POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [10.09.2018, 22:24:55] • Świnoujście

Barbara Michalska tunel drąży bez specjalnych dodatków

Barbara Michalska tunel drąży bez specjalnych dodatków

fot. Sławomir Ryfczyński

W Polsce ostatnio głośno było o dodatkach i nagrodach dla państwowych urzędników. W świnoujskim urzędzie osoba zajmująca się drążeniem sprawy tunelu dodatkowego wynagrodzenia nie otrzymuje.

Tak jednak nie było zawsze. Jako urzędnik Barbara Michalska otrzymywała dodatkowe wynagrodzenie za prowadzenie dokumentacji związanej z budową tunelu.

- Pani Barbara Michalska otrzymywała, od maja 2007 roku, jako Naczelnik Wydziału Inżyniera Miasta, dodatek specjalny, w wysokości 2056 złotych brutto, w związku z powierzeniem jej funkcji pełnomocnika ds. realizacji projektu budowy stałego połączenia pomiędzy wyspami Uznam i Wolin. Jako zastępca Prezydenta Miasta takiego dodatku nie otrzymuje - wyjaśnił nam rzecznik prezydenta.

Obecna zastępczyni prezydenta skutecznie dokumentacją tunelu zajmuje się od 2007 roku. Po 11 latach i dokumentacji, którą waży na tony, udało się przy jej pomocy doprowadzić do obecnej, obiecującej sytuacji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 86, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 86

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 22:53:26] • [IP: 176.221.122.**]

Drążony a nie zatapiany? No to z czasem będą duże problemy.

Gość • Sobota [15.09.2018, 23:31:39] • [IP: 62.69.252.***]

podobno Basia startuje do rady. .. a wszędzie dawała słowo że nie będzie. czy to możliwe że szef kazał inaczej? oj te stołki i stołeczki. ..

Gość • Piątek [14.09.2018, 13:30:59] • [IP: 94.254.232.**]

jedyny tunel jaki Pani Barbara może zrobić to w uchu

Gość • Czwartek [13.09.2018, 15:43:52] • [IP: 37.47.183.**]

Nasza BB (Betonowa Barbara)

Gość • Środa [12.09.2018, 09:33:07] • [IP: 5.100.254.***]

Poździerane łokcie i kolana widać w pracy się nie oszczędza a i przełożony mimo wieku ciągle wymagający.

Gość • Środa [12.09.2018, 07:20:16] • [IP: 157.25.141.**]

widać kobiecą rękę w naszym mieście, miasto pięknieje i rozwija się z każdym dniem, to niewątpliwa zasługa tej pani, brawo !

Gość • Środa [12.09.2018, 05:42:12] • [IP: 95.129.224.**]

Pani Basia jest ładna i mądra gdyby kandydowała na Prezydenta to ma mój głos...

Gość • Wtorek [11.09.2018, 21:45:42] • [IP: 37.47.143.***]

Jak nie dojdzie do budowy tunelu, mam nadzieję, że ta Pani odda te pieniądze ?

Gość • Wtorek [11.09.2018, 21:42:26] • [IP: 5.100.254.***]

Nie wiem co Barbara drąży ale to na pewno nie jest tunel, może co najwyżej rów... Jasia Fasoli. Za to wiem co bezlitośnie drenuje i to jest budżet Świnoujścia.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 21:38:39] • [IP: 178.235.178.***]

Ja naprawdę nie chcę w Świnoujściu tunelu! To byłaby katastrofa. Ale jeżeli piszecie bzdury o winie pani Michalskiej, Prezydenta to przypomnijcie sobie pisiory /powtarzam za panią profesor Staniszkis/, kto ostatnio publicznie zapewniał o budowie: tunelu, promu morskiego w Szczecinie. I w związku kogo należy rozliczać z obietnic?? Najłatwiej nie pamiętać !!

Gość • Wtorek [11.09.2018, 21:19:32] • [IP: 37.248.213.***]

Niczego dobrego o niej nie umiem powiedzieć a już wszechobecne betony w tym słynny już w Polsce beton plac a do tego wycięte drzewa na promenadzie to gwóźdź do trumny jej osiągnięć

Gość • Wtorek [11.09.2018, 20:57:06] • [IP: 5.184.228.**]

Gość • Wtorek [11.09.2018, " 07:03:57] • [IP: 83.11.77.***] sliczna kobieta, ma cos w sobie...".-_-. Pewnie beton i zamiłowanie do szarości, nie tylko w wyglądzie miastai ale i w życiu mieszkańców.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 20:20:44] • [IP: 37.47.174.**]

Tunelu nie ma jeszcze tylko dlatego że wysłana kiedyś Michalska jako wysłanniczka SLD owskiego prezydenta pocałowała klamkę jak w Warszawie rządziła Platforma dlatego Żmurkiewicz odszedł z SLD żeby w końcu mieć plecy w Warszawie a wy znowu chcecie kogoś z SLD kto ma plecy co najwyżej w Moskwie a Warszawie znowu pocałuje klamkę??

Gość • Wtorek [11.09.2018, 19:29:08] • [IP: 176.221.114.**]

Było się uczyć i iść na Prezydenta, a nie tu pyskować. Ja będę głosować za P.Basią. Kobieta musi być ona widzi inaczej niż facet. Teraz taka moda na betony. Co by kto nie zrobił , to i tak wszystkim nie dogodzi.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 19:25:19] • [IP: 37.47.140.**]

czy Partia która w ciągu 5 lat miała przewodniczącego Millera, Potem Olejniczaka, potem Napieralskiego, potem znowu Millera plus Palikota a teraz jakiegoś Czarzastego może być wiarygodna??

