POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [03.11.2018, 14:28:05] • Świnoujście

Odnaleziony na cmentarnej alejce

Odnaleziony na cmentarnej alejce

fot. Czytelnik

Nasz Czytelnik odnalazł bucik dziecięcy, leżący wśród grobów na cmentarzu.

Zguba jest do odebrania pod numerem telefonu 519 088 160.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Niedziela [04.11.2018, 14:14:52] • [IP: 176.221.122.***]

tak franek chce dwa buty

Gość • Niedziela [04.11.2018, 08:38:49] • [IP: 164.127.223.**]

19:15 - Może lepiej, że na stronie głównej, bo mniej osób patrzyłoby na dział" Zgubione". A tak prędzej wejdzie w oko.

Gość • Sobota [03.11.2018, 19:15:46] • [IP: 46.231.57.**]

Super że portal zajmuje się zgubionymi rzeczami i jest pomocny osobom które coś zgubiły i nie stać ich na ponowny zakup. Ale czy to musi być na stronie głównej jako ważne wydarzenie w mieście Świnoujście ? Zróbcie nowy dział, możliwości macie mnóstwo. Wolałbym aby w tym miejscu była jakaś informacja co jutro się wydarzy w Świnoujściu abym wiedział czy coś mnie jutro ciekawego nie ominie. Wole wiedzieć" przed" iż czytać" po" i żałować że mnie tam nie było. Drugą sprawą wiedzy" przed" jest to aby dzieci, młodzież, dorośli nie byli opisywani że pili, ćpali i popełniali przestępstwa, no chyba że to bardziej jest sensacyjne niż że jutro jest jakieś wydarzenie w Świnoujście. Teraz czekam na krytykę i miliony odpowiedzi od inteligentnych inaczej.

Gość • Sobota [03.11.2018, 18:56:18] • [IP: 157.25.45.***]

ja pierdziele...ale z Was ludzie debile...

Gość • Sobota [03.11.2018, 18:27:48] • [IP: 178.235.177.***]

Zguba już trafiła do właściciela dzięki portalowi www.iswinoujście.pl

Gość • Sobota [03.11.2018, 17:52:48] • [IP: 94.254.232.**]

W czym problem, ze ktos wyslal na portal? Nie kazdy ma 20zl, same podwyzki.

Gość • Sobota [03.11.2018, 17:12:31] • [IP: 37.47.154.**]

No bez jaj. Kupi nowe za 20 zl. Skarpetek nie bylo??

Gość • Sobota [03.11.2018, 16:30:33] • [IP: 94.254.168.**]

To pewnie jakiegos ukrainca

Gość • Sobota [03.11.2018, 15:17:55] • [IP: 178.238.245.***]

Ja piernicze, matka !!

chór duchów • Sobota [03.11.2018, 14:54:10] • [IP: 164.127.223.**]

Kto by pomyślał, trafił się nam wierny odlew części ciała żywej istoty ludzkiej! I musiał ktos to zabrać?!

Oglądasz 1-10 z 10
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■