POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.09.2018, 18:45:32] • Świnoujście

Wybrali moment gdy wyjechał i ukradli łódkę. Złodzieje stają się coraz bardziej bezczelni

Wybrali moment gdy wyjechał i ukradli łódkę. Złodzieje stają się coraz bardziej bezczelni

fot. Czytelnik

Właściciel nie przypuszczał, że po powrocie z dwutygodniowego urlopu, jego łódki stojącej w Karsiborzu, nie będzie. Jak się okazało, złodziei nie powstrzymało nawet to, że w sąsiedztwie posesji skąd została skradziona łódka, jest ośrodek Rybaczówka.

Jak poinformował właściciel, łódka była zabezpieczona linką oraz kłódką, jednak to nie powstrzymało złodziei przed jej kradzieżą.

Wybrali moment gdy wyjechał i ukradli łódkę. Złodzieje stają się coraz bardziej bezczelni

fot. Czytelnik

Właściciel zgłosił sprawę na policję, jednak wierzy że nasi Czytelnicy mogą pomóc mu odnaleźć skradziona łódź.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

FIKOŁ • Środa [19.09.2018, 17:09:47] • [IP: 77.113.78.***]

Do:• Środa [19.09.2018, 07:42:49] • [IP: 164.127.242.**] A ty to w co wierzysz?Katolickie zakłamanie, fałsz, obłudę, księżowską pedofilię. Oto wielka tajemnica wiary:Złoto euro i dolary, ciemny ludek nam to daje, a w kościele cud powstaje.amen

Gość • Środa [19.09.2018, 12:33:09] • [IP: 95.166.56.***]

Straszne. 50% społeczeństwa popiera kradzież?? To widać po komentarzach. Mam nadzieję, że łódka się odnajdzie a złodziej zostanie ukarany.

pierdziawka za 500zl • Środa [19.09.2018, 08:59:09] • [IP: 178.235.181.**]

Zapewne złodziej okradl złodzieja po znajomosci

Gość • Środa [19.09.2018, 08:29:24] • [IP: 37.47.160.***]

Przecież łódka stoi co widać na zdjęciu, więc o co afera !!

fororac 🐲 • Środa [19.09.2018, 07:42:49] • [IP: 164.127.242.**]

21:43 - kraj katolicki, ale nie mieszkańcy Świnoujścia oraz Karsiboru, praktykuje tu regularnie mniej niż jedna czwarta, na mapach praktyk religijnych województwo jest na samym końcu - to najwidoczniej twoi kumple od niewiary, szydzący z niej, więc kradnący, Amen.

Gość • Środa [19.09.2018, 05:20:02] • [IP: 37.47.155.***]

Rybaczowka posiada kamery, proszę sprawdzić jak łódeczka odpływa samodzielnie bo nie byla przywiazana!!

Gość • Środa [19.09.2018, 04:32:08] • [IP: 188.146.160.***]

Samochód też zostawiasz byle gdzie?

Gość • Środa [19.09.2018, 03:38:30] • [IP: 80.245.188.**]

tam jest tylko jeden złodziej

Gość • Wtorek [18.09.2018, 23:26:46] • [IP: 94.254.178.***]

Ten chudy szczur szefa gangu Olsena musi mieć na nowe ciuszki

Gość • Wtorek [18.09.2018, 22:41:32] • [IP: 188.146.102.***]

To „swojak”co wiedział o urlopie!

Gość • Wtorek [18.09.2018, 22:40:53] • [IP: 94.254.234.**]

Te wrota od stodoły zginęły? Chyba tylko głupek mógł to ukraść. A dlaczego wymieniono RYBACZÓWKĘ tylko z tego powodu, że stacjonuje blisko? Państwo Policja ja bym się przyjrzał insynuatorowi

Gość • Wtorek [18.09.2018, 22:17:48] • [IP: 188.146.162.**]

A labendzia tez buchneli?

Gość • Wtorek [18.09.2018, 22:03:25] • [IP: 88.156.206.**]

co to za lodka?takie chodza na alegrro za flaszke...

fororak 🐲 • Wtorek [18.09.2018, 21:43:16] • [IP: 77.111.245.**]

No nie możliwe, Kraj Katolicki a złodziej złodziejem poganiany...Na pewno łódka była niepoświęcona...Bo gdyby ją poświęcił czarny to i złodziej bał by się kary boskiej...A tak to kamień w wodę, skorupa nie do odzyskania...I co na to powie teraz biskup Terlikowski?...amen

Gość • Wtorek [18.09.2018, 21:04:19] • [IP: 188.146.226.**]

Graniczy z rybaczowka i tata zetka zapomniał dodać.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 20:42:19] • [IP: 176.221.123.***]

jak byłaby trzymana w tapczanie, to byłaby bezpieczna.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 20:13:51] • [IP: 178.235.177.***]

NIEMCÓW WCALE NIE POWINNO SIĘ WPUSZCZAĆ SAMOCHODAMI DO POLSKI ONI NIE ZNAJĄ SIĘ NA ZNAKACH DROGOWYCH

Gość • Wtorek [18.09.2018, 19:43:47] • [IP: 176.221.123.***]

TO ZROBIŁA BA 100% OSOBA Z KARSIBORZA!!

