░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [10.08.2018, 20:17:20] • Świnoujście

Kwiatowy plebiscyt. Zagłosuj na Świnoujście

Kwiatowy plebiscyt. Zagłosuj na Świnoujście

fot. BIK UM Świnoujście

Jeszcze do 22 sierpnia 2018 r. można oddać swój głos w plebiscycie Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce.

Wystarczy wejść na stronę
www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl/swinoujscie/ i kliknąć.

W ubiegłym roku Świnoujście zajęło 3 miejsce w tym plebiscycie. W tym roku mamy szansę poprawić ten wynik. Zadanie nie jest łatwe, ale przy odpowiedniej mobilizacji jak najbardziej do wykonania. Każdy z mieszkańców czy odwiedzających położone na 44 wyspach miasto, może pomóc zdobyć główną nagrodę. Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie.

Kwiatowy plebiscyt. Zagłosuj na Świnoujście

fot. BIK UM Świnoujście

Trzy miasta, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają narody: zwycięzca wieżę kwiatową h2000 z pełnym ukwieceniem, za drugie miejsce donicę kwiatową gianto 180 sito lub tablo także z pełnym ukwieceniem, a za trzecie donicę kwiatową gianto 120 classic również z pełnym ukwieceniem.

Kwiatowy plebiscyt. Zagłosuj na Świnoujście

fot. BIK UM Świnoujście

Oprócz wspomnianych nagród znajdą się również nagrody specjalne. Wygrane miasto czeka prezentacja na jednej z kart kalendarza Terra na 2019 rok. Pierwsza trójka zostanie również zaprezentowana w branżowym magazynie "Lider Biznesu" oraz otrzyma zaproszenia do udziału w gali wręczenia nagród.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Niedziela [12.08.2018, 14:29:10] • [IP: 31.0.84.***]

Żmurkiewicz teraz sadzi kwiatki a kilka miesięcy temu wycinał drzewa.Mam nadzieję że po wyborach wreszcie zmieni się w tym mieście na lepsze.Trzymam kciuki aby Żmurkiewicz przegrał

Gość • Niedziela [12.08.2018, 12:48:46] • [IP: 95.166.56.***]

Nie będę wspierać prezydenta i jego ekipy. Bo to ich duma roznosi za każde wyróżnienie

Gość • Niedziela [12.08.2018, 11:16:22] • [IP: 31.0.64.**]

Super, a jeżeli chodzi o Naszego obecnego Prezydenta będę na Niego głosował i popierał Go zawsze i wszędzie!!

Gość • Niedziela [12.08.2018, 11:05:25] • [IP: 178.235.176.***]

zagłosuję z przyjemnością, Świnoujście nigdy nie było takie piękne powodzenia Panie Żmurkiewicz

Gość • Sobota [11.08.2018, 19:12:50] • [IP: 31.0.38.***]

Każdy głos oddany na kwiatki to głos za żmurkiewiczem, wycinkami drzew na promenadzie i betonami wokół... Ja mam już tego dość i na pewno tego gościa wspierać nie będę

Gość • Sobota [11.08.2018, 19:07:46] • [IP: 81.204.98.**]

Przepiekne..powinnismy wygrac

Gość • Sobota [11.08.2018, 18:07:41] • [IP: 95.166.56.***]

Tak... Głosujcie, a włodarze będą zbierać pochwały...Piękne miasto to było lata temu. Dopóki nie zaczęto „upiększać” go apartamentowcami i betonem. W życiu nie zagłosuje!!

Gość • Sobota [11.08.2018, 17:35:02] • [IP: 178.235.177.**]

Grupa która widzi w Świnoujściu tylko betony powinna iść do okulisty.To nie to samo miasto co 20 lat wstecz. wszędzie widzą to czego niema.Troszkę wody dla ochłody! Świnoujście jest PIĘKNE!

Gość • Sobota [11.08.2018, 16:35:07] • [IP: 62.69.203.***]

Komuna, komuna.Paciorki dla ciemnoty.Jeszcze trochę a wody zabraknie w mieście przez te hotele.Beton, beton.Ida wybory.

