POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.09.2018, 18:45:32] • Świnoujście

Wybrali moment gdy wyjechał i ukradli łódkę. Złodzieje stają się coraz bardziej bezczelni

Wybrali moment gdy wyjechał i ukradli łódkę. Złodzieje stają się coraz bardziej bezczelni

fot. Czytelnik

Właściciel nie przypuszczał, że po powrocie z dwutygodniowego urlopu, jego łódki stojącej w Karsiborzu, nie będzie. Jak się okazało, złodziei nie powstrzymało nawet to, że w sąsiedztwie posesji skąd została skradziona łódka, jest ośrodek Rybaczówka.

Jak poinformował właściciel, łódka była zabezpieczona linką oraz kłódką, jednak to nie powstrzymało złodziei przed jej kradzieżą.

Wybrali moment gdy wyjechał i ukradli łódkę. Złodzieje stają się coraz bardziej bezczelni

fot. Czytelnik

Właściciel zgłosił sprawę na policję, jednak wierzy że nasi Czytelnicy mogą pomóc mu odnaleźć skradziona łódź.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

FIKOŁ • Środa [19.09.2018, 17:09:47] • [IP: 77.113.78.***]

Do:• Środa [19.09.2018, 07:42:49] • [IP: 164.127.242.**] A ty to w co wierzysz?Katolickie zakłamanie, fałsz, obłudę, księżowską pedofilię. Oto wielka tajemnica wiary:Złoto euro i dolary, ciemny ludek nam to daje, a w kościele cud powstaje.amen

Gość • Środa [19.09.2018, 12:33:09] • [IP: 95.166.56.***]

Straszne. 50% społeczeństwa popiera kradzież?? To widać po komentarzach. Mam nadzieję, że łódka się odnajdzie a złodziej zostanie ukarany.

pierdziawka za 500zl • Środa [19.09.2018, 08:59:09] • [IP: 178.235.181.**]

Zapewne złodziej okradl złodzieja po znajomosci

Gość • Środa [19.09.2018, 08:29:24] • [IP: 37.47.160.***]

Przecież łódka stoi co widać na zdjęciu, więc o co afera !!

fororac 🐲 • Środa [19.09.2018, 07:42:49] • [IP: 164.127.242.**]

21:43 - kraj katolicki, ale nie mieszkańcy Świnoujścia oraz Karsiboru, praktykuje tu regularnie mniej niż jedna czwarta, na mapach praktyk religijnych województwo jest na samym końcu - to najwidoczniej twoi kumple od niewiary, szydzący z niej, więc kradnący, Amen.

Gość • Środa [19.09.2018, 05:20:02] • [IP: 37.47.155.***]

Rybaczowka posiada kamery, proszę sprawdzić jak łódeczka odpływa samodzielnie bo nie byla przywiazana!!

Gość • Środa [19.09.2018, 04:32:08] • [IP: 188.146.160.***]

Samochód też zostawiasz byle gdzie?

Gość • Środa [19.09.2018, 03:38:30] • [IP: 80.245.188.**]

tam jest tylko jeden złodziej

Gość • Wtorek [18.09.2018, 23:26:46] • [IP: 94.254.178.***]

Ten chudy szczur szefa gangu Olsena musi mieć na nowe ciuszki

Gość • Wtorek [18.09.2018, 22:41:32] • [IP: 188.146.102.***]

To „swojak”co wiedział o urlopie!

Gość • Wtorek [18.09.2018, 22:40:53] • [IP: 94.254.234.**]

Te wrota od stodoły zginęły? Chyba tylko głupek mógł to ukraść. A dlaczego wymieniono RYBACZÓWKĘ tylko z tego powodu, że stacjonuje blisko? Państwo Policja ja bym się przyjrzał insynuatorowi

Gość • Wtorek [18.09.2018, 22:17:48] • [IP: 188.146.162.**]

A labendzia tez buchneli?

Gość • Wtorek [18.09.2018, 22:03:25] • [IP: 88.156.206.**]

co to za lodka?takie chodza na alegrro za flaszke...

fororak 🐲 • Wtorek [18.09.2018, 21:43:16] • [IP: 77.111.245.**]

No nie możliwe, Kraj Katolicki a złodziej złodziejem poganiany...Na pewno łódka była niepoświęcona...Bo gdyby ją poświęcił czarny to i złodziej bał by się kary boskiej...A tak to kamień w wodę, skorupa nie do odzyskania...I co na to powie teraz biskup Terlikowski?...amen

Gość • Wtorek [18.09.2018, 21:04:19] • [IP: 188.146.226.**]

Graniczy z rybaczowka i tata zetka zapomniał dodać.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 20:42:19] • [IP: 176.221.123.***]

jak byłaby trzymana w tapczanie, to byłaby bezpieczna.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 20:13:51] • [IP: 178.235.177.***]

NIEMCÓW WCALE NIE POWINNO SIĘ WPUSZCZAĆ SAMOCHODAMI DO POLSKI ONI NIE ZNAJĄ SIĘ NA ZNAKACH DROGOWYCH

Gość • Wtorek [18.09.2018, 19:43:47] • [IP: 176.221.123.***]

TO ZROBIŁA BA 100% OSOBA Z KARSIBORZA!!

Gość • Wtorek [18.09.2018, 19:22:32] • [IP: 164.127.242.**]

Jedyne więc wyjście - opłacić przechowywanie u kogoś zaufanego. Albo: opłacic przechowywanie w jakiejś przystani. Trudno, skoro szmaciarze sąsiadują z nami, gn o jstwo moralne, to tak trzeba walczyć - przed faktem. Przypomina mi się, jak sąsiedzi właścicieli mariny ich okradli, ale wyszło szydło z worka, por. pamiętny materiał z iswinoujscie sprzed ok 4 lat.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 18:49:32] • [IP: 94.254.233.**]

Linką czy sznurkiem od snopowiązałki.?

Oglądasz 1-20 z 20
■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■