POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.09.2018, 18:18:40] • Świnoujście

Obywatelka Niemiec wyjechała wprost pod koła motocykla. Motocyklista w stanie ciężkim został helikopterem przetransportowany do szpitala

Obywatelka Niemiec wyjechała wprost pod koła motocykla. Motocyklista w stanie ciężkim został helikopterem przetransportowany do szpitala

fot. Czytelnik

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło po godzinie 16:00 na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego, 11 Listopada oraz Moniuszki. Motocyklista jadąc ulicą Moniuszki w ulicę 11 Listopada nie spodziewał się, że obywatelka Niemiec kierująca samochodem osobowym, skręcając z ulicy 11 Listopada w ulicę Wojska Polskiego, wymusi pierwszeństwo. Motocyklista uderzył w przód Volkswagena. Na miejsce skierowani zostali ratownicy medyczni wraz z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym oraz policjanci.

Motocyklista w stanie ciężkim został zabrany do karetki oraz przetransportowany do helikoptera LPR, który zabrał poszkodowanego do szpitala w Szczecinie.

Obywatelka Niemiec wyjechała wprost pod koła motocykla. Motocyklista w stanie ciężkim został helikopterem przetransportowany do szpitala

fot. iswinoujscie.pl

Na miejscu zdarzenia obecni są policjanci, którzy wykonują czynności. Ruch na skrzyżowaniu jest utrudniony.

Obywatelka Niemiec wyjechała wprost pod koła motocykla. Motocyklista w stanie ciężkim został helikopterem przetransportowany do szpitala

fot. iswinoujscie.pl

Obywatelka Niemiec wyjechała wprost pod koła motocykla. Motocyklista w stanie ciężkim został helikopterem przetransportowany do szpitala

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 140, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 140

Gość • Piątek [21.09.2018, 11:28:29] • [IP: 88.79.100.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

ATA • Piątek [21.09.2018, 09:10:39] • [IP: 84.159.210.**]

Gość • Czwartek [20.09.2018, 22:45:15] • [IP: 92.42.116.***] 30-tka - 30-tką; anulowanie znaku - anulowaniem znaku;rozsądna jazda - rozsądną jazdą :) szczególnie na skrzyżowaniach.

Gość • Czwartek [20.09.2018, 22:45:15] • [IP: 92.42.116.***]

ATA • Czwartek [20.09.2018, 16:28:43] • [IP: 84.159.211.***] gdzie na Wojska masz 30-tkę ? Słyszałeś o czymś takim jak anulowanie znaku na skrzyżowaniu ? Bałtycka, , Fredry, kossaków to wszystko to są skrzyżowania !

ATA • Czwartek [20.09.2018, 16:28:43] • [IP: 84.159.211.***]

Przykra sytuacja, współczuję obojgu - mają traumę na całe życie. Skoro kierowca motocykla został ciężko ranny, podejrzewam u jednego z uczestników wypadku zawyżoną prędkość na liczniku. Przejeżdżałam samochodem przez to skrzyżowanie w krótki czas po wypadku.Ale mimo tej całej tragedii, przychodzi mi namyśl dowcip, które może niektórym z Was pomoże inaczej na ten temat patrzeć. Dwaj faceci jadą autem, światła, jest czerwone a gościo przejeżdża. Drugi do niego: Co ty? jest czerwone, nie wolno ci jechać. Kierowca: Eee, szwagier zawsze tak jeździ. Kolejne światła, sytuacja się powtarza: Hee, chcesz nas zabić, było czerwone!Kierowca: Eee, szwagier zawsze tak jeździ. Kolejne światła, jest zielone, kierowca z piskiem hamuje. Pasażer: Zielone, no jedź!! Kierowca: Ee, a niech szwagier z boku wyleci? Nauczyliście, kochani Swinoujścianie Niemców właśnie tak jeździć. Oni na prawie każdym" zielonym" przyhamowywują. ..dlaczego? Wystarczy przejechać brukiem obok targowiska, jest 30-tka, a Wy wyprzedzacie jak szaleńcy!

