POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [03.10.2018, 22:45:47] • Świnoujście

Pożar w punkcie gastronomicznym na rynku. Zobacz film!

Pożar w punkcie gastronomicznym na rynku. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Płomienie wybuchły tuż po godzinie 22.00 na terenie jednego z punktów gastronomicznych przy "niemieckim rynku" pomiędzy ulicą Siemiradzkiego i Fredry. Do akcji ruszyły trzy wozy gaśnicze.



Lokal, kojarzony z kiełbaskami z rożna i szaszłykami, swoim klientom umożliwiał konsumpcję między innymi pod słomianym daszkiem. I właśnie ta strzecha zajęła się ogniem.

Pożar w punkcie gastronomicznym na rynku. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Walkę z pożarem podjęły dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej i jedna Wojskowa. Jest godzina 22.30, a strażacy wciąż polewają wodą tlące się zadaszenie.

Przyczyny pożaru nie są na razie znane.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 55, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 55

Gość • Piątek [05.10.2018, 20:13:40] • [IP: 176.221.122.***]

Dlaczego nikt nie uświadomiy, piszących jake dochody miasto osiąga z tego" BANGLADESZU", a dla ciekawych 20 milionów złotych rocznie?? Co niby z czego jak tam 3/4 nawet podatków nie płaci handlując podróbkami hahaha za stoiska tym bardziej!

Gość • Piątek [05.10.2018, 08:31:17] • [IP: 95.40.66.***]

az wstyd nazwac to punktem gastronomicznym

Gość • Piątek [05.10.2018, 00:32:56] • [IP: 178.235.180.***]

A gdzie soja i jaśko?

Gość • Czwartek [04.10.2018, 23:17:16] • [IP: 154.147.66.***]

Zobaczyłem film i juz żałuję.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 19:46:16] • [IP: 188.146.235.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Rozsądny • Czwartek [04.10.2018, 19:22:47] • [IP: 92.42.117.***]

To jest wizytówka Świnoujścia i Polski. Czas to zamknąć!

Gość • Czwartek [04.10.2018, 18:57:25] • [IP: 176.221.122.**]

04.10.2018, 11:16:22] • [IP: 95.129.224 haaa ale to my mamy hajs a ty szczurze siedź tam gdzie jestes... w czarnej dupie

Gość • Czwartek [04.10.2018, 17:48:38] • [IP: 77.111.247.***]

potpalajo a potem gaszo nadaremno chuncfoty

Gość • Czwartek [04.10.2018, 16:59:14] • [IP: 188.146.160.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [04.10.2018, 16:40:31] • [IP: 217.99.221.***]

Jaki to rynek. Byłem na wakacjach i widziałem. Jeden wielki handel podrabianymi towarami. Kosmetyki, torebki, ubrania, buty, głośniki bezprzewodowe. Aż dziw, że coś takiego jest jeszcze legalnie możliwe i to przy samej granicy.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 14:16:50] • [IP: 178.235.182.**]

A czyja ta buda?

Gość • Czwartek [04.10.2018, 14:01:13] • [IP: 176.221.123.***]

po przebudowie ulicy i tak nie bedzie tego bo nw tych zdienciach co pokazywali jusz po przebudowie nie było tam zadnych stoisk handlowych

Gość • Czwartek [04.10.2018, 13:15:45] • [IP: 176.221.123.***]

Mam wrażenie, że" forak" 08:31:07 przypisuje innym swój sposób myślenie i swoją mentalność.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 13:01:35] • [IP: 23.226.237.*]

11:16:22 - Psi wytrysk ogrodnika. Typowy polaczek-cebulaczek.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 13:01:10] • [IP: 23.226.237.*]

11:16:22 - Psi wytrysk ogrodnika.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 12:57:04] • [IP: 79.186.52.**]

Ubezpieczają, może to się opłaci.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 12:42:54] • [IP: 95.129.224.***]

Proponuję podpisywać się z imienia i nazwiska, zobaczymy czy dalej będziecie tacy odważni.

Gość • Czwartek [04.10.2018, 12:40:04] • [IP: 5.173.152.**]

Dlaczego nikt nie uświadomiy, piszących jake dochody miasto osiąga z tego" BANGLADESZU" , a dla ciekawych 20 milionów złotych rocznie

Gość • Czwartek [04.10.2018, 12:22:39] • [IP: 92.42.112.***]

Pulcheryja rządzi na tej alejce...i napina swoje damskie bicepsy...ha ha ha

Gość • Czwartek [04.10.2018, 11:57:54] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Czwartek [04.10.2018, 11:16:22] • [IP: 95.129.224.***] Kler tez powinien miec kasy fiskalne

Gość • Czwartek [04.10.2018, 11:55:09] • [IP: 5.173.144.**]

04.10.2018, 11:16:22] • [IP: 95.129.224 a Ja o pomówienie i o to że możesz być seryjnym pedofilem

Gość • Czwartek [04.10.2018, 11:39:48] • [IP: 178.238.251.***]

A ja czytałem, że to w Grecji dokonano podpaleń deweloperskich...

JLB • Czwartek [04.10.2018, 11:33:45] • [IP: 178.235.189.**]

Chcieli wydymać Boba, teraz Bob Dyma ich...

Gość • Czwartek [04.10.2018, 11:16:22] • [IP: 95.129.224.***]

Pisze pismo o sprawdzenie przez urząd skarbowy wszystkich punktów pod kontem prowadzenia działalności oraz posiadania kas fiskalnych. Koniec z bezprawiem skoro taksówkarz ms kase fiskalną to wy też będziecie mieć !!

Gość • Czwartek [04.10.2018, 10:49:58] • [IP: 80.245.187.***]

Zlikwidować" BANGLADESZ" Kto pozwala na taką prowizorkę.Co robi sanepid

Oglądasz 1-25 z 55
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■