POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.08.2018, 21:15:31] • Świnoujście

Taki prezydent to wstyd dla miasta!!!

Taki prezydent to wstyd dla miasta!!!

fot. Sławomir Ryfczyński

To co wydarzyło się pod koniec konferencji prasowej, na której prezydent pochwalił się, że w roku wyborczym wsparł niewielką kwotą klub sportowy Flota, pokazuje, że ktoś tak zachowujący się, nie zasługuje na zaufanie mieszkańców.

Zanim państwo zobaczycie nagrane wideo ze skandalicznie zachowującym się prezydentem i robiącym sobie publicznie podśmiechujki z jego zastępcą, parę słów wyjaśnienia.

Nie jest dla naszego portalu problemem wchodzić w spór z prezydentem miasta, bo od tego jest prasa. Nie jest dla nas problemem kiedy prezydent krytykuje portal i naszą działalność medialną, bo spór między politykiem, a prasą to sól demokracji.

Problemem zaczyna się wtedy kiedy prezydent traci rozum i zaczyna publicznie negować sprawy, które należą do dziedziny dóbr osobistych. Od jakiegoś czasu, publicznie i z premedytacją Janusz Żmurkiewicz zaczyna naruszać dobra osobiste Sławomira Ryfczyńskiego jako fotografa i przedsiębiorcy. Tak stało się na jednym z forum ekonomicznym, który odbywał się w naszym mieście i to samo wydarzyło się na zakończenie omawianej konferencji prasowej.

Zbulwersować może jednak fakt, że urzędnik Prezydent Miasta ma w nosie zasady społeczne, zasady prawa i w naszych oczach jawi się niczym „właściciel miasta”.
Czy w takim wypadku Świnoujście nie zasługuje na bardziej intelektualnie i kulturalnie ogarniętego urzędnika, który będzie zarządzał naszym miastem po kolejnych wyborach?
Odpowiedź pozastawiamy państwu.

Zapraszamy państwa do materiału filmowego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 259, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 259

Gość • Niedziela [26.08.2018, 11:44:35] • [IP: 92.42.116.**]

Jak zagłosujesz na niego to zaraz po głosowaniu ręka ci uschnie zobaczysz.Jemu nie chodzi o m.Świnoujście tylko żeby pani Basia miała stanowisko.Pani Agatowska nie wchodziła w układy z p. Basią i zawsze wytykała jej błędy i jej nieudacznictwo. Dlatego musiała odejść od tego towarzystwa.Przecież pai Basia to faworyta prezydenta.Ciężko z nią się pracuje z nim też jest bardzo pamiętliwy i bardzo mściwy, każdą krytykę wobec niego traktuje jak atak na swoja osobę

Gość • Piątek [24.08.2018, 17:43:59] • [IP: 178.238.251.**]

izrael ma się czego poszczycić. Niemcy mają racje czystka wracajcie do Izraelu

Gość • Piątek [24.08.2018, 08:15:55] • [IP: 193.200.150.***]

ŻMURKIEWICZ - mój kandydat na prezydenta, a wiewióra - niech spada na drzewo !

Gość • Piątek [24.08.2018, 08:12:55] • [IP: 157.25.141.**]

a ja jestem dumny z takiego prezydenta i na pewno na niego zagłosuję

Gość • Środa [22.08.2018, 23:03:31] • [IP: 83.23.244.***]

Jak można być tak zepsutym i nie szanującym innych człowiekiem? Czy się lubią czy nie. .. Gość świadczył usługę. Powinien dostać za to wynagrodzenie. " Niech Pan poda mnie do sądu " Kurde...! Bezczelny. Zaufać Takiemu człowiekowi?

Gość • Wtorek [21.08.2018, 18:00:42] • [IP: 95.208.248.***]

ach ludzie sa chamskie. pan zmurkiewicz tyle dla miasta zrobil.on i miasto to jest jedno. morze pisowicze sie pchaja. no to poczatek od konca...i koniec zalej polski.

