POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.08.2018, 21:15:31] • Świnoujście

Taki prezydent to wstyd dla miasta!!!

Taki prezydent to wstyd dla miasta!!!

fot. Sławomir Ryfczyński

To co wydarzyło się pod koniec konferencji prasowej, na której prezydent pochwalił się, że w roku wyborczym wsparł niewielką kwotą klub sportowy Flota, pokazuje, że ktoś tak zachowujący się, nie zasługuje na zaufanie mieszkańców.

Zanim państwo zobaczycie nagrane wideo ze skandalicznie zachowującym się prezydentem i robiącym sobie publicznie podśmiechujki z jego zastępcą, parę słów wyjaśnienia.

Nie jest dla naszego portalu problemem wchodzić w spór z prezydentem miasta, bo od tego jest prasa. Nie jest dla nas problemem kiedy prezydent krytykuje portal i naszą działalność medialną, bo spór między politykiem, a prasą to sól demokracji.

Problemem zaczyna się wtedy kiedy prezydent traci rozum i zaczyna publicznie negować sprawy, które należą do dziedziny dóbr osobistych. Od jakiegoś czasu, publicznie i z premedytacją Janusz Żmurkiewicz zaczyna naruszać dobra osobiste Sławomira Ryfczyńskiego jako fotografa i przedsiębiorcy. Tak stało się na jednym z forum ekonomicznym, który odbywał się w naszym mieście i to samo wydarzyło się na zakończenie omawianej konferencji prasowej.

Zbulwersować może jednak fakt, że urzędnik Prezydent Miasta ma w nosie zasady społeczne, zasady prawa i w naszych oczach jawi się niczym „właściciel miasta”.
Czy w takim wypadku Świnoujście nie zasługuje na bardziej intelektualnie i kulturalnie ogarniętego urzędnika, który będzie zarządzał naszym miastem po kolejnych wyborach?
Odpowiedź pozastawiamy państwu.

Zapraszamy państwa do materiału filmowego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 259, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 259

Gość • Niedziela [26.08.2018, 11:44:35] • [IP: 92.42.116.**]

Jak zagłosujesz na niego to zaraz po głosowaniu ręka ci uschnie zobaczysz.Jemu nie chodzi o m.Świnoujście tylko żeby pani Basia miała stanowisko.Pani Agatowska nie wchodziła w układy z p. Basią i zawsze wytykała jej błędy i jej nieudacznictwo. Dlatego musiała odejść od tego towarzystwa.Przecież pai Basia to faworyta prezydenta.Ciężko z nią się pracuje z nim też jest bardzo pamiętliwy i bardzo mściwy, każdą krytykę wobec niego traktuje jak atak na swoja osobę

Gość • Piątek [24.08.2018, 17:43:59] • [IP: 178.238.251.**]

izrael ma się czego poszczycić. Niemcy mają racje czystka wracajcie do Izraelu

Gość • Piątek [24.08.2018, 08:15:55] • [IP: 193.200.150.***]

ŻMURKIEWICZ - mój kandydat na prezydenta, a wiewióra - niech spada na drzewo !

Gość • Piątek [24.08.2018, 08:12:55] • [IP: 157.25.141.**]

a ja jestem dumny z takiego prezydenta i na pewno na niego zagłosuję

Gość • Środa [22.08.2018, 23:03:31] • [IP: 83.23.244.***]

Jak można być tak zepsutym i nie szanującym innych człowiekiem? Czy się lubią czy nie. .. Gość świadczył usługę. Powinien dostać za to wynagrodzenie. " Niech Pan poda mnie do sądu " Kurde...! Bezczelny. Zaufać Takiemu człowiekowi?

Gość • Wtorek [21.08.2018, 18:00:42] • [IP: 95.208.248.***]

ach ludzie sa chamskie. pan zmurkiewicz tyle dla miasta zrobil.on i miasto to jest jedno. morze pisowicze sie pchaja. no to poczatek od konca...i koniec zalej polski.

