░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [10.08.2018, 14:36:12] • Świnoujście

Tajna wizyta na szczeblu władz czy urlop?

Tajna wizyta na szczeblu władz czy urlop?

fot. Czytelnik

Po cichu, ale jest! Naszym Czytelnikom nie umknie żaden szczegół, wypatrzą nawet najlepiej strzeżone państwowe tajemnice. No bo jak inaczej nazwać dostrzeżony i sfotografowany samochód o wiele mówiącej o właścicielu rejestracji?

Do Świnoujścia przyjechał Tusk i to własnym autem. Na razie nie znamy szczegółów związanych z jego obecnością, pozostają tylko domysły i skojarzenia...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Niedziela [12.08.2018, 09:54:37] • [IP: 109.243.156.**]

Nagrode Złotego Entera za najlepszy wpis przydzieliła komisja w moim mieszkaniu autorowi postu następującego:" , 23:52:49] • [IP: 37.248.167.***] Toż to sam boski Donaldinio najlepszy piłkarz, a wiecie czemu? bo wykiwał cały naród." -----DOBREEEEE! -------

Gość • Sobota [11.08.2018, 18:51:47] • [IP: 92.42.117.***]

Biedni, tylko ich stać na złośliwości.

Gość • Sobota [11.08.2018, 17:28:15] • [IP: 80.245.179.***]

Mógłby Tusk przyjechać bo ma parawo jazdy, nie to co pierwszy sekretarz kaczyński.

Gość • Sobota [11.08.2018, 17:02:22] • [IP: 31.0.35.***]

Wasi czytelnicy powinni chyba częściej wychodzić na plażę przyzwyczajać się do piachu... Dno i kurla wodorosty

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:01:59] • [IP: 188.146.203.***]

Jarosław Kaczyński jest doktorem prawa a Donald jest wymęczonym magistrem historii bo tego się nie da nie skończyć. Znam kilku magistrów historii i każdy przyznaje że poszli tylko dlatego bo nie chcieli iść do wojska.

das ist alter Syrenka! • Sobota [11.08.2018, 13:51:32] • [IP: 109.243.156.**]

Możliwe, że" Tüsk" to jeszcze jeden uchylony rąbek ciemnych tajemnic Tuska, który 27 lat żył z żoną na kocią łapę, bez ślubu katolickiego, na który zdecydował się dopiero przed wyborami 2005 roku. To jedyny znany polityk, którego ślub był elementem kampanii wyborczej. Jaką rolę odgrywa w tajnym życiu Tuska samochód Tüsk? A może ten samochód potwierdza prawdziwość koncepcji o istnieniu życia (wymiaru) równoległego, jest on odpowiednikiem dawnej Syrenki Tuska w niemieckim wymiarze życia równoległego Tuska?

Gość • Sobota [11.08.2018, 13:36:02] • [IP: 62.69.254.***]

Tusk pewnie przywiózł łopaty do kopania tunelu

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:54:35] • [IP: 87.78.224.**]

Daje lape odciac, ze wielki Jaroslaw profesor bez matury, nigdy nie wyladuje w Parlamencie Europeiskim, obojetnie na jakim stanowisku? Nawet na klozetowego sie nie zalapie bo i klozetowy na zachodzie powinien blyszczec kultura, czego temu psychopacie brakuje, niestety. Woli swira na mine wsadzic a nie sam sie osmieszac.

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:15:15] • [IP: 109.243.156.**]

7:27 - Mnie akurat interesuje historia, uważam, że w Polsce jest szczególnie ważna, ale co do tego szemranego towarzystwa, o którym napisałeś - ci faceci, magistrowie historii, będąc u steru władzy ZMNIEJSZYLI liczbę lekcji historii w szkołach średnich. A w polityce zagranicznej mimo że znali zbyt częstą w historii Polski przymusową satelickość naszego kraju wobec Berlina czy Moskwy, klękali w stronę Berlina (a i Moskwy, zostawiając państwu policyjnemu, autorytarnemu, śledztwo smoleńskie).

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:10:44] • [IP: 83.248.46.***]

IP 162 nigdy nie lecz swoich kompleksów wytykając coś innym, zazdroszcząc i ślepo wypełniając polecenia równie jak ty zakomleksionych.

Gość • Sobota [11.08.2018, 07:27:32] • [IP: 188.146.162.***]

Grzegorz Schetyna- historyk, Donald Tusk- historyk, Bronisław Komorowski- historyk. Każdy wie że historia to najłatwiejszy kierunek na studiach jak ktoś chce mieć magistra bo nawet języków nie trzeba się uczyć. I to ta" elyta" ?

Gość • Sobota [11.08.2018, 07:22:55] • [IP: 188.146.110.**]

przecież rodzina Donalda tak miała na nazwisko tylko po wojnie zmienili na zwykłe u.

Gość • Sobota [11.08.2018, 02:00:44] • [IP: 80.245.189.***]

Miałem blachy właśnie z TU miasto tubingen. Następne litery można sobie wybrać i pewnie to czyjeś inicjały a że wyszło tak to hwdk

Gość • Piątek [10.08.2018, 23:52:49] • [IP: 37.248.167.***]

Toż to sam boski Donaldinio najlepszy piłkarz, a wiecie czemu? bo wykiwał cały naród.

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:50:12] • [IP: 176.221.122.***]

boki zrywać hahahahaha

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:21:06] • [IP: 92.42.114.***]

Proszę się uśmiechnąć jutro będzie nowy dzień

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:18:09] • [IP: 178.238.247.***]

No cóż..." Jaki pan taki kram" -super artkuł

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:59:33] • [IP: 176.221.122.***]

Ciusk. :) :) :) Szkoda tylko, ze dziś nie prima aprilis.

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:32:50] • [IP: 188.146.97.***]

Tüskwagen...

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:31:32] • [IP: 188.146.39.***]

to jest nowy Tuskobus? Entschuldigung Sie, chodziło mi o" Tüskobus"

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:29:19] • [IP: 188.146.100.***]

Donald T. jeździ Porsche Cayenne filmy są na youtube bo zdrada zawsze była wysoko opłacana a nie jakaś toyotka. A co do błagania na kolanach to on jest sam jest na kolanach przed Angelą więc kogoś takiego to tylko na leżąco można przepraszać hahah

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:24:38] • [IP: 188.146.33.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

o braku poczucia humoru • Piątek [10.08.2018, 21:04:46] • [IP: 109.243.156.**]

17:27 - To jeden z dowodów na kompletny brak poczucia humoru, cytuję:" Przestańcie pisać głupoty!! Pierwsze litery niemieckiej rejestracji to skrót..."(...tu autor tłumaczy...) " Przestańcie się podniecać" ----- Nie wiem, śmiać się, czy płakać. No są ludzie autentycznie czujący potrzebe wyjaśnienia" nieporozumienia"... oni naprawde myslą, że inni biorą żart redakcji za przekaz 1:1.

Gość • Piątek [10.08.2018, 20:34:28] • [IP: 92.42.115.***]

POPIERAM PISLIAMISICI BOJĄ!!

Gość • Piątek [10.08.2018, 20:20:43] • [IP: 87.78.224.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 57
■ WOJSKO: Wczoraj, 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■