POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.07.2018, 22:03:18] • Świnoujście

Połączyło ich Świnoujście i muzyka. Poznaj niesamowitą historię Pauliny i Tomka!

Połączyło ich Świnoujście i muzyka. Poznaj niesamowitą historię Pauliny i Tomka!

fot. Sławomir Ryfczyński

Ona pochodzi ze Świnoujścia i aktualnie gra w teatrze Roma, On swoje korzenie ma na Kubie i jest perkusistą w zespole. Połączyło ich Świnoujście i pasja do muzyki, jednak chciało podzielić osiem lat. Gdy spotkali się w Warszawie, ich miłość zakwitła niczym w romantycznym filmie!

Historia Pauliny i Tomka ma swój początek w Świnoujściu, blisko 11 lat temu. Wtedy aktorka i muzyk poznali się po raz pierwszy, wspólnie biorąc udział w projekcie muzycznym pt. Małe Studium Jazzu. Po około 8 latach, spotkali się znów w Warszawie, jak wspólnie przyznają, wtedy zaiskrzyło i wytworzyła się chemia, która trwa do teraz. Paulina mieszkała wtedy w Gdyni a Tomek we Wrocławiu, jednak odległość oraz czas były niczym wobec ich miłości.

Połączyło ich Świnoujście i muzyka. Poznaj niesamowitą historię Pauliny i Tomka!

fot. facebook.com

Niedawno Tomek oświadczył się paulinie. Oświadczyny jak twierdzi Paulina, były magiczne i bardzo romantyczne, ponieważ Tomek wyjął pierścionek na pustyni w Maroko.

Połączyło ich Świnoujście i muzyka. Poznaj niesamowitą historię Pauliny i Tomka!

fot. facebook.com

Jak udało nam się dowiedzieć, Tomek i Paulina planują swój ślub. Paulinie marzy się Grecja i ślub na jednej z wysp w rodzinnym gronie. Trzymamy kciuki i życzymy szczęścia zakochanym!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 77, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 77

Gość • Piątek [27.07.2018, 18:41:00] • [IP: 89.64.33.***]

NIESAMOWITE!!

Gość • Niedziela [22.07.2018, 10:23:36] • [IP: 176.221.123.***]

No przecież to Polak, nasz rodzimy Tomasz. A Kubańczycy są fajni.

Mariusz Szuba • Sobota [21.07.2018, 11:01:06] • [IP: 89.70.52.***]

Paulinko - wszystkiego najlepszego dla Was. I prośba do admina: Jak usuniesz opcję" gość" i pozwolisz TYLKO na komentowanie po zalogowaniu np z FB to wszyscy zobaczymy, że komentarzy będzie mniej (tych od" odważnych" gości, którzy krytykują wszystko i wszystkich, bo im samym nie idzie w życiu.)

Gość • Sobota [21.07.2018, 10:29:14] • [IP: 188.146.162.**]

Wyglada jak cygan z HOldu

Gość • Czwartek [19.07.2018, 22:56:27] • [IP: 83.11.132.**]

niesamowite niespotykane i jedyne na świecie a kiedy usłyszymy niepowtarzalny głos Paulinki

Gość • Środa [18.07.2018, 17:29:43] • [IP: 188.47.111.***]

życzę szczęścia

Gość • Środa [18.07.2018, 11:40:21] • [IP: 83.163.152.***]

Torres afromental?? Szczęścia kochani!

Goggść • Środa [18.07.2018, 07:11:41] • [IP: 88.67.121.***]

Kocham was ❤❤❤❤❤😍
28525;😍😍😍

Gość • Środa [18.07.2018, 00:45:43] • [IP: 94.254.231.**]

A ze u nie piszecie jak tydzień temu bił się z rodziną na promenadzie aż straż interweniował?

Gość • Środa [18.07.2018, 00:05:37] • [IP: 195.191.162.***]

No super, ale... kogo to obchodzi? Kim ci ludzie są, że się ich lansuje na siłę?