Gość • Czwartek [20.09.2018, 11:02:48] • [IP: 158.26.131.**]

Czy niemka bedzie miala zasadzone oplaty za spowodowanie inwalidztwa tego czlowieka?Mysle ze 5 tys euro miesiecznie to minimum!

Gość • Czwartek [20.09.2018, 10:42:40] • [IP: 46.169.137.***]

Widzialam to, wjechala w niego po prostu. Huk od uderzenia byl straszny. To byla starsza Niemka. Wysiadla, gapila sie i trzymala po chwili za lokiec. Tu nie chodzi o potepianie faktu, ze ktos jest niemcem, pracuje z niemcami i uqiwrzcie mi, wiwkszosc z nich jest po prostu tepa. Wbija sobie cos do glowy i nie potrafia pomyslec inaczwj, uzyc wyobrazni, zalozyc ze cos sie moze zmienic. Ostatnio jechalam z kims samochodem a z naprzeciwka wyjechala Nam Niemka. Jechala samochodem pod prad i by w Nas uderzyla. Musielismy zachamowac a Ona zdziwiona dopiero po chwili zaczela cofac. Oni mysla jak ociezali.

Gość • Czwartek [20.09.2018, 10:26:45] • [IP: 80.245.190.***]

Nieźle motocyklista zaiwaniał!

Gość • Czwartek [20.09.2018, 00:26:30] • [IP: 188.146.0.***]

Albo za wjazd do miasta10;euro Świnoujście będzie bogate

Gość • Czwartek [20.09.2018, 00:02:30] • [IP: 188.146.0.***]

Dzięki tunelowi misto będzie super bogate, trzeba tylko mądrej osoby która będzie wiedziala jak to wykorzystać Ale mam dość tego ze kosztem dobrej inwestycji poszkodowani są mieszkańcy czy to takie trudne żeby wszyscy mieli lz tego korzySC a nie tylko inwestorzy? ? Nie zgadzam się na budowę nowych hotelu jeżeli miasto nie zadba o dobro swoich mieszkanciw Koniec z tym wyjdziemy na ulicę !!

Gość • Środa [19.09.2018, 22:23:45] • [IP: 188.146.0.***]

Nie wpuszczać Niemców samochodami to mam pomysł : Przy wyjeździe z tunelu czy przy granicy wybudowac 5 piętrowy parking + postoje taxi i pętle autobusowe z dojazdami do hoteli Co wy na to ?

Gość • Środa [19.09.2018, 22:12:27] • [IP: 188.146.0.***]

Mam pomysł przy wyjeździe z tunelu 5 piętrowy parking + pętla autobusowa do wszystkich hoteli ??

Gość • Środa [19.09.2018, 21:19:16] • [IP: 94.254.228.**]

Niemcy jeżdżą jak chcą...na naszych ulicach czują się bezkarnie...wiele razy miałem stycznoś jak wieżdżają pod prąd, bez kierunku, bez świateł...koszmar ciekawe jak u siebie jeżdżą...my jak spowodujemy stłuczke na ich terenie to słono się płaci...

Gość • Środa [19.09.2018, 18:45:12] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Środa [19.09.2018, 11:57:03] • [IP: 164.127.242.**] Komiczny typ jestes moze do psychiatry po porade??Polecam nowy film KLER warto wybrac sie do kina i odreagowac. moze do torunia sie wyprowadzcie??Tam wasze miejsce obok tadeuszka.

Gość • Środa [19.09.2018, 18:32:18] • [IP: 80.245.186.***]

PANOWIE nie potrzebnie wszyscy na siebie plują po prostu u nas są za niski kary dla nas a tym bardziej dla sąsiadów

Gość • Środa [19.09.2018, 18:16:28] • [IP: 62.69.253.**]

Jeżdżą jak cipy, u nich chyba nie używa się kierunkowskazów?? A za chwilę piątek!!

