░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.01.2019, 08:41:42] • Świnoujście

Apartamentowiec przy Wojska Polskiego imponuje wysokością, ale można podziwiać go tylko z zewnątrz

Apartamentowiec przy Wojska Polskiego imponuje wysokością, ale można podziwiać go tylko z zewnątrz

fot. iswinoujscie.pl

Inwestycja naprzeciwko Urzędu Miasta to jeden z najwyższych nowych budynków w naszym mieście. Jego budowa, rozpoczęta z rozmachem i prowadzona w szybkim tempie obecnie jakoś spowolniała. Nasza redakcja postanowiła dowiedzieć się o przyczyny opóźnienia budowy.

- Mogę jedynie nadmienić, że wszelkie opóźnienia wynikają z sytuacji, który istnieje na rynku budowlanym, a trudności związane z brakiem pracowników oraz wzrostem cen usług i materiałów dotykają wszystkich deweloperów i firm budowlanych, zarówno małych jak i dużych. Co wyraźnie jest widoczne również w Świnoujściu - odpowiada Magdalena Szymańska z Info Pomerania.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 77, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 77

Gość • Czwartek [10.01.2019, 12:02:46] • [IP: 23.226.237.*]

Wygląda, jak zapałka wbita w g*.

Gość • Czwartek [10.01.2019, 12:01:31] • [IP: 23.226.237.*]

21:41:51 -" Gumolep" nie wydał pozwolenia. Deweloper od niego kupił pozwolenie.

Gość • Środa [09.01.2019, 21:41:51] • [IP: 92.42.118.**]

Chory pomysł w tym miejscu jeszcze wieżowiec. ..tam już jest problem komunikacyjny...zero terenu. ..przy samej ulicy.. dziwię się że miasto (Prezydent) wydali pozwolenie ??

Gość • Środa [09.01.2019, 10:29:29] • [IP: 77.88.191.**]

Ten budynek to masakra! jak to wygląda wśród zabudowy w okół. Pomerania - developer powinna posprzątać swój plac zieleni pomiędzy budynkami osiedla, Dlaczego tym brudem nie interesuje się Straż Miejska> Może by panowie tam zajrzeli...

Gość • Środa [09.01.2019, 01:27:44] • [IP: 85.113.170.*]

Wygląda jak jednorożec.

Gość • Wtorek [08.01.2019, 19:53:16] • [IP: 178.238.246.**]

jaka bedzie cena tych mieszkan i ile bedzie wynosil czynsz miesieczny, czyzby chcieli stworzyc druga Warszawe

Gość • Wtorek [08.01.2019, 15:47:17] • [IP: 37.47.131.**]

to jest to słynne mieszkanie+ od miasta?

Gość • Wtorek [08.01.2019, 12:49:22] • [IP: 185.138.239.***]

To nie Dubaj.

Gość • Wtorek [08.01.2019, 12:32:11] • [IP: 176.221.123.***]

Czas płynie, a gdzie te Twoje sukcesy cytowane z przekazów dnia? Co z promem? Proszę, przypomnij jak się nazywa, no chociaż pod którą banderą pływa.Pewnie już jego załoga, w części ze Świnoujście, serdecznie pozdrawiała jakby wierzących ale nie respektujących przykazań.

Gość • Wtorek [08.01.2019, 11:36:28] • [IP: 178.238.253.**]

209...prawda, ale wtedy takie były czasy, ze wschodnia" inteligencja" zasiedlała Niemieckie ziemie wiec jest jak jest !

Gość • Wtorek [08.01.2019, 11:28:41] • [IP: 178.238.253.**]

-Za zezwolenia postawienie tego paskudztwa w centrum miasta, co ze wszech miar jest zakałą dla tego osiedla, powinna się zająć prokuratura, popatrzcie jak to wygląda od strony osiedla, masakra, nie trzeba być fachowcem żeby zobaczyć co ta podobno PIEKNA budowa zrobiła złego osiedlu!