Gość • Wtorek [21.08.2018, 12:05:58] • [IP: 80.53.13.**]

Jak jest? ważne by mówili. Nie ważne jak. Prezydent może nawet nie zdaje sobie sprawy, że promuje prywatny biznes.

cezar • Wtorek [21.08.2018, 09:43:08] • [IP: 78.133.244.**]

oj tam, to jest starszy człowiek, dajcie już mu spokój ;) :)

Gość • Wtorek [21.08.2018, 08:54:10] • [IP: 109.243.146.***]

znaczy że jednak nie będzie tunelu bo będzie żmur

Gość • Wtorek [21.08.2018, 01:15:33] • [IP: 178.235.177.**]

Ale sujce kopara opadła, takie gesty, dajcie spokój. Wieśniaki dwa.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 23:18:14] • [IP: 188.147.66.**]

Poproszę dobrego psychologa w charakterystykę wyrazu twarzy prezydenta na zdjęciu obok. W mojej ocenie to cynizm, samozachwyt i megalomania. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę. Ktoś taki nie powinien niczym zarządzać.

czarna teczka • Poniedziałek [20.08.2018, 18:49:19] • [IP: 92.42.116.**]

Zbyszek ty wracaj do urzędu będzie wesoło.Wstrzymaj budowę tunelu, i ruszaj z budową mostu. A czemu tak cicho o tym tunelu.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 14:51:56] • [IP: 5.79.90.**]

[19.08.2018, 17:29:01] • [IP: 178.238.252.***] kup sobie słownik

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 14:50:42] • [IP: 219.74.86.***]

Prezydent chyba sobie zafundowal implanty, tak sie cieszy. Mam nadzieje ze to ostatnie jego wystepy.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 14:08:17] • [IP: 91.231.92.***]

znaczy że jednak nie będzie tunelu bo będzie żmur

czarna teczka • Poniedziałek [20.08.2018, 13:36:24] • [IP: 92.42.116.**]

Wygra na organkach[harmonijka ustna jak byś nie wiedział)

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 09:47:55] • [IP: 185.210.39.*]

Żmurkiewicz wygra wybory już w pierwszej turze nie ma żadnej liczącej się konkurencji I DOBRZE

Do 10:04 • Poniedziałek [20.08.2018, 07:56:08] • [IP: 31.0.71.**]

Ilu Niemcom dziennie za eurasy podcierasz dupska? Dobrze płacą co?

Gość • Niedziela [19.08.2018, 23:19:55] • [IP: 92.42.116.**]

Powiedział bo była okazja.Wszyscy ci co mają pieniądze to mają wrodzoną nie chec do płacenia za wykonane usługi.Po prostu nie mają klasy na WUMLU nie uczyli kultury, i uczciwości.

Gość • Niedziela [19.08.2018, 21:32:10] • [IP: 213.112.84.***]

Cierpliwosc niesamowita, czekac 12 lat na kase ?!

jggffj • Niedziela [19.08.2018, 20:25:20] • [IP: 80.245.188.**]

Jak nie będzie już żmurkiewicza to wtedy będzie tunel.

Gość • Niedziela [19.08.2018, 19:05:24] • [IP: 37.47.149.***]

Co to za Prezydent jak 12 lat nie zaplacil za czyjąś pracę.Jwszcze bezczelnie odsyła do sądu by dochodzil swoich pieniędzy wykonawca uslugi.Normalna swołocz jak Politruk Dzerzynski się zachował

Gość • Niedziela [19.08.2018, 18:34:57] • [IP: 188.147.96.***]

Nigdy następca nie będzie kradł prawa autorskie dla swojej reklamy. to się nie mieści w żadnych normach etycznych. To żałosne zachowanie jest tak prymitywne, jak konstrukcja cepa.

Gość • Niedziela [19.08.2018, 18:19:19] • [IP: 178.235.183.***]

Gość • Niedziela [19.08.2018, 13:31:47] • [IP: 178.238.247.**] Nie ma ludzi niezastąpionych!

Gość nawiedzony • Niedziela [19.08.2018, 17:29:01] • [IP: 178.238.252.***]

Brawo panie Prezydencie, nie przejmowac sie wypocinami niedorobionych wichszycieli co raz cos im nie smak , bo im daleko do koryta i to ich boli . ...

Oglądasz 1-25 z 259
■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■