░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.07.2018, 11:30:38] • Świnoujście

Ciemno jak...na Posejdonie

Ciemno jak...na Posejdonie

fot. Czytelnik

Ciemności mogą być różne: egipskie, nieprzeniknione, straszne i ...sezonowe. Z tymi ostatnimi mamy do czynienia okresowo, przejściowo, czasem dłużej, niekiedy krócej. W końcu jednak nastaje światłość. Niestety, nie dla mieszkańców Posejdonu.

Dzielnica domków jednorodzinnych, wąskich, dawno nieremontowanych uliczek i wzmożonego ruchu turystycznego latem. Tymczasem od dwóch dni Posejdon spowijają ciemności, nie rozpraszają ich nawet latarnie uliczne. One po prostu nie świecą - nie wiadomo, czy są uszkodzone, czy ktoś zapomniał je włączyć. Gdyby więc spojrzeć na dzielnicę okiem nowo przybyłego turysty, pierwszą refleksją będzie "Ciemność widzę, ciemność".

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Środa [18.07.2018, 13:55:52] • [IP: 62.69.253.**]

Intymnie i nie świeci prosto w oczy śpiącym właścicielom posesji

Gość • Niedziela [15.07.2018, 16:18:24] • [IP: 88.156.234.***]

I jeszce jedno skad wiesz ze niszcza to dzieci?!!WIDZIALES ZLAPALES ZA REKE?!Tyle lat wychowywaly sie tu dzieci i nigdy nie bylo tego problemu!!Moze ktos robi to w jakims celu i niekoniecznie dzieci zastasnow sie czlowieku zanim cos napiszesz!!OSWIETLENIE MA BYC!!A JAK NIE TO TRZEBA ZMIENIC TYCH KTORZY SA ZA TO ODPOWIEDZIALNI!!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 16:11:32] • [IP: 88.156.234.***]

A do tego co pisze do kolegi : NIE OBCHODZI MNIE ZE KTOS ZEPSUL LATARNIE!!Obowiazkiem zakladu energetycznego jest naprawienie tego!!Moje dzieci sa dorosle nie niszcza latarni a ja place podatki i chce miec oswietlenie na osiedlu!!A GDZIE SIE PODZIALY SRODKI NA NAPRAWY?!!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 16:06:15] • [IP: 95.129.225.***]

Posejdon zapomniany przez urząd miasta.Ulice i chodniki tragedia, od komuny nie naprawiane.Brak porządnego sklepu, bo PSSowi się nie opłaca?!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 16:03:39] • [IP: 88.156.234.***]

Co za idiotyczne komentarze widac poziom intelektualny tych co to napisali!!A DO TEGO" MADREGO INACZEJ"CO WYPISUJE BREDNIE ZE NA POSEJDONIE MIESZKAJA TYLKO TURYSCI IDAC TOKIEM JEGO DURNEGO ROZUMOWANIA NIECH WYGASZA OSWIETLENIE NA PROMENADZIE I W DZIELNICY NADMORSKIEJ!!W miescie tez mieszkaja turysci moze wygasic cale miasto?!!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 15:23:24] • [IP: 5.60.153.***]

Tak kolego - są uszkodzone te latarnie i dopóki ktoś na osiedlu nie uświadomi swoim dzieciom że latarnie nie służą do zabawy i rozbijania ich tak długo będziecie mieć ciemność ! Zakład energetyczny już nie ma sił ani środków aby stale i na okrągło naprawiać skutki wandalizmu waszych dzieci !

Gość z Posejdonu • Niedziela [15.07.2018, 15:05:49] • [IP: 62.69.251.***]

Zapraszamy turystów. Urokliwe kwatery blisko morza, ciemność i ujadanie kundli

Gość • Niedziela [15.07.2018, 14:44:54] • [IP: 164.127.64.**]

13:40. ..babino, nie powiem ci, nie stac ciebie, ale moge ci pomóc tym: zrób sobie flaki a la zombie, a będziesz miec wykop jak z Flakka Zombie

Gość • Niedziela [15.07.2018, 14:26:02] • [IP: 37.7.167.***]

NIE TYLKO NA POSEJDONIE, OD KILKU DNI NIE MA OŚWIETLENIA DROGI WEWNĘTRZNEJ PRZY MATEJKI 8 !

Gość • Niedziela [15.07.2018, 13:40:40] • [IP: 188.146.106.***]

chłopino" w jelicie, potem w ślinie" co ty ćpasz? Gdzie takie fajne dopalacze sprzedają?

Gość • Niedziela [15.07.2018, 12:46:49] • [IP: 23.226.237.*]

Może tam są naliczone śmieci od zużycia prądu i oszczędzają❓❓❓

Gość • Niedziela [15.07.2018, 12:45:10] • [IP: 23.226.237.*]

"Ciemność, to tylko brak światła, jest dla nas ważna, bo trzeba przez nią przejść, aby dojść do światła."

Gość • Niedziela [15.07.2018, 12:36:09] • [IP: 62.69.254.***]

Kolo mnie jest jasno, zmieniona zarowa w lapmie, daje mocno!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 11:53:16] • [IP: 79.140.194.**]

I TAK W TEJ DZIELNICY NIE MIESZKAJA NASI MIESZKANCY TYLKO TURYSCI !! CI CO WYNAJMUJA NIECH SOBIE" SWIECA" !!1

w jelicie, potem w ślinie • Niedziela [15.07.2018, 11:44:31] • [IP: 164.127.64.**]

A po tym zaciemnieniu niby na końcu jelita grubego mijają jeszcze ze dwa dni i wszyscy z Posejdonu znadują się nagle w wilgotnej, obleśnej jak ruja, paszczy muzyki techno oszalałych niemieckich narkomanów muzycznych, którzy nie sa w stanie wytrzymac normalnego życia, więc" muszą" sie podniecać i zmienić percepcję za pomocą prymitywnych strzałów prosto w system nerwowy, ogłuszania siebie i drażnienia dziesiątków tysięcy innych osób.

Oglądasz 1-15 z 15
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■