Gość • Sobota [11.08.2018, 15:58:35] • [IP: 31.0.86.**]

Dla komunistów jest tu brzydko bo pamiętają brud na ulicach. Wystarczy obejrzeć stare zdjęcia. Masakra

Gość • Sobota [11.08.2018, 15:20:39] • [IP: 31.0.86.***]

Na betony nie zagłosuję.

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:37:02] • [IP: 93.94.186.**]

Jak ktoś ma problem z oddaniem głosu (wyświetla się żeby wrócić za 24 h) mimo że minął już czas należy usunąć historie i odświeżyć stronę po usunięciu i głosujemy dalej

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:11:20] • [IP: 93.94.186.***]

Jak nie chcecie to niegłosujcie ale nie piszcie bzdur że miasto to beton. Jak chcecie naturę to do lasu albo na działkę. Ja zagłosuję i nie słucham tych malkontentów. Pozdrawiam marudny.

Gość • Sobota [11.08.2018, 13:24:33] • [IP: 92.42.115.***]

Masz gościu rację mam to samo?ale na inne miasta nie zagrożone mogę klikać --OSZUSTWO!!Ktoś blokuje.

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:35:17] • [IP: 178.235.180.***]

jak się komuś nie podoba to niech jedzie na wioskę np do Międzyzdrojów i gitara

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:30:14] • [IP: 109.241.63.**]

Za betonowy Plac Wolności - powinien być prokurator, a nie nagrody! Chora psychicznie osoba postanowiła zamienić całe miasto w betonową pustynię, pełną tylko pijalni piwska dla Niemców i deptaków tłumiących ruch aut. Słupy na środku ciągów komunikacyjnych - ktoś dał tym ludziom dyplomy, pewnie po pijaku. Tłumienie ruchu to spalanie paliwa w silnikach na poziomie nawet i 60 litrów na setkę, gdy w normalnym ruchu te silniki spalają 6 litrów. Pomysłodawcę idei" tłumienia ruchu" i bezsensownych deptaków należałoby postawić przed prokuratorem.

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:14:45] • [IP: 188.146.168.**]

Jak mam głosować jak od trzech dni gdy otwieram link mam informację wróć za 24 godziny. Oszustwo.

Gość • Sobota [11.08.2018, 10:41:56] • [IP: 185.210.39.**]

Ile razy o tym samym napiszecie, to już było ze 3 dni temu.

Gość • Sobota [11.08.2018, 10:22:22] • [IP: 84.57.63.***]

Na zalane betonem miasto mam oddac glos?? Nigdy w zyciu, postawie na Miedzyzdroje, tam rzeczywiscie dba sie o zielen, nie tylko do konkursu i nie tylko przed wyborami

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:35:27] • [IP: 78.10.208.***]

Śliczne miasto, ale Polak Polakowi wilkiem.Nie zagłosują, bo nie! Niepojęte.Nieważne, ze wygrana jest promocją miasta.

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:15:31] • [IP: 93.94.186.***]

Prezydent ma na kwiatki, ale nie ma pieniędzy na inwestycje w Karsborze i Warszowie.Kwiatki w centrum -reszta się nie liczy-zadupie!!Myśli, że jak da talon za 300 i zrobi renowację kościoła to wszyscy będą wyli z zachwytu. Prezydent to wycinacz drzew i karierowicz- reklama w Newsweeku!!

Gość • Sobota [11.08.2018, 08:25:45] • [IP: 88.156.232.**]

Na co tu glosować .Posadzone są kwiaty i tyle, bez żadnego gustu i doboru kolorystycznie

Gość • Sobota [11.08.2018, 08:24:56] • [IP: 83.11.236.**]

Prezio potrzebuje wsparcia. Środkowe palce w górę.

Gość • Sobota [11.08.2018, 08:17:13] • [IP: 23.226.237.*]

A mi pod blokiem, spółdzielnia mongoła kwiatka zabrała kwietniki, które stały tam dobre 40 lat, żeby kilka sąsiadów mogło parkować swoje złomy przed klatką.

Gość • Sobota [11.08.2018, 08:13:11] • [IP: 31.0.47.***]

Propaganda sukcesu jakie to ukwiecone mamy miasto a co z resztą zieleni, pytam się?

Oglądasz 1-25 z 35
■ WOJSKO: Wczoraj, 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■