POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [08.09.2018, 14:29:57] • Świnoujście

Jeep wbił się w bok dostawczego Peugeota! Kierująca osobówką wymusiła pierwszeństwo

Jeep wbił się w bok dostawczego Peugeota! Kierująca osobówką wymusiła pierwszeństwo

fot. iswinoujscie.pl

Do bardzo niebezpiecznej kolizji doszło około godziny 10:00 na skrzyżowaniu ulicy Dąbrowskiego, Piastowskiej oraz Wyspiańskiego. Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, kierująca Jeepem nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy Peugeota i uderzyła w bok samochodu dostawczego. Siła była tak duża, że auto wpadło w poślizg na środku skrzyżowania.

Jak udało nam się ustalić, kierowca dostawczego samochodu jechał ulicą Piastowską, natomiast wyjeżdżająca z ulicy Wyspiańskiego kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w bok Peugeota. Na skutek uderzenia, auto dostawcze obróciło się na samym środku skrzyżowania.

Jeep wbił się w bok dostawczego Peugeota! Kierująca osobówką wymusiła pierwszeństwo

fot. iswinoujscie.pl

W sprawie sobotniej kolizji napisał do nas także jeden ze świadków zdarzenia, załączając zdjęcie.

Jeep wbił się w bok dostawczego Peugeota! Kierująca osobówką wymusiła pierwszeństwo

fot. iswinoujscie.pl

- Apel do Świnoujskiej Policji, czy Policjanci z drogówki czekają aż ktoś tam zginie? Codziennie chodzą tamtędy dzieci do żłobka i szkoły :/ Mowa o skrzyżowaniu Dąbrowskiego z Piastowska. Sobota około godziny 10tej kolejny wypadek – opisuje Mieszkaniec.

Jeep wbił się w bok dostawczego Peugeota! Kierująca osobówką wymusiła pierwszeństwo

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 105, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 105

Gość • Czwartek [13.09.2018, 09:56:11] • [IP: 62.69.241.**]

Powienien byc znak stopu a nie pierwszenstwa moze jakiess zmainy bo to nie pierwszy wypadek to wzieli tylko paski pomalowali na jezdni co nic nie daje

Gość • Środa [12.09.2018, 12:13:52] • [IP: 37.47.185.***]

Tyle czasu i jeszcze porządku z tym skrzyżowaniem nie zrobili. Inna sprawa że światła w tym miejscu będą tworzyć korki. Pociągnąc do odpowiedzialności tego partacza, który tak spier...ruch kołowy w tym mieście.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:56:58] • [IP: 93.94.186.*]

To skrzyżowanie powinno nazywać sie" Wypadkowe" . Wjeżdzając na skryżowanie pomimo że masz pierwszeństwo, nie zaszkodzi troszke uwagi. A ILE TO LEŻY NA CMENTARZU LUDZI CO MIAŁO PIERWSZEŃSTWO.

GośćGość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:49:09] • [IP: 81.219.202.**]

Skrzyżowanie O.K, ludzie kierujący pojazdami w większości to debile.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 09:16:47] • [IP: 80.245.179.***]

Kobiety powinny mieć zakaz jazdy samochodami. Max wózek z dzieciakiem i koszyk w Netto.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 08:45:35] • [IP: 193.69.22.**]

I bardzo dobrze tej Pańci! Już kiedyś próbowała mnie staranować wymuszając pierszeństwo! Może się baba w końcu opamięta!

zibi • Niedziela [09.09.2018, 16:37:36] • [IP: 178.238.250.**]

byłem świadkiem jak na tym skrzyżowaniu starszy pan wyjezdzajac od strony strazy zajechal droge kierowcy piastowska dabrowskiego z awantura ze to on pierwszy dojechal i toon ma pierszenstwo na tym skrzyżowaniu sory pominolem wulgaryzmy

Gość • Niedziela [09.09.2018, 14:35:20] • [IP: 178.235.181.***]

Fatalne skrzyżowanie.

Gość • Niedziela [09.09.2018, 12:25:25] • [IP: 77.88.191.**]

Moim zdaniem skoro te znaki utrudniają jazdę choć jasno mówią kto ma pierszeństwo, ludzie spoza miasta i nie tylko mają problem. Wybierajmy zatem zawsze najprostsze rozwiązania a mianowicie jeśli dobrze pamiętam ul.Piastowska była z pierszeństwem przejazdu a ul. Dąbrowskiego i Wyspiańskiego podporządkowaną i czy była potrzeba zmiany?? i nie było tylu wypadków czy kolizji. Czasami a właściwie w każdym przypadku jeśli było dobrze nie ruszamy i tyle.

