POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [10.08.2018, 14:36:12] • Świnoujście

Tajna wizyta na szczeblu władz czy urlop?

Tajna wizyta na szczeblu władz czy urlop?

fot. Czytelnik

Po cichu, ale jest! Naszym Czytelnikom nie umknie żaden szczegół, wypatrzą nawet najlepiej strzeżone państwowe tajemnice. No bo jak inaczej nazwać dostrzeżony i sfotografowany samochód o wiele mówiącej o właścicielu rejestracji?

Do Świnoujścia przyjechał Tusk i to własnym autem. Na razie nie znamy szczegółów związanych z jego obecnością, pozostają tylko domysły i skojarzenia...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Niedziela [12.08.2018, 09:54:37] • [IP: 109.243.156.**]

Nagrode Złotego Entera za najlepszy wpis przydzieliła komisja w moim mieszkaniu autorowi postu następującego:" , 23:52:49] • [IP: 37.248.167.***] Toż to sam boski Donaldinio najlepszy piłkarz, a wiecie czemu? bo wykiwał cały naród." -----DOBREEEEE! -------

Gość • Sobota [11.08.2018, 18:51:47] • [IP: 92.42.117.***]

Biedni, tylko ich stać na złośliwości.

Gość • Sobota [11.08.2018, 17:28:15] • [IP: 80.245.179.***]

Mógłby Tusk przyjechać bo ma parawo jazdy, nie to co pierwszy sekretarz kaczyński.

Gość • Sobota [11.08.2018, 17:02:22] • [IP: 31.0.35.***]

Wasi czytelnicy powinni chyba częściej wychodzić na plażę przyzwyczajać się do piachu... Dno i kurla wodorosty

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:01:59] • [IP: 188.146.203.***]

Jarosław Kaczyński jest doktorem prawa a Donald jest wymęczonym magistrem historii bo tego się nie da nie skończyć. Znam kilku magistrów historii i każdy przyznaje że poszli tylko dlatego bo nie chcieli iść do wojska.

das ist alter Syrenka! • Sobota [11.08.2018, 13:51:32] • [IP: 109.243.156.**]

Możliwe, że" Tüsk" to jeszcze jeden uchylony rąbek ciemnych tajemnic Tuska, który 27 lat żył z żoną na kocią łapę, bez ślubu katolickiego, na który zdecydował się dopiero przed wyborami 2005 roku. To jedyny znany polityk, którego ślub był elementem kampanii wyborczej. Jaką rolę odgrywa w tajnym życiu Tuska samochód Tüsk? A może ten samochód potwierdza prawdziwość koncepcji o istnieniu życia (wymiaru) równoległego, jest on odpowiednikiem dawnej Syrenki Tuska w niemieckim wymiarze życia równoległego Tuska?

Gość • Sobota [11.08.2018, 13:36:02] • [IP: 62.69.254.***]

Tusk pewnie przywiózł łopaty do kopania tunelu

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:54:35] • [IP: 87.78.224.**]

Daje lape odciac, ze wielki Jaroslaw profesor bez matury, nigdy nie wyladuje w Parlamencie Europeiskim, obojetnie na jakim stanowisku? Nawet na klozetowego sie nie zalapie bo i klozetowy na zachodzie powinien blyszczec kultura, czego temu psychopacie brakuje, niestety. Woli swira na mine wsadzic a nie sam sie osmieszac.

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:15:15] • [IP: 109.243.156.**]

7:27 - Mnie akurat interesuje historia, uważam, że w Polsce jest szczególnie ważna, ale co do tego szemranego towarzystwa, o którym napisałeś - ci faceci, magistrowie historii, będąc u steru władzy ZMNIEJSZYLI liczbę lekcji historii w szkołach średnich. A w polityce zagranicznej mimo że znali zbyt częstą w historii Polski przymusową satelickość naszego kraju wobec Berlina czy Moskwy, klękali w stronę Berlina (a i Moskwy, zostawiając państwu policyjnemu, autorytarnemu, śledztwo smoleńskie).

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:10:44] • [IP: 83.248.46.***]

IP 162 nigdy nie lecz swoich kompleksów wytykając coś innym, zazdroszcząc i ślepo wypełniając polecenia równie jak ty zakomleksionych.

Gość • Sobota [11.08.2018, 07:27:32] • [IP: 188.146.162.***]

Grzegorz Schetyna- historyk, Donald Tusk- historyk, Bronisław Komorowski- historyk. Każdy wie że historia to najłatwiejszy kierunek na studiach jak ktoś chce mieć magistra bo nawet języków nie trzeba się uczyć. I to ta" elyta" ?

Gość • Sobota [11.08.2018, 07:22:55] • [IP: 188.146.110.**]

przecież rodzina Donalda tak miała na nazwisko tylko po wojnie zmienili na zwykłe u.

Gość • Sobota [11.08.2018, 02:00:44] • [IP: 80.245.189.***]

Miałem blachy właśnie z TU miasto tubingen. Następne litery można sobie wybrać i pewnie to czyjeś inicjały a że wyszło tak to hwdk

Gość • Piątek [10.08.2018, 23:52:49] • [IP: 37.248.167.***]

Toż to sam boski Donaldinio najlepszy piłkarz, a wiecie czemu? bo wykiwał cały naród.

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:50:12] • [IP: 176.221.122.***]

boki zrywać hahahahaha

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:21:06] • [IP: 92.42.114.***]

Proszę się uśmiechnąć jutro będzie nowy dzień

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:18:09] • [IP: 178.238.247.***]

No cóż..." Jaki pan taki kram" -super artkuł

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:59:33] • [IP: 176.221.122.***]

Ciusk. :) :) :) Szkoda tylko, ze dziś nie prima aprilis.

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:32:50] • [IP: 188.146.97.***]

Tüskwagen...

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:31:32] • [IP: 188.146.39.***]

to jest nowy Tuskobus? Entschuldigung Sie, chodziło mi o" Tüskobus"

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:29:19] • [IP: 188.146.100.***]

Donald T. jeździ Porsche Cayenne filmy są na youtube bo zdrada zawsze była wysoko opłacana a nie jakaś toyotka. A co do błagania na kolanach to on jest sam jest na kolanach przed Angelą więc kogoś takiego to tylko na leżąco można przepraszać hahah

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:24:38] • [IP: 188.146.33.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

o braku poczucia humoru • Piątek [10.08.2018, 21:04:46] • [IP: 109.243.156.**]

17:27 - To jeden z dowodów na kompletny brak poczucia humoru, cytuję:" Przestańcie pisać głupoty!! Pierwsze litery niemieckiej rejestracji to skrót..."(...tu autor tłumaczy...) " Przestańcie się podniecać" ----- Nie wiem, śmiać się, czy płakać. No są ludzie autentycznie czujący potrzebe wyjaśnienia" nieporozumienia"... oni naprawde myslą, że inni biorą żart redakcji za przekaz 1:1.

Gość • Piątek [10.08.2018, 20:34:28] • [IP: 92.42.115.***]

POPIERAM PISLIAMISICI BOJĄ!!

Gość • Piątek [10.08.2018, 20:20:43] • [IP: 87.78.224.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 57
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■