POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.10.2018, 08:42:22] • Świnoujście

Renata Pliś Mistrzynią Polski na 10 km

Renata Pliś Mistrzynią Polski na 10 km

fot. Organizator

VII Mistrzostwa Polski kobiet na dystansie 10 km rozegrano po raz pierwszy w Warszawie. Zwyciężyła zawodniczka MKL Maraton Renata Pliś w czasie 33.55. Na mecie wyprzedziła Monikę Andrzejczak z MKL Szczecin 34.00 oraz Ewę Jagielską z LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecki 34.11.

Był to już dziesiąty tytuł Mistrzyni Polski Seniorów dla naszej biegaczki. Renata na dystansie 10 km zostawiła w pokonanym polu 2437 zawodniczek.

Trener MKL


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Wtorek [09.10.2018, 22:36:27] • [IP: 37.248.19.***]

Brawo piękno utalentowane

Gość • Wtorek [09.10.2018, 21:53:35] • [IP: 92.42.119.***]

BRAWO! Świnoujścianka!!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 20:40:46] • [IP: 31.0.85.***]

Musi konkretny wiatrak z bata robić

Gość • Wtorek [09.10.2018, 17:44:59] • [IP: 77.88.191.**]

Brawo dlla pani Renaty Gratulacje.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 17:12:41] • [IP: 92.42.113.**]

Gratulacje od parkrunowiczów! Mamy nadzieję, pani Renato, że nas Pani odwiedzi.Zdrowia, reszta sama przyjdzie.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 16:30:00] • [IP: 5.173.144.***]

Brawoo tyy...

Gość • Wtorek [09.10.2018, 16:27:44] • [IP: 78.133.244.**]

RENATA na prezydenta !!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 15:58:30] • [IP: 178.235.179.***]

Brawo i gratulacje.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 15:08:16] • [IP: 77.252.46.**]

Gratuluję Renatko. Jesteś najlepsza. 👍 💐 🌹🌷 💪

Gość • Wtorek [09.10.2018, 13:40:26] • [IP: 80.245.178.***]

Gość • Wtorek [09.10.2018, 09:53:14] • [IP: 176.221.123.***] oczywiscie, bardzo prosta sprawa. zorganizuj mistrzostwa polski na ktore przyjedzie ponad 2 tysiace osob i mozesz sobie wtedy na kazdym zawodniku napisac na przyklad" biegnij po piwo", lub cokolwiek sobie sponsor zazyczy.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 12:26:53] • [IP: 95.40.66.***]

BRAWO

RP • Wtorek [09.10.2018, 11:53:14] • [IP: 93.94.185.***]

Duma Świnoujścia, brawo.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 10:53:28] • [IP: 80.245.186.**]

Pięknie !

Gość • Wtorek [09.10.2018, 10:35:40] • [IP: 109.243.235.***]

9:01 - Pięknie wytrenowany Przywodziciel to chyba jest poza kadrem, musi to byc mężczyzna mający dobry gust i wspaniałomyslne męskie serce, gdyż trudno niektórym mężczyznom wytrwać przy kobiecie odnoszącej sukcesy. -A teraz ja, Jarząbek: O, Pani, chciałbym byc Twoim Przywodzicielem... no...na razie niepieknie jestem wytrenowany, ale przez próg Cię, o, Pani, przeniosę (na raty - najpierw Twa jedna noga, potem druga, następnie reszta z szyją z medalami z zawodów).

Gość • Wtorek [09.10.2018, 10:21:10] • [IP: 80.245.178.***]

Gość • Wtorek [09.10.2018, 09:27:33] • [IP: 37.47.127.***] na pewno nie twoim kosztem wiec skoncz temat a teorii spiskowej to szukaj we wlasnym domu

Gość • Wtorek [09.10.2018, 10:11:57] • [IP: 80.245.186.***]

Super Gratulacje !!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 09:59:47] • [IP: 83.8.128.***]

Gratulacje.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 09:53:14] • [IP: 176.221.123.***]

Czy któryś ze zbędnych urzędników jest w stanie zauważyć (i łeb mu przy tym nie eksploduje) że pani Renat mogłaby mieć na topie napis" Biegnij Świnoujście" ?

Gość • Wtorek [09.10.2018, 09:49:19] • [IP: 31.0.127.***]

Należy w tym miejscu przypomnieć, że jest to wychowanka najlepszego trenera na Wyspach. Janusza Walkowiaka Brawo

Gość • Wtorek [09.10.2018, 09:47:29] • [IP: 37.47.170.**]

Brawo

Gość • Wtorek [09.10.2018, 09:32:19] • [IP: 80.245.189.***]

Pewna Firma- GRATULACJE !

Gość • Wtorek [09.10.2018, 09:27:33] • [IP: 37.47.127.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [09.10.2018, 09:27:24] • [IP: 188.146.102.**]

Ladna i szybka :)

Gość • Wtorek [09.10.2018, 09:18:31] • [IP: 93.94.186.***]

Dzielna i ambitna kobieta!!Brawo!!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 09:12:23] • [IP: 80.245.190.***]

B R A W O !!

Oglądasz 1-25 z 30
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ Dzisiejsza, III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■