POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [07.10.2018, 22:09:14] • Świnoujście

Aleksandra NAMYŚLAK laureatką plebiscytu KOBIETA ROKU 2018 Pomorza Zchodniego pow. Świnoujście

Aleksandra  NAMYŚLAK  laureatką plebiscytu KOBIETA ROKU 2018  Pomorza Zchodniego pow. Świnoujście

fot. Archiwum autora

Serdecznie dziękuję za nominację do prestiżowego plebiscytu organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Szczecinie i redakcję Głosu Szczecińskiego. Sama nominacja do tego plebiscytu była dla mnie ogromnym zaskoczeniem, wyróżnieniem i niesamowitą niespodzianką. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wsparli mnie swoim głosem. Dziękuję za ogrom życzliwości, sympatii, a także zaangażowanie ze strony przyjaciół, znajomych, współpracowników.

W plebiscycie Kobieta Roku 2018 Pomorza Zachodniego zajęłam I miejsce w powiecie Świnoujście.
Nagrodą było zaproszenie na uroczystą galę do Szczecina na Zamek Książąt Pomorskich, gdzie otrzymałam: gratulacje, dyplom, medal pamiątkowy i zaproszenie na dwudniowy pobyt w SPA (Sandra - Pogorzelica lub Karpacz), ale największą nagrodą dla mnie jest państwa zaufanie.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję !

Aleksandra  NAMYŚLAK  laureatką plebiscytu KOBIETA ROKU 2018  Pomorza Zchodniego pow. Świnoujście

Aleksandra Namyślak, Zofia Sołtysik, Grażyna Bejster(fot. Archiwum autora )

W uroczystości towarzyszyły: Zosia Sołtysik i Grażynka Bejster, które były nieocenionym wsparciem.

Bądźmy wdzięczni wobec ludzi, którzy czynią nas szczęśliwymi. Oni są uroczymi ogrodnikami, dzięki którym nasze dusze rozkwitają. [Marcel Proust]

ALEKSANDRA NAMYŚLAK


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 62

Gość • Środa [10.10.2018, 22:30:22] • [IP: 178.235.185.**]

Proponuję dodać krótką informację nt.tej pani ponieważ nie każdy wie kim jest:)

Gość • Środa [10.10.2018, 00:34:42] • [IP: 176.221.123.**]

Wszystkiego dobrego !

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:03:37] • [IP: 79.190.147.**]

Pani z Uzdrowiska i wszystko jasne ;)

Gość • Wtorek [09.10.2018, 15:15:48] • [IP: 185.210.36.***]

Pierwszą oznaką własnego upadku jest zawiść o sukces innych. (S.G.M)

Gość • Wtorek [09.10.2018, 13:05:49] • [IP: 95.129.228.***]

Oj sympatyczna tylko wtedy kiedy ma interes do załatwienia. A tak potrafi być niemiła, zadufana w sobie. Kto na nią głosował?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 23:38:48] • [IP: 176.221.123.**]

Panie Maćku, bardzo serdecznie dziękuję za dobre słowa. Cieszę się, że jest tak wiele osób, które potrafią cieszyć się i dzielić radość innych. Pan to potrafi, bo posiada Pan miłość i wrażliwość, a więc jest Pan bogaty. Pozdrawiam, Aleksandra Namyślak Niestety nie wszyscy mają w sobie takie bogactwo. Niestety w menu zazdrości, są tylko puste kalorie".

Maciej Puchała • Poniedziałek [08.10.2018, 22:04:19] • [IP: 83.9.16.**]

Serdeczne Gratulacje Pani Aleksandro! Naturalność, empatia, , profesjonalizm oraz szlachetność w kontaktach międzyludzkich to cechy, dzięki którym zaskarbia sobie Pani przychylność wszystkich ludzi o otwartych umysłach i sercach. Serdecznie pozdrawiam, Maciej Puchała

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 21:20:08] • [IP: 93.94.186.***]

Jeszcze przed wyborami, a ta Pani już się daje mamić świecidełkami -słabe to!!

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 21:18:36] • [IP: 37.47.140.**]

ta Pani jest dobrą organizatorką i widziałem jak fajnie prowadzi imprezę z mikrofonem a przy tym jest osobą skromna i miłą dlatego tak wiele osób ją po prostu lubi.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 21:12:04] • [IP: 93.94.186.***]

Przynęta chwyciła.Tak obecna władza w mieście kupuje poparcie PIS.Każde chwyty dozwolone-koryto najważniejsze.Wstyd !!PIS- w Świnoujściu to obciach.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 21:01:44] • [IP: 176.221.122.***]

Proszę o wyjaśnienie jakim cudem głosowało na tę Panią po 300 - 400 osób w jednej minucie?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 19:55:51] • [IP: 176.221.123.***]

Gratuluje. Dobry człowiek z chęcią pomocy innych. Ciesze się bardzo.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 19:47:24] • [IP: 62.69.254.***]

Gratulacje Pani Olu !

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 18:47:10] • [IP: 95.166.56.***]

Jakieś kpiny? Kim jest ta kobieta?? Czym sobie zasłużyła na ten tytuł skoro nikt o niej nie słyszał?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 18:18:51] • [IP: 5.173.152.***]

Pani Olu. gratulacje!! Wspaniały, dobry człowiek pełen empatii i zyczliwości.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 18:14:21] • [IP: 78.10.206.***]

Gratulacje Pani OLU !!

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 17:30:24] • [IP: 176.221.122.***]

Moje gratulacje Pani Olu.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 17:26:10] • [IP: 176.221.123.***]

Ta osoba zmieia się jak kameleon, dawniej przyklaskiwala PZPR i SLD a dzisiaj poczuła wiatr w plecy i należy do PIS bo tam takich potrzebują.!!

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:45:12] • [IP: 37.7.51.**]

Pierwsze słyszą o tej kobiecie. :D :D

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:35:43] • [IP: 80.245.178.**]

Gorąca prośba do autora artykułu: proszę napisać kim ta Pani jest, artykuł jest niepełny, brak takiej informacji.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:25:22] • [IP: 80.245.189.***]

TA PIERDU PIERDU PIERDU PIERDU A ZAMEK SIĘ ROZLATUJE W SZCZECINIE PANIE DZIEJU CZAS JUŻ NA WAS WYNOCHA

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:23:56] • [IP: 5.173.145.*]

To sa jakies jaja, pani Olu blagam niech pani sie opamieta

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:16:51] • [IP: 95.129.225.**]

A że sie tak zapytam, z czego ta pani jest w mieście znana?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:16:46] • [IP: 178.235.185.**]

ciekawe skąd wziął się ten tytuł, nic nie zrobiła dla miasta, nikt jej nie zna, chyba tylko dlatego, że z pis-u.

Gość22 • Poniedziałek [08.10.2018, 14:58:59] • [IP: 92.42.113.***]

Pytam co ta Pani zrobiła dla kobiet w naszym mieście?

Oglądasz 1-25 z 62
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ Dzisiejsza, III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■