POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [11.10.2018, 20:59:08] • Świnoujście

Potrzebna jest pomoc dla osób starszych, niepełnosprawnych i ich rodzin

Potrzebna jest pomoc dla osób starszych, niepełnosprawnych i ich rodzin

fot. Koalicja Obywatelska

W Świnoujściu przybywa osób starszych borykających się z problemami zdrowotnymi i często są to osoby samotne, albo opiekują się nimi ich dzieci aktywni jeszcze zawodowo. Co prawda w niedalekiej przyszłości zostanie oddany ośrodek dla przewlekle chorych, jednak uważam, iż konieczne jest przeszkolenie osób, które w ciągu dnia pomogą zaopiekować się osobom w podeszłym wieku i niesamodzielnym.

Kolejnym ważnym problemem są szczepienia małych mieszkańców naszego miasta. Często dzieci nie są szczepione ze względu na problemy finansowe rodziców, może warto znaleźć pieniądze i wspomóc rodziny, które chcą zadbać o zdrowie swoich pociech, ale nie mogą pokonać progu jakim jest odpłatna szczepionka. Istnieje wiele problemów medycznych do rozpatrzenia, w chwili obecnej uważam, że nie powinnam państwu niczego obiecywać, ponieważ jest to źle odbierane przez wyborców tuż przed wyborami, ale głosy i propozycje Państwa chętnie wysłucham i przedyskutuję w większym gronie. Pozdrawiam i oczekuję na pełną współpracę ze mną po wyborach.


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gość • Niedziela [14.10.2018, 21:15:40] • [IP: 93.94.186.*]

Ja nie rozumie tu wpisów. Każdy ma jakieś obiekcje i rady oraz porady. Co człowiek może zrobic sam w pojedynkę. Świata nie naprawi. A wpisy typu co Pani zrobiła -można równierz powiedzieć A co Pan czy Pani zrobili, by było lepiej oprócz opluwania innych i osądzania.Nie znam Pani doktor ale słyszałam dobre opinie o niej.

Gość • Sobota [13.10.2018, 19:07:34] • [IP: 188.146.41.**]

Jesyem ciekawa jak w niedalekiej przyszłości otworzy się ośrodek dla przewlekle chorych, bo jak narazie od wielu wielu lat są prowadzone tylko zbiórki pieniędzy, a ośrodka jak nie było tak nie ma.

Gość • Piątek [12.10.2018, 23:18:55] • [IP: 37.47.128.***]

ile osób niepełnosprawnych przyjmuje Pani sama w swoim domu/ mieszkaniu ? Aha ani jednego dziękuje do widzenia blabla to każdy potrafi.

Gość • Piątek [12.10.2018, 22:14:12] • [IP: 83.11.223.**]

jestem pacjentką, cała rodzina jest od lat i wiem jedno wracamy do Niej bo to nie tylko lekarz, to osoba która słucha i pomaga. Nigdy mnie nie zawiodła, ciepła, inteligentna, empatczna, rozsądna. Lekarz z prawdziwego powołania.

Gość • Piątek [12.10.2018, 18:11:45] • [IP: 188.146.200.***]

Szanowna Pani, to co Pani pisze to czysty populizm. Co Pani zrobiła dla osób z niepełnosprawnością? Co Pani zrobiła dla seniorów, aby ułatwić im życie? Jakie projekty Pani realizowała? Dlaczego nie dostrzega Pani barier jakimi jest nasycony Pani zakład pracy? Żenada droga Pani, żenada.

Gość • Piątek [12.10.2018, 16:05:16] • [IP: 37.47.130.***]

Ma Pani rację Rząd nie zadbał o niepełnosprawnych i emerytów z najmniejsza emerytura takich jak ponad 40 lat pracy i 1273 emerytury jak za to żyć jak do specjalisty kolejka coraz dłuższa . Proszę poruszyć ten problem, uważam że osoby z tak mała emerytura nie powinni płacić podatku albo częściowo, głosujemy na Panią.

Gość • Piątek [12.10.2018, 14:55:28] • [IP: 37.248.208.**]

szcepienia... oj kobieto sama sie zaszczep

Gość • Piątek [12.10.2018, 13:35:36] • [IP: 37.47.128.**]

jeśli Pani swoją osoba popiera PO czyli Bartosza Arłukowicza który położył służbę zdrowia to mam obawy o Pani kompetencje również jako lekarza.

Gość • Piątek [12.10.2018, 12:27:59] • [IP: 178.238.253.**]

TRZEBA BYŁO AŻ WYBORÓW, ŻEBY DOJŚĆ DO TAKIEGO WNIOSKU, JESTEŚMY SAMOTNE, CHORA CZASAMI OD KILKU DNI NIE MAMY PODSTAWOWYCH ARTYKUŁÓW DO ŻYCIA HIGENY, KAŻDY NAWET DROBNY PROBLEM STANOWI DLA NAS BARIERĘ NIE DO PRZEBYCIA, CZASAMI POTRZEBNA ZŁOTA RĄCZKA, CZY SPECJALISTA OD GAZU, BO URZĄDZENIA STARE /A MIESZKAMY W BLOKACH, A JAK SIĘ COŚ STANIE/WYMAGAJĄ CHOCIAŻBY KONSERWACJI, CZY ELEKTRYKA, CZY ZWYCZAJNIE LEKI Z APTEKI, TO JEST KOSZMAR, I TRZEBA BYŁO WYBÓRÓW, ZE NP.W JEDNYM WIERZOWCU POŁOWA TO SAMOTNI STARSI CHORZY LUDZIE, KTÓRZY NAWET NIE MOGĄ CHODZIĆ, A PRZECIEŻ PRACOWALIŚMY P0 30-45 LAT.NICZEGO NADZYWCZAJNEGO NIE OCZEKUJEMY CZASAMI ZWYKŁEJ LUDZKIEJ ZYCZLIWOŚCI !CZAS MIJA SZYBKO, ZDROWYM, MŁODY, I BOGATYM SIĘ BYWA BARDZO KRÓTKO!