Gość • Wtorek [08.01.2019, 10:33:28] • [IP: 5.173.153.**]

Wgl kto dał na to pozwolenie ? wszędzie niska zabudowa a tu takie coś :)

Gość • Wtorek [08.01.2019, 10:31:46] • [IP: 5.173.153.**]

A może warto się zapytać o rodzaj mieszanki betonu jaki został użyty ? :) Podobno głosy chodziły że były jakieś pęknięcia ? :) Czy to prawda że został zmieniony kierownik budowy ? :)

Gość • Wtorek [08.01.2019, 10:21:49] • [IP: 5.173.152.***]

191 NA DACHY LUB W SALONIE'

Gość • Wtorek [08.01.2019, 04:01:13] • [IP: 176.221.123.**]

Firma widmo, nie odbieraja telefonów, nie odpisują na maile. Szykuje sie zbiorowy pozew.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 22:39:18] • [IP: 109.243.209.**]

19:27 - To kolejny taki jakby świadek jehowy, publikuje przekaz dnia, ale nie z Brooklynu, nie z pisemek typu Strażnica, lecz z TVN.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 21:46:32] • [IP: 95.129.224.**]

Ile za metr?jak poniżej 7 to biorę

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 20:40:17] • [IP: 80.245.189.***]

dajcie ludziom zarobić to nie będzie problemu z naborem pracowników.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 20:20:19] • [IP: 77.88.191.**]

HAHAHAHA Co za bzdura - ilu deweloperów ma opóźnienia? Oni i może jeszcze jeden - to max na tyle inwestycji w mieście. Poznaniaki chytre, mało płacą to nikt z nimi robić nie chce - tu problem - niech zapłacą stawki rynkowe!

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 19:27:51] • [IP: 176.221.123.***]

Ci co narzekają na zarobki to może niech spróbują w NBP - godziwie wynagradzają. Może nie każdy ma odpowiednie kwalifikacje, ale co tam - chęć szczera.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 19:24:13] • [IP: 5.173.153.***]

Haha mało to podwykonawców ta firma z torbami puściła to nikt niechce pracować witaj Polsko

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 19:13:34] • [IP: 5.173.152.***]

A ceny jakie milon za kawalerke smiechu warte

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 18:29:09] • [IP: 81.204.98.**]

Wyglada imponujaco...

Gośćjarek • Poniedziałek [07.01.2019, 18:06:40] • [IP: 80.245.190.**]

do pani Magdaleny Szymańskiej z info Pomerania. Gdzie te braki pracowników ?. Jest tam nie wiem ile firm. ale pytałem o pracę, [odpowiedż, , , może po nowym roku, nie potrzebujemy pracowników, proszę wysłać CV. ... To gdzie te braki ?. TO JEST JAKAŚ PARANOJA !!~!!

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 17:47:24] • [IP: 89.72.109.**]

za 1500 na rękę nie da się przeżyć; opłaty za wodę, gaz, en, el., śmieci rosną jak zwariowane. Chleb podrożał w ub roku o 20% (w moim mieście). OC auta rośnie co roku, a teraz rzęchy powszechnie służące dojazdom do pracy nie przechodzą przeglądów. Kto ma fach zakłada własną firmę i zarabia kilka razy więcej albo jedzie do roboty na łest. Proste.

Oglądasz 1-25 z 77
■ Astaldi nie chce zapłacić za gadżety. Miało być uroczyście i z gadżetami. Były tylko gadżety. Na 5 lipca ubiegłego roku miasto zaplanowało uroczyste podpisanie umowy o budowie tunelu pod Świną. Zamówiono 1000 breloczków i antystresowych gadżetów w kształcie czapki z daszkiem o wartości 9 tysięcy złotych. Uroczystość tego dnia się jednak nie odbyła, a umowy z firmą Astaldi w ogóle nie podpisano. Kto zapłaci za gadżety? ■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■