Gość • Wtorek [21.08.2018, 12:05:58] • [IP: 80.53.13.**]

Jak jest? ważne by mówili. Nie ważne jak. Prezydent może nawet nie zdaje sobie sprawy, że promuje prywatny biznes.

cezar • Wtorek [21.08.2018, 09:43:08] • [IP: 78.133.244.**]

oj tam, to jest starszy człowiek, dajcie już mu spokój ;) :)

Gość • Wtorek [21.08.2018, 08:54:10] • [IP: 109.243.146.***]

znaczy że jednak nie będzie tunelu bo będzie żmur

Gość • Wtorek [21.08.2018, 01:15:33] • [IP: 178.235.177.**]

Ale sujce kopara opadła, takie gesty, dajcie spokój. Wieśniaki dwa.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 23:18:14] • [IP: 188.147.66.**]

Poproszę dobrego psychologa w charakterystykę wyrazu twarzy prezydenta na zdjęciu obok. W mojej ocenie to cynizm, samozachwyt i megalomania. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę. Ktoś taki nie powinien niczym zarządzać.

czarna teczka • Poniedziałek [20.08.2018, 18:49:19] • [IP: 92.42.116.**]

Zbyszek ty wracaj do urzędu będzie wesoło.Wstrzymaj budowę tunelu, i ruszaj z budową mostu. A czemu tak cicho o tym tunelu.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 14:51:56] • [IP: 5.79.90.**]

[19.08.2018, 17:29:01] • [IP: 178.238.252.***] kup sobie słownik

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 14:50:42] • [IP: 219.74.86.***]

Prezydent chyba sobie zafundowal implanty, tak sie cieszy. Mam nadzieje ze to ostatnie jego wystepy.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 14:08:17] • [IP: 91.231.92.***]

znaczy że jednak nie będzie tunelu bo będzie żmur

czarna teczka • Poniedziałek [20.08.2018, 13:36:24] • [IP: 92.42.116.**]

Wygra na organkach[harmonijka ustna jak byś nie wiedział)

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 09:47:55] • [IP: 185.210.39.*]

Żmurkiewicz wygra wybory już w pierwszej turze nie ma żadnej liczącej się konkurencji I DOBRZE

Do 10:04 • Poniedziałek [20.08.2018, 07:56:08] • [IP: 31.0.71.**]

Ilu Niemcom dziennie za eurasy podcierasz dupska? Dobrze płacą co?

Gość • Niedziela [19.08.2018, 23:19:55] • [IP: 92.42.116.**]

Powiedział bo była okazja.Wszyscy ci co mają pieniądze to mają wrodzoną nie chec do płacenia za wykonane usługi.Po prostu nie mają klasy na WUMLU nie uczyli kultury, i uczciwości.

Gość • Niedziela [19.08.2018, 21:32:10] • [IP: 213.112.84.***]

Cierpliwosc niesamowita, czekac 12 lat na kase ?!

jggffj • Niedziela [19.08.2018, 20:25:20] • [IP: 80.245.188.**]

Jak nie będzie już żmurkiewicza to wtedy będzie tunel.

Gość • Niedziela [19.08.2018, 19:05:24] • [IP: 37.47.149.***]

Co to za Prezydent jak 12 lat nie zaplacil za czyjąś pracę.Jwszcze bezczelnie odsyła do sądu by dochodzil swoich pieniędzy wykonawca uslugi.Normalna swołocz jak Politruk Dzerzynski się zachował

Gość • Niedziela [19.08.2018, 18:34:57] • [IP: 188.147.96.***]

Nigdy następca nie będzie kradł prawa autorskie dla swojej reklamy. to się nie mieści w żadnych normach etycznych. To żałosne zachowanie jest tak prymitywne, jak konstrukcja cepa.

Gość • Niedziela [19.08.2018, 18:19:19] • [IP: 178.235.183.***]

Gość • Niedziela [19.08.2018, 13:31:47] • [IP: 178.238.247.**] Nie ma ludzi niezastąpionych!

Gość nawiedzony • Niedziela [19.08.2018, 17:29:01] • [IP: 178.238.252.***]

Brawo panie Prezydencie, nie przejmowac sie wypocinami niedorobionych wichszycieli co raz cos im nie smak , bo im daleko do koryta i to ich boli . ...

Oglądasz 1-25 z 259
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■