POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [17.09.2018, 22:37:53] • Świnoujście

Mężczyzna wyskoczył z Bielika! Zobacz film!

Mężczyzna wyskoczył z Bielika! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Dramatyczne chwile przeżyła załoga i pasażerowie jednego z promów Bielik. Z pokładu wyskoczył mężczyzna. W ciemnościach, w pewnej już odległości od brzegu rozpoczęła się akcja ratunkowa.



Do zdarzenia doszło przed godziną 21.00 Prawdopodobnie z płynącego od strony Warszowa promu nagle skoczył do wody jeden z pasażerów. Szybko rozpoczęto próby uratowania tego człowieka, podpłynęła jednostka SAR, która penetrowała wodę w pobliżu miejsca zdarzenia. Na brzegu stanęła jednostka straży pożarnej, policja i straż graniczna.

Mężczyzna wyskoczył z Bielika! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Mężczyzna został wyłowiony z wody i przeniesiony do ambulansu.

Mężczyzna wyskoczył z Bielika! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na więcej informacji o tym zdarzeniu czekamy od policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 60, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 60

Gość • Czwartek [20.09.2018, 07:23:07] • [IP: 94.254.224.**]

A to nie wilu?? Powtórka po latach

Gość • Środa [19.09.2018, 21:04:32] • [IP: 94.254.231.***]

A to nie wilu?? Powtórka po latach

Gość • Wtorek [18.09.2018, 21:14:58] • [IP: 87.52.42.***]

Pranie mózgu! Uwierzył że suchą nogą przejdzie po dnie.

maxx • Wtorek [18.09.2018, 19:26:53] • [IP: 178.238.249.**]

Skoczył do wody. Czyli jest niepoczytalny. Rentka się należy.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 18:03:05] • [IP: 62.69.251.**]

A gdzie był Tfusk?

Gość • Wtorek [18.09.2018, 17:58:45] • [IP: 178.235.176.***]

ZA BARDZO WIEZYL ZE ZBUDUJA TUNEL

Gość • Wtorek [18.09.2018, 17:48:00] • [IP: 37.47.178.***]

A pasem po dupie...ie.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 17:42:06] • [IP: 178.235.179.***]

Chciał pierwszy wbić szpadel na dnie pod budowę tunelu 😀

Leser • Wtorek [18.09.2018, 17:27:29] • [IP: 178.235.181.***]

ja jak płynę na niemieckie lewobrzeże to też mam ochotę wyskoczyć z promy

Gość • Wtorek [18.09.2018, 17:14:11] • [IP: 176.221.122.***]

przerosła go wizja tunelu i na znak protestu zastrajkowal ;p

Bezstronny • Wtorek [18.09.2018, 16:25:07] • [IP: 95.129.226.***]

Do tego gostka co broni PIS niech pan troche poczyta prawo Unijne, i Konstytucje to PIS oznacza po prostu Prawo i Samowola.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 15:04:10] • [IP: 188.147.40.**]

ten facet, to mogła być Elka, bo konstytucja Kwaśnieskiego była mokra, jakby zalana!

Gość • Wtorek [18.09.2018, 13:39:27] • [IP: 92.42.117.***]

gdzie ten Staszynski on lubi skakac do wody Moze nie pracuje dawno tego pisowca nie widac

Gość • Wtorek [18.09.2018, 13:34:00] • [IP: 188.146.71.**]

Wietrzył jaja nie pomogło wskoczył do kanału umyć to po tej grochówce wojskowej z proszku.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 12:46:17] • [IP: 92.42.117.***]

gdzie ten z pisu co lubi skakac z promu a może STASZYNSKI już nie pracuje

Gość • Wtorek [18.09.2018, 12:34:35] • [IP: 79.186.50.***]

Pracownik zeglugi distal ciśnienia ze mu tunel zbuduja...

Gość • Wtorek [18.09.2018, 12:29:38] • [IP: 87.78.226.***]

Jakie prochy jakie dopalacze? Tak zadzialala grochowka pisowska, wlaczylo turbo i sru, jak rakieta.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 12:27:40] • [IP: 77.252.46.**]

To nie mógł tak zrobić, żeby nie skoczyć, tylko zrobił tak, że skoczył?

Lepper • Wtorek [18.09.2018, 11:50:13] • [IP: 37.47.188.**]

To wszystko przez brak rozrywek w mieście

Gość • Wtorek [18.09.2018, 11:46:00] • [IP: 178.238.246.**]

Ale z was ludzie nieludzcy!

Gość • Wtorek [18.09.2018, 11:36:32] • [IP: 94.254.241.**]

Nie udało się w wodzie to spróbuje wleźć na komin w ciepłowni PEC.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 11:20:24] • [IP: 80.245.186.***]

To był ten co mîał fajerwerki odpalić, tylko mu się na promie przypomniało i musiał się wrócić.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 11:16:53] • [IP: 80.245.188.***]

Musiał ochłonąć po przemówieniu premiera...

Gość • Wtorek [18.09.2018, 10:47:07] • [IP: 178.238.251.***]

W takim ''spektakularnym'' dniu taki skok dowody desperacki na prawdę smutne. Do osoby 06:01:35] - nie myślał bo skoro sie rzucił do kanału, to z pewnością był myślami gdzie indziej. A jak komuś nie zależy na życiu samobójców to niech ich nie ratują by potem obciążać jeszcze kosztami takiego ratunku bo to niegodziwe. W ogóle niegodziwe jest myślenie o kosztach takiej operacji i mam nadzieję że ten człowiek dojdzie do siebie. Nikt z byle powodu nie rzuca się do kanału i zwalczy swoje problemy.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 10:46:17] • [IP: 176.221.114.**]

A już myślałem że to nie jaki Pan R, czyżby drugi raz kochanka go rzuciła.

Oglądasz 1-25 z 60
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■