Gość • Środa [19.09.2018, 17:54:48] • [IP: 178.238.251.***]

13:10:24]Zgodzę się z tym ale proszę zauważyć że nawet my jak wjeżdżamy na niemiecką stronę to od razu się dyscyplinujemy. Może wystarczy dostosować mandaty do niemieckich pensji i się też zdyscyplinują. Nic nie działa lepiej jak pieniądze. A skoro do Niemców w Polsce mandat to pestka to nie dziwi że nie martwią się o przepisy. Chociaż ta kierowiec uszkodzenie auta ma i jakby nie patrzył już BITY. A swoją drogą trochę wyobraźni by wystarczyło i z jednej i drugiej strony. Zawsze cyklista ma nikłe szanse z samochodem a pieszy i z samochodem i z cyklistami. I jeśli ktoś uważa że rowerzysta nie może zabić to akurat czytałam artykuł wjechał ba kobitkę uderzyła się w głowę i zmarła na miejscu ze zderzenia z rowerzystą. Ostrożność obowiązuje wszystkich a i odpowiedzialność jest i wszystkich i za wszystkich.

Gość • Środa [19.09.2018, 17:15:18] • [IP: 92.42.114.***]

Najbardziej na uwagę zasługują te sprzedajne zniemczone polskie szmaty które zawsze robią wszystko by wejść Niemcowi w d--e.

Gość • Środa [19.09.2018, 17:01:49] • [IP: 82.174.234.**]

Powinna dostać dożywocie. Zakaz wpuszczana Niemców do miasta i dymisja Ziobry

Gość • Środa [19.09.2018, 16:53:12] • [IP: 77.114.39.**]

takich oszołomów jak gość z 19.09.2018. 14;52.*[IP:77.111.247.**]przekierować do praworządnych niemców

Gość • Środa [19.09.2018, 16:21:19] • [IP: 80.153.7.***]

i znow niemiec…

Gość • Środa [19.09.2018, 15:43:40] • [IP: 95.51.38.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [19.09.2018, 14:52:49] • [IP: 77.111.247.**]

Jasne, zamknac przejscie i nie wpuszczac niemcow! A zdechniecie tu z brudu i biedy.Tylko po jakiego wala blagacie o prace po tamtej stronie?Chamstwo panujace w Swinoujsciu jest zastraszajace.Wychowani na" stawka wieksza jak zycie"i" Czterej pancerni"!Przypatrzylem sie w Berlinie jak poruszaja sie auta o rej.ZSW.Wiocha i buractwo. Za to po tych paru uliczkach swego miasta to zasuwacie lamiac wszelkie przepisy!

Gość • Środa [19.09.2018, 13:21:22] • [IP: 94.254.230.**]

Dlaczego nic nie mówią o Niemce?? Tą Pani powinna ponieść konsekwencje! Kiedy do ch...y skończy się lizanie D.. y Niemcom?!

Gość • Środa [19.09.2018, 13:10:24] • [IP: 164.127.242.**]

11:44 cytat:" Nie ważne polski, czy niemiecki kierowca popełnił błąd. Wszyscy popełniają błędy..." --- Mam jednak wrażenie, że istnieje coś takiego, jak specyfika niemieckich błędów. Wiele razy widziałem, jak albo niepotrzebnie przyhamowywali przed skrzyżowaniem, spodziewając się skrzyżowania równorzędnych dróg, kiedy jechali tą z pierwszeństwem przejazdu, albo niepotrzebnie mi ustępowali, gdy byłem po ich prawej stronie - no i jest coś, co ich szczególnie łączy, mianowicie nieznajomość miasta, ulic - to wszystko kumuluje się i wystawia na surową próbe to, czego często 20 lat wczesniej nauczyli sie na kursach jazdy, co skutkuje obnażeniem wszelkich mielizn tamtych egzaminów i kursów..