POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [08.10.2018, 21:05:05] • Świnoujście

W podziemiach naprzeciwko cmentarza PO, Nowoczesna i KOD szykują się do kampanii. Nocami korygują ulotki wyborcze. Zobacz film!

W podziemiach naprzeciwko cmentarza PO, Nowoczesna  i  KOD szykują się do kampanii. Nocami korygują ulotki wyborcze. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Członkowie Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej Polski i KOD-u musieli markerami zamazywać logo KOD z kilku tysięcy ulotek wyborczych! Chcecie dowiedzieć się, dlaczego? Koniecznie przeczytajcie!



Nietypowy widok zastaliśmy w pomieszczeniach wynajmowanych przez PO. W piwnicy naprzeciwko cmentarza, grupa społecznych działaczy i kandydatów do nadchodzących wyborów, mozolnie zamazywała markerem logo KOD, widniejące przy jednym z kandydatów ich listy. Dlaczego są do tego zmuszeni?

W podziemiach naprzeciwko cmentarza PO, Nowoczesna  i  KOD szykują się do kampanii. Nocami korygują ulotki wyborcze. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Nadchodzące wybory samorządowe odbywały się będą pod kontrolą obserwatorów społecznych z KODU. Projekt Obywatelskiej Kontroli Wyborów polega na tym, że w każdej komisji obwodowej znajdzie się przeszkolony obserwator społeczny. KOD w całej Polsce od miesięcy w tej sprawie prowadzi rekrutacje i szkolenia.

W podziemiach naprzeciwko cmentarza PO, Nowoczesna  i  KOD szykują się do kampanii. Nocami korygują ulotki wyborcze. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Zaangażowanie w pracę obwodowych komisji nie wyklucza startu członków KOD-u w wyborach, jednak zakazuje umieszczania na plakatach, ulotkach i innych afiszach logo KOD. To doprowadziło do tej niecodziennej sytuacji, w której członkowie PO, Nowoczesnej i KOD-u musieli pochylić się nad tysiącami ulotek w kilku kartonach, by zadbać o zgodność z ustalonymi przepisami...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 92, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 92

Gość • Środa [10.10.2018, 10:50:12] • [IP: 185.210.36.***]

Ile niepokoju w komentarzach. Czuć oddech na plecach? Nie bójcie się, PiSiaki cały czas mają pracę i nie zanosi się żeby ją stracili,

Gość • Środa [10.10.2018, 09:43:38] • [IP: 23.226.237.*]

Ten magazyn już jest skażony ☢ ☣. Należy go jak najszybciej zniszczyć i spalić i zalać rtęcią... 🔥

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:29:10] • [IP: 92.42.114.**]

He he he ale oni są fajni i żartujo i naprawiajo co zepsuli... takie harcerzyki co chco być ważne ale nie wiedzo jak. Nudni jesteście i jałowi jak sprana szmata- przy myciu puszcza kłaki, i już się nie nadaje do niczego.Grabicie grabiami z jednym zębem.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:24:02] • [IP: 80.245.189.***]

Anka?? i ty w tym cyrku??

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:02:06] • [IP: 176.221.122.***]

JAKIE DEBILE TO JEST TOTALNA OPOZYCJA WSZYSTKO IM PRZESZKADZA. JAKI WSTYD TACY MĄDRZY A TACY DURNI TO KARA ZA WALKĘ Z KRZYŻEM I LUDZMI TERAZ SIEDZĄ W PODZIEMIACH OBOK TYSIĘCY KRZYŻY A MSWOJA BROŃ I STAĆ SIĘ CZŁOWIEKIEM JUŻ CZAS ZOSTAWIĆ PO NA CMENTARZU HISTORII

Gość • Wtorek [09.10.2018, 19:46:06] • [IP: 80.245.189.***]

NO CÓŻ WYNOCHA. FORA ZE DWORA W TEM GROBOWCU TO ICH OSTATNIA WIECZERZA NIESTETY SAJONARA BURAKI

Gość • Wtorek [09.10.2018, 19:08:02] • [IP: 109.243.235.***]

14:50 - Nie skorzystam - wedle znanej sentencji" Mądry głupiemu ustępuje".

Gość • Wtorek [09.10.2018, 18:40:50] • [IP: 178.238.249.***]

Podziemia to ich naturalne środowisko. Mogą tam pozostać...

