POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.07.2018, 22:03:18] • Świnoujście

Połączyło ich Świnoujście i muzyka. Poznaj niesamowitą historię Pauliny i Tomka!

Połączyło ich Świnoujście i muzyka. Poznaj niesamowitą historię Pauliny i Tomka!

fot. Sławomir Ryfczyński

Ona pochodzi ze Świnoujścia i aktualnie gra w teatrze Roma, On swoje korzenie ma na Kubie i jest perkusistą w zespole. Połączyło ich Świnoujście i pasja do muzyki, jednak chciało podzielić osiem lat. Gdy spotkali się w Warszawie, ich miłość zakwitła niczym w romantycznym filmie!

Historia Pauliny i Tomka ma swój początek w Świnoujściu, blisko 11 lat temu. Wtedy aktorka i muzyk poznali się po raz pierwszy, wspólnie biorąc udział w projekcie muzycznym pt. Małe Studium Jazzu. Po około 8 latach, spotkali się znów w Warszawie, jak wspólnie przyznają, wtedy zaiskrzyło i wytworzyła się chemia, która trwa do teraz. Paulina mieszkała wtedy w Gdyni a Tomek we Wrocławiu, jednak odległość oraz czas były niczym wobec ich miłości.

Połączyło ich Świnoujście i muzyka. Poznaj niesamowitą historię Pauliny i Tomka!

fot. facebook.com

Niedawno Tomek oświadczył się paulinie. Oświadczyny jak twierdzi Paulina, były magiczne i bardzo romantyczne, ponieważ Tomek wyjął pierścionek na pustyni w Maroko.

Połączyło ich Świnoujście i muzyka. Poznaj niesamowitą historię Pauliny i Tomka!

fot. facebook.com

Jak udało nam się dowiedzieć, Tomek i Paulina planują swój ślub. Paulinie marzy się Grecja i ślub na jednej z wysp w rodzinnym gronie. Trzymamy kciuki i życzymy szczęścia zakochanym!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 77, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 77

Gość • Piątek [27.07.2018, 18:41:00] • [IP: 89.64.33.***]

NIESAMOWITE!!

Gość • Niedziela [22.07.2018, 10:23:36] • [IP: 176.221.123.***]

No przecież to Polak, nasz rodzimy Tomasz. A Kubańczycy są fajni.

Mariusz Szuba • Sobota [21.07.2018, 11:01:06] • [IP: 89.70.52.***]

Paulinko - wszystkiego najlepszego dla Was. I prośba do admina: Jak usuniesz opcję" gość" i pozwolisz TYLKO na komentowanie po zalogowaniu np z FB to wszyscy zobaczymy, że komentarzy będzie mniej (tych od" odważnych" gości, którzy krytykują wszystko i wszystkich, bo im samym nie idzie w życiu.)

Gość • Sobota [21.07.2018, 10:29:14] • [IP: 188.146.162.**]

Wyglada jak cygan z HOldu

Gość • Czwartek [19.07.2018, 22:56:27] • [IP: 83.11.132.**]

niesamowite niespotykane i jedyne na świecie a kiedy usłyszymy niepowtarzalny głos Paulinki

Gość • Środa [18.07.2018, 17:29:43] • [IP: 188.47.111.***]

życzę szczęścia

Gość • Środa [18.07.2018, 11:40:21] • [IP: 83.163.152.***]

Torres afromental?? Szczęścia kochani!

Goggść • Środa [18.07.2018, 07:11:41] • [IP: 88.67.121.***]

Kocham was ❤❤❤❤❤😍
28525;😍😍😍

Gość • Środa [18.07.2018, 00:45:43] • [IP: 94.254.231.**]

A ze u nie piszecie jak tydzień temu bił się z rodziną na promenadzie aż straż interweniował?

Gość • Środa [18.07.2018, 00:05:37] • [IP: 195.191.162.***]

No super, ale... kogo to obchodzi? Kim ci ludzie są, że się ich lansuje na siłę?

