POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [08.10.2018, 21:05:05] • Świnoujście

W podziemiach naprzeciwko cmentarza PO, Nowoczesna i KOD szykują się do kampanii. Nocami korygują ulotki wyborcze. Zobacz film!

W podziemiach naprzeciwko cmentarza PO, Nowoczesna  i  KOD szykują się do kampanii. Nocami korygują ulotki wyborcze. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Członkowie Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej Polski i KOD-u musieli markerami zamazywać logo KOD z kilku tysięcy ulotek wyborczych! Chcecie dowiedzieć się, dlaczego? Koniecznie przeczytajcie!



Nietypowy widok zastaliśmy w pomieszczeniach wynajmowanych przez PO. W piwnicy naprzeciwko cmentarza, grupa społecznych działaczy i kandydatów do nadchodzących wyborów, mozolnie zamazywała markerem logo KOD, widniejące przy jednym z kandydatów ich listy. Dlaczego są do tego zmuszeni?

W podziemiach naprzeciwko cmentarza PO, Nowoczesna  i  KOD szykują się do kampanii. Nocami korygują ulotki wyborcze. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Nadchodzące wybory samorządowe odbywały się będą pod kontrolą obserwatorów społecznych z KODU. Projekt Obywatelskiej Kontroli Wyborów polega na tym, że w każdej komisji obwodowej znajdzie się przeszkolony obserwator społeczny. KOD w całej Polsce od miesięcy w tej sprawie prowadzi rekrutacje i szkolenia.

W podziemiach naprzeciwko cmentarza PO, Nowoczesna  i  KOD szykują się do kampanii. Nocami korygują ulotki wyborcze. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Zaangażowanie w pracę obwodowych komisji nie wyklucza startu członków KOD-u w wyborach, jednak zakazuje umieszczania na plakatach, ulotkach i innych afiszach logo KOD. To doprowadziło do tej niecodziennej sytuacji, w której członkowie PO, Nowoczesnej i KOD-u musieli pochylić się nad tysiącami ulotek w kilku kartonach, by zadbać o zgodność z ustalonymi przepisami...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 92, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 92

Gość • Środa [10.10.2018, 10:50:12] • [IP: 185.210.36.***]

Ile niepokoju w komentarzach. Czuć oddech na plecach? Nie bójcie się, PiSiaki cały czas mają pracę i nie zanosi się żeby ją stracili,

Gość • Środa [10.10.2018, 09:43:38] • [IP: 23.226.237.*]

Ten magazyn już jest skażony ☢ ☣. Należy go jak najszybciej zniszczyć i spalić i zalać rtęcią... 🔥

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:29:10] • [IP: 92.42.114.**]

He he he ale oni są fajni i żartujo i naprawiajo co zepsuli... takie harcerzyki co chco być ważne ale nie wiedzo jak. Nudni jesteście i jałowi jak sprana szmata- przy myciu puszcza kłaki, i już się nie nadaje do niczego.Grabicie grabiami z jednym zębem.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:24:02] • [IP: 80.245.189.***]

Anka?? i ty w tym cyrku??

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:02:06] • [IP: 176.221.122.***]

JAKIE DEBILE TO JEST TOTALNA OPOZYCJA WSZYSTKO IM PRZESZKADZA. JAKI WSTYD TACY MĄDRZY A TACY DURNI TO KARA ZA WALKĘ Z KRZYŻEM I LUDZMI TERAZ SIEDZĄ W PODZIEMIACH OBOK TYSIĘCY KRZYŻY A MSWOJA BROŃ I STAĆ SIĘ CZŁOWIEKIEM JUŻ CZAS ZOSTAWIĆ PO NA CMENTARZU HISTORII

Gość • Wtorek [09.10.2018, 19:46:06] • [IP: 80.245.189.***]

NO CÓŻ WYNOCHA. FORA ZE DWORA W TEM GROBOWCU TO ICH OSTATNIA WIECZERZA NIESTETY SAJONARA BURAKI

Gość • Wtorek [09.10.2018, 19:08:02] • [IP: 109.243.235.***]

14:50 - Nie skorzystam - wedle znanej sentencji" Mądry głupiemu ustępuje".

Gość • Wtorek [09.10.2018, 18:40:50] • [IP: 178.238.249.***]

Podziemia to ich naturalne środowisko. Mogą tam pozostać...

