POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.01.2019, 08:41:42] • Świnoujście

Apartamentowiec przy Wojska Polskiego imponuje wysokością, ale można podziwiać go tylko z zewnątrz

Apartamentowiec przy Wojska Polskiego imponuje wysokością, ale można podziwiać go tylko z zewnątrz

fot. iswinoujscie.pl

Inwestycja naprzeciwko Urzędu Miasta to jeden z najwyższych nowych budynków w naszym mieście. Jego budowa, rozpoczęta z rozmachem i prowadzona w szybkim tempie obecnie jakoś spowolniała. Nasza redakcja postanowiła dowiedzieć się o przyczyny opóźnienia budowy.

- Mogę jedynie nadmienić, że wszelkie opóźnienia wynikają z sytuacji, który istnieje na rynku budowlanym, a trudności związane z brakiem pracowników oraz wzrostem cen usług i materiałów dotykają wszystkich deweloperów i firm budowlanych, zarówno małych jak i dużych. Co wyraźnie jest widoczne również w Świnoujściu - odpowiada Magdalena Szymańska z Info Pomerania.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 78, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 78

Gość • Środa [27.03.2019, 03:06:04] • [IP: 216.130.39.**]

Do Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 11:19:32] • [IP: 80.245.188.**]. ... tlukiem to ty misiu / misiowa sam/sama jestes. jesli juz zabierasz glos w jakies sprawie to sam sprawdz. ... czyt. policz ile jest pieter tego przybytku na przedstawianych w tedy wizualizacjach.Jak masz problem to policz na palcach - do 8-miu wystarczy a bedzie i to az za nadto. Zamysl dodatkowych pieter pewnie powstal pozniej lub (co bardziej prawdopodbne) wiedziano o nich i wizualizacja od poczatku byla klamliwa. Poza tym wizualizacja nie oznacza jeszcze pozwolenia na budowe - kumasz. ... nadazasz . ... czy styki juz sie pala ? Dalej szkoda pisac. ... bo to walek jak nic.

Gość • Czwartek [10.01.2019, 12:02:46] • [IP: 23.226.237.*]

Wygląda, jak zapałka wbita w g*.

Gość • Czwartek [10.01.2019, 12:01:31] • [IP: 23.226.237.*]

21:41:51 -" Gumolep" nie wydał pozwolenia. Deweloper od niego kupił pozwolenie.

Gość • Środa [09.01.2019, 21:41:51] • [IP: 92.42.118.**]

Chory pomysł w tym miejscu jeszcze wieżowiec. ..tam już jest problem komunikacyjny...zero terenu. ..przy samej ulicy.. dziwię się że miasto (Prezydent) wydali pozwolenie ??

Gość • Środa [09.01.2019, 10:29:29] • [IP: 77.88.191.**]

Ten budynek to masakra! jak to wygląda wśród zabudowy w okół. Pomerania - developer powinna posprzątać swój plac zieleni pomiędzy budynkami osiedla, Dlaczego tym brudem nie interesuje się Straż Miejska> Może by panowie tam zajrzeli...

Gość • Środa [09.01.2019, 01:27:44] • [IP: 85.113.170.*]

Wygląda jak jednorożec.

Gość • Wtorek [08.01.2019, 19:53:16] • [IP: 178.238.246.**]

jaka bedzie cena tych mieszkan i ile bedzie wynosil czynsz miesieczny, czyzby chcieli stworzyc druga Warszawe

Gość • Wtorek [08.01.2019, 15:47:17] • [IP: 37.47.131.**]

to jest to słynne mieszkanie+ od miasta?

Gość • Wtorek [08.01.2019, 12:49:22] • [IP: 185.138.239.***]

To nie Dubaj.

Gość • Wtorek [08.01.2019, 12:32:11] • [IP: 176.221.123.***]

Czas płynie, a gdzie te Twoje sukcesy cytowane z przekazów dnia? Co z promem? Proszę, przypomnij jak się nazywa, no chociaż pod którą banderą pływa.Pewnie już jego załoga, w części ze Świnoujście, serdecznie pozdrawiała jakby wierzących ale nie respektujących przykazań.

Gość • Wtorek [08.01.2019, 11:36:28] • [IP: 178.238.253.**]

209...prawda, ale wtedy takie były czasy, ze wschodnia" inteligencja" zasiedlała Niemieckie ziemie wiec jest jak jest !

Gość • Wtorek [08.01.2019, 11:28:41] • [IP: 178.238.253.**]

-Za zezwolenia postawienie tego paskudztwa w centrum miasta, co ze wszech miar jest zakałą dla tego osiedla, powinna się zająć prokuratura, popatrzcie jak to wygląda od strony osiedla, masakra, nie trzeba być fachowcem żeby zobaczyć co ta podobno PIEKNA budowa zrobiła złego osiedlu!

Gość • Wtorek [08.01.2019, 10:33:28] • [IP: 5.173.153.**]

Wgl kto dał na to pozwolenie ? wszędzie niska zabudowa a tu takie coś :)

Gość • Wtorek [08.01.2019, 10:31:46] • [IP: 5.173.153.**]

A może warto się zapytać o rodzaj mieszanki betonu jaki został użyty ? :) Podobno głosy chodziły że były jakieś pęknięcia ? :) Czy to prawda że został zmieniony kierownik budowy ? :)

Gość • Wtorek [08.01.2019, 10:21:49] • [IP: 5.173.152.***]

191 NA DACHY LUB W SALONIE'

Gość • Wtorek [08.01.2019, 04:01:13] • [IP: 176.221.123.**]

Firma widmo, nie odbieraja telefonów, nie odpisują na maile. Szykuje sie zbiorowy pozew.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 22:39:18] • [IP: 109.243.209.**]

19:27 - To kolejny taki jakby świadek jehowy, publikuje przekaz dnia, ale nie z Brooklynu, nie z pisemek typu Strażnica, lecz z TVN.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 21:46:32] • [IP: 95.129.224.**]

Ile za metr?jak poniżej 7 to biorę

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 20:40:17] • [IP: 80.245.189.***]

dajcie ludziom zarobić to nie będzie problemu z naborem pracowników.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 20:20:19] • [IP: 77.88.191.**]

HAHAHAHA Co za bzdura - ilu deweloperów ma opóźnienia? Oni i może jeszcze jeden - to max na tyle inwestycji w mieście. Poznaniaki chytre, mało płacą to nikt z nimi robić nie chce - tu problem - niech zapłacą stawki rynkowe!

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 19:27:51] • [IP: 176.221.123.***]

Ci co narzekają na zarobki to może niech spróbują w NBP - godziwie wynagradzają. Może nie każdy ma odpowiednie kwalifikacje, ale co tam - chęć szczera.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 19:24:13] • [IP: 5.173.153.***]

Haha mało to podwykonawców ta firma z torbami puściła to nikt niechce pracować witaj Polsko

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 19:13:34] • [IP: 5.173.152.***]

A ceny jakie milon za kawalerke smiechu warte

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 18:29:09] • [IP: 81.204.98.**]

Wyglada imponujaco...

Gośćjarek • Poniedziałek [07.01.2019, 18:06:40] • [IP: 80.245.190.**]

do pani Magdaleny Szymańskiej z info Pomerania. Gdzie te braki pracowników ?. Jest tam nie wiem ile firm. ale pytałem o pracę, [odpowiedż, , , może po nowym roku, nie potrzebujemy pracowników, proszę wysłać CV. ... To gdzie te braki ?. TO JEST JAKAŚ PARANOJA !!~!!

Oglądasz 1-25 z 78
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■