POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.11.2018, 17:09:15] • Świnoujście

Karnawał Niepodległości czyli Akademia Każdego Wieku na parkiecie Interferie Medical Spa. Zobacz film!

Karnawał Niepodległości czyli Akademia Każdego Wieku na parkiecie Interferie Medical Spa. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Możemy już mówić o świnoujskiej tradycji. Biało-czerwone bale, organizowane z okazji Narodowego Święta Niepodległości zdążyły już na stałe wejść do kalendarza imprez, które uświetniają u nas obchody narodowego święta. W tym roku nie mogło być inaczej, zwłaszcza, że świętujemy 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości w roku 1918. Już w piątek, 9 listopada, sala balowa hotelu Interferie Medical Spa zmieniła wystrój. Biało czerwonych akcentów nie zabrakło na stołach, a na środku parkietu dominowały wielkie czerwone balony z cyframi 100. Trwająca siedem godzin zabawa przerywana była konkursami i quizami historycznymi, a w trakcie balu uczestnicy uformowali chór, który śpiewał popularne patriotyczne i legionowe pieśni. To byłą zabawa na 100. Zakończyła się ok godziny 2 w nocy.



Tradycją zabaw organizowanych przez Akademię Każdego Wieku jest, że wszyscy uczestnicy przychodzą w biało-czerwonych kreacjach. Jeśli nawet w garderobie zabraknie sukienki w odpowiednim kolorze to trzeba postarać się co najmniej o biało-czerwone dodatki do stroju.

Karnawał Niepodległości czyli Akademia Każdego Wieku na parkiecie Interferie Medical Spa. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Zanim zaczęła się zabawa wszystkim gościom przypomniano z jakiej okazji się spotkali. Historyczny odczyt przygotowała Anna Młodzińska. Fakty, które przypomniała mogły przydać się uczestnikom balu bowiem w dalszej części zabawy organizatorzy przygotowali konkursy i quizy historyczne.

Karnawał Niepodległości czyli Akademia Każdego Wieku na parkiecie Interferie Medical Spa. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Biało-czerwony bal cieszył się w tym roku wyjątkowym powodzeniem, nie tylko wśród stałych uczestników zajęć akademii. Na zabawie w biało-czerwonych kolorach pojawiła się nawet – zupełnie prywatnie – zastępca prezydenta Świnoujścia – Barbara Michalska wraz z mężem.

Karnawał Niepodległości czyli Akademia Każdego Wieku na parkiecie Interferie Medical Spa. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Pani prezydent nie tylko świetnie bawiła się ale także wzięła udział w konkursach.

Oprócz zabawy i konkursów, organizatorzy przygotowali dla uczestników balu specjalną atrakcję. Był to pokaz tancerzy z Akademii Tanga Adriana i Doroty Grygier. Na parkiecie hotelu Interferie gorące tango tango prezentowali Marzena Połujanow-Krzemień i Adrian Grygier. Pokaz wzbudził aplauz sali i zachęcił uczestników balu do spróbowania własnych sił w tym pięknym i niełatwym tańcu.

Karnawał Niepodległości czyli Akademia Każdego Wieku na parkiecie Interferie Medical Spa. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

W trakcie balu nie zabrakło także patriotycznych pieśni. Dla uczestników przygotowano specjalny śpiewnik, a w trakcie balu spontanicznie sformował się chór, który odśpiewał klasykę polskich pieśni patriotycznych i wojskowych.

Karnawał Niepodległości czyli Akademia Każdego Wieku na parkiecie Interferie Medical Spa. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Oczywiście, nie zabrakło także tanecznych hitów i szalonej zabawy na parkiecie. Bal zakończył się po 2.00 godzinie w nocy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Piątek [16.11.2018, 20:52:03] • [IP: 95.129.224.***]

Była super zabawa, polonez spontaniczny, może słabo wyszedł ale to był spontan! Ludzie, trochę wyrozumiałości! Ciekawa jestem, jak świętowały te osoby, które tak krytykują? Pochwalcie się, proszę malkontenci i zazdrośnicy. Jak uczciliście wielkie Święto Niepodległej Polski? Puszką piwa przed telewizorem?

Gość • Środa [14.11.2018, 12:15:48] • [IP: 178.238.249.***]

sami tego poloneza zatanczyc zrobic i chwalic sie mordki pokazac co potrawicie

Gość • Środa [14.11.2018, 11:44:12] • [IP: 176.221.123.***]

GDZIE CI MĘŻCZYŹNI ??

Gość • Środa [14.11.2018, 04:24:13] • [IP: 216.130.39.**]

Widze, ze Ewunia wciaz pelna wigoru :). Tak trzymac kolezanko. Brawo dla Pan :).

Gość • Wtorek [13.11.2018, 21:31:50] • [IP: 176.221.122.***]

No, ale tego poloneza to należało przećwiczyć. Wstyd!!

