POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [17.09.2018, 22:37:53] • Świnoujście

Mężczyzna wyskoczył z Bielika! Zobacz film!

Mężczyzna wyskoczył z Bielika! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Dramatyczne chwile przeżyła załoga i pasażerowie jednego z promów Bielik. Z pokładu wyskoczył mężczyzna. W ciemnościach, w pewnej już odległości od brzegu rozpoczęła się akcja ratunkowa.



Do zdarzenia doszło przed godziną 21.00 Prawdopodobnie z płynącego od strony Warszowa promu nagle skoczył do wody jeden z pasażerów. Szybko rozpoczęto próby uratowania tego człowieka, podpłynęła jednostka SAR, która penetrowała wodę w pobliżu miejsca zdarzenia. Na brzegu stanęła jednostka straży pożarnej, policja i straż graniczna.

Mężczyzna wyskoczył z Bielika! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Mężczyzna został wyłowiony z wody i przeniesiony do ambulansu.

Mężczyzna wyskoczył z Bielika! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na więcej informacji o tym zdarzeniu czekamy od policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 60, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 60

Gość • Czwartek [20.09.2018, 07:23:07] • [IP: 94.254.224.**]

A to nie wilu?? Powtórka po latach

Gość • Środa [19.09.2018, 21:04:32] • [IP: 94.254.231.***]

A to nie wilu?? Powtórka po latach

Gość • Wtorek [18.09.2018, 21:14:58] • [IP: 87.52.42.***]

Pranie mózgu! Uwierzył że suchą nogą przejdzie po dnie.

maxx • Wtorek [18.09.2018, 19:26:53] • [IP: 178.238.249.**]

Skoczył do wody. Czyli jest niepoczytalny. Rentka się należy.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 18:03:05] • [IP: 62.69.251.**]

A gdzie był Tfusk?

Gość • Wtorek [18.09.2018, 17:58:45] • [IP: 178.235.176.***]

ZA BARDZO WIEZYL ZE ZBUDUJA TUNEL

Gość • Wtorek [18.09.2018, 17:48:00] • [IP: 37.47.178.***]

A pasem po dupie...ie.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 17:42:06] • [IP: 178.235.179.***]

Chciał pierwszy wbić szpadel na dnie pod budowę tunelu 😀

Leser • Wtorek [18.09.2018, 17:27:29] • [IP: 178.235.181.***]

ja jak płynę na niemieckie lewobrzeże to też mam ochotę wyskoczyć z promy

Gość • Wtorek [18.09.2018, 17:14:11] • [IP: 176.221.122.***]

przerosła go wizja tunelu i na znak protestu zastrajkowal ;p

Bezstronny • Wtorek [18.09.2018, 16:25:07] • [IP: 95.129.226.***]

Do tego gostka co broni PIS niech pan troche poczyta prawo Unijne, i Konstytucje to PIS oznacza po prostu Prawo i Samowola.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 15:04:10] • [IP: 188.147.40.**]

ten facet, to mogła być Elka, bo konstytucja Kwaśnieskiego była mokra, jakby zalana!

Gość • Wtorek [18.09.2018, 13:39:27] • [IP: 92.42.117.***]

gdzie ten Staszynski on lubi skakac do wody Moze nie pracuje dawno tego pisowca nie widac

Gość • Wtorek [18.09.2018, 13:34:00] • [IP: 188.146.71.**]

Wietrzył jaja nie pomogło wskoczył do kanału umyć to po tej grochówce wojskowej z proszku.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 12:46:17] • [IP: 92.42.117.***]

gdzie ten z pisu co lubi skakac z promu a może STASZYNSKI już nie pracuje

Gość • Wtorek [18.09.2018, 12:34:35] • [IP: 79.186.50.***]

Pracownik zeglugi distal ciśnienia ze mu tunel zbuduja...

Gość • Wtorek [18.09.2018, 12:29:38] • [IP: 87.78.226.***]

Jakie prochy jakie dopalacze? Tak zadzialala grochowka pisowska, wlaczylo turbo i sru, jak rakieta.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 12:27:40] • [IP: 77.252.46.**]

To nie mógł tak zrobić, żeby nie skoczyć, tylko zrobił tak, że skoczył?

Lepper • Wtorek [18.09.2018, 11:50:13] • [IP: 37.47.188.**]

To wszystko przez brak rozrywek w mieście

Gość • Wtorek [18.09.2018, 11:46:00] • [IP: 178.238.246.**]

Ale z was ludzie nieludzcy!

Gość • Wtorek [18.09.2018, 11:36:32] • [IP: 94.254.241.**]

Nie udało się w wodzie to spróbuje wleźć na komin w ciepłowni PEC.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 11:20:24] • [IP: 80.245.186.***]

To był ten co mîał fajerwerki odpalić, tylko mu się na promie przypomniało i musiał się wrócić.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 11:16:53] • [IP: 80.245.188.***]

Musiał ochłonąć po przemówieniu premiera...

Gość • Wtorek [18.09.2018, 10:47:07] • [IP: 178.238.251.***]

W takim ''spektakularnym'' dniu taki skok dowody desperacki na prawdę smutne. Do osoby 06:01:35] - nie myślał bo skoro sie rzucił do kanału, to z pewnością był myślami gdzie indziej. A jak komuś nie zależy na życiu samobójców to niech ich nie ratują by potem obciążać jeszcze kosztami takiego ratunku bo to niegodziwe. W ogóle niegodziwe jest myślenie o kosztach takiej operacji i mam nadzieję że ten człowiek dojdzie do siebie. Nikt z byle powodu nie rzuca się do kanału i zwalczy swoje problemy.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 10:46:17] • [IP: 176.221.114.**]

A już myślałem że to nie jaki Pan R, czyżby drugi raz kochanka go rzuciła.

Oglądasz 1-25 z 60
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ Dzisiejsza, III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■