Gość • Wtorek [17.07.2018, 22:48:09] • [IP: 217.8.182.**]

To co przeczytałam w komentarzach to totalna porażka... nie wiem jak można ocenić człowieka po 2 zdaniach z artykułu! Ciekawe czy ktoś przed napisaniem jakiegokolwiek komentarza zainteresował się tą dwójką i coś poczytał w internecie czy przejrzał ich social media... bo oni opowiadają o waszym mieście z radością w oczach a ludzie z tego miasta zaczęli ich atakować! Komentarze typu pochodzenia Tomka czy tatuaży są żałosne i się ich nawet nie chce komentować 😅 tak samo o Paulinie... zanim obrzucicie kogoś błotem sprawdźcie czy to ma jakikolwiek sens bo próbując wyjść na jakiś hejterow myśląc ze komuś pociśniecie wychodzicie na kompletnych idiotów ;)

Agnes • Wtorek [17.07.2018, 21:14:17] • [IP: 91.214.0.***]

Nie wierze temu co czytam w komentarzach. CEBULANDIA rządzi. Tomek i Paulina są świetnymi ludźmi, sympatycznymi, bije od nich fajna energia. Ale" polaczkom"ciągle coś nie pasuje - a to tatuaże, a to znów pochodzenie. I co jeszcze?! Zawiść w narodzie polskim to chleb powszedni i jego siłą napędowa. Wstyd pisać takie głupoty w komentarzach. Zajmijcie sie własnym życiem, własnym wyglądem a ich zostawcie w spokoju janusze i grażyny z krainy mentalnej cebulandii.

Gość • Wtorek [17.07.2018, 20:56:52] • [IP: 185.72.35.***]

A ja tam ich kocham i życzę mnóstwo szczęścia ♥

Gość • Wtorek [17.07.2018, 20:55:22] • [IP: 188.146.165.*]

Witam, Tomek urodził się w Polsce i jest pół polakiem pół Kubańczykiem (jak nie wierzycie wpiscie w Google Tomasz Torres) a co do tatuaży ja też je mam może nie dużo ale je mam i też oznacza że jestem zła? Niemiła? Siedziałam w więzieniu? Haha zachowujecie się jak hieny czemu w was tyle złości i nienawiści do drugiej osoby? A co do sytuacji że Paulina miała chłopaka a Tomek ją odbił no cóż Tonek miła żonę Ewę teraz jest z Pauliną a nas nie powinno to obchodzić kto z kim, dlaczego itp. Choć czasem przesadzają że bardzo się kochają to miło się na nich patrzy 😊 Miałam okazję poznać Tomka na koncercie bardzo miły jest.

Gość • Wtorek [17.07.2018, 19:22:24] • [IP: 37.47.160.**]

przecież my tutaj niektórzy sobie tylko jaja robimy, czemu się obrażacie. Pan Tomasz jest podobny do tego aktora z Prison Break tego co grał Fernando a kiedyś to był oglądany serial :)

Gość • Wtorek [17.07.2018, 18:42:41] • [IP: 5.174.172.***]

Kurna, ludzie, co Was obchodzi, że ma wytatuowane palce? Co Wam przeszkadza w tym, że pokazują, że się kochają? Tomek jest pół Polakiem, a nie kurde jakimś obcokrajowcem, szanuje Polskę bardziej niż wielu rdzennych Polaków, jest świetnym człowiekiem, ma wielu fanów a tatuaże nie świadczą o tym jaki kto jest, a co do wypowiedzi jednego komentującego radzę najpierw przeczytać artykuł, Tomek to NIE gitarzysta, tylko perkusista i gra w zespole, NIE na ulicy i ma grono fanów jak wspomniałam wcześniej, chwalą się swoją miłością? I bardzo dobrze, są ludzie, których to obchodzi, podróżują, pokazują nam część swojego życia i przekazują wiele pozytywnej energii, ale przecież oczywiście nie może obejść się bez krytyki

Natala.. • Wtorek [17.07.2018, 18:22:51] • [IP: 94.254.145.**]

