POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [25.10.2018, 20:38:45] • Świnoujście

Oliwia Wolanin w kadrze województwa

Oliwia Wolanin w kadrze województwa

fot. AP Baltica Świnoujście

Miło nam poinformować, iż Zawodniczka Akademii Piłkarskiej Baltica OLIWIA WOLANIN została powołana do Reprezentacji Dziewczyn U-14 Województwa Zachodniopomorskiego.

Serdecznie gratulujemy Oliwii i życzymy udanych występów w Reprezentacji oraz godnego reprezentowania Miasta Świnoujścia.


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

Gość • Piątek [26.10.2018, 18:54:30] • [IP: 87.52.42.***]

Gratulujemy Oliwko! Życzymy dużo sukcesów pozdrawiamy Was wszystkich bardzo gorąco. Ciocia z wujkiem Clarą i Krystianem.

Gość • Piątek [26.10.2018, 16:35:41] • [IP: 37.248.156.**]

GRATULACJE!!

Gość • Piątek [26.10.2018, 15:49:00] • [IP: 87.52.42.***]

MEGA-gratulacje Oliwko!!

Gość • Piątek [26.10.2018, 14:42:07] • [IP: 79.186.118.***]

Gratuluję rodzicom, dziadkom i samej Oliwii.Ciocia T.

mama Hani • Piątek [26.10.2018, 14:28:47] • [IP: 37.47.145.**]

W pełni zasłużony sukces, gratulacje! Dziewczyny mogą wszystko a gra w piłkę wcale nie przeszkadza w noszeniu spódnicy :P

Gość • Piątek [26.10.2018, 12:34:19] • [IP: 178.238.253.**]

BRAWO DZIEWCZYNO!A TAK APROPO RADISON MOŻE SOBIE ŚWIĘTOWAĆ NAWET SWIĘTO KONIA, HALLOWEN TO NIE JEST ŚWIĘTO POLSKIE, MY ŚWIĘTUJEMY DWA. ..WSZYSTKICH ŚWIETYCH I DZIEŃ ZADUSZNY, A NIE GŁUPAWKI Z PRZEBIERAŃCAMI OBRAŻAJĄCYMI INTELIGENCJĘ LUDZI !

Gość • Piątek [26.10.2018, 12:20:06] • [IP: 93.94.191.***]

Gratulacje Oliwko!!. Tak trzymaj, pewnie mama z tatą są z Ciebie dumni. Widzę już jak będziesz nas reprezentowała w barwach biało-czerwonych. Wujek z ciocią i Antkiem trzymają kciuki.

Gość • Piątek [26.10.2018, 11:30:21] • [IP: 80.245.189.***]

BRAWO OLIWKA:))))

Gość • Piątek [26.10.2018, 11:22:48] • [IP: 92.42.117.***]

Fantastyczna wiadomość. Aż miło sie czyta takie informacje. Samych sukcesów i niech nie zabraknie pewności siebie!

Gość • Piątek [26.10.2018, 10:42:29] • [IP: 188.147.66.***]

Droga redakcjo. Bardzo proszę o weryfikację treści artykułu. W Zachodniopopomorskim Związku Piłki Nożnej funkcjonuje reprezentacja województwa zachodniopomorskiego w piłce nożnej kobiet U-14. Kategoria rozgrywek: mlodziczki.

Gość • Piątek [26.10.2018, 09:46:47] • [IP: 92.42.116.**]

Skóra z mamy zdjęta...

Gość • Piątek [26.10.2018, 09:00:48] • [IP: 176.221.122.**]

Brawo Oliwia, tak jak ktoś wcześniej wspomniał chłopcom piłka tylko przeszkadza niestety : (Dziewczyny rządzą, wiec pokaż kolegom jak się gra :)

Gość • Piątek [26.10.2018, 08:02:45] • [IP: 188.146.43.**]

Oliwka, powodzenia :)

Gość • Piątek [26.10.2018, 07:43:47] • [IP: 92.42.118.*]

Reprezentacji DZiewczyn? Chyba DZIEWCZĄT??

Gość • Piątek [26.10.2018, 07:21:12] • [IP: 37.47.187.***]

Szkoda ze nie ma wzmianki ze oliwia zaczynala i grala kilka lat u Pana Kramarza w albatrosie

Gość • Piątek [26.10.2018, 06:47:20] • [IP: 5.173.168.***]

Czekamy na kadrę;)

leszek waga • Czwartek [25.10.2018, 23:51:11] • [IP: 176.221.123.***]

brawo Oliwia, wierzymy w Ciebie, trzymamy kciuki !!

Gość • Czwartek [25.10.2018, 23:29:47] • [IP: 80.245.189.***]

Tak trzymać Mała :-) gratulacje :-)

Gość • Czwartek [25.10.2018, 22:50:32] • [IP: 178.238.250.***]

Dziewczynka mieszka u nas w bloku..od najmłodszych lat grała w piłkę..super, że ma cel i marzenia, które na pewno szybko zrealizuje. Trzymamy kciuki za Ciebie Oliwciu...✊

Gość • Czwartek [25.10.2018, 22:27:38] • [IP: 92.42.114.***]

Wielki szacunek młoda damo!! Twoim kolegom to piłka raczej przeszkadza w grze. Życzę powodzenia.

Gość • Czwartek [25.10.2018, 22:02:47] • [IP: 178.235.182.**]

Brawo, brawo Oliwko!!

Gość • Czwartek [25.10.2018, 21:46:29] • [IP: 176.221.123.***]

Gratulacje Oliwka!

Gość • Czwartek [25.10.2018, 21:37:20] • [IP: 185.210.37.**]

Super Oliwka, gratulacje!!

Gość • Czwartek [25.10.2018, 21:15:09] • [IP: 164.127.10.**]

U-14? Wiem że jest coś takiego jak piłka wodna, czy tu chodzi o grę z użyciem łodzi podwodnych (U-14)? (Wiki:" U-14 – niemiecki okręt podwodny (U-Boot) typu II B z okresu II wojny światowej. Okręt wszedł do służby w 1936 roku.)

Gość • Czwartek [25.10.2018, 21:11:10] • [IP: 178.238.252.***]

Dziewczyna powinna chodzic w spodnicy a nie w spodnich.

Oglądasz 1-25 z 28
■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■