POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [03.11.2018, 14:28:05] • Świnoujście

Odnaleziony na cmentarnej alejce

Odnaleziony na cmentarnej alejce

fot. Czytelnik

Nasz Czytelnik odnalazł bucik dziecięcy, leżący wśród grobów na cmentarzu.

Zguba jest do odebrania pod numerem telefonu 519 088 160.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Niedziela [04.11.2018, 14:14:52] • [IP: 176.221.122.***]

tak franek chce dwa buty

Gość • Niedziela [04.11.2018, 08:38:49] • [IP: 164.127.223.**]

19:15 - Może lepiej, że na stronie głównej, bo mniej osób patrzyłoby na dział" Zgubione". A tak prędzej wejdzie w oko.

Gość • Sobota [03.11.2018, 19:15:46] • [IP: 46.231.57.**]

Super że portal zajmuje się zgubionymi rzeczami i jest pomocny osobom które coś zgubiły i nie stać ich na ponowny zakup. Ale czy to musi być na stronie głównej jako ważne wydarzenie w mieście Świnoujście ? Zróbcie nowy dział, możliwości macie mnóstwo. Wolałbym aby w tym miejscu była jakaś informacja co jutro się wydarzy w Świnoujściu abym wiedział czy coś mnie jutro ciekawego nie ominie. Wole wiedzieć" przed" iż czytać" po" i żałować że mnie tam nie było. Drugą sprawą wiedzy" przed" jest to aby dzieci, młodzież, dorośli nie byli opisywani że pili, ćpali i popełniali przestępstwa, no chyba że to bardziej jest sensacyjne niż że jutro jest jakieś wydarzenie w Świnoujście. Teraz czekam na krytykę i miliony odpowiedzi od inteligentnych inaczej.

Gość • Sobota [03.11.2018, 18:56:18] • [IP: 157.25.45.***]

ja pierdziele...ale z Was ludzie debile...

Gość • Sobota [03.11.2018, 18:27:48] • [IP: 178.235.177.***]

Zguba już trafiła do właściciela dzięki portalowi www.iswinoujście.pl

Gość • Sobota [03.11.2018, 17:52:48] • [IP: 94.254.232.**]

W czym problem, ze ktos wyslal na portal? Nie kazdy ma 20zl, same podwyzki.

Gość • Sobota [03.11.2018, 17:12:31] • [IP: 37.47.154.**]

No bez jaj. Kupi nowe za 20 zl. Skarpetek nie bylo??

Gość • Sobota [03.11.2018, 16:30:33] • [IP: 94.254.168.**]

To pewnie jakiegos ukrainca

Gość • Sobota [03.11.2018, 15:17:55] • [IP: 178.238.245.***]

Ja piernicze, matka !!

chór duchów • Sobota [03.11.2018, 14:54:10] • [IP: 164.127.223.**]

Kto by pomyślał, trafił się nam wierny odlew części ciała żywej istoty ludzkiej! I musiał ktos to zabrać?!

Oglądasz 1-10 z 10
■ OSTRZEŻENIE SILNY WIATR Stopień zagrożenia: 1 Ważność: od godz. 02:00 dnia 06-12-2019 do godz. 16:00 dnia 06-12-2019 Obszar: województwo zachodniopomorskie. Przebieg: Na wybrzeżu Bałtyku występować będzie wiatr o prędkości 40 - 60 km/h z kierunku południowo zachodniego, w porywach osiągający 80 - 90 km/h. Skutki: łamanie gałęzi; uszkodzenia dachów i budynków o słabej konstrukcji; utrudnienia komunikacyjne ■ Po przerwie w piątek o godzinie 8.00 zaczynają się obrady 22 sesji Rady Miasta ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■