POGODA

Reklama

Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Wtorek [14.08.2018, 13:01:14] • zachodniopomorskie

Napadli na taksówkarza na DK3 - policyjna obława trwa

Napadli na taksówkarza na DK3 - policyjna obława trwa

fot. Andrzej Ryfczyński

Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Babigoszczą a Przybiernowem. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa.

Według relacji świadków najprawdopodobniej dwaj sprawcy mieli dusić kierowcę, po czym ukradli jego samochód i ruszyli w stronę Niemiec. Najprawdopodobniej poruszają się citroenem.

Wg niepotwierdzonych informacji poszkodowany to niezrzeszony taksówkarz ze Świnoujścia. Na miejscu był reanimowany przez świadków zdarzenia, a później przez ratowników medycznych, a także w śmigłowcu lotniczego pogotowia ratunkowego.

W stanie ciężkim trafił do szpitala na Pomorzanach w Szczecinie.

2018-08-14, 12:28
Joanna Gralka


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Sobota [18.08.2018, 19:26:11] • [IP: 93.94.191.***]

" Mam prawo do życia, mam prawo do obrony " brak dostepu do broni i tyle!!

Gość • Środa [15.08.2018, 21:49:16] • [IP: 94.254.230.**]

PRAWO zbyt laskawe jest dla WSZELKIEJ PATOLOGII...Policja ma ZA MALO UPRAWNIEŃ! !! Bandyci, menele, patole maja DYKTOWAC I NARZUCAĆ SWOJ STYL ŻYCIA " wiekszosci??!! OSTRO z tą ZARAZĄ!!

Gość • Wtorek [14.08.2018, 23:59:48] • [IP: 80.245.188.***]

Jasnowidz pan Jackowski szybko odnajduje samochody.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 22:06:17] • [IP: 23.226.237.*]

:-(

Gość • Wtorek [14.08.2018, 19:55:51] • [IP: 94.254.229.***]

Policyjna obława? Gdzie? Kuwa powonni zawiadomic niemiecka POLIZAI i niech szukaja w dojczlandzie.. znam Pana Mirosława bardzo porządny i uczciwy czlowiek. Mysle ze Karma to suka i wróci z pewnością! Zdrowia duzo dla pana Mirka.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 19:34:10] • [IP: 88.156.234.**]

Czy to Mirek , W FAJNY KOLEGA

Gość • Wtorek [14.08.2018, 18:50:21] • [IP: 94.254.237.**]

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Coś okropnego dzieje się na tym świecie :(( (Monitoring zwłaszcza przy stacji UBB i na promie

Gość • Wtorek [14.08.2018, 16:57:22] • [IP: 79.190.99.**]

Kara śmierci to za mało dla takich bandziorów.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 16:27:53] • [IP: 46.134.81.***]

kto napisał że na pomorzanach w Szczecinie jakiś głu... jeśli chodzi o porachunki to sprawcy już to mają...masakra jak można udzielać takich informacji...

Gość • Wtorek [14.08.2018, 16:14:41] • [IP: 94.254.232.**]

W krajach gdzie jest zwiększone ryzyko napadu na kierowcę jest przegroda pomiędzy nim a pasażerami i nie wolno siadać koło kierowcy. Polecam dla wszystkich o zwiększonym ryzyku zawodowym A kierowcy życzę powrotu do zdrowia.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 15:32:48] • [IP: 92.42.116.***]

dobrze że taryfiarz żyje

Gość • Wtorek [14.08.2018, 15:32:31] • [IP: 178.238.249.**]

IP 114 nie obrażaj innych narodowości bez dowodów, bo swojej swoloczy mamy pod dostatkiem.Czekam ze jak się wyjasni kto to i nie będą to ukraińcy to starczy ci honoru i odwagi zeby na tym forum ich przeprosić.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 15:12:20] • [IP: 80.52.188.**]

Ukraińcy, uciekną do Niemiec a niemiecki sędzia odmówi ekstradycji ze względu na łamanie konstytucji w Polsce. TVN i GW zrobią z sędziego bohatera a ukraińscy bojcy zostaną odznaczeni przez Poroszenkę.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 15:07:56] • [IP: 178.238.251.***]

Mam nadzieję, że życie tego pana zostanie uratowane, bo ono jest najważniejsze. Moje wyrazy współczucia zarówno dla ofiary jak i dla jego rodziny.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 14:49:41] • [IP: 109.243.156.**]

13:11- Bardziej możliwe, że twoi rodacy, motłoch z Polski, bo on w olbrzymiej większości przypadków popełnia przestępstwa w Polsce.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 14:45:26] • [IP: 176.221.123.***]

Co za ćwoki

Gość • Wtorek [14.08.2018, 14:42:18] • [IP: 178.238.249.***]

Dla bandytów tylko jedna kara-KARA ŚMIERCI.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 14:33:06] • [IP: 88.156.232.**]

Złapać bandytę

Gość • Wtorek [14.08.2018, 14:16:23] • [IP: 98.15.168.***]

po co ich lapac sad ich wypusci

Gość • Wtorek [14.08.2018, 14:16:12] • [IP: 88.156.234.***]

Za drogo kurs kosztował to wzięli auto i sami pojechali, dorwać i zaje. C śmieci

Gość • Wtorek [14.08.2018, 14:11:53] • [IP: 178.238.252.**]

To niebezpieczne zajęcie...współczuję...powrotu do zdrowia życzę.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 13:58:39] • [IP: 178.238.251.**]

bryndza

Gość • Wtorek [14.08.2018, 13:41:08] • [IP: 188.146.238.*]

Złotówę obrabować chcieli to tylko puzon.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 13:36:32] • [IP: 80.245.186.***]

Straszne, oby tylko udało się ich złapać, współczuje kierowcy taksówki.

Gość • Wtorek [14.08.2018, 13:34:35] • [IP: 176.221.123.***]

skurwiele do utylizacji

Oglądasz 1-25 z 30
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■