POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [18.11.2018, 15:16:08] • Świnoujście

Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak!

Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak!

fot. Sławomir Ryfczyński

O tym że nie warto uciekać przed organami sprawiedliwości, przekonał się 24-letni mężczyzna który na widok policjantów podjął próbę ucieczki. Jak się okazało, nie był to najlepszy pomysł, ponieważ na drodze biegnącemu mężczyźnie stanął... trzepak, w którego mężczyzna uderzył z całym impetem.

Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu.

-W dniu 15 listopada 2018 roku około godziny 20.00 w Świnoujściu patrol policji, jadący ulicą Kościuszki zauważył na ulicy mężczyznę, który wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. W momencie, kiedy policjanci zatrzymali się, aby przystąpić do legitymowania, mężczyzna zaczął uciekać. Niefortunnie na jego drodze ucieczki stał metalowy trzepak, na który wpadł z impetem i doznał skręcenia prawej stopy. Z uwagi na odniesione obrażenia na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która przetransportowała mężczyznę do szpitala. Okazało się, że chłopak nie był poszukiwany, nie posiadał przy sobie żadnych rzeczy, które są zabronione,  a na pytanie policjantów dlaczego uciekał, nie potrafił odpowiedzieć – poinformowała nas asp. Magdalena Figarska.

Zdarzenie potwierdziła także Rzecznik Pogotowia Ratunkowego.

- Mężczyzna 24 letni  z urazem stawu skokowego przetransportowany do Izby Przyjęć Szpitala w Świnoujściu – poinformowała Maria Flisznik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Wtorek [20.11.2018, 10:19:19] • [IP: 5.173.176.***]

Gdyby nie t rzepak to by niezłapali

Gość • Wtorek [20.11.2018, 10:17:22] • [IP: 5.173.176.***]

A co tu się dziwić Policja w naszym kraju potrafi tylko uźyc paralizatora albo wysłać na cele bez kamer i wiadomo co *

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 16:07:19] • [IP: 178.238.252.***]

to nie ta * ? złodziejaszek spod ciemnej gwiazdy co to brata do więzienia wysłał ?

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 15:22:06] • [IP: 46.76.214.***]

Kieszenie oproznil w biegu i nic nie zauważyli. Taka policja !!

nowy • Poniedziałek [19.11.2018, 14:56:03] • [IP: 80.245.190.***]

pier... na policje a jak by ich nie bylo to z psem na siku masakra wieczorem

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 13:05:20] • [IP: 80.245.190.***]

dawac na odrowcow tu dopiero sa wvmki na trzepaku a policja gdzie

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 13:04:04] • [IP: 5.173.176.**]

Nie chcial dac zlapac sie w siatke na wlasnym podworku.

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 09:26:06] • [IP: 92.42.112.***]

Dlaczego uciekał, bo nie ufa polskiej policji...

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 09:09:37] • [IP: 62.69.252.***]

Może chciał wymyk z rozbiegu zrobić prawdopodobnie to może jaki były gimnastyk

Gość • Niedziela [18.11.2018, 20:51:59] • [IP: 10.145.9.**]

Może właśnie przed chwilą zadźgał babcie i ukrył w kanapie. Myślał, że Policja tak szybko działa i już się dowiedzieli i chciał prysnąć. Coś na pewno ma na sumieniu.

Gość • Niedziela [18.11.2018, 20:38:44] • [IP: 92.42.114.**]

Trafił do szpitala w Świnoujściu- to już najwyższy wymiar kary.

moondek korektor • Niedziela [18.11.2018, 19:53:56] • [IP: 178.235.184.***]

Chodzący trzepak tylko w Świnoujściu!! Zapraszamy!!

Gość • Niedziela [18.11.2018, 19:22:54] • [IP: 5.173.136.***]

No debil... po prostu debil

Gość • Niedziela [18.11.2018, 18:11:15] • [IP: 83.11.156.***]

za robote sie wezcie, galeriowiec, plac koscielny to juz teren szortiego i reszty meneli ? robia co chca a wy co ??

fororak 🐲 • Niedziela [18.11.2018, 17:49:29] • [IP: 77.111.245.***]

Przecież psy mogły być zarażone wirusem H1L4, a łeb bał się panicznie tego wirusa, ponieważ nie zaszczepił się przeciw wirusowi psiej grypy...amen

Gość • Niedziela [18.11.2018, 17:47:02] • [IP: 95.129.224.***]

Po co nam wojsko? Stawiajmy trzepaki! Będzie bezpiecznie!