Gość • Wtorek [11.09.2018, 19:04:11] • [IP: 92.42.113.***]

Doprowadziła do obiecującej sytuacji. No brawo, sukces, skończyło się tylko na breloczkach. A jak widać i z tej drugiej umowy też g... wyjdzie bo szybkość załatwiania papierów miała taki że ceny usług i materiałów tak daleko oddaliły się od kosztorysu inwestorskiego na podstawie którego przygotowuje się przetarg, że żaden rozsądny wykonawca nie podpisze umowy na budowę. Skończy się tak jak to zawsze bywa w takich sytuacjach że miasto zostanie z niczym i będzie musiało rozpisać nowy przetarg na bazie zaktualizowanego kosztorysu, oczywiście w droższej wersji. No brawo Michalska, specjalistka co nie potrafi zrobić prognoz finansowych mimo że w necie już w 2016 publikowano info o szacowanych, dużych wzrostach cen materiałów i usług w budownictwie.. Dużo szumu i zapewnień a wyszło jak zawsze pod rządami duetu Żmurkiewicz Michalska. . Imprezki z emerytami, imprezki pokazowe na kortach itd. Ale planowanie i rządzenie to raczej kiepsko im wychodzi. Bo to że kasa wpływa do miasta z podatku od gazoport

Gość • Wtorek [11.09.2018, 18:47:11] • [IP: 80.245.186.***]

PO CO NAM TEN TUNEL?!JESZCZE GO NIE MA A JESTESMY ZAJECHANI!!NIECH PANI NAJPIERW POMYSLI O PARKINGACH PIETROWYCH NP.NA KARSIBORSKIEJ WYBURZYC TEN SEGMENT GDZIE CIAGLE PELNO MENELI, DAC PARTER TYM CO TAM MAJA GARAZE, A DLA NOWYCH WYBUDOWAC PIETRA BY CHOCIAZ MIESZKANCY MOGLI GARAZOWAC NOCAMI, BO PRZECIEZ NIE MA GDZIE AUTA POSTAWIC, CHODNIKI DLA PIESZYCH SA ZAJMOWANE, A WY NIC!JEST ROWNIEZ MIEJSCE W CESARSKICH OGRODACH NA PARKING PIETROWY TO I PREZYDENT MIALBY OKO NA TO KTO PARKUJE, A TAK ODGRODZILISCIE SIE OD RESZTY MIESZKANCOW, A NAM PODAROWALISCIE HORRORY.POWROT POD DOM CHOCIAZBY ZE SZCZECINA WIECZOREM-TO CUD BY ZNALEZC MIEJSCE, OBCE REJESTRACJE BEZ ZADNYCH SKRUPULOW WJEZDZAJA POD OGRODZENIA PLACOW ZABAW, NA STUDZIENKI, TRAWNIKI, NISZCZAC KRAWEZNIKI, ZIELEN ITD.NIGDY NIE ODPOWIEDZIALA PANI NA TEN TEMAT NIC, A PAN PREZYDENT PRZY OKAZJI JEDZENIA GRUSZEK NIE MOZE POWIEDZIEC JAKIE SA PLANY?MACIE DUZY TEREN POD OKNAMI URZEDU, AZ SIE PROSI PARKING PIETROWY I CO?!!KOBIETY NA BUDOWIE TO NIESZCZESCIE-DZIEKUJEMY!!

Gość • Wtorek [11.09.2018, 18:46:30] • [IP: 178.238.249.**]

Most, a nie tunel, już dawno powinien łączyc oba brzegi. Mieszkańcy natomiast w tak" ogromnym" obszarowo miescie powinni poruszac się głównie pieszo, rowerem lub komunikacja autobusową. Możliwość szybkiej przeprawy potrzebna jest tym, którzy udaja się poza Świnoujście lub do miasta wjeżdżają.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 18:43:32] • [IP: 92.42.112.***]

[11.09.2018, 10:14:13] normalka, bo takie są właśnie żydy, my dla nich to tylko goje.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 17:35:30] • [IP: 62.69.252.***]

No niestety drodzy parafianie my jako zwykli ludzie możemy tylko postawić × w odpowiedniej rubryce na wyborach i potem tylko czekać na wyniki. Ale obawiam się że może być przewaga betono-lubnych w naszym mieście...

Gość • Wtorek [11.09.2018, 17:28:43] • [IP: 93.94.185.***]

niech ona lepiej wraca do Zamościa drążyć i tu nie wraca

Gość • Wtorek [11.09.2018, 16:51:38] • [IP: 80.245.179.***]

Arogancka, bezczelna i złośliwa baba.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 16:41:27] • [IP: 37.47.173.***]

kochani mieszkańcy, przecież SLD nic Wam nie jest w stanie zaproponować poza likwidacją wpływu kościoła a potem wasze dzieci będą się dziarać i nosić kolczyki w nosie jak wnuczka Millera której dziadek wmówił że nie ma Boga i może robić co chce. Jak ta ideologia skończyła się dla jego syna to każdy mógł w zeszłym tygodniu przeczytać.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 16:26:03] • [IP: 23.226.237.*]

Tylko dureń chce zapchać miasto samochodami, a jednocześnie likwiduje miejsca postojowe i zwęża ulice.

troll • Wtorek [11.09.2018, 15:35:48] • [IP: 46.46.200.**]

Łokcie wyrobione od, , pracy, , .

Oglądasz 1-25 z 86
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Następna bomba na dnie Zalewu Szczecińskiego. Płetwonurkowie przerpowadzą ekspertyzę. Czekamy na więcej informacji ■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■