Gość • Wtorek [18.09.2018, 19:22:32] • [IP: 164.127.242.**]

Jedyne więc wyjście - opłacić przechowywanie u kogoś zaufanego. Albo: opłacic przechowywanie w jakiejś przystani. Trudno, skoro szmaciarze sąsiadują z nami, gn o jstwo moralne, to tak trzeba walczyć - przed faktem. Przypomina mi się, jak sąsiedzi właścicieli mariny ich okradli, ale wyszło szydło z worka, por. pamiętny materiał z iswinoujscie sprzed ok 4 lat.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 18:49:32] • [IP: 94.254.233.**]

Linką czy sznurkiem od snopowiązałki.?

Oglądasz 1-20 z 20
■ W kwietniu br. zgubiłam złoty pierścionek wysadzany drobnymi diamencikami. Pierścionek stanowi dla mnie dużą wartość sentymentalną. Uczciwego znalazcę bądź osoby, które mogą pomóc w odzyskaniu pierścionka proszę o kontakt pod nr telefonu 50-163-86-99. Przewidywana cenna nagroda. ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność poinformować, że w dniu 22 czerwca (sobota) o godz. 14:00 w Bibliotece Głównej (ul. Piłsudskiego 15) odbędzie się spotkanie, poświęcone Theodorowi Fontane. Spotkanie organizuje Koło Przyjaciół Zamków i Ogrodów z Marchii, z siedzibą w Berlinie, które w ten sposób zamierza uczcić 200-lecie urodzin autora książki „Meine Kinderjahre”. Dziecięce lata Theodor Fontane spędził w Świnoujściu, stąd pomysł na spotkanie rocznicowe w naszym mieście. Językiem uroczystości będzie wyłącznie język niemiecki, a weźmie w niej udział m.in. znana aktorka monachijskiego teatru, Pani Christine Hammacher- Möller, która przeczyta fragmenty cytowanej książki. Wszystkich zainteresowanych osobą i twórczością Theodora Fontane (a nie zrażonych barierą językową spotkania) serdecznie zapraszamy w sobotę do Biblioteki. Wstęp wolny! ■
■ Z uwagi na upalną pogodę od kilku dni wzrasta zagrożenie pożarowe w lasach. Wilgotność ściółki leśnej utrzymuje się na poziomie 10 %, co oznacza, że nawet najmniejszy bodziec cieplny (iskra, rozgrzany układ wydechowy pojazdu, rzucony niedopałek papierosa) może wywołać pożar. Apelujemy o ostrożność podczas pobytu w lesie. W razie pożaru prosimy o powiadomienie straży pożarnej pod nr 998 lub 112 ■ W dniu wczorajszym w okolicach promenady, plaży został zgubiony telefon Samsung S8 uczciwego znalazcę proszę o kontakt 575487733 Przewidywana nagroda! ■ Nowy prezes ZMPSiŚ SA. Rada Nadzorcza Spółki Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA na posiedzeniu w dniu 17 czerwca br. powołała Pana Krzysztofa Urbasia na stanowisko prezesa zarządu. Nowy prezes swoje obowiązki obejmie z dniem 1 lipca br. - informuje Monika Woźniak-Lewandowska Specjalista ds. komunikacji i PR ■ Rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Certyfikat przyznawany jest tylko na jeden sezon. Otrzymują go kąpieliska, które spełniają wyśrubowane wymogi czystości środowiska. Ocena jest 3-etapowa – od aplikacji, przez weryfikację po losową międzynarodową kontrolę. Sprawdzane są głównie kryteria czystości i bezpieczeństwa. Kąpielisko musi być strzeżone a także wyposażone w środki pierwszej pomocy. Brany jest również pod uwagę klimat i przyjazność infrastruktury – podjazdy dla niepełnosprawnych czy tablice informacyjne. Ostatecznie o przyznaniu Błękitnej Flagi decyduje krajowe i międzynarodowe jury. Już od jutra od godziny 10, na kąpielisku pojawią się ratownicy by strzec Państwa bezpieczeństwa ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? ■ Huśtawka dla dzieci niepełnosprawnych może być zagrożeniem dla innych użytkowników? Nawet zabawa na bezpiecznym placu może skończyć się wypadkiem. Przekonała się o tym dziewczynka, która postanowiła pohuśtać się na urządzeniu przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie. Zajście z udziałem czterech młodych rowerzystów i właścicieli posesji przy ulicy Rycerskiej miało bardzo nieoczekiwany przebieg. Najpierw jadący na rowerach nie chcieli ustąpić drogi samochodowi, potem jeden z nich wykazał się niepojętą agresją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili i zatrzymali podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety idącej promenadą. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała u pokrzywdzonej w wyniku rzucenia kamieniem oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 160 § 1 i art. 157 § 2 kk. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3 ■ Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA zaprasza mieszkańców Świnoujścia na spotkania podczas, których przedstawi koncepcję budowy Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego. Po prezentacjach eksperci będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Spotkania odbędą się: 9 czerwca, godzina 12.00 w Sali Teatralnej MDK przy ul. Matejki, 16 czerwca, godzina 12.00 w filii MDK na Warszowie przy ul. Sosnowej 18. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę ■ Bez głosów sprzeciwu przy pięciu wstrzymujących się radni przyjęli uchwałę w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty ■ Rada Miasta uchwaliła nowe zasady przyznawania Bonu Seniora. Odtąd miejski Bon Seniora ma być wypłacany w formie świadczenia pieniężnego ■ 2 miliony 200 tysięcy złotych na projekty inwestycyjne oraz 200 tysięcy na tzw. projekty miękkie to kwoty zapisane w uchwale w sprawie ustalenia wysokości środków finansowych na Budżet Obywatelski Miasta, które przyjęła dziś Rada Miasta ■