POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [07.10.2018, 22:09:14] • Świnoujście

Aleksandra NAMYŚLAK laureatką plebiscytu KOBIETA ROKU 2018 Pomorza Zchodniego pow. Świnoujście

Aleksandra  NAMYŚLAK  laureatką plebiscytu KOBIETA ROKU 2018  Pomorza Zchodniego pow. Świnoujście

fot. Archiwum autora

Serdecznie dziękuję za nominację do prestiżowego plebiscytu organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Szczecinie i redakcję Głosu Szczecińskiego. Sama nominacja do tego plebiscytu była dla mnie ogromnym zaskoczeniem, wyróżnieniem i niesamowitą niespodzianką. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wsparli mnie swoim głosem. Dziękuję za ogrom życzliwości, sympatii, a także zaangażowanie ze strony przyjaciół, znajomych, współpracowników.

W plebiscycie Kobieta Roku 2018 Pomorza Zachodniego zajęłam I miejsce w powiecie Świnoujście.
Nagrodą było zaproszenie na uroczystą galę do Szczecina na Zamek Książąt Pomorskich, gdzie otrzymałam: gratulacje, dyplom, medal pamiątkowy i zaproszenie na dwudniowy pobyt w SPA (Sandra - Pogorzelica lub Karpacz), ale największą nagrodą dla mnie jest państwa zaufanie.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję !

Aleksandra  NAMYŚLAK  laureatką plebiscytu KOBIETA ROKU 2018  Pomorza Zchodniego pow. Świnoujście

Aleksandra Namyślak, Zofia Sołtysik, Grażyna Bejster(fot. Archiwum autora )

W uroczystości towarzyszyły: Zosia Sołtysik i Grażynka Bejster, które były nieocenionym wsparciem.

Bądźmy wdzięczni wobec ludzi, którzy czynią nas szczęśliwymi. Oni są uroczymi ogrodnikami, dzięki którym nasze dusze rozkwitają. [Marcel Proust]

ALEKSANDRA NAMYŚLAK


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 62

Gość • Środa [10.10.2018, 22:30:22] • [IP: 178.235.185.**]

Proponuję dodać krótką informację nt.tej pani ponieważ nie każdy wie kim jest:)

Gość • Środa [10.10.2018, 00:34:42] • [IP: 176.221.123.**]

Wszystkiego dobrego !

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:03:37] • [IP: 79.190.147.**]

Pani z Uzdrowiska i wszystko jasne ;)

Gość • Wtorek [09.10.2018, 15:15:48] • [IP: 185.210.36.***]

Pierwszą oznaką własnego upadku jest zawiść o sukces innych. (S.G.M)

Gość • Wtorek [09.10.2018, 13:05:49] • [IP: 95.129.228.***]

Oj sympatyczna tylko wtedy kiedy ma interes do załatwienia. A tak potrafi być niemiła, zadufana w sobie. Kto na nią głosował?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 23:38:48] • [IP: 176.221.123.**]

Panie Maćku, bardzo serdecznie dziękuję za dobre słowa. Cieszę się, że jest tak wiele osób, które potrafią cieszyć się i dzielić radość innych. Pan to potrafi, bo posiada Pan miłość i wrażliwość, a więc jest Pan bogaty. Pozdrawiam, Aleksandra Namyślak Niestety nie wszyscy mają w sobie takie bogactwo. Niestety w menu zazdrości, są tylko puste kalorie".

Maciej Puchała • Poniedziałek [08.10.2018, 22:04:19] • [IP: 83.9.16.**]

Serdeczne Gratulacje Pani Aleksandro! Naturalność, empatia, , profesjonalizm oraz szlachetność w kontaktach międzyludzkich to cechy, dzięki którym zaskarbia sobie Pani przychylność wszystkich ludzi o otwartych umysłach i sercach. Serdecznie pozdrawiam, Maciej Puchała

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 21:20:08] • [IP: 93.94.186.***]

Jeszcze przed wyborami, a ta Pani już się daje mamić świecidełkami -słabe to!!

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 21:18:36] • [IP: 37.47.140.**]

ta Pani jest dobrą organizatorką i widziałem jak fajnie prowadzi imprezę z mikrofonem a przy tym jest osobą skromna i miłą dlatego tak wiele osób ją po prostu lubi.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 21:12:04] • [IP: 93.94.186.***]

Przynęta chwyciła.Tak obecna władza w mieście kupuje poparcie PIS.Każde chwyty dozwolone-koryto najważniejsze.Wstyd !!PIS- w Świnoujściu to obciach.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 21:01:44] • [IP: 176.221.122.***]

Proszę o wyjaśnienie jakim cudem głosowało na tę Panią po 300 - 400 osób w jednej minucie?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 19:55:51] • [IP: 176.221.123.***]

Gratuluje. Dobry człowiek z chęcią pomocy innych. Ciesze się bardzo.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 19:47:24] • [IP: 62.69.254.***]

Gratulacje Pani Olu !

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 18:47:10] • [IP: 95.166.56.***]

Jakieś kpiny? Kim jest ta kobieta?? Czym sobie zasłużyła na ten tytuł skoro nikt o niej nie słyszał?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 18:18:51] • [IP: 5.173.152.***]

Pani Olu. gratulacje!! Wspaniały, dobry człowiek pełen empatii i zyczliwości.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 18:14:21] • [IP: 78.10.206.***]

Gratulacje Pani OLU !!

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 17:30:24] • [IP: 176.221.122.***]

Moje gratulacje Pani Olu.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 17:26:10] • [IP: 176.221.123.***]

Ta osoba zmieia się jak kameleon, dawniej przyklaskiwala PZPR i SLD a dzisiaj poczuła wiatr w plecy i należy do PIS bo tam takich potrzebują.!!

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:45:12] • [IP: 37.7.51.**]

Pierwsze słyszą o tej kobiecie. :D :D

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:35:43] • [IP: 80.245.178.**]

Gorąca prośba do autora artykułu: proszę napisać kim ta Pani jest, artykuł jest niepełny, brak takiej informacji.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:25:22] • [IP: 80.245.189.***]

TA PIERDU PIERDU PIERDU PIERDU A ZAMEK SIĘ ROZLATUJE W SZCZECINIE PANIE DZIEJU CZAS JUŻ NA WAS WYNOCHA

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:23:56] • [IP: 5.173.145.*]

To sa jakies jaja, pani Olu blagam niech pani sie opamieta

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:16:51] • [IP: 95.129.225.**]

A że sie tak zapytam, z czego ta pani jest w mieście znana?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:16:46] • [IP: 178.235.185.**]

ciekawe skąd wziął się ten tytuł, nic nie zrobiła dla miasta, nikt jej nie zna, chyba tylko dlatego, że z pis-u.

Gość22 • Poniedziałek [08.10.2018, 14:58:59] • [IP: 92.42.113.***]

Pytam co ta Pani zrobiła dla kobiet w naszym mieście?

Oglądasz 1-25 z 62
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■