Gość • Piątek [12.10.2018, 12:07:49] • [IP: 79.187.252.**]

Nie tylko trzeba nieść pomoc starszym i niepełnosprawnym ale naszemu całemu krajowi trzeba głosować wszyscy do urn aby do rządów trafili wszyscy byle nie z pod znaku P...i... reszta jest milczeniem

BS • Piątek [12.10.2018, 12:01:07] • [IP: 62.216.207.***]

Jak lubiłem Panią doktor, to teraz już nie patrze za dobrze. N i PO to zdrajcy ojczyzny i przegrane marionetki

Gość • Piątek [12.10.2018, 11:49:35] • [IP: 80.245.188.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [12.10.2018, 11:24:02] • [IP: 185.210.39.***]

WIARYGODNOŚĆ ZERO !!

Gość • Piątek [12.10.2018, 11:10:03] • [IP: 93.94.190.***]

Dla jasności - mój wpis dotyczył innej osoby na liscie PO, nie E. Kozłowskiej.

Gość • Piątek [12.10.2018, 11:08:41] • [IP: 93.94.190.***]

Obecność na tej liscie człowieka walczącego z krzyżem w sali Rady Miasta całkowicie uniemożliwia mi głosowanie na kogokolwiek z PO.To takich troglodytów proponujecie mieszkańcom, takich ludzi jak z koszmaru PRL-u, który zdawało się, że minął? Ludzi, którzy chcą dyktowac chrześcijanom ich drugie miejsce w szeregu - w kraju tak chrześcijańskiego w swoich wierszach Herberta, w kraju Jana Pawła II, Norwida, bł. ks. Popiełuszki i kardynała Wyszyńskiego?!

Gość • Piątek [12.10.2018, 11:02:29] • [IP: 178.238.249.**]

Mówi Pani o niepełnosprawnych, że trzeba pomagać takim osobą i ich rodziną ? Co Pani konkretnie zrobiła co ? Gadu gadu i nic więcej !

Gość • Piątek [12.10.2018, 10:37:13] • [IP: 80.245.188.***]

Pani Doktor...!wolę Panią jako lekarza zdecydowanie!. Sorry nie oddam głosu :)

Gość • Piątek [12.10.2018, 09:59:42] • [IP: 23.226.237.*]

Trochę dziwne to, bo nowośmieszna i peowskie mongoły chcieli zabijać starsze osoby, jak i nienarodzone dzieci. Pani nic nie zmieni, bo Pani jest tylko małym bobkiem tego całego gówna. —"Nikt nie da Wam tyle, ile Wam obiecam."

Gość • Piątek [12.10.2018, 09:39:57] • [IP: 176.221.123.***]

Lekarz jest potrzebny aby wypisał zwolnienie lekarskie a wyzdrowieć to musisz sam

Gość • Piątek [12.10.2018, 09:33:42] • [IP: 176.221.123.***]

Katolicy się zdenerwowali i odebrali Władzę Żydom i Komunistom

Gość • Piątek [12.10.2018, 09:02:31] • [IP: 178.238.249.**]

W sejmiku potrzebni są mądrzy i wrażliwi ludzie a Pani Kozłowska po to jest nam tam potrzebna abysmy mogli mieć wplyw i na kasę i na rozwiązywanie problemów zdrowotnych.Ja zagłosuję na tak!!

Gość • Piątek [12.10.2018, 08:54:07] • [IP: 178.235.177.***]

ORTOPEDA ? Oto przykład! Zrobiony rtg. obu kolan. Prywatna wizyta, zapłacona, niemało... DIAGNOZA! ja nic nie mogę pomoc, ale moja znajoma ma. ..."masc...to pomoże...pytam o cene...500 zł.!! Masc? tak! Szczescie, ze nie zakreciło mi sie o głowie...Nie mam nawet kawałka informacji, ze byłam u TEGO. ..ortopedy! Taka jest prawda o opiece dla ludzi..starszych! HAŃBA!

Goście, goście • Piątek [12.10.2018, 08:38:38] • [IP: 185.210.36.***]

uwielbiam ją:) mój głos ma i mojej rodziny też

Gość • Piątek [12.10.2018, 08:35:05] • [IP: 77.65.106.***]

Lekarze niech studiuja za swoje pieniadze, a jeśli za pieniądze podatnika, to minimum 5 lat odpracowac w Funduszu, a kolejki same się skończą !

Gość • Piątek [12.10.2018, 08:33:12] • [IP: 89.174.73.**]

bardzo dobry lekarz, jeszcze raz dziękuję

Oglądasz 1-25 z 51
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ Dzisiejsza, III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■