POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [07.09.2018, 11:45:57] • Świnoujście

Piknik Sportowy z klubem ULKSW Pomorze Świnoujście

Piknik Sportowy z klubem ULKSW Pomorze Świnoujście

fot. Organizator

9-go września (niedziela) w godz. 11:00-15:00 na Muszli Koncertowej odbędzie się piknik organizowany przez Pomorze Świnoujście Podczas pikniku odbędą się pokazy taekwondo oraz pokaz talentów naszych zawodników.

Odbędą się również gry i zabawy dla dzieci i rodziców.

Planowana jest również degustacja zdrowej żywności.
Zadanie publiczne jest finansowane ze środków z
budżetu województwa zachodniopomorskiego

Parterami są:
Kierunek Świnoujście
MDK Świnoujście
ZZ LZS
KARR S.A.
Foods by Ann

Sławomir Błażejczyk
ULKSW Świnoujście


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Sobota [08.09.2018, 23:14:09] • [IP: 176.221.122.***]

Do IP: 176.221.123 brawo i popieram!

Gość • Piątek [07.09.2018, 22:13:54] • [IP: 176.221.123.***]

Bosssze ludzie, każdy klub chce się wypromować, tak po prostu, pokazać że istnieją w Świnoujściu i że właśnie, od nowego roku szkolnego trwają zapisy dla nas mieszkańców ii naszych dzieci, a to jest zachętą do tego. Ale wy z politycznymi klapkami na oczach myslicie tylko o tych wyborach i szukacie wszędzie spisku wyborczego...jak z takimi osobami się ciężko rozmawia to głowa boli. Pozdrawiam tych normalnych a zdrowia wszystkim życzę

Gość • Piątek [07.09.2018, 18:35:13] • [IP: 46.76.113.***]

Jedno sprostowanie bo nie wyobrażam sobie aby taka impreza odbyła się" na muszli koncertowej" - chyba że to ma być jakaś dodatkowa atrakcja tej imprezy ! Myślę że lepiej byłoby napisać że to się odbędzie" w muszli koncertowej" - niby drobiazg ale stanowi pewną różnicę !

Gość • Piątek [07.09.2018, 16:58:50] • [IP: 80.245.183.***]

O wybory się zaczęły i urabianie najgłupszych spośród mieszkańców, niby zabawa itd a w tle subtelna (albo i nie) propaganda wyborcza. Włoży się ciut kasy na kiełbasy, zabawe i słodycze:) a potem wyciągać się będzie latami z pensji urzędniczych, stanowisk publicznych:) Ot i metoda.

Gość • Piątek [07.09.2018, 16:31:10] • [IP: 188.147.5.**]

W końcu info PRZED a nie PO wydarzeniu

Gość • Piątek [07.09.2018, 14:48:44] • [IP: 212.112.189.**]

Czy ktos moze mi wytlumaczyc sens organizowania w tak malym miescie trzech imprez sportowych w jeden weekend??

Gość • Piątek [07.09.2018, 12:06:05] • [IP: 37.248.164.***]

Wspaniale, że powstało takie stowarzyszenie ciągle coś się dzieje w mieście. Brawa dla nich.

Gość • Piątek [07.09.2018, 12:02:46] • [IP: 93.94.186.***]

Ile to można zrobić imprez przed wyborami!!Sponsoring zagrożony, trzeba się starać.

Oglądasz 1-8 z 8
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach: do 16.11.2018 r. w godz. 17.00-18.45 oraz 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00H www.http://wosp.swinoujscie.pl/ ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■