POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [10.09.2018, 10:38:13] • Świnoujście

Kolizja z udziałem BMW i radiowozu

Kolizja z udziałem BMW i radiowozu

fot. iswinoujscie.pl

3 września kierujący samochodem BMW złamał przepisy wykonując nieprawidłowy manewr wyprzedzania. Pech chciał, że doszło do kolizji, w której drugim autem był policyjny radiowóz. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Karsiborskiej. Mężczyzna, kierujący samochodem osobowym, otrzymał od policjantów pouczenie.

"W środę około godziny 14.30 przy skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Karsiborskiej doszło do kolizji, w której uczestniczył samochód marki BMW oraz radiowóz marki VW. Doprowadził do niej 65-letni kierujący bmw na skutek nieprawidłowego wykonania manewru wyprzedzania. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został pouczony."- informuje o zdarzeniu asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 45

Gość • Wtorek [11.09.2018, 07:48:09] • [IP: 31.0.87.**]

Nawet 65 lat w BMW nic się nie różni od 18 latka, za te auta powinny być 3 razy droższe OC i obowiązko co 1 rok psychotesty dla posiadaczy tego bolida.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 04:00:18] • [IP: 94.254.233.**]

brawo nieudolni policjanci, nie było ofiar wypadku, kolizji to trzeba było tamować ruch na głównej ulicy?? nie można było zjechać na bok i załatwić tego jak w normalnym cywilizowanym mieście??mandat to powinni dostać policjanci za tamowanie ruchu

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 23:35:57] • [IP: 176.221.113.**]

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 16:22:30] • [IP: 94.254.231.**] A co to jest Mirena?

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 21:15:59] • [IP: 176.221.123.***]

BMW-burak ma wóz to wszystko w temacie.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 21:02:48] • [IP: 83.21.53.**]

POUCZONY?? To teraz tak można?

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 19:17:17] • [IP: 88.156.232.**]

ale dlaczego pouczenie dla kierowcy BMW, skoro popełnił wykroczenie to powinien zostać ukarany

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 18:23:49] • [IP: 77.111.247.**]

poucenie wystarcyly

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 18:13:25] • [IP: 37.47.147.***]

Pouczenie chyba po znajomości :D mandatu nie dostał hmmm ciekawe dlaczego skoro kolizja a rowerzysta za jazdę po chodniku 5 dych

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 18:10:19] • [IP: 31.0.32.***]

WIADOMO B M W

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:53:52] • [IP: 88.79.100.**]

chyba zdjecie trafne, albo opis, gdzie tu karsiborska ??

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:45:34] • [IP: 62.69.203.***]

No jak?POUCZENIE?To teraz naprawią radiowóz za nasze pieniądze?Pewnie miejscowy komuch.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:28:11] • [IP: 92.42.113.***]

BMW …………………
230;…………………
;…………………&#
8230;………………̷
0;…………………&
#8230;………………R
30;…………………
….. Normalka.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:27:01] • [IP: 37.47.153.***]

Gosc 16:22:30 za takie komentarze mozna poniesc konsekwencje.Pamietaj o tym.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:25:35] • [IP: 176.221.123.***]

Mundurowi dostaną 800 zł podwyżki a kierowca bez mandatu to sprawa drugorzędna za naprawę zapłaci ubezpieczenie sprawcy auta osobowego zawsze powinna być Policja na miejscu zdarzenia bo mamy Świadka Ubezpieczenie zawsze się pyta czy była Policja

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 17:03:59] • [IP: 176.221.113.**]

Niemcom wolno bezkarnie robić wszystko. Przykre i smutne.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 16:54:51] • [IP: 178.235.177.**]

3 września kierujący . ... "W środę około godziny 14.30 przy skrzyżowaniu czyli dziś jest 10 września też środa ?? Proszę Was . . ktoś to czyta. .. czy Wy macie jakiegoś copywritera w portalu który sprawdza treść...

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 16:22:30] • [IP: 94.254.231.**]

Mirena podniesue cene nau pizzy zeby siemęża szkody wyrownaly

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 15:00:02] • [IP: 89.74.173.***]

Tak sobie czytam wasze komentarze... I się zastanawiam po co wy obywatele wzywacie Policję do kolizji gdzie wiecie kto jest sprawcą itp. Pewnie bo myślicie że policja ogarnie wam ubezpieczenie itp ale nie. Tutaj z tego co rozumiem szkoda w mieniu państwowym i może dlatego tak to wygląda. A TAK Z DRUGIEJ STRONY UKARAJA MANDATEM ŹLE NIE UKARAJA TEZ ZLE - dziwne

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 14:30:17] • [IP: 188.147.3.***]

Już im jojo pokaże.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 14:22:38] • [IP: 178.238.246.**]

To może teraz za przekroczenia drogowe policja będzie wręczała jakieś prezenty ?

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 14:20:10] • [IP: 37.47.141.***]

Bzdury bzdury bzdury piszecie !! Skąd wy macie takie neewsy

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:53:01] • [IP: 88.156.234.***]

BMW - Będziesz Miał Wypadek

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:44:54] • [IP: 94.254.160.**]

Zmur chciał sprawdzić swoim wozem czy jak się rozpędzi to przeskoczy kanał :). Będzie to alternatywne rozwiązanie dla mieszkańców bez tunelu.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:44:21] • [IP: 185.210.39.**]

A policjanci sami płacą za naprawę auta?

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:40:10] • [IP: 37.47.152.***]

234 nie biedak tylko od 2 miesiecy strajkuja. Zanim cos napiszesz to sie najpierw zorientuj.

Oglądasz 1-25 z 45
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■