Gość • Wtorek [17.07.2018, 22:48:09] • [IP: 217.8.182.**]

To co przeczytałam w komentarzach to totalna porażka... nie wiem jak można ocenić człowieka po 2 zdaniach z artykułu! Ciekawe czy ktoś przed napisaniem jakiegokolwiek komentarza zainteresował się tą dwójką i coś poczytał w internecie czy przejrzał ich social media... bo oni opowiadają o waszym mieście z radością w oczach a ludzie z tego miasta zaczęli ich atakować! Komentarze typu pochodzenia Tomka czy tatuaży są żałosne i się ich nawet nie chce komentować 😅 tak samo o Paulinie... zanim obrzucicie kogoś błotem sprawdźcie czy to ma jakikolwiek sens bo próbując wyjść na jakiś hejterow myśląc ze komuś pociśniecie wychodzicie na kompletnych idiotów ;)

Agnes • Wtorek [17.07.2018, 21:14:17] • [IP: 91.214.0.***]

Nie wierze temu co czytam w komentarzach. CEBULANDIA rządzi. Tomek i Paulina są świetnymi ludźmi, sympatycznymi, bije od nich fajna energia. Ale" polaczkom"ciągle coś nie pasuje - a to tatuaże, a to znów pochodzenie. I co jeszcze?! Zawiść w narodzie polskim to chleb powszedni i jego siłą napędowa. Wstyd pisać takie głupoty w komentarzach. Zajmijcie sie własnym życiem, własnym wyglądem a ich zostawcie w spokoju janusze i grażyny z krainy mentalnej cebulandii.

Gość • Wtorek [17.07.2018, 20:56:52] • [IP: 185.72.35.***]

A ja tam ich kocham i życzę mnóstwo szczęścia ♥

Gość • Wtorek [17.07.2018, 20:55:22] • [IP: 188.146.165.*]

Witam, Tomek urodził się w Polsce i jest pół polakiem pół Kubańczykiem (jak nie wierzycie wpiscie w Google Tomasz Torres) a co do tatuaży ja też je mam może nie dużo ale je mam i też oznacza że jestem zła? Niemiła? Siedziałam w więzieniu? Haha zachowujecie się jak hieny czemu w was tyle złości i nienawiści do drugiej osoby? A co do sytuacji że Paulina miała chłopaka a Tomek ją odbił no cóż Tonek miła żonę Ewę teraz jest z Pauliną a nas nie powinno to obchodzić kto z kim, dlaczego itp. Choć czasem przesadzają że bardzo się kochają to miło się na nich patrzy 😊 Miałam okazję poznać Tomka na koncercie bardzo miły jest.

Gość • Wtorek [17.07.2018, 19:22:24] • [IP: 37.47.160.**]

przecież my tutaj niektórzy sobie tylko jaja robimy, czemu się obrażacie. Pan Tomasz jest podobny do tego aktora z Prison Break tego co grał Fernando a kiedyś to był oglądany serial :)

Gość • Wtorek [17.07.2018, 18:42:41] • [IP: 5.174.172.***]

Kurna, ludzie, co Was obchodzi, że ma wytatuowane palce? Co Wam przeszkadza w tym, że pokazują, że się kochają? Tomek jest pół Polakiem, a nie kurde jakimś obcokrajowcem, szanuje Polskę bardziej niż wielu rdzennych Polaków, jest świetnym człowiekiem, ma wielu fanów a tatuaże nie świadczą o tym jaki kto jest, a co do wypowiedzi jednego komentującego radzę najpierw przeczytać artykuł, Tomek to NIE gitarzysta, tylko perkusista i gra w zespole, NIE na ulicy i ma grono fanów jak wspomniałam wcześniej, chwalą się swoją miłością? I bardzo dobrze, są ludzie, których to obchodzi, podróżują, pokazują nam część swojego życia i przekazują wiele pozytywnej energii, ale przecież oczywiście nie może obejść się bez krytyki

Natala.. • Wtorek [17.07.2018, 18:22:51] • [IP: 94.254.145.**]

