POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [10.09.2018, 10:38:13] • Świnoujście

Kolizja z udziałem BMW i radiowozu

Kolizja z udziałem BMW i radiowozu

fot. iswinoujscie.pl

3 września kierujący samochodem BMW złamał przepisy wykonując nieprawidłowy manewr wyprzedzania. Pech chciał, że doszło do kolizji, w której drugim autem był policyjny radiowóz. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Karsiborskiej. Mężczyzna, kierujący samochodem osobowym, otrzymał od policjantów pouczenie.

"W środę około godziny 14.30 przy skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Karsiborskiej doszło do kolizji, w której uczestniczył samochód marki BMW oraz radiowóz marki VW. Doprowadził do niej 65-letni kierujący bmw na skutek nieprawidłowego wykonania manewru wyprzedzania. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został pouczony."- informuje o zdarzeniu asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 45

Gość • Wtorek [11.09.2018, 07:48:09] • [IP: 31.0.87.**]

Nawet 65 lat w BMW nic się nie różni od 18 latka, za te auta powinny być 3 razy droższe OC i obowiązko co 1 rok psychotesty dla posiadaczy tego bolida.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 04:00:18] • [IP: 94.254.233.**]

brawo nieudolni policjanci, nie było ofiar wypadku, kolizji to trzeba było tamować ruch na głównej ulicy?? nie można było zjechać na bok i załatwić tego jak w normalnym cywilizowanym mieście??mandat to powinni dostać policjanci za tamowanie ruchu

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 23:35:57] • [IP: 176.221.113.**]

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 16:22:30] • [IP: 94.254.231.**] A co to jest Mirena?

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 21:15:59] • [IP: 176.221.123.***]

BMW-burak ma wóz to wszystko w temacie.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 21:02:48] • [IP: 83.21.53.**]

POUCZONY?? To teraz tak można?

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 19:17:17] • [IP: 88.156.232.**]

ale dlaczego pouczenie dla kierowcy BMW, skoro popełnił wykroczenie to powinien zostać ukarany

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 18:23:49] • [IP: 77.111.247.**]

poucenie wystarcyly

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 18:13:25] • [IP: 37.47.147.***]

Pouczenie chyba po znajomości :D mandatu nie dostał hmmm ciekawe dlaczego skoro kolizja a rowerzysta za jazdę po chodniku 5 dych

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 18:10:19] • [IP: 31.0.32.***]

WIADOMO B M W

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:53:52] • [IP: 88.79.100.**]

chyba zdjecie trafne, albo opis, gdzie tu karsiborska ??

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:45:34] • [IP: 62.69.203.***]

No jak?POUCZENIE?To teraz naprawią radiowóz za nasze pieniądze?Pewnie miejscowy komuch.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:28:11] • [IP: 92.42.113.***]

BMW …………………
230;…………………
;…………………&#
8230;………………̷
0;…………………&
#8230;………………R
30;…………………
….. Normalka.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:27:01] • [IP: 37.47.153.***]

Gosc 16:22:30 za takie komentarze mozna poniesc konsekwencje.Pamietaj o tym.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:25:35] • [IP: 176.221.123.***]

Mundurowi dostaną 800 zł podwyżki a kierowca bez mandatu to sprawa drugorzędna za naprawę zapłaci ubezpieczenie sprawcy auta osobowego zawsze powinna być Policja na miejscu zdarzenia bo mamy Świadka Ubezpieczenie zawsze się pyta czy była Policja

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:03:59] • [IP: 176.221.113.**]

Niemcom wolno bezkarnie robić wszystko. Przykre i smutne.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 16:54:51] • [IP: 178.235.177.**]

3 września kierujący . ... "W środę około godziny 14.30 przy skrzyżowaniu czyli dziś jest 10 września też środa ?? Proszę Was . . ktoś to czyta. .. czy Wy macie jakiegoś copywritera w portalu który sprawdza treść...

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 16:22:30] • [IP: 94.254.231.**]

Mirena podniesue cene nau pizzy zeby siemęża szkody wyrownaly

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 15:00:02] • [IP: 89.74.173.***]

Tak sobie czytam wasze komentarze... I się zastanawiam po co wy obywatele wzywacie Policję do kolizji gdzie wiecie kto jest sprawcą itp. Pewnie bo myślicie że policja ogarnie wam ubezpieczenie itp ale nie. Tutaj z tego co rozumiem szkoda w mieniu państwowym i może dlatego tak to wygląda. A TAK Z DRUGIEJ STRONY UKARAJA MANDATEM ŹLE NIE UKARAJA TEZ ZLE - dziwne

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 14:30:17] • [IP: 188.147.3.***]

Już im jojo pokaże.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 14:22:38] • [IP: 178.238.246.**]

To może teraz za przekroczenia drogowe policja będzie wręczała jakieś prezenty ?

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 14:20:10] • [IP: 37.47.141.***]

Bzdury bzdury bzdury piszecie !! Skąd wy macie takie neewsy

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:53:01] • [IP: 88.156.234.***]

BMW - Będziesz Miał Wypadek

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:44:54] • [IP: 94.254.160.**]

Zmur chciał sprawdzić swoim wozem czy jak się rozpędzi to przeskoczy kanał :). Będzie to alternatywne rozwiązanie dla mieszkańców bez tunelu.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:44:21] • [IP: 185.210.39.**]

A policjanci sami płacą za naprawę auta?

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:40:10] • [IP: 37.47.152.***]

234 nie biedak tylko od 2 miesiecy strajkuja. Zanim cos napiszesz to sie najpierw zorientuj.

Oglądasz 1-25 z 45
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■