POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [11.09.2018, 17:47:13] • Świnoujście

Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie

Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie

fot. Czytelnik

Drodzy Państwo, 23 sierpnia 2018 r. zwróciłam się do Was z rozpaczliwym apelem w sprawie oddawania krwi dla mojej Mamy, która na skutek niefortunnego upadku w domu złamała szyjkę kości udowej Mama przebywała w Szpitalu Miejskim w Gryficach na oddziale ortopedycznym, gdzie oczekiwała na krew, którą na tamten czas szpital nie dysponował, a chodzi tu o rzadką grupę O RH-.

Pragnę Państwa poinformować, że na moja prośbę zareagowało wiele osób. Otrzymałam mnóstwo smsów oraz telefonów od ludzi, którzy byli gotowi oddać swoją krew. Wszystkim tym wspaniałym ,szlachetnym osobom w imieniu swoim i rodziny dziękuję. Dziękuję również swoim znajomym i przyjaciołom, którzy pomogli mi rozpowszechnić moje wołanie o pomoc. Mama po tym apelu została zabezpieczona odpowiednią ilością krwi. Zabieg operacyjny lekarze wykonali 24 sierpnia 2018 r.

Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie

fot. Czytelnik

Dziś minął 8 dzień od kiedy Mama jest już w domu.

Dzień szczególny, bo miałam zaszczyt osobiście poznać jedną z dawczyń panią Ewę Liro mieszkankę Golczewa ,która po przeczytaniu informacji, że potrzebna jest krew 0 RH - zadzwoniła do mnie i oświadczyła, że jest gotowa oddać swoją krew. Pani Ewa po raz pierwszy stała się dawczynią krwi i jak mi powiedziała będzie nadal krew oddawać bo przypadek mojej Mamy uświadomił jej, jak bardzo swoją postawą ma się wpływ na życie innych ludzi. Pani Ewie, personelowi szpitala oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do powrotu do zdrowia mojej Mamy raz jeszcze gorąco dziękuję.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Czwartek [13.09.2018, 08:23:36] • [IP: 83.13.54.***]

w Gryficach nie ma szpitala miejskiego

Gość • Środa [12.09.2018, 17:10:17] • [IP: 88.109.8.***]

Szybkiego powrotu do zdrowia :)

Gość • Środa [12.09.2018, 14:33:31] • [IP: 80.245.182.***]

Budujące takie postawy wśród całkiem sobie obcych ludzi... dobro powraca...

Gość • Środa [12.09.2018, 12:33:34] • [IP: 164.127.242.**]

Świadkowie Jehowy przeżywają trudne chwile, czytając ten materiał - oni zakazują transfuzji, bo wyczytali w Biblii (przez siebie przetłumaczonej), że transfuzja krwi rzekomo jest zakazana w Starym Testamencie i w NT, w Dz. Sprostowanie błędów w takim odczytaniu Biblii znajdziecie po wpisaniu w Google" zakaz transfuzji - przerywamy milczenie" - w punktach tu wyliczono, na czym polega tragiczna w skutkach pomyłka ŚJ.

Gość • Środa [12.09.2018, 10:50:41] • [IP: 37.47.132.***]

Tak, a potem idzie taki zasłużony krwiodawca do przychodni bo coś się dzieje i chce szybko wyzdrowieć aby znowu móc być w pełni zdrowym dawcą krwi, to wszyscy robią wielki problem, że bez kolejki... i to nie tylko pacjenci a także pracownicy recepcji. Chcecie krwi a nie robicie nic aby ułatwić krwiodawcom korzystanie z przywilejów, które im się należą. Bo przecież zdrowy krwiodawca to częste donacje! Zdrówka dla Pani! I pozdrowienia dla wszystkich krwiodawców. Bo pamiętajcie KRWI NIE DA SIĘ WYPRODUKOWAĆ!

Gość • Środa [12.09.2018, 10:07:07] • [IP: 164.127.242.**]

Pozdrowienia dla Szanownej Mamy, nie mniejsze dla tak kochającej Córki! ja wprawdzie mam krew innej grupy, grupy też raczej rzadko spotykanej, ale ta opowieść zmotywowała mnie do oddania krwi (by też wynagrodzić za niedoskonałości mojego życia, taka forma pokuty).

Gość • Środa [12.09.2018, 08:21:36] • [IP: 178.238.252.***]

ciesze sie ze moglem pomoc ma pani wspaniala corke zycze powrotu do zdrowia

małagosia • Środa [12.09.2018, 07:15:14] • [IP: 94.254.230.***]

Super wiadomość. Powodzenia

Kamil matuL • Środa [12.09.2018, 05:54:56] • [IP: 37.47.140.**]

Cieszę się ze mogłem pomóc

Gość • Środa [12.09.2018, 03:45:41] • [IP: 50.100.187.***]

Duzo zdrowka dla Mamy, oraz Pani jak cieszy, ze sa jeszcze ludzie o tak wspanialym sercu.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 22:08:42] • [IP: 93.94.191.***]

Swietnie, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla wszystkich życzę !

Kamil matuL • Wtorek [11.09.2018, 22:06:39] • [IP: 83.8.112.**]

Cieszę się ze mogłem pomóc

Gość • Wtorek [11.09.2018, 20:42:18] • [IP: 93.94.186.**]

Tez chcialem oddac krew dla tej pani bo mam taka grupe krwi.Ale niestety troche mialem za niski poziom plytek we krwi wiec nie dopuscili mnie, nie moglem sie z tym pogodzic.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 20:24:16] • [IP: 178.235.182.***]

BRAWO WY!!

Gość • Wtorek [11.09.2018, 20:22:03] • [IP: 185.104.185.*]

Pani Mamo, musisz być dumna ze swojej córki. Wielkie serce.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 19:50:04] • [IP: 80.243.50.***]

Fajnje się czyta dobre informacje :)

Gość • Wtorek [11.09.2018, 19:06:30] • [IP: 94.254.224.***]

Wspaniała wiadomość. Dużo zdrowia dla mamy.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 18:48:07] • [IP: 92.42.112.**]

Wspaniale :) Zdrówka życzę :)

Gość • Wtorek [11.09.2018, 18:47:42] • [IP: 92.42.112.***]

Niech teraz Mama żyje długo i szczęśliwie! Ja mam krew AB RH+