POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.09.2018, 18:45:32] • Świnoujście

Wybrali moment gdy wyjechał i ukradli łódkę. Złodzieje stają się coraz bardziej bezczelni

Wybrali moment gdy wyjechał i ukradli łódkę. Złodzieje stają się coraz bardziej bezczelni

fot. Czytelnik

Właściciel nie przypuszczał, że po powrocie z dwutygodniowego urlopu, jego łódki stojącej w Karsiborzu, nie będzie. Jak się okazało, złodziei nie powstrzymało nawet to, że w sąsiedztwie posesji skąd została skradziona łódka, jest ośrodek Rybaczówka.

Jak poinformował właściciel, łódka była zabezpieczona linką oraz kłódką, jednak to nie powstrzymało złodziei przed jej kradzieżą.

Wybrali moment gdy wyjechał i ukradli łódkę. Złodzieje stają się coraz bardziej bezczelni

fot. Czytelnik

Właściciel zgłosił sprawę na policję, jednak wierzy że nasi Czytelnicy mogą pomóc mu odnaleźć skradziona łódź.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

FIKOŁ • Środa [19.09.2018, 17:09:47] • [IP: 77.113.78.***]

Do:• Środa [19.09.2018, 07:42:49] • [IP: 164.127.242.**] A ty to w co wierzysz?Katolickie zakłamanie, fałsz, obłudę, księżowską pedofilię. Oto wielka tajemnica wiary:Złoto euro i dolary, ciemny ludek nam to daje, a w kościele cud powstaje.amen

Gość • Środa [19.09.2018, 12:33:09] • [IP: 95.166.56.***]

Straszne. 50% społeczeństwa popiera kradzież?? To widać po komentarzach. Mam nadzieję, że łódka się odnajdzie a złodziej zostanie ukarany.

pierdziawka za 500zl • Środa [19.09.2018, 08:59:09] • [IP: 178.235.181.**]

Zapewne złodziej okradl złodzieja po znajomosci

Gość • Środa [19.09.2018, 08:29:24] • [IP: 37.47.160.***]

Przecież łódka stoi co widać na zdjęciu, więc o co afera !!

fororac 🐲 • Środa [19.09.2018, 07:42:49] • [IP: 164.127.242.**]

21:43 - kraj katolicki, ale nie mieszkańcy Świnoujścia oraz Karsiboru, praktykuje tu regularnie mniej niż jedna czwarta, na mapach praktyk religijnych województwo jest na samym końcu - to najwidoczniej twoi kumple od niewiary, szydzący z niej, więc kradnący, Amen.

Gość • Środa [19.09.2018, 05:20:02] • [IP: 37.47.155.***]

Rybaczowka posiada kamery, proszę sprawdzić jak łódeczka odpływa samodzielnie bo nie byla przywiazana!!

Gość • Środa [19.09.2018, 04:32:08] • [IP: 188.146.160.***]

Samochód też zostawiasz byle gdzie?

Gość • Środa [19.09.2018, 03:38:30] • [IP: 80.245.188.**]

tam jest tylko jeden złodziej

Gość • Wtorek [18.09.2018, 23:26:46] • [IP: 94.254.178.***]

Ten chudy szczur szefa gangu Olsena musi mieć na nowe ciuszki

Gość • Wtorek [18.09.2018, 22:41:32] • [IP: 188.146.102.***]

To „swojak”co wiedział o urlopie!

Gość • Wtorek [18.09.2018, 22:40:53] • [IP: 94.254.234.**]

Te wrota od stodoły zginęły? Chyba tylko głupek mógł to ukraść. A dlaczego wymieniono RYBACZÓWKĘ tylko z tego powodu, że stacjonuje blisko? Państwo Policja ja bym się przyjrzał insynuatorowi

Gość • Wtorek [18.09.2018, 22:17:48] • [IP: 188.146.162.**]

A labendzia tez buchneli?

Gość • Wtorek [18.09.2018, 22:03:25] • [IP: 88.156.206.**]

co to za lodka?takie chodza na alegrro za flaszke...

fororak 🐲 • Wtorek [18.09.2018, 21:43:16] • [IP: 77.111.245.**]

No nie możliwe, Kraj Katolicki a złodziej złodziejem poganiany...Na pewno łódka była niepoświęcona...Bo gdyby ją poświęcił czarny to i złodziej bał by się kary boskiej...A tak to kamień w wodę, skorupa nie do odzyskania...I co na to powie teraz biskup Terlikowski?...amen

Gość • Wtorek [18.09.2018, 21:04:19] • [IP: 188.146.226.**]

Graniczy z rybaczowka i tata zetka zapomniał dodać.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 20:42:19] • [IP: 176.221.123.***]

jak byłaby trzymana w tapczanie, to byłaby bezpieczna.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 20:13:51] • [IP: 178.235.177.***]

NIEMCÓW WCALE NIE POWINNO SIĘ WPUSZCZAĆ SAMOCHODAMI DO POLSKI ONI NIE ZNAJĄ SIĘ NA ZNAKACH DROGOWYCH

Gość • Wtorek [18.09.2018, 19:43:47] • [IP: 176.221.123.***]

TO ZROBIŁA BA 100% OSOBA Z KARSIBORZA!!

Gość • Wtorek [18.09.2018, 19:22:32] • [IP: 164.127.242.**]

Jedyne więc wyjście - opłacić przechowywanie u kogoś zaufanego. Albo: opłacic przechowywanie w jakiejś przystani. Trudno, skoro szmaciarze sąsiadują z nami, gn o jstwo moralne, to tak trzeba walczyć - przed faktem. Przypomina mi się, jak sąsiedzi właścicieli mariny ich okradli, ale wyszło szydło z worka, por. pamiętny materiał z iswinoujscie sprzed ok 4 lat.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 18:49:32] • [IP: 94.254.233.**]

Linką czy sznurkiem od snopowiązałki.?

Oglądasz 1-20 z 20
■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■