ALE WY JESTEŚCIE JE*I.. TO JEST INDYWIDUALNA SPRAWA KAŻDEGO CZŁOWIEKA, CO MA NA SWOIM CIELE I TO NIE WAM TO OCENIAĆ. PRAGNĘ ZAZNACZYĆ, ŻE ARTYKUŁ NIE JEST TU O WYGLĄDZIE, A O MIŁOŚCI, WIĘC PO CO DODAJECIE ZBĘDNE KOMENTARZE? JEŻELI ARTYKUŁ SIĘ WAM NIE PODOBA, TO OPUŚCIE STRONĘ, A NIE PIERDOLCIE GŁUPOT W KOMENTARZACH. TAK KOMENTUJECIE ŻE POLSKA ZNIKA I ZA NIEDŁUGO ZNIKNIE... A WIECIE DLACZEGO?? WCALE NIE DLATEGO, ŻE POLKI BIORĄ ŚLUB Z OBCOKRAJOWCAMI, ALE DLATEGO ŻE TO WY NISZCZYCIE TEN KRAJ BRAKIEM JAKIEJKOLWIEK TOLERANCJI DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA. WIĘKSZOŚĆ Z WAS TO BEZMYŚLNI EGOIŚCI, KTÓRZY NIE ZNAJĄC DRUGIEGO CZŁOWIEKA, PIERWSI OCENIAJĄ.. RADZĘ WAM PIERW POPATRZYĆ NA SIEBIE, ABY POTEM MÓC OCENIAĆ INNYCH... A WAM TOMEK I PAULINA ŻYCZĘ JAK NAJLEPIEJ!! POWODZENIA!!

Gość • Wtorek [17.07.2018, 18:20:28] • [IP: 158.26.131.**]

Final bedzie taki...za rok...moze dwa lata, bedzie brzuch...a artysta z gitara zyjacy z glowa chmurach, powie ze ona ucina mu skrzydla i nie tak to widzial, przykro mu ale go to przeroslo...nie umie byc mezem i ojcem, nie wiedzial ze zycie tyle kosztuje, i jak zarobi z grania na swojej gitarze na ulicy to jej wysle 50zl miesiecznie!Zycie

Gość • Wtorek [17.07.2018, 17:44:20] • [IP: 77.88.191.**]

Takich miłości jest setka ale nie wiem czy bym chciał o tym czytać ale mimo wszystko życzę miłości dozgonnej i szczęścia. Ale jeśli ktoś kocha prawdziwie nie obnosi się z tym. Wszak miłość jest Wasza a nie Świata a miłość we flesh-u jest udawana lub ktoś szuka rozgłosu. Droga redakcjo tego portalu, bądźmy poważni, to nie portal randkowy czy romanse, bo zaraz będzie więcej chętnych:)

Gość • Wtorek [17.07.2018, 16:14:55] • [IP: 213.76.39.**]

Brak scenki łużkowej może kilka fotek!!

Gość • Wtorek [17.07.2018, 16:12:37] • [IP: 37.47.166.***]

ja też czasem walę dłońmi w bęben- odpowiedziałby. Ale z czego żyjesz?

Gość • Wtorek [17.07.2018, 16:04:39] • [IP: 80.245.183.***]

znowu Polka nie chce Polaka lecz ostentacyjnie sie chwali, ze wchodzi w zwiazek z obcokrajowcem:) Super lojalne wobec wlasnego narodu są polskie dziewczyny, pogratulowac:) Polska znika i zniknie:)

Gość • Wtorek [17.07.2018, 15:54:18] • [IP: 92.42.114.***]

same tatuaże i jakis obcy rasowo, nie ma juz Swinoujscia polskiego, baby powariowaly i są nałoznicami innej religii niż nasza

Gość • Wtorek [17.07.2018, 15:13:29] • [IP: 37.47.140.***]

ale tatuowanie palców jak na drugim zdjęciu mógł sobie darować. A kim Pan jest z zawodu- zapytałby ojciec przyszłego zięcia? - Walę dłońmi w bęben :)

Gość • Wtorek [17.07.2018, 14:48:20] • [IP: 92.42.112.**]

Zgadzam się z Gość • Wtorek [17.07.2018, 13:10:23] • [IP: 188.146.110.***. .. Patola i żenada. Samych pomyślności dla zakochanych :)

Oglądasz 1-25 z 77
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ Z przyczyn organizacyjnych oficjalne ogłoszenie wyników Budżetu Obywatelskiego 2019 zostało przełożone na przyszły tydzień. O dokładnym terminie i miejscu poinformuję Państwa osobnym e-mailem - informuje Hanna Lachowska Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych ■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■