POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [03.10.2018, 22:45:47] • Świnoujście

Pożar w punkcie gastronomicznym na rynku. Zobacz film!

Pożar w punkcie gastronomicznym na rynku. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Płomienie wybuchły tuż po godzinie 22.00 na terenie jednego z punktów gastronomicznych przy "niemieckim rynku" pomiędzy ulicą Siemiradzkiego i Fredry. Do akcji ruszyły trzy wozy gaśnicze.



Lokal, kojarzony z kiełbaskami z rożna i szaszłykami, swoim klientom umożliwiał konsumpcję między innymi pod słomianym daszkiem. I właśnie ta strzecha zajęła się ogniem.

Pożar w punkcie gastronomicznym na rynku. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Walkę z pożarem podjęły dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej i jedna Wojskowa. Jest godzina 22.30, a strażacy wciąż polewają wodą tlące się zadaszenie.

Przyczyny pożaru nie są na razie znane.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 55, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 55

Gość • Piątek [05.10.2018, 20:13:40] • [IP: 176.221.122.***]

Dlaczego nikt nie uświadomiy, piszących jake dochody miasto osiąga z tego" BANGLADESZU", a dla ciekawych 20 milionów złotych rocznie?? Co niby z czego jak tam 3/4 nawet podatków nie płaci handlując podróbkami hahaha za stoiska tym bardziej!

Gość • Piątek [05.10.2018, 08:31:17] • [IP: 95.40.66.***]

az wstyd nazwac to punktem gastronomicznym

Gość • Piątek [05.10.2018, 00:32:56] • [IP: 178.235.180.***]

A gdzie soja i jaśko?

Gość • Czwartek [04.10.2018, 23:17:16] • [IP: 154.147.66.***]

Zobaczyłem film i juz żałuję.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 19:46:16] • [IP: 188.146.235.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Rozsądny • Czwartek [04.10.2018, 19:22:47] • [IP: 92.42.117.***]

To jest wizytówka Świnoujścia i Polski. Czas to zamknąć!

Gość • Czwartek [04.10.2018, 18:57:25] • [IP: 176.221.122.**]

04.10.2018, 11:16:22] • [IP: 95.129.224 haaa ale to my mamy hajs a ty szczurze siedź tam gdzie jestes... w czarnej dupie

Gość • Czwartek [04.10.2018, 17:48:38] • [IP: 77.111.247.***]

potpalajo a potem gaszo nadaremno chuncfoty

Gość • Czwartek [04.10.2018, 16:59:14] • [IP: 188.146.160.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [04.10.2018, 16:40:31] • [IP: 217.99.221.***]

Jaki to rynek. Byłem na wakacjach i widziałem. Jeden wielki handel podrabianymi towarami. Kosmetyki, torebki, ubrania, buty, głośniki bezprzewodowe. Aż dziw, że coś takiego jest jeszcze legalnie możliwe i to przy samej granicy.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 14:16:50] • [IP: 178.235.182.**]

A czyja ta buda?

Gość • Czwartek [04.10.2018, 14:01:13] • [IP: 176.221.123.***]

po przebudowie ulicy i tak nie bedzie tego bo nw tych zdienciach co pokazywali jusz po przebudowie nie było tam zadnych stoisk handlowych

Gość • Czwartek [04.10.2018, 13:15:45] • [IP: 176.221.123.***]

Mam wrażenie, że" forak" 08:31:07 przypisuje innym swój sposób myślenie i swoją mentalność.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 13:01:35] • [IP: 23.226.237.*]

11:16:22 - Psi wytrysk ogrodnika. Typowy polaczek-cebulaczek.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 13:01:10] • [IP: 23.226.237.*]

11:16:22 - Psi wytrysk ogrodnika.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 12:57:04] • [IP: 79.186.52.**]

Ubezpieczają, może to się opłaci.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 12:42:54] • [IP: 95.129.224.***]

Proponuję podpisywać się z imienia i nazwiska, zobaczymy czy dalej będziecie tacy odważni.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 12:40:04] • [IP: 5.173.152.**]

Dlaczego nikt nie uświadomiy, piszących jake dochody miasto osiąga z tego" BANGLADESZU" , a dla ciekawych 20 milionów złotych rocznie

Gość • Czwartek [04.10.2018, 12:22:39] • [IP: 92.42.112.***]

Pulcheryja rządzi na tej alejce...i napina swoje damskie bicepsy...ha ha ha

Gość • Czwartek [04.10.2018, 11:57:54] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Czwartek [04.10.2018, 11:16:22] • [IP: 95.129.224.***] Kler tez powinien miec kasy fiskalne

Gość • Czwartek [04.10.2018, 11:55:09] • [IP: 5.173.144.**]

04.10.2018, 11:16:22] • [IP: 95.129.224 a Ja o pomówienie i o to że możesz być seryjnym pedofilem

Gość • Czwartek [04.10.2018, 11:39:48] • [IP: 178.238.251.***]

A ja czytałem, że to w Grecji dokonano podpaleń deweloperskich...

JLB • Czwartek [04.10.2018, 11:33:45] • [IP: 178.235.189.**]

Chcieli wydymać Boba, teraz Bob Dyma ich...

Gość • Czwartek [04.10.2018, 11:16:22] • [IP: 95.129.224.***]

Pisze pismo o sprawdzenie przez urząd skarbowy wszystkich punktów pod kontem prowadzenia działalności oraz posiadania kas fiskalnych. Koniec z bezprawiem skoro taksówkarz ms kase fiskalną to wy też będziecie mieć !!

Gość • Czwartek [04.10.2018, 10:49:58] • [IP: 80.245.187.***]

Zlikwidować" BANGLADESZ" Kto pozwala na taką prowizorkę.Co robi sanepid

Oglądasz 1-25 z 55
■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■