Gość • Wtorek [09.10.2018, 18:39:10] • [IP: 62.69.254.***]

w czyim grobowcu w końcu się zadekowali, bo nie doczytałem

Gość • Wtorek [09.10.2018, 17:09:46] • [IP: 62.69.254.***]

To ich Ostatnia Wieczerza

Gość • Wtorek [09.10.2018, 16:43:47] • [IP: 151.248.62.***]

Proszę tu nie obrażać Polskiego Państwa Podziemnego!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 16:29:34] • [IP: 78.10.206.**]

Zdecydowanie na nich na pewno nie zagłosuję

Gość • Wtorek [09.10.2018, 16:13:38] • [IP: 77.88.191.**]

Jeśli chodzi o pedofilów to jest ich w każdym środowisku po trosze, księża, nauczyciele, psycholodzy itd. więc po co ta dyskusja. Jest to choroba, należy izolować tych ludzi, pilnować aby nigdy nie piastowali zawodów, gdzie będą mieli z dziećmi do czynienia i tyle. Gdyby powstał film o pedofilach winnej grupie społecznej byłoby równie dużo krzyku i wielkie oburzenie.

FIKOŁ • Wtorek [09.10.2018, 15:40:58] • [IP: 95.40.5.***]

A PO co tak się męczą w tych ciasnych podziemnych pomieszczeniach naprzeciw cmentarza? Czyż nie lepiej było by im się przenieść do lochów Tora Bora w Afganistanie, tam gdzie Jankesi nie mogli wypruć OSAMY BIN LADENA...Kimat górski, świeże powietrze oraz sucho i bezpiecznie.

BS • Wtorek [09.10.2018, 15:12:47] • [IP: 62.216.207.***]

Wstydu nie mają nazywać się Polakami i należeć do tak śmiesznego i lewackiego ugrupowania jak Nowoczesna czy PO do wora razem z SLD. Porażka i kompromitacja chowają się w podziemiach koło zmarłych. Obrzydzenie to mało żeby to określić. Zapamiętajcie twarze tych ludzi z plakatów wyborczych na ulicy będzie wiadomo kto za kim jest i kto chcę sprzedać Polskę i zasiedlić ją najeźdźcami z trzeciego świata. To są ludzie którzy nie myśląc racjonalnie jeżeli w ogóle o czymś myślą konstruktywnie.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 14:50:44] • [IP: 185.210.39.**]

.235 może sam kandyduj do Rady Miasta. Taki mądry by się przydał

Gość • Wtorek [09.10.2018, 14:19:08] • [IP: 78.10.206.**]

A ja i tak będę głosowała na PO i Nowoczesną...możecie pisuary pisać sobie co chcecie, możecie sobie ulżyć...żal mi was !!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 13:53:41] • [IP: 178.235.191.**]

No tak" Młodzi, wykształceni z wielkich mist" i jak widać na załączonym obrazku dokonale zorientowani w przepisach wyborczych. Czy może bbyć jeszcze durniej ??

Gość • Wtorek [09.10.2018, 13:42:16] • [IP: 139.59.83.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [09.10.2018, 13:33:47] • [IP: 5.173.128.**]

Ale nachodzenie w domu i namawianie na głos to już PRZESADA ! Panie maciejwwski !!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 13:17:16] • [IP: 176.221.122.***]

Trawę na zielono malują he, he he

Gość • Wtorek [09.10.2018, 12:55:01] • [IP: 109.243.235.***]

Wśrod zebranych dostrzegłem tęskniącego do PRL, czyli walczącego z krzyżem (który zresztą sromotnie przegrał tę walkę orzeczeniami sądów, potwierdzajacych, że krzyż może wisieć na sali Rady Miasta). Jak on musi sie fatalnie czuć tam, vis a vis ich miejsca zebrania, na cmentarzu niby komunalnym, a pełnym krzyży... Jak on to znosi? W co sie wgryza, gdy ból na widok nieparafialnego cmentarza pełnego krzyży szarpie mu trzewia?! Jak tłumi niszczący nawet szklanki skowyt jego gardła, gdy widzi krzyże na cmentarzu komunalnym, niekatolickim?!!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 12:48:38] • [IP: 178.62.208.**]

Afera reprywatyzacjna w Warszawie spowodowała że aby zagłosować na Platforme Obywatelską kiedyś Milicję Obywatelską trzeba być etyczno-moralnym degeneratem dodam że nie jestem fanem Pis-u

fororak 🐲 • Wtorek [09.10.2018, 12:36:03] • [IP: 77.111.245.***]

A nie lepiej byłoby aby PO, Platforma, (po arabsku znaczy ALKAIDA) zrobiła swoją siedzibę centralnie na cmentarzu, a nocami się przebierali i straszyli na cmentarzu wyskakując nagle z podziemia...P O Podziemna Organizacja schodzi coraz głębiej, aby po przegranych wyborach tunelami uciec do HAMERYKI...amen

Gość • Wtorek [09.10.2018, 12:34:08] • [IP: 92.42.113.***]

POlitycy ZDRAJCY!!

Oglądasz 1-25 z 92
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■