░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [03.11.2018, 20:58:10] • Świnoujście

Mężczyzna zasłabł na ulicy. Reanimacja nie powiodła się

Mężczyzna zasłabł na ulicy. Reanimacja nie powiodła się

fot. iswinoujscie.pl

Bardzo smutne zdarzenie miało miejsce w dniu Wszystkich Świętych. Starszy mężczyzna zasłabł na przejściu dla pieszych i pomimo szybkiej akcji ratunkowej, zmarł.

Około godziny 9.00, na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej przez przejście dla pieszych przechodziło starsze małżeństwo. Świadek zdarzenia opowiadał, że w pewnym momencie mężczyzna upadł. Wezwano pomoc. Na miejsce pierwsi przyjechali ratownicy medyczni z lekarzem. Po ocenie stanu mężczyzny zadysponowano karetkę oznaczoną "S". Rozpoczęła się reanimacja. Przybyli również strażacy, którzy zabezpieczyli miejsce osłaniając akcję reanimacyjną. Niestety, nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Mężczyzna zasłabł na ulicy. Reanimacja nie powiodła się

fot. iswinoujscie.pl

- W dniu 1 listopada 2018 roku w Świnoujściu około godziny 9.00 na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej mężczyzna przechodzący przez przejście dla pieszych zasłabł. Mimo szybko podjętej akcji reanimacyjnej niestety mężczyźnie nie udało się przywrócić funkcji życiowych - informuje asp. Magdalena Figarska KMP w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Wtorek [06.11.2018, 08:00:58] • [IP: 10.0.2.***]

Tragedia :(

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 21:13:02] • [IP: 176.221.123.*]

Wyrazy współczucia [*]

Gość • Niedziela [04.11.2018, 22:25:21] • [IP: 178.238.252.**]

akurat widzialem to zdarzeniewspul czuje tej starszej pani szok trzymaj sie kobieto zycie toczy sie dalej wyrazy wspulczucia przesyla mieszkaniec swinoujscia

Gość • Niedziela [04.11.2018, 14:22:18] • [IP: 178.238.246.**]

OCENIALI co to znaczy w tej sytuacji każda chwila się liczy trzeba to zgłosić do prokuratury!

Gość • Niedziela [04.11.2018, 14:08:51] • [IP: 92.42.118.*]

:( (Przykro, żal tej pani patrzącej na próby lekarzy. Wyrazy współczucia.

Gość • Niedziela [04.11.2018, 13:32:15] • [IP: 80.245.178.***]

Widać, że tu sami specjaliści od medycyny ratunkowej, zwłaszcza Gość z IP: 178.235.180.** Warto spróbować swoich sił w karetce.

Gość • Niedziela [04.11.2018, 13:04:50] • [IP: 5.172.255.**]

Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny... : ( [*]

Gość • Niedziela [04.11.2018, 13:00:13] • [IP: 50.100.186.**]

Prosze przyjac wyrazy glebokiego wspolczucia.

Gość • Niedziela [04.11.2018, 12:29:28] • [IP: 37.47.133.**]

A kto wygrał wybory prezydenckie w Świnoujściu czyżby Janusz Żmurkiewicz najlepszy prezydent jakiego miasto miało 😁😁😁

Gość • Niedziela [04.11.2018, 11:22:06] • [IP: 80.245.179.***]

współczucia dla sąsiadki

Gość • Niedziela [04.11.2018, 11:01:52] • [IP: 178.238.253.**]

Jedną z najważniejszych spraw którymi powinna się zająć Rada nowo wybrana, to stan służby zdrowia, a zwłaszcza tak zwanego pogotowia pierwszej pomocy!

Gość • Niedziela [04.11.2018, 10:59:03] • [IP: 178.238.253.**]

Spokuj Jego dusz, niech Pan przyjmie Go do królestwa niebieskiego!

Gość • Niedziela [04.11.2018, 10:21:24] • [IP: 178.238.251.***]

R.I.P dla tego starszego pana. A dla nas przypomnienie, że śmierć, jest faktem którego się zamilczeć i niczym hurra optymistycznym przykryć nie da. Rodzimy się i umieramy i jest jakieś niezwykłe piękno w obu tych słowach, które łączy czas. Narodziny i umieranie są czymś niezwykłym i niezależnym od nas i mają metafizyczne znaczenie, tak samo jak miejsca, których dotyczą i które my nazywamy w naszym potocznym polskim języku. Nie dajmy zamilczeć tych słów, jako że ''NON OMNIS MORIAL'' - ''nie całkiem umieramy''. I jeszcze dla tego pana w ten szczególny zaduszny czas. ...kiedy połączył się z bliskimi, którzy wcześniej odeszli. Wszystkich nas to czeka, niezależne od pochodzenia, stanu majątkowego, stanowisk w urzędach, władzy szeroko pojętnej. Nie da się z tego wykupić, wykpić wymigać. Wobec śmierci wszyscy jesteśmy równi - nadzy i bosi, tak samo jak w dniu narodzin. A co zostaje po życiu? To co gromadziliśmy za życia w sferze ducha, lub materii. .. gdzie ta ostatnia jest złudzeniem prawdziwego bogactwa.

Gość • Niedziela [04.11.2018, 08:58:53] • [IP: 164.127.223.**]

Do pani, która szła z mężem: zmarły przeszedł do lepszego świata, do samego Boga, teraz tylko trzeba się modlić za jego duszę.

Schoolwysyn • Niedziela [04.11.2018, 08:33:57] • [IP: 94.254.232.**]

Strasznie przykro sie robi jak się patrzy na tą panią.

Gość • Niedziela [04.11.2018, 08:24:37] • [IP: 79.140.194.**]

A po co woz strazacki ?? Przeciesz sie nie pali ?? Kto za toplaci ??

Mieszkaniec • Niedziela [04.11.2018, 06:35:01] • [IP: 188.146.40.**]

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Gość • Niedziela [04.11.2018, 02:54:01] • [IP: 31.0.39.***]

Współczuję tej kobiecinie biednej Ludzie nauczcie.się reanimacji to cenna umiejętność. Szkoda że mnie tam. nie bylo jeśli.osoba nie oddycha trzeba.wykonac. 30 silnych ucisnac na środku klatki piersiowej splecionymi rekoma następnie dwa wdechy potem powtórka aż do czasu przyjazdu pomocy

Gość • Sobota [03.11.2018, 23:31:14] • [IP: 92.42.112.***]

współczuję, niechaj mu lepsze życie będzie po tej drugiej stronie [*]

Gość • Sobota [03.11.2018, 23:27:10] • [IP: 178.235.180.**]

Karetka typu" S" nie mogła pojechać, jako, pierwsza?Karetka z lekarzem, to Hades?Lekarz nie wie, co to, resuscytacja krążeniowo-oddechowa ?Ratownik medyczny wie więcej, o pomocy przedlekarskiej.Jak widać/przedlekarskiej/Od czego ten lekarz w pogotowiu?Od chorób skórnych?Czy ginekolog?Nic dziwnego, że helikoptery LPR tak często śmigają w naszym mieście.

Gość • Sobota [03.11.2018, 22:27:04] • [IP: 90.149.94.**]

niestety ludzie umierajom

Gość • Sobota [03.11.2018, 21:50:14] • [IP: 178.235.188.**]

Bardzo żal tej pani co była z tym panem.szczere współczucia.

Gość • Sobota [03.11.2018, 21:25:24] • [IP: 83.26.3.**]

Bardzo smutna wiadomość. Współczuję.

Oglądasz 1-23 z 23
■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■