POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.10.2018, 07:46:38] • Świnoujście

Każdy mieszkaniec Świnoujścia ma prawo do ciepła

Każdy mieszkaniec Świnoujścia ma prawo do ciepła

fot. Organizator

Bez najmniejszych problemów każda rodzina może otrzymywać od miasta do 200 złotych w ramach dofinansowania do kosztów ogrzewania.

Kim jestem i dlaczego kandyduję do Rady Miasta?
Jestem rdzennym mieszkańcem miasta Świnoujście. Absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej. Prywatnie mąż, ojciec i dziadek. Pasjonat książek science fiction, fizyki chaosu oraz prac ogrodowych.

Co chcę zrobić jako radny dla miasta i ludzi?
Chcę przywrócić dumę mieszkańców miasta z tego, że w nim żyją. Dlatego też jestem autorem i chcę wdrożyć  program CIEPŁO+  przewidujący zwrot kosztów za ogrzewanie do 2400 zł rocznie, sfinansowanego z pieniędzy uzyskiwanych z podatku od gazoportu, tak aby każdy mieszkaniec partycypował w dochodach miasta.

Dlaczego kandyduję z komitetu Nowa Fala?

Kandyduje z komitetu wyborczego Nowa Fala gdyż jest komitetem bezpartyjnym i nie podlega naciskom politycznym. Skupiamy różnorodnych ludzi dla których ważne jest dobro miasta.


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 62

Gość • Czwartek [18.10.2018, 13:44:51] • [IP: 212.14.7.**]

Oddam głos, znam i wiem że warto!

Sasiad • Niedziela [14.10.2018, 17:34:29] • [IP: 188.146.237.**]

Do 5.173.144.**] dobrze, ze na weekendy a zgadnij gdzie obecni jezdza i za czyje?

Gość • Niedziela [14.10.2018, 17:31:48] • [IP: 188.146.237.**]

: 188.146.35 dobrze mowisz! Tylko nie wiem czy wszyscy tu czytaja ze zrozumieniem. Jestem za! Pan Gala do Rady!!

Gość • Sobota [13.10.2018, 23:23:24] • [IP: 188.146.35.***]

chłopie 15:47:08] Św Pamięci Stanisław Możejko byłby absolutnie za gdyż są to pieniądze mieszkańców, tylko zawłaszczone przez Żmurkiewicza!

Gość • Sobota [13.10.2018, 21:05:58] • [IP: 79.175.193.***]

Mowi sensownie i mnie przekonuje

Gość • Sobota [13.10.2018, 18:32:21] • [IP: 79.175.193.***]

Jestem ZA!

Gość • Sobota [13.10.2018, 15:47:08] • [IP: 37.8.215.***]

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura - jestem przeciwny każdemu rozdawnictwu bo nawet obsługa tego kosztuje, stwarza możliwości do korupcji, psuje inicjatywę ludzką! Ludziom trzeba stworzyć możliwości zarabiania więcej pieniędzy, trzeba myśleć o wprowadzeniu innowacji, które mogą generować zyski i wyższe zarobki - czyli trzeba ludziom dać wędkę, a nie rybę!. Fakt, że nie jest Pan pierwszy, który tak ludziom miesza w głowach! Wlazł Pan po prostu w sapagi bolszewizmu i tym nas wyborców częstuje. Poza tym znamy tych Pańskich mentorów, zwłaszcza tego słynnego. Panie pomyśl Pan co by powiedział Św Pamięci Stanisław na te Pana pomysły? Wstydź się pan!

Gość • Sobota [13.10.2018, 14:45:51] • [IP: 188.147.71.**]

Jestam na tak. Tak trzymać.

Gość • Sobota [13.10.2018, 14:02:54] • [IP: 79.175.193.***]

Sąsiad, kibicujemy Tobie całą rodzinką.

Gość • Sobota [13.10.2018, 10:08:26] • [IP: 82.174.234.**]

Wcale że nie. Dlaczego mam mieć prawo do ciepła. Z czego to ma wynikać.? W konstytucji nie znalazłem prawa do ciepła. Co więcej paru mieszkańców tego miasta powinno się wystawić na mróz

Gość • Sobota [13.10.2018, 08:38:50] • [IP: 188.146.231.**]

Jeśli rzeczywiście mamy mieć coś z gazoportu to czemu nie. Trzymam kciuki.

Gość • Sobota [13.10.2018, 07:41:15] • [IP: 95.166.56.***]

No no...l czyli rozdawnictwo typowo pisowskie? Miał pan już swoje 5 minut i nic z tego nie wyszło. Ja po prostu nie ufam panu. A nie oddam głosu chociażby za lekceważący stosunek do ludzi i traktowanie ich z góry.

Gość • Sobota [13.10.2018, 04:30:28] • [IP: 5.173.144.**]

Co zrobił jak byl wice prezydentem. Swojch znajomych wsadzil na stołki... Nic nie zrobił dla miasta... Autem służbowym jeździł na weekendy... Temu panu czas się skończył

Gość • Sobota [13.10.2018, 00:30:31] • [IP: 92.42.118.**]

Każdemu mieszkańcowi kupi kufajkę, żeby miał ciepło.

Gość • Piątek [12.10.2018, 23:08:41] • [IP: 188.146.35.***]

ludzie, przecież gala pokazuje skąd pieniądze!I co wy opowiadacie, że to nasze pieniądze. Żaden z mieszkańców nie zobaczył ani złotówki z gazoportu. Dopiero program gali daje nam możliwość zobaczenia tych pieniędzy.

Gość • Piątek [12.10.2018, 22:49:07] • [IP: 79.175.193.***]

Tak dla Tadeusza. Najlepszy sąsiad.

Gość • Piątek [12.10.2018, 22:46:04] • [IP: 79.175.193.***]

Brawo, i wiecej takich!

Gość • Piątek [12.10.2018, 22:06:45] • [IP: 80.245.188.***]

Tadek bardzo słaby program. Jeszcze nie radny a już rozdajesz naszą kasę podatników. Co z tego że będziesz chciał dać jak inni się nie zgodzą i Cię przegłosują. Nic nie zrobisz już swoje 5 minut miałeś.

Gość • Piątek [12.10.2018, 20:49:24] • [IP: 176.221.123.**]

Zagłosuje na tego, który zlikwiduje w pierwszym rzędzie ZGM i spółkę LOKUM.

Gość • Piątek [12.10.2018, 19:50:46] • [IP: 80.245.189.***]

Stara gala w Nowej (?) Fali

Gość • Piątek [12.10.2018, 19:46:19] • [IP: 80.245.179.***]

Kończ waść...

Gość • Piątek [12.10.2018, 19:02:04] • [IP: 83.23.255.**]

wystarczyłoby obniżyć podatki od nieruchomości i zostałoby każdemu w kieszeni więcej na opał.

Aleksander Skiepko • Piątek [12.10.2018, 18:58:18] • [IP: 83.11.146.***]

Phi!! tylko 200 zł. Panie Tadeuszu inni obiecują więcej ! Otwiera Pan nie wybory a licytacje. No Panowie i Panie politycy. Kto da więcej!!??

Gość • Piątek [12.10.2018, 18:37:04] • [IP: 31.2.53.***]

tadek ogarnij sie i zmien lekarza

Gość • Piątek [12.10.2018, 17:44:09] • [IP: 188.147.2.**]

Panie Tadeuszu, super! W końcu jest na kogo głosować!

Oglądasz 1-25 z 62
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ Dzisiejsza, III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■