodzi również teraz ta muzyka. Dużo na ten temat komentować się nie chce, generalnie zalatuje to wielką egoistyczną gównażerią. Uważam, że jako miasto jesteśmy bardzo gościnni dla Niemców, ale takie zachowanie z ich strony jest co najmniej niesmaczne. Nie wierzę że nie można tego problemu rozwiązać mniej egoistycznie. Głupiemu ciężko wytłumaczyć, ale zawsze warto mieć nadzieję że w końcu zrozumie iż relacje z sąsiadem są czasem ważniejsze niż parę euro -z poważaniem chcący wypocząć w ciszy mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 153, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 153

Gość • Sobota [21.07.2018, 21:16:39] • [IP: 46.231.56.***]

Ludzie dajcie spokój nasze miasto zrobilo sie naprawdę nudne dziwicie sie czemu mlodzi ludzie uciekaja z tego miasta. Tu nie ma zadnych atrakcji imprez itp. Ale dla kuracjuszy emerytow miasto stanie na glowie aby dobrze i przede wszystkim w spokoju spedzili tu sezon. To jest smiech na sali u nas to nawet porzadnej dyskoteki nie ma bo by przeszkadzala oczywiscie kuracjusza. Po co zamieszczacie wogle takie artykuly zeby sie z kompromitować chyba

FineMusic • Czwartek [19.07.2018, 07:59:21] • [IP: 115.124.204.***]

robic imprezy!!Więcej underground i performance bo kultura umiera. Nastepnym razem skierować glosniki w strone morza i po problemie. Widze ze 95% ludzi ma leb wykrecony against German Nation. Shame.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 22:29:14] • [IP: 31.0.42.*]

Widać jak nas traktuje ten podobno inteligentny naród. Porażka. I co? Jak zwykle pożalimy się a oni jak nas mieli w d tak mają

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 19:49:01] • [IP: 178.235.178.***]

Głośniki powinny być skierowane w kierunku wody, jeżeli tak nie było, a były skierowane w miasto to powinni się złożyć zbiorowy pozew o zakłucanie ciszy nocnej !! mieszkam na Wojska Pol. i napierdalało to głośno tak że nie można było zasnąć , rozumiem młodych ze to ich atrakcja bawcie się do upadłego ale kórła róbta to z głową. nie wszyscy są na urlopie inni pracują na waszee zasrane 500+

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 19:21:46] • [IP: 31.0.42.*]

Nie powinno być. Rok wcześniej było niesamowicie głośno i w tym roku to samo. Naprawdę przesada z tym hałasem. Niemcy swoje łubu-dubu powinni organizować bliżej swoich" wiosek" a nie przy granicy z Polską a w dodatku ustawiać głośniki w stronę naszego miasta. To czysta złośliwość, olewanie nas, jako sąsiadów. Nie widzę innego wytłumaczenia. Krojom nas oplatą klimatyczną, powodują liczne problemy na drogach, w ramach" współpracy" czy dogadania się (jak zwał tak zwał) mogliby wysłuchać naszych uwag sprzed roku. Po prostu kolejny dowód, że mają nas w głębokim poważaniu. Osoby którym ten hałas podoba się niech im na zdrowie będzie, życzę aby w ten sposób umilało im życie ich najbliższe otoczenie. Na zdrowie. Ja w halasie, szczególnie nocnym nie gustuję i proszę mi tego nie narzucać!

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 19:19:32] • [IP: 94.254.231.***]

Polecam Ciechocinek

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 18:07:36] • [IP: 93.227.30.**]

Deb lu jeden z drugim, pracujemy i w soboty do popołudnia, więc w nocy tj, 23.00- 6.00chcemy mieć spokój. Chcesz sobie posłuchać muzyki w weekend - słuchaj ale nie wszyscy inni muszą ją słyszeć buraku. Szkopy celowo skierowali głośniki w stronę miasta bo u nich ma być cisza - za hałas są srogie kary.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 17:05:09] • [IP: 95.129.224.***]

podobno maja lupac do konca wakacji

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 15:03:37] • [IP: 57.98.63.***]

Mieszkamy nad morzem, woda niesie dźwięk, więc nie rozumiem poruszenia. Z naszego amfiteatru też niesie i jakoś nikt nie narzeka. Jest lato, pogoda dopisuje to i młodzi się bawią. Lepiej tak niż mieli by wdawać się w rozboje dla rozrywki... Może od razu połóżcie się na cmentarzu w trumnach to nic Wam nie będzie przeszkadzać. Miasto wiecznie niezadowolonych emerytów i tyle.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 13:09:33] • [IP: 62.69.252.***]

Jak tak można co?? Mieszkam niedaleko mam małe dziecko ale nic nam nie przeszkadzało! Ze Świnoujścia zrobił się Ciechocinek i mohery szwędające się po naszych ulicach jak święte krowy którym wszystko przeszkadza i wszystko jest źle!! A potem płacz bo młodzi wyjeżdżają i niema kto na emerytury pracować!! To jest nadmorskie miasto zimą wymiera! Dajcie nam się chociaż latem pobawić!! Jak można być takim egoista i nie patrzeć na to że inni też chcą żyć i korzystać z wakacji?! Cebulaczki kochane przymknac oko i nie kręcić afery!!