ALE WY JESTEŚCIE JE*I.. TO JEST INDYWIDUALNA SPRAWA KAŻDEGO CZŁOWIEKA, CO MA NA SWOIM CIELE I TO NIE WAM TO OCENIAĆ. PRAGNĘ ZAZNACZYĆ, ŻE ARTYKUŁ NIE JEST TU O WYGLĄDZIE, A O MIŁOŚCI, WIĘC PO CO DODAJECIE ZBĘDNE KOMENTARZE? JEŻELI ARTYKUŁ SIĘ WAM NIE PODOBA, TO OPUŚCIE STRONĘ, A NIE PIERDOLCIE GŁUPOT W KOMENTARZACH. TAK KOMENTUJECIE ŻE POLSKA ZNIKA I ZA NIEDŁUGO ZNIKNIE... A WIECIE DLACZEGO?? WCALE NIE DLATEGO, ŻE POLKI BIORĄ ŚLUB Z OBCOKRAJOWCAMI, ALE DLATEGO ŻE TO WY NISZCZYCIE TEN KRAJ BRAKIEM JAKIEJKOLWIEK TOLERANCJI DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA. WIĘKSZOŚĆ Z WAS TO BEZMYŚLNI EGOIŚCI, KTÓRZY NIE ZNAJĄC DRUGIEGO CZŁOWIEKA, PIERWSI OCENIAJĄ.. RADZĘ WAM PIERW POPATRZYĆ NA SIEBIE, ABY POTEM MÓC OCENIAĆ INNYCH... A WAM TOMEK I PAULINA ŻYCZĘ JAK NAJLEPIEJ!! POWODZENIA!!

Gość • Wtorek [17.07.2018, 18:20:28] • [IP: 158.26.131.**]

Final bedzie taki...za rok...moze dwa lata, bedzie brzuch...a artysta z gitara zyjacy z glowa chmurach, powie ze ona ucina mu skrzydla i nie tak to widzial, przykro mu ale go to przeroslo...nie umie byc mezem i ojcem, nie wiedzial ze zycie tyle kosztuje, i jak zarobi z grania na swojej gitarze na ulicy to jej wysle 50zl miesiecznie!Zycie

Gość • Wtorek [17.07.2018, 17:44:20] • [IP: 77.88.191.**]

Takich miłości jest setka ale nie wiem czy bym chciał o tym czytać ale mimo wszystko życzę miłości dozgonnej i szczęścia. Ale jeśli ktoś kocha prawdziwie nie obnosi się z tym. Wszak miłość jest Wasza a nie Świata a miłość we flesh-u jest udawana lub ktoś szuka rozgłosu. Droga redakcjo tego portalu, bądźmy poważni, to nie portal randkowy czy romanse, bo zaraz będzie więcej chętnych:)

Gość • Wtorek [17.07.2018, 16:14:55] • [IP: 213.76.39.**]

Brak scenki łużkowej może kilka fotek!!

Gość • Wtorek [17.07.2018, 16:12:37] • [IP: 37.47.166.***]

ja też czasem walę dłońmi w bęben- odpowiedziałby. Ale z czego żyjesz?

Gość • Wtorek [17.07.2018, 16:04:39] • [IP: 80.245.183.***]

znowu Polka nie chce Polaka lecz ostentacyjnie sie chwali, ze wchodzi w zwiazek z obcokrajowcem:) Super lojalne wobec wlasnego narodu są polskie dziewczyny, pogratulowac:) Polska znika i zniknie:)

Gość • Wtorek [17.07.2018, 15:54:18] • [IP: 92.42.114.***]

same tatuaże i jakis obcy rasowo, nie ma juz Swinoujscia polskiego, baby powariowaly i są nałoznicami innej religii niż nasza

Gość • Wtorek [17.07.2018, 15:13:29] • [IP: 37.47.140.***]

ale tatuowanie palców jak na drugim zdjęciu mógł sobie darować. A kim Pan jest z zawodu- zapytałby ojciec przyszłego zięcia? - Walę dłońmi w bęben :)

Gość • Wtorek [17.07.2018, 14:48:20] • [IP: 92.42.112.**]

Zgadzam się z Gość • Wtorek [17.07.2018, 13:10:23] • [IP: 188.146.110.***. .. Patola i żenada. Samych pomyślności dla zakochanych :)

Oglądasz 1-25 z 77
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■