░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [07.08.2018, 21:26:44] • Świnoujście

Dyrektor Żeglugi Świnoujskiej wyjaśnia szczegóły na temat awarii Karsiborów

Dyrektor Żeglugi Świnoujskiej wyjaśnia szczegóły na temat awarii Karsiborów

fot. Sławomir Ryfczyński

Redakcja portalu iswinoujscie.pl zapytała Dyrektora Żeglugi Świnoujskiej, Pawła Szynkaruka, o szczegóły związane z funkcjonowaniem promów Karsibór.

Z udzielonych odpowiedzi dowiadujemy się, że Karsibór II ma awarię oprogramowania sterowania silnika elektrycznego pędnika, zaś Karsibór IV - nieszczelność na pochwie wału napędowego.

Awaria K II trwa od piątku wieczorem, a konieczność wyłączenia z eksploatacji K IV nastąpiła w zeszłym tygodniu.

- Na K IV jest serwis od poniedziałku i mamy nadzieję, że w dniu dzisiejszym tj, we wtorek zakończy pracę, na K II serwis będzie dzisiaj i wtedy będzie można określić termin naprawy. Sądzimy, że też we środę.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Czwartek [09.08.2018, 14:51:56] • [IP: 95.129.229.***]

Tego nie można zrozumieć, wiadomo, kasę brać trzeba.To tylko w kraju pisowskim tak jest.Dyrektor z łaski prezesa jest, ale biada Wam!

Gość • Czwartek [09.08.2018, 13:10:49] • [IP: 92.42.116.**]

Panie Bary wracaj Pan.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 00:20:23] • [IP: 178.235.183.*]

dyra nie lubie mam go gdzies i niewazne ze nie stad ale co On ma wspolnego za awarie. CZY to ON byl za takimi rozwiazaniami technicznymi?? Bo gumis ma to wyrabane i qurfa zadnego mrozka

Gość • Czwartek [09.08.2018, 00:18:30] • [IP: 109.243.156.**]

14:16 - naprawdę wierzysz trollowemu wpisowi? Że niby to jeden z wielu mieszkańców miasta? Pisane to jest tak jaskrawo, ostentacyjnie chamsko, że nie uważam tego ciołka za kogoś typowego, no chyba że typowego dla niedorozwojów umysłowych. A tacy zawsze są marginesem. Niepokojąca jednak jest twoja łatwowierność i nabzdyczanie się plus moralizowanie. Trolli jak ten z 8:29 nie warto komentować.

Gość • Środa [08.08.2018, 17:55:09] • [IP: 188.146.161.**]

Przeniesc inz. Panmrozka z Terminalu do do firmy i wszystko bedziie jak trzeba.

Gość • Środa [08.08.2018, 16:29:09] • [IP: 217.144.243.***]

Widac ze gosc dyrektor po ukladach sie nie sprawdza! Zrujnowal PZM rujnuje teraz nam ZS! Za p. Barczaka takie rzeczy nigdy nie mialy miejsca!

AGATA • Środa [08.08.2018, 16:05:42] • [IP: 188.146.36.**]

CZYLI W KOŃCU CO, CZY TURYŚCI MOGĄ PŁYWAĆ BIELIKAMI CZY NIE MOGĄ? JAK TO WYGLĄDA BO JUŻ SIĘ POGUBIŁAM.

Gość • Środa [08.08.2018, 15:43:40] • [IP: 37.47.181.**]

Dlaczego ze Świnoujścia nie wzięto dyrektora tej nie rynkowej firmy? To są przyczyny problemów.

Gość • Środa [08.08.2018, 14:33:13] • [IP: 173.243.103.***]

Większość komentarzy to chyba od osób, które maja problem z szarymi komórkami ……………... Właśnie ta garstka pokazuje jaki jest przekrój umysłowy całego społeczeństwa. po prostu buractwo, pieniactwo, roszczeniowość zwykłe chamstwo ………… ot nowe pokolenie. Ale żeby użyć szarych komórek ………. to już za duży wysiłek.