Gość • Wtorek [13.11.2018, 14:11:31] • [IP: 92.42.114.***]

protestują przeciwko Polsce, nie sa Polakami a bawią sie za polskie pieniądze

Gość • Wtorek [13.11.2018, 09:43:25] • [IP: 176.221.113.**]

Pani Michalska ma fajne ciałko. Zgrabna kobieta.

Gość • Wtorek [13.11.2018, 02:12:44] • [IP: 178.235.180.**]

Miałem Przyjemność Uczestniczyć po raz pierwszy na Balu Biało-Czerwonym organizowanym przez Akademię Każdego Wieku w osobie p. Eli organizowanym od kilku lat i jeśli otrzymam ponownie zaproszenie na Naj... Cudowną w treści i formie Imprezę organizowaną w Naszym Mieście nie omieszkam przybyć na nią w szerszym gronie.

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 22:41:45] • [IP: 92.42.112.***]

hahahaha, to wyykonanie poloneza nadaje się do Brny Hilla o ile jeszcze pamietacie :DDDDDDDDDDDDD

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 19:56:48] • [IP: 92.42.119.**]

O boże co to !! Wstyd nie przygotowani ludzie do tańca Porażka. ..

zgred • Poniedziałek [12.11.2018, 19:52:33] • [IP: 91.217.40.***]

Zapyziałe internetowe trolle do pięt nie dorastacie organizatorom!Bal był super, super jedzonko (każdy za swoje) muzyka super..Brawo dla Eli z AKW

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 18:00:24] • [IP: 88.156.235.***]

wieku bym nie wypominał, ale jak Gretkowska je szkoli to strach sie bać w naszym mieście:)

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 15:07:26] • [IP: 89.64.52.**]

Dorodna.

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 14:09:45] • [IP: 80.245.186.***]

ktoś kto pisze ze P.Michalska ma wrodzone dostojeństwo najwyraźniej nigdy z nią nie miał do czynienia.Po jednym razie na pewno zmienił by zdanie.

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 13:26:22] • [IP: 80.245.189.***]

KAŻDY KTO OBRAŻA TE PANIE NIECH ZAPAMIĘTA RAZ NA ZAWSZE WIECZNIE MŁODZI NIESTETY NIE BĘDZIECIE A PANIOM WSZYSTKIEGO DOBREGO ŻYCZĘ BRAWO

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 10:54:44] • [IP: 158.26.131.**]

Jedynie Pani tancerka jest godna uwagi...sexy fryzurka i figurka...reszta to zdemenciale babcie ktore nawet nie wiedza w ktorym kierunku skrecac podczas poloneza!

awaria mężczyzn?! • Poniedziałek [12.11.2018, 10:38:21] • [IP: 31.175.221.***]

O właśnie, ten post przypomina coś, co mnie najbardziej tu zastanawia:" 09:00:25] • [IP: 92.42.114.***] Rzeczpospolita babska ? A gdzie są faceci, czyżby polegli ?" --- Poniżej nawet napisałem, że od materiałów z fotografiami kobiet, które same się ze soba bawią, uciekam. Ludzie, o co chodzi? Naprawdę widzimy tu potwierdzenie, że zachodniopomorskie jest województwem o największej liczbie rozwodów i niepełnych rodzin? Co sie dzieje w naszym mieście, że kobiety bawią sie bez mężczyzn??!!

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 10:04:50] • [IP: 83.23.170.***]

Ewa, tobie słoń na ucho nadepnął, zero wyczucia rytmu.

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 09:55:40] • [IP: 176.221.122.***]

Super dziewczyny!!Basiu miałaś śliczną sukienkę, ten serek i fałda z tyłu obłęd to mój styl ….Elu, Nelu, Krysiu też się pięknie reprezentowałyście. Pozdrawiam Was wszystkie. W.W.

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 09:30:03] • [IP: 178.238.247.**]

Brawo, brawo, brawo. Super sprawa, cudowny sposób na uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj.

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 09:00:25] • [IP: 92.42.114.***]

Rzeczpospolita babska ? A gdzie są faceci, czyżby polegli ?

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 08:45:08] • [IP: 178.235.183.***]

To nie polonez to jakaś rozgrzewka przed gimnastyką masakra

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 08:34:19] • [IP: 37.248.214.***]

Super impreza. Psni Michalska jak zwykle wygląda super! To kobieta, ktora dostojenstwo ma wrodzone, jak i z resztą jej szanowny małżonek!

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 00:24:16] • [IP: 178.238.247.***]

Panie ! Musicie poćwiczyć poloneza !! wyszedł tragicznie !

Gość • Niedziela [11.11.2018, 23:26:53] • [IP: 62.69.203.**]

A kto to sponsoruje? Pod pomnikiem szybko i byle jak a tu co ? Co to ma być ? Co te babie sobą reprezentują?

Oglądasz 1-25 z 48
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■