POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [10.09.2018, 10:38:13] • Świnoujście

Kolizja z udziałem BMW i radiowozu

Kolizja z udziałem BMW i radiowozu

fot. iswinoujscie.pl

3 września kierujący samochodem BMW złamał przepisy wykonując nieprawidłowy manewr wyprzedzania. Pech chciał, że doszło do kolizji, w której drugim autem był policyjny radiowóz. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Karsiborskiej. Mężczyzna, kierujący samochodem osobowym, otrzymał od policjantów pouczenie.

"W środę około godziny 14.30 przy skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Karsiborskiej doszło do kolizji, w której uczestniczył samochód marki BMW oraz radiowóz marki VW. Doprowadził do niej 65-letni kierujący bmw na skutek nieprawidłowego wykonania manewru wyprzedzania. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został pouczony."- informuje o zdarzeniu asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 45

Gość • Wtorek [11.09.2018, 07:48:09] • [IP: 31.0.87.**]

Nawet 65 lat w BMW nic się nie różni od 18 latka, za te auta powinny być 3 razy droższe OC i obowiązko co 1 rok psychotesty dla posiadaczy tego bolida.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 04:00:18] • [IP: 94.254.233.**]

brawo nieudolni policjanci, nie było ofiar wypadku, kolizji to trzeba było tamować ruch na głównej ulicy?? nie można było zjechać na bok i załatwić tego jak w normalnym cywilizowanym mieście??mandat to powinni dostać policjanci za tamowanie ruchu

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 23:35:57] • [IP: 176.221.113.**]

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 16:22:30] • [IP: 94.254.231.**] A co to jest Mirena?

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 21:15:59] • [IP: 176.221.123.***]

BMW-burak ma wóz to wszystko w temacie.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 21:02:48] • [IP: 83.21.53.**]

POUCZONY?? To teraz tak można?

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 19:17:17] • [IP: 88.156.232.**]

ale dlaczego pouczenie dla kierowcy BMW, skoro popełnił wykroczenie to powinien zostać ukarany

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 18:23:49] • [IP: 77.111.247.**]

poucenie wystarcyly

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 18:13:25] • [IP: 37.47.147.***]

Pouczenie chyba po znajomości :D mandatu nie dostał hmmm ciekawe dlaczego skoro kolizja a rowerzysta za jazdę po chodniku 5 dych

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 18:10:19] • [IP: 31.0.32.***]

WIADOMO B M W

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:53:52] • [IP: 88.79.100.**]

chyba zdjecie trafne, albo opis, gdzie tu karsiborska ??

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:45:34] • [IP: 62.69.203.***]

No jak?POUCZENIE?To teraz naprawią radiowóz za nasze pieniądze?Pewnie miejscowy komuch.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:28:11] • [IP: 92.42.113.***]

BMW …………………
230;…………………
;…………………&#
8230;………………̷
0;…………………&
#8230;………………R
30;…………………
….. Normalka.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:27:01] • [IP: 37.47.153.***]

Gosc 16:22:30 za takie komentarze mozna poniesc konsekwencje.Pamietaj o tym.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:25:35] • [IP: 176.221.123.***]

Mundurowi dostaną 800 zł podwyżki a kierowca bez mandatu to sprawa drugorzędna za naprawę zapłaci ubezpieczenie sprawcy auta osobowego zawsze powinna być Policja na miejscu zdarzenia bo mamy Świadka Ubezpieczenie zawsze się pyta czy była Policja

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:03:59] • [IP: 176.221.113.**]

Niemcom wolno bezkarnie robić wszystko. Przykre i smutne.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 16:54:51] • [IP: 178.235.177.**]

3 września kierujący . ... "W środę około godziny 14.30 przy skrzyżowaniu czyli dziś jest 10 września też środa ?? Proszę Was . . ktoś to czyta. .. czy Wy macie jakiegoś copywritera w portalu który sprawdza treść...

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 16:22:30] • [IP: 94.254.231.**]

Mirena podniesue cene nau pizzy zeby siemęża szkody wyrownaly

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 15:00:02] • [IP: 89.74.173.***]

Tak sobie czytam wasze komentarze... I się zastanawiam po co wy obywatele wzywacie Policję do kolizji gdzie wiecie kto jest sprawcą itp. Pewnie bo myślicie że policja ogarnie wam ubezpieczenie itp ale nie. Tutaj z tego co rozumiem szkoda w mieniu państwowym i może dlatego tak to wygląda. A TAK Z DRUGIEJ STRONY UKARAJA MANDATEM ŹLE NIE UKARAJA TEZ ZLE - dziwne

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 14:30:17] • [IP: 188.147.3.***]

Już im jojo pokaże.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 14:22:38] • [IP: 178.238.246.**]

To może teraz za przekroczenia drogowe policja będzie wręczała jakieś prezenty ?

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 14:20:10] • [IP: 37.47.141.***]

Bzdury bzdury bzdury piszecie !! Skąd wy macie takie neewsy

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:53:01] • [IP: 88.156.234.***]

BMW - Będziesz Miał Wypadek

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:44:54] • [IP: 94.254.160.**]

Zmur chciał sprawdzić swoim wozem czy jak się rozpędzi to przeskoczy kanał :). Będzie to alternatywne rozwiązanie dla mieszkańców bez tunelu.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:44:21] • [IP: 185.210.39.**]

A policjanci sami płacą za naprawę auta?

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:40:10] • [IP: 37.47.152.***]

234 nie biedak tylko od 2 miesiecy strajkuja. Zanim cos napiszesz to sie najpierw zorientuj.

Oglądasz 1-25 z 45
■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■