Gość • Środa [08.08.2018, 14:16:39] • [IP: 37.47.136.***]

Jeden z mieszkańców napisał: POMIJAM FAKT AWARII. NIE INTERESUJE MNIE JEDNAK PROBLEM TURYSTÓW. DLA MNIE JEST TO ZBĘDNY BALAST.. ...PASZOŁ WON W BIESZCZADY! Potwierdza tylko swój" wysoki" poziom intelektualny... i poniekąd kulturę niektórych mieszkańców względem turystów, notabene bez których miasto byłoby prowincjonalna dziurą z mizernym budżetem!

Gość • Środa [08.08.2018, 13:24:46] • [IP: 188.146.41.***]

SINONOSY NAPRAWI.

Gość • Środa [08.08.2018, 12:27:31] • [IP: 188.146.40.**]

PREMIE ODEBRAĆ I PO SPRAWIE.

Gość • Środa [08.08.2018, 11:50:11] • [IP: 176.221.123.***]

3 promy kursują a 4 ty się remontuje

Gość • Środa [08.08.2018, 11:37:51] • [IP: 83.20.248.***]

Nie marudzić kanał kopać maślaki Świnoujskie. Promów się zachciało. Jak nie kanał to most i problem dla pojazdów rozwiązany.

Gość • Środa [08.08.2018, 11:26:09] • [IP: 23.226.237.*]

Chytry dwa razy traci. Mongoły napaliły się na pseudo oszczędności, montując jakieś badziewie a teraz rozdziawiają japy, że się popsuło.

Gość • Środa [08.08.2018, 11:00:32] • [IP: 31.0.123.**]

lepiej niech wyjasni jak to było z tym PŻM...

Gość • Środa [08.08.2018, 10:57:33] • [IP: 23.226.237.*]

Powinni te promy już dawno przerobić na smołę chłodzoną papą z dachu.

Gość • Środa [08.08.2018, 10:46:02] • [IP: 93.94.185.***]

BRAWO DLA 242.WIĘKSZOŚĆ TURYSTÓW TO NIEMCY, UTRUDNIAJĄCY NAM ŻYCIE, WSZYSTKIE PARKINGI NIMI POZASTAWIANE, MIEJSCOWY NIE MA GDZIE POSTAWIĆ SWOJEGO AUTA

Gość • Środa [08.08.2018, 10:43:18] • [IP: 109.243.156.**]

23:18:32 - No właśnie nie w doskonałym stanie... .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. . 22:45:25. ..138 - prostak.

Gość • Środa [08.08.2018, 10:35:48] • [IP: 109.243.156.**]

Tyle się * o tablicy elektronicznej z komunikatami, a tu trzeba czytac lokalny portal, by z opóźnieniem dowiedziec sie, co zamyślił dyrektor Żeglugi! To takie trudne podłączyc dyspozytora z tablicą? Czy to takie trudne kupić monitor za 2000 zł i zawiesić przy promach, by komunikować, co należy zrobić?

Gość • Środa [08.08.2018, 09:41:55] • [IP: 92.42.115.***]

Nie może być pojemników na mydło w WC-gdyż wtedy zaistnieje problem braku mydła

anja • Środa [08.08.2018, 09:07:00] • [IP: 78.133.244.**]

te promy to masakra

Gość • Środa [08.08.2018, 09:00:00] • [IP: 188.146.174.**]

Ten badacz pisma grzebał co będzie jak tu pogrzebie.

Gość • Środa [08.08.2018, 08:56:44] • [IP: 92.42.115.***]

Dyrektorku * w bambus dlaczego nie można puścić umyślnego wzdłuż kolejki żeby informował kierowców o awarii a nie ludzie kwitli ponad 3 godziny w kolejce z małymi dziećmi. Za Jurka Barczaka było chyba lepiej.

Gość • Środa [08.08.2018, 08:40:02] • [IP: 89.74.216.***]

kilka lat temu stałem w b.długiej kolejce na karsibory, bo najpierw jedna a potem druga jednostka były stoczni remontowej. Czy to te promy po generalnym remoncie stoją zamiast pływać?

Oglądasz 1-25 z 42
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■