Gość • Niedziela [09.09.2018, 10:44:35] • [IP: 92.42.119.***]

Cześć.Panie Inżynierze Miasta, proponuję zlikwidować na tym skrzyżowaniu znaki.Powstanie skrzyżowanie równorzędne.Proste.Ten kto z prawej strony ma pierwszeństwo.Tylko w Polsce jest nawalone tyle znaków na krótkim odcinku drogi, czasami dochodzi do 10-ciu.

Gość • Niedziela [09.09.2018, 10:37:06] • [IP: 62.69.241.**]

tam sa notoryczne wymuszenia ludzie nie patrza na znaki prosze jakos oznaczyc to skrzyzowanie widoczniej

Gość • Niedziela [09.09.2018, 10:34:51] • [IP: 89.229.79.**]

A wy gadacie głupoty, tyle tam wypadków a tego się czepiacie.. Należy zmienić organizacje ruchu skoro ciagle coś tam ciagle jest nie ok ;) to nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek

Gość • Niedziela [09.09.2018, 10:23:10] • [IP: 77.88.191.**]

"Rzeczywiście, z tym skrzyżowaniem należy zrobić porządek. Zadanie dla nowego Prezydenta i nowej ekipy. Precz ze Żmurkiewiczem, precz z PiS’lamem" trzeba być upośledzonym lewakiem by we wszystkim, nawet w braku umiejętności kierowców, widzieć winę PIS. PS Islam to tu był jakby komentującego opcja wygrała wybory.

Gość • Niedziela [09.09.2018, 08:43:39] • [IP: 31.1.13.***]

proste zwykle skrzyzowanie znaki sa wszystko widac ale jak sie prawko kupilo to tak jest niestety

Gość • Niedziela [09.09.2018, 08:12:03] • [IP: 5.174.79.***]

Jak 100% Blondi za kierownicą.

Gość • Niedziela [09.09.2018, 08:04:06] • [IP: 89.64.53.*]

Pewnie bogata, skoro jeepem se pomyka.A jeśli tak, to okaże się jeszcze że to kierujący busem winien.

Gość • Niedziela [09.09.2018, 06:54:26] • [IP: 94.254.224.**]

Ja nie wiem, tyle lat jeżdżę i nikt we mnie nie uderzył i zawsze zdanżam na czas, mówi się" zdążam" -odpowiada jeden pan, no widzi pan i pan też zdanża

Gość • Sobota [08.09.2018, 23:59:09] • [IP: 176.221.113.**]

Boxer dostał boksa.

Gość • Sobota [08.09.2018, 23:32:24] • [IP: 62.69.253.***]

Inżynier Miasta Rafał Ł. wie najlepiej jako kukieł Barbary M.jak ma się na tym skrzyżowaniu ruch odbywać. Czy jak ktoś zginie to on za to odpowie. Oczywiste jest, nie.

Gość • Sobota [08.09.2018, 23:03:00] • [IP: 178.235.183.***]

Żadne znaki czy sygnalizatory wykopać rowy i nie będzie wypadków.

Gość • Sobota [08.09.2018, 22:50:40] • [IP: 37.248.211.**]

A tak w ogóle znaki znajdują się za daleko od skrzyżowania !!

Gość • Sobota [08.09.2018, 22:49:18] • [IP: 37.248.211.**]

Na tym skrzyżowaniu kieronkowzkazow nie wlanczaja pajace!!

Gośćcocomo • Sobota [08.09.2018, 22:43:49] • [IP: 92.42.114.**]

Niemiec z definicji zawsze jest winny.amen

Gość • Sobota [08.09.2018, 22:39:14] • [IP: 83.8.164.***]

ZNOWU wypadek w tym miejscu !! tam musi być sygnalizacja świetlna, bogate miasto na to stać, kasa jest za parkingi płatne.

Gość • Sobota [08.09.2018, 22:07:56] • [IP: 178.235.180.***]

Przecież wystarczy patrzeć na znaki. Albo nie.Pójdźmy na całość-zróbmy jeszcze jeden tunel!

Oglądasz 1-25 z 105
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Następna bomba na dnie Zalewu Szczecińskiego. Płetwonurkowie przerpowadzą ekspertyzę. Czekamy na więcej informacji ■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■