POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.07.2018, 11:30:38] • Świnoujście

Ciemno jak...na Posejdonie

Ciemno jak...na Posejdonie

fot. Czytelnik

Ciemności mogą być różne: egipskie, nieprzeniknione, straszne i ...sezonowe. Z tymi ostatnimi mamy do czynienia okresowo, przejściowo, czasem dłużej, niekiedy krócej. W końcu jednak nastaje światłość. Niestety, nie dla mieszkańców Posejdonu.

Dzielnica domków jednorodzinnych, wąskich, dawno nieremontowanych uliczek i wzmożonego ruchu turystycznego latem. Tymczasem od dwóch dni Posejdon spowijają ciemności, nie rozpraszają ich nawet latarnie uliczne. One po prostu nie świecą - nie wiadomo, czy są uszkodzone, czy ktoś zapomniał je włączyć. Gdyby więc spojrzeć na dzielnicę okiem nowo przybyłego turysty, pierwszą refleksją będzie "Ciemność widzę, ciemność".

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Środa [18.07.2018, 13:55:52] • [IP: 62.69.253.**]

Intymnie i nie świeci prosto w oczy śpiącym właścicielom posesji

Gość • Niedziela [15.07.2018, 16:18:24] • [IP: 88.156.234.***]

I jeszce jedno skad wiesz ze niszcza to dzieci?!!WIDZIALES ZLAPALES ZA REKE?!Tyle lat wychowywaly sie tu dzieci i nigdy nie bylo tego problemu!!Moze ktos robi to w jakims celu i niekoniecznie dzieci zastasnow sie czlowieku zanim cos napiszesz!!OSWIETLENIE MA BYC!!A JAK NIE TO TRZEBA ZMIENIC TYCH KTORZY SA ZA TO ODPOWIEDZIALNI!!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 16:11:32] • [IP: 88.156.234.***]

A do tego co pisze do kolegi : NIE OBCHODZI MNIE ZE KTOS ZEPSUL LATARNIE!!Obowiazkiem zakladu energetycznego jest naprawienie tego!!Moje dzieci sa dorosle nie niszcza latarni a ja place podatki i chce miec oswietlenie na osiedlu!!A GDZIE SIE PODZIALY SRODKI NA NAPRAWY?!!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 16:06:15] • [IP: 95.129.225.***]

Posejdon zapomniany przez urząd miasta.Ulice i chodniki tragedia, od komuny nie naprawiane.Brak porządnego sklepu, bo PSSowi się nie opłaca?!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 16:03:39] • [IP: 88.156.234.***]

Co za idiotyczne komentarze widac poziom intelektualny tych co to napisali!!A DO TEGO" MADREGO INACZEJ"CO WYPISUJE BREDNIE ZE NA POSEJDONIE MIESZKAJA TYLKO TURYSCI IDAC TOKIEM JEGO DURNEGO ROZUMOWANIA NIECH WYGASZA OSWIETLENIE NA PROMENADZIE I W DZIELNICY NADMORSKIEJ!!W miescie tez mieszkaja turysci moze wygasic cale miasto?!!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 15:23:24] • [IP: 5.60.153.***]

Tak kolego - są uszkodzone te latarnie i dopóki ktoś na osiedlu nie uświadomi swoim dzieciom że latarnie nie służą do zabawy i rozbijania ich tak długo będziecie mieć ciemność ! Zakład energetyczny już nie ma sił ani środków aby stale i na okrągło naprawiać skutki wandalizmu waszych dzieci !

Gość z Posejdonu • Niedziela [15.07.2018, 15:05:49] • [IP: 62.69.251.***]

Zapraszamy turystów. Urokliwe kwatery blisko morza, ciemność i ujadanie kundli

Gość • Niedziela [15.07.2018, 14:44:54] • [IP: 164.127.64.**]

13:40. ..babino, nie powiem ci, nie stac ciebie, ale moge ci pomóc tym: zrób sobie flaki a la zombie, a będziesz miec wykop jak z Flakka Zombie

Gość • Niedziela [15.07.2018, 14:26:02] • [IP: 37.7.167.***]

NIE TYLKO NA POSEJDONIE, OD KILKU DNI NIE MA OŚWIETLENIA DROGI WEWNĘTRZNEJ PRZY MATEJKI 8 !

Gość • Niedziela [15.07.2018, 13:40:40] • [IP: 188.146.106.***]

chłopino" w jelicie, potem w ślinie" co ty ćpasz? Gdzie takie fajne dopalacze sprzedają?

Gość • Niedziela [15.07.2018, 12:46:49] • [IP: 23.226.237.*]

Może tam są naliczone śmieci od zużycia prądu i oszczędzają❓❓❓

Gość • Niedziela [15.07.2018, 12:45:10] • [IP: 23.226.237.*]

"Ciemność, to tylko brak światła, jest dla nas ważna, bo trzeba przez nią przejść, aby dojść do światła."

Gość • Niedziela [15.07.2018, 12:36:09] • [IP: 62.69.254.***]

Kolo mnie jest jasno, zmieniona zarowa w lapmie, daje mocno!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 11:53:16] • [IP: 79.140.194.**]

I TAK W TEJ DZIELNICY NIE MIESZKAJA NASI MIESZKANCY TYLKO TURYSCI !! CI CO WYNAJMUJA NIECH SOBIE" SWIECA" !!1

w jelicie, potem w ślinie • Niedziela [15.07.2018, 11:44:31] • [IP: 164.127.64.**]

A po tym zaciemnieniu niby na końcu jelita grubego mijają jeszcze ze dwa dni i wszyscy z Posejdonu znadują się nagle w wilgotnej, obleśnej jak ruja, paszczy muzyki techno oszalałych niemieckich narkomanów muzycznych, którzy nie sa w stanie wytrzymac normalnego życia, więc" muszą" sie podniecać i zmienić percepcję za pomocą prymitywnych strzałów prosto w system nerwowy, ogłuszania siebie i drażnienia dziesiątków tysięcy innych osób.

Oglądasz 1-15 z 15
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ Dzisiejsza, III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■