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 13:01:31] • [IP: 62.69.252.***]

Jak tak można co?? Mieszkam niedaleko mam małe dziecko ale nic nam nie przeszkadzało! Ze Świnoujścia zrobił się Ciechocinek i mohery szwędające się po naszych ulicach jak święte krowy którym wszystko przeszkadza i wszystko jest źle!! A potem płacz bo młodzi wyjeżdżają i niema kto na emerytury pracować!! To jest nadmorskie miasto zimą wymiera! Dajcie nam się chociaż latem pobawić!!

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 10:33:37] • [IP: 78.10.206.**]

A bawcie sie tepaki ile wlezie, sluchajcie tego grzmotu nazywanego muzyka, drzyjcie japy, ale robcie to do godz. 22. Nie rozumiem czemu majlepsza zabawa ma byc wtedy kiedy inni chca spac!! Dlaczego pod oslona nocy?? Wstydzicie sie czegos, ze musicie sie chowac w ciemnosci niewybawione matoly?? Zabawiajcie sie w dzien i dajcie odpoczywac w nocy!!

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 09:58:28] • [IP: 188.146.173.***]

Mohery nie tak drą ryja i dobrze nam. Tera debil wali dzwonami że ogłuchnąć można.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 07:52:40] • [IP: 92.42.112.**]

Aco władze miasta z tym zrobiły?

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 07:19:15] • [IP: 31.1.110.***]

Panie i Panowie dla których wszystko jest złem proszę na okres leni wyjeżdzać do Ciechocinka tam zaznacie spokoju, a młodym dajcie się bawić w tym starczym kutorcie.

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 02:20:42] • [IP: 94.254.231.***]

Dajcie chociaz latem nam mlodym zyc i sie bawic a czytelnik moze sobie wymienic okna albo kup Pan sobie stopery

j444 • Poniedziałek [16.07.2018, 00:17:44] • [IP: 176.221.123.**]

A tak na marginesie, popieram wesoły sposób życia Niemców, dawać jak najgłośniej, komu w Polsce nie pasuje to stopery w uszy i lulać.

j444 • Poniedziałek [16.07.2018, 00:13:16] • [IP: 176.221.123.**]

Są u siebie, więc Polacy mogą ich cmoknąć jedynie w zad.

Tango • Niedziela [15.07.2018, 23:55:45] • [IP: 62.69.241.**]

Szkoda, że Świnoujście nie ma Gospodarza...

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:28:18] • [IP: 92.42.114.***]

Przykro się czyta te wszystkie żale mieszkańców do prezydenta i urzędników w urzędzie. Jeszcze bardziej przykre jest to że krytyka jest uzasadniona. Przykre jest też to że krytykowane osoby na tle Niemiec zachowują się jak ta panienka z pod latarni. Jak to się ma do tych nagród otrzymywanych przez prezydenta i miasto.

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:25:22] • [IP: 83.11.80.***]

Skąd zrobiono to zdjęcie?

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:20:02] • [IP: 176.221.122.*]

Wy jesteście jacyś popier**leni!! Inaczej tego określić nie mogę. Jak Wam nie pasuje życie w mieście to won na wiochę i cieszcie się cisza. Swinoujscie umiera z roku na rok jest coraz gorzej, tutaj już nie ma życia w sezonie przez takich durnych statuchow jak wy!! I co wam się stało, ze muzyka trochę pograła? Nie możecie przez to żyć czy jak? Dudnienie w domu? To jakie wy okna macie, z papieru?! Ogarnijcie się, bo przez was my „młodzi” ludzie nie mamy tu normalnego życia. Przez większość roku jest cisza, kiedy przychodzi lato dajcie żyć!!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:19:59] • [IP: 92.42.112.***]

Bo rasie panów wszystko wolno a POnta Kolumna ich wspiera.

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:15:59] • [IP: 37.47.158.***]

To samo zrobić co oni i ustawić głośniki w stronę Niemiec może wtedy się nauczą :)

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:13:51] • [IP: 92.42.112.**]

JAK NIC TYLKO NA ŚMIERĆ CZEKAĆ, A NAJLEPIEJ SIĘ JUŻ UTYLIZOWAĆ, CIĄGLE COŚ PRZESZKADZA,

Oglądasz 1-25 z 153
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ Z przyczyn organizacyjnych oficjalne ogłoszenie wyników Budżetu Obywatelskiego 2019 zostało przełożone na przyszły tydzień. O dokładnym terminie i miejscu poinformuję Państwa osobnym e-mailem - informuje Hanna Lachowska Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych ■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■