Gość • Wtorek [09.10.2018, 18:39:10] • [IP: 62.69.254.***]

w czyim grobowcu w końcu się zadekowali, bo nie doczytałem

Gość • Wtorek [09.10.2018, 17:09:46] • [IP: 62.69.254.***]

To ich Ostatnia Wieczerza

Gość • Wtorek [09.10.2018, 16:43:47] • [IP: 151.248.62.***]

Proszę tu nie obrażać Polskiego Państwa Podziemnego!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 16:29:34] • [IP: 78.10.206.**]

Zdecydowanie na nich na pewno nie zagłosuję

Gość • Wtorek [09.10.2018, 16:13:38] • [IP: 77.88.191.**]

Jeśli chodzi o pedofilów to jest ich w każdym środowisku po trosze, księża, nauczyciele, psycholodzy itd. więc po co ta dyskusja. Jest to choroba, należy izolować tych ludzi, pilnować aby nigdy nie piastowali zawodów, gdzie będą mieli z dziećmi do czynienia i tyle. Gdyby powstał film o pedofilach winnej grupie społecznej byłoby równie dużo krzyku i wielkie oburzenie.

FIKOŁ • Wtorek [09.10.2018, 15:40:58] • [IP: 95.40.5.***]

A PO co tak się męczą w tych ciasnych podziemnych pomieszczeniach naprzeciw cmentarza? Czyż nie lepiej było by im się przenieść do lochów Tora Bora w Afganistanie, tam gdzie Jankesi nie mogli wypruć OSAMY BIN LADENA...Kimat górski, świeże powietrze oraz sucho i bezpiecznie.

BS • Wtorek [09.10.2018, 15:12:47] • [IP: 62.216.207.***]

Wstydu nie mają nazywać się Polakami i należeć do tak śmiesznego i lewackiego ugrupowania jak Nowoczesna czy PO do wora razem z SLD. Porażka i kompromitacja chowają się w podziemiach koło zmarłych. Obrzydzenie to mało żeby to określić. Zapamiętajcie twarze tych ludzi z plakatów wyborczych na ulicy będzie wiadomo kto za kim jest i kto chcę sprzedać Polskę i zasiedlić ją najeźdźcami z trzeciego świata. To są ludzie którzy nie myśląc racjonalnie jeżeli w ogóle o czymś myślą konstruktywnie.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 14:50:44] • [IP: 185.210.39.**]

.235 może sam kandyduj do Rady Miasta. Taki mądry by się przydał

Gość • Wtorek [09.10.2018, 14:19:08] • [IP: 78.10.206.**]

A ja i tak będę głosowała na PO i Nowoczesną...możecie pisuary pisać sobie co chcecie, możecie sobie ulżyć...żal mi was !!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 13:53:41] • [IP: 178.235.191.**]

No tak" Młodzi, wykształceni z wielkich mist" i jak widać na załączonym obrazku dokonale zorientowani w przepisach wyborczych. Czy może bbyć jeszcze durniej ??

Gość • Wtorek [09.10.2018, 13:42:16] • [IP: 139.59.83.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [09.10.2018, 13:33:47] • [IP: 5.173.128.**]

Ale nachodzenie w domu i namawianie na głos to już PRZESADA ! Panie maciejwwski !!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 13:17:16] • [IP: 176.221.122.***]

Trawę na zielono malują he, he he

Gość • Wtorek [09.10.2018, 12:55:01] • [IP: 109.243.235.***]

Wśrod zebranych dostrzegłem tęskniącego do PRL, czyli walczącego z krzyżem (który zresztą sromotnie przegrał tę walkę orzeczeniami sądów, potwierdzajacych, że krzyż może wisieć na sali Rady Miasta). Jak on musi sie fatalnie czuć tam, vis a vis ich miejsca zebrania, na cmentarzu niby komunalnym, a pełnym krzyży... Jak on to znosi? W co sie wgryza, gdy ból na widok nieparafialnego cmentarza pełnego krzyży szarpie mu trzewia?! Jak tłumi niszczący nawet szklanki skowyt jego gardła, gdy widzi krzyże na cmentarzu komunalnym, niekatolickim?!!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 12:48:38] • [IP: 178.62.208.**]

Afera reprywatyzacjna w Warszawie spowodowała że aby zagłosować na Platforme Obywatelską kiedyś Milicję Obywatelską trzeba być etyczno-moralnym degeneratem dodam że nie jestem fanem Pis-u

fororak 🐲 • Wtorek [09.10.2018, 12:36:03] • [IP: 77.111.245.***]

A nie lepiej byłoby aby PO, Platforma, (po arabsku znaczy ALKAIDA) zrobiła swoją siedzibę centralnie na cmentarzu, a nocami się przebierali i straszyli na cmentarzu wyskakując nagle z podziemia...P O Podziemna Organizacja schodzi coraz głębiej, aby po przegranych wyborach tunelami uciec do HAMERYKI...amen

Gość • Wtorek [09.10.2018, 12:34:08] • [IP: 92.42.113.***]

POlitycy ZDRAJCY!!

Oglądasz 1-25 z 92
■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■