POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [15.09.2018, 19:16:16] • Świnoujście

9 tys. za gadżety. Kto za nie zapłaci?

9 tys. za gadżety. Kto za nie zapłaci?

fot. iswinoujscie.pl

Magistrat informuje nas, że rachunek za gadżety związane z podpisaniem umowy pokryje Astaldi.

O falstartowych gadżetach, przygotowanych na 5 lipca zrobiło się głośno w całej Polsce. Mieszkańcy zaczęli się zastanawiać, ile kosztowały suweniry, które miały, zdaje się trafić właśnie do nich? Okazało się, ze poza brelokami przygotowane zostały także inne suweniry. Wszystko kosztowało 9 tys. zł. Miasto zapewnia, że upominki nie były sponsorowane przez budżet miasta.

- Zamówiono po tysiącu sztuk breloczków i antystresowych gadżetów w kształcie czapki z daszkiem. Koszt to 9 tys. złotych. Zgodnie z zapowiedzią zapłaci za to firma Astaldi - poinformowała nas Hanna Lachowska z BIK UM Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Niedziela [16.09.2018, 19:06:42] • [IP: 5.60.244.***]

Takie naiwne bajery to zostawcie dla małych dzieci ! Nas zaproście dopiero na oficjalne otwarcie tunelu ! Bo na razie to jakieś mamienie nas nie realnymi mrzonkami !

Gość • Niedziela [16.09.2018, 18:52:33] • [IP: 5.60.244.***]

Gadżety gadżetami a ten tunel i tak nigdy nie powstanie ! Więc po co ta cała idiotyczna heca ? Dopiero jak mnie zaprosicie na uroczyste otwarcie tunelu to wam uwierzę ! A teraz to walcie się z takimi nierealnymi fantazjami ! Śpijcie dobrze i dalej śnijcie o niebieskich migdałach ! Jak się obudzicie to zobaczycie nadal ten stary i nie ruszony real !

Gość • Niedziela [16.09.2018, 18:52:14] • [IP: 188.146.236.*]

To kiedy chrzest komucha?

Gość • Niedziela [16.09.2018, 17:47:24] • [IP: 95.166.56.***]

Mam nadzieję, że ten tunel nigdy nie powstanie. Tylu specjalistów wypowiadało się, jakie niebezpieczeństwo grozi przejazd tunelem budowanym w ten sposób. Ale nikt sobie tego nie bierze do serca...

Gość • Niedziela [16.09.2018, 15:51:08] • [IP: 88.156.234.**]

A gdzie go dostać

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:31:40] • [IP: 77.115.202.***]

Logiczne my wy oni

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:21:44] • [IP: 188.146.100.**]

TO NIE BERET Z DASZKIEM TO JARMUŁKA.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:17:41] • [IP: 188.146.100.**]

NIECH ROZDAJĄ BEDZIE ŻETON DO MARKETA I LATARA URA !! NO I BERET BĘDZIE Z DASZKIEM.

Anonymous • Niedziela [16.09.2018, 10:47:29] • [IP: 31.0.66.**]

Oj Jasiu, Jasiu...

Gość • Niedziela [16.09.2018, 10:41:07] • [IP: 178.235.183.***]

ZARAZ SIĘ OKAŻE ŻE CAŁE WADIUM PÓJDZIE NA POKRYCIE KOSZTÓW FANABERII PREZIA, WICE PREZIA.KUPE SZMALU WYDALI NA BRELOKI, FLAGI, CHORĄGIEWKI, BANERY I INNE BZDETY.

Jarząbek😂 • Niedziela [16.09.2018, 10:15:09] • [IP: 94.254.229.**]

Tak zapłaci Astaldi tak tak tak samo jak podpisali umowę tak też zapłaci

Gość • Niedziela [16.09.2018, 09:38:54] • [IP: 37.47.188.***]

Panie redaktorze proszę monitorować tą sprawę niech urząd przedstawi potwierdzenie zapłaty przez Astaldi

Gość • Niedziela [16.09.2018, 09:30:54] • [IP: 37.8.215.***]

Bzdura, płaci ten kto zamawia. Zamówienie nie wyszło od Astaldi. Było to na wyrost pod wybory.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 08:30:59] • [IP: 79.188.75.***]

Zamiast grzebac w jajkach beda miachac antystresowe czapeczki:)

Gość • Niedziela [16.09.2018, 08:27:21] • [IP: 79.188.75.***]

Budowę tunelu za minimum rok zaczną jak coś ale za to antystresowe czapeczki rozwaliły system:)

Gość • Niedziela [16.09.2018, 08:26:35] • [IP: 79.188.75.***]

Antystresowa czapka z daszkiem? haha ile się trzeba najarac żeby coś takiego wymyślić:)

Gość • Niedziela [16.09.2018, 08:20:19] • [IP: 178.238.252.***]

Firma astaldi miala podpisac umowe na gadzety ??

Gość • Niedziela [16.09.2018, 07:57:55] • [IP: 188.146.32.***]

Kiedy i jak te gadżety będą rozdawane? WIE KTO?

Gość • Niedziela [16.09.2018, 07:52:56] • [IP: 31.0.71.***]

No jak to kto ?? Astaldi zapłacił 10 000 000, 00 zostało jeszcze 9 991 000, 00. A niektórym wciąż mało.

Pazdzioch • Niedziela [16.09.2018, 00:07:06] • [IP: 83.23.255.***]

Ja proponuję latarki dać na WOŚP Jureczek niech poświęci na te chowane pieniążki w zakamarkach

Gość • Sobota [15.09.2018, 23:56:42] • [IP: 178.238.245.***]

Breloczki proponuję skierować do wolnej sprzedaży. Może kogoś zainteresuje tego rodzaju ciekawostka. Ja na przykład mam w swoich zbiorach znaczek wybity przez organizatorów wyprawy do Trójkąta Bermudzkiego, która również nigdy się nie odbyła.

Gość • Sobota [15.09.2018, 23:47:11] • [IP: 178.235.178.***]

Antystresowe gadżety w kształcie czapki z daszkiem?!? No nie mogę... To już wiemy jak prezydent rozwiązuje problemy mieszkańców - daje im antystresowe czapki z daszkiem !!

Gość • Sobota [15.09.2018, 22:45:46] • [IP: 178.238.252.**]

Pewnie będą mieszkańcom do skrzynek na listy wrzucać...przecież to za nasze pieniądze wyprodukowane.

Gość • Sobota [15.09.2018, 21:05:30] • [IP: 79.186.52.***]

Fajnie 😉 w piątek podpisanie tunelu :) ale co robi karsibor w gdańsku ? Czy na stocznie w swinoujsciu bylo za daleko ?

Gość • Sobota [15.09.2018, 20:28:50] • [IP: 94.254.237.**]

Czy za 100 lat te gadżety będą w cenie? A wogole to co się z nimi stało gdzie one są?

Oglądasz 1-25 z 32
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■