POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.07.2018, 11:30:38] • Świnoujście

Ciemno jak...na Posejdonie

Ciemno jak...na Posejdonie

fot. Czytelnik

Ciemności mogą być różne: egipskie, nieprzeniknione, straszne i ...sezonowe. Z tymi ostatnimi mamy do czynienia okresowo, przejściowo, czasem dłużej, niekiedy krócej. W końcu jednak nastaje światłość. Niestety, nie dla mieszkańców Posejdonu.

Dzielnica domków jednorodzinnych, wąskich, dawno nieremontowanych uliczek i wzmożonego ruchu turystycznego latem. Tymczasem od dwóch dni Posejdon spowijają ciemności, nie rozpraszają ich nawet latarnie uliczne. One po prostu nie świecą - nie wiadomo, czy są uszkodzone, czy ktoś zapomniał je włączyć. Gdyby więc spojrzeć na dzielnicę okiem nowo przybyłego turysty, pierwszą refleksją będzie "Ciemność widzę, ciemność".

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Środa [18.07.2018, 13:55:52] • [IP: 62.69.253.**]

Intymnie i nie świeci prosto w oczy śpiącym właścicielom posesji

Gość • Niedziela [15.07.2018, 16:18:24] • [IP: 88.156.234.***]

I jeszce jedno skad wiesz ze niszcza to dzieci?!!WIDZIALES ZLAPALES ZA REKE?!Tyle lat wychowywaly sie tu dzieci i nigdy nie bylo tego problemu!!Moze ktos robi to w jakims celu i niekoniecznie dzieci zastasnow sie czlowieku zanim cos napiszesz!!OSWIETLENIE MA BYC!!A JAK NIE TO TRZEBA ZMIENIC TYCH KTORZY SA ZA TO ODPOWIEDZIALNI!!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 16:11:32] • [IP: 88.156.234.***]

A do tego co pisze do kolegi : NIE OBCHODZI MNIE ZE KTOS ZEPSUL LATARNIE!!Obowiazkiem zakladu energetycznego jest naprawienie tego!!Moje dzieci sa dorosle nie niszcza latarni a ja place podatki i chce miec oswietlenie na osiedlu!!A GDZIE SIE PODZIALY SRODKI NA NAPRAWY?!!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 16:06:15] • [IP: 95.129.225.***]

Posejdon zapomniany przez urząd miasta.Ulice i chodniki tragedia, od komuny nie naprawiane.Brak porządnego sklepu, bo PSSowi się nie opłaca?!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 16:03:39] • [IP: 88.156.234.***]

Co za idiotyczne komentarze widac poziom intelektualny tych co to napisali!!A DO TEGO" MADREGO INACZEJ"CO WYPISUJE BREDNIE ZE NA POSEJDONIE MIESZKAJA TYLKO TURYSCI IDAC TOKIEM JEGO DURNEGO ROZUMOWANIA NIECH WYGASZA OSWIETLENIE NA PROMENADZIE I W DZIELNICY NADMORSKIEJ!!W miescie tez mieszkaja turysci moze wygasic cale miasto?!!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 15:23:24] • [IP: 5.60.153.***]

Tak kolego - są uszkodzone te latarnie i dopóki ktoś na osiedlu nie uświadomi swoim dzieciom że latarnie nie służą do zabawy i rozbijania ich tak długo będziecie mieć ciemność ! Zakład energetyczny już nie ma sił ani środków aby stale i na okrągło naprawiać skutki wandalizmu waszych dzieci !

Gość z Posejdonu • Niedziela [15.07.2018, 15:05:49] • [IP: 62.69.251.***]

Zapraszamy turystów. Urokliwe kwatery blisko morza, ciemność i ujadanie kundli

Gość • Niedziela [15.07.2018, 14:44:54] • [IP: 164.127.64.**]

13:40. ..babino, nie powiem ci, nie stac ciebie, ale moge ci pomóc tym: zrób sobie flaki a la zombie, a będziesz miec wykop jak z Flakka Zombie

Gość • Niedziela [15.07.2018, 14:26:02] • [IP: 37.7.167.***]

NIE TYLKO NA POSEJDONIE, OD KILKU DNI NIE MA OŚWIETLENIA DROGI WEWNĘTRZNEJ PRZY MATEJKI 8 !

Gość • Niedziela [15.07.2018, 13:40:40] • [IP: 188.146.106.***]

chłopino" w jelicie, potem w ślinie" co ty ćpasz? Gdzie takie fajne dopalacze sprzedają?

Gość • Niedziela [15.07.2018, 12:46:49] • [IP: 23.226.237.*]

Może tam są naliczone śmieci od zużycia prądu i oszczędzają❓❓❓

Gość • Niedziela [15.07.2018, 12:45:10] • [IP: 23.226.237.*]

"Ciemność, to tylko brak światła, jest dla nas ważna, bo trzeba przez nią przejść, aby dojść do światła."

Gość • Niedziela [15.07.2018, 12:36:09] • [IP: 62.69.254.***]

Kolo mnie jest jasno, zmieniona zarowa w lapmie, daje mocno!

Gość • Niedziela [15.07.2018, 11:53:16] • [IP: 79.140.194.**]

I TAK W TEJ DZIELNICY NIE MIESZKAJA NASI MIESZKANCY TYLKO TURYSCI !! CI CO WYNAJMUJA NIECH SOBIE" SWIECA" !!1

w jelicie, potem w ślinie • Niedziela [15.07.2018, 11:44:31] • [IP: 164.127.64.**]

A po tym zaciemnieniu niby na końcu jelita grubego mijają jeszcze ze dwa dni i wszyscy z Posejdonu znadują się nagle w wilgotnej, obleśnej jak ruja, paszczy muzyki techno oszalałych niemieckich narkomanów muzycznych, którzy nie sa w stanie wytrzymac normalnego życia, więc" muszą" sie podniecać i zmienić percepcję za pomocą prymitywnych strzałów prosto w system nerwowy, ogłuszania siebie i drażnienia dziesiątków tysięcy innych osób.

Oglądasz 1-15 z 15
■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■