Gość • Niedziela [18.11.2018, 17:24:25] • [IP: 80.245.186.***]

PANOWIE POLICJANCI!CHYBA NIE TYLKO PODEJRZANI WAS INTERESUJA PODCZAS PATROLI ULICZNYCH!CZESTO JEZDZICIE PRZEZ OSIEDLE SRODMIESCIE-ZWROCCIE UWAGE HULIGANOM DROGOWYM, KTORZY NOTORYCZNIE LAMIA PRZEPISY W POSTACI NISZCZENIA TRAWNIKOW, PRZEJEZDZAJA PRZEZ CHODNIKI BY ROWNOLEGLE PARKOWAC Z AUTAMI DOBRZE ZAPARKOWANYMI, A JUZ SZCZYTEM JEZST STANIE NA KOPERCIE VIS A VIS B.WRZESNIA, GDZIE W BUDYNKU OSIEDLA MIESCI SIE:STACJA POMP WRAZ Z ROWEROWNIA ORAZ PODSTACJA ELEKTRYCZNA.W RAZIE AWARII AUTA TECHNICZNE MUSZA ZABLOKOWAC DROGE OSIEDLOWA TYLKO DLATEGO, ZE KTOS SZUKA MIEJSCA NIBY BEZPIECZNEGO TYLKO DLA SIEBIE!NALEZY TAKIM PRZYPOMINAC, ZE OD 21..08.1918 NA DROGACH OSIEDLOWYCH OBOWIAZUJA TAKIE SAME PRZEPISY DROGOWE JAK NA DROGACH GLOWNYCH!!KOPERTA MALUJE SIE NA DROGACH W WAZNYCH SPRAWACH BEZPIECZENSTWA MIESZKANCOW, A NIE DLA CWANIAKOW!!

Mieszkaniec • Niedziela [18.11.2018, 17:24:15] • [IP: 178.235.181.***]

Ja chyba wiem kto to był. Remigiusz B. zwany przez niektórych Aniołem. Unika kuratorki sądowej która w końcu złożyła wniosek o zarządzenie wykonania kary pozbawienia wolności i teraz boi się trafić za kratki.

Gość • Niedziela [18.11.2018, 17:05:09] • [IP: 23.226.237.*]

Teraz policja powinna mu wypłacić odszkodowanie (200kzł/300kzł) za sprowokowanie sytuacji. Gdyby policja była normalna, to na pewno by nie uciekał.

Gość • Niedziela [18.11.2018, 16:22:56] • [IP: 188.147.37.**]

Dlaczego nie piszecie prawdy?

Gość • Niedziela [18.11.2018, 16:05:44] • [IP: 88.156.232.***]

Wcale mu się nie dziwię-policja w tym nie budzi szacunku dla prawa a raczej strach u obywateli.

Gość • Niedziela [18.11.2018, 15:54:21] • [IP: 92.42.119.***]

pewnie pomyślał że jest podobny do kogoś poszukiwanego i zanim dojdą do wniosku że to jednak pomyłka będzie musiał spędzić noc na komendzie a miał już inne plany na ten wieczór... mógł też zwyczajnie bać się też o swoje życie jak zobaczył że policja coś od niego chce.

Gość • Niedziela [18.11.2018, 15:45:51] • [IP: 62.69.254.**]

No I juz Trafi na listę monitorowanych i podejrzanych ;) kretyn

Gość • Niedziela [18.11.2018, 15:41:17] • [IP: 80.153.7.***]

dlaczego uciekal? bo moze w tym kraju policja czesciej szkodzi niz pomaga?

Gość • Niedziela [18.11.2018, 15:38:28] • [IP: 81.204.98.**]

Haha...zderzenie czolowe...

Oglądasz 1-25 z 27
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■