POGODA

Reklama


Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Wtorek [20.11.2018, 08:34:47] • Europa

Roksana Węgiel zostawia konkurencję z Eurowizji Junior daleko w tyle!

Teledysk do eurowizyjnej piosenki Roksany Węgiel, „Anyone I Want To Be", w tydzień od zamieszczenia w serwisie przekroczył liczbę miliona wyświetleń! Zwyciężczyni „The Voice Kids" ma najpopularniejszy klip spośród wszystkich uczestników tegorocznej edycji Junior Eurovision Song Contest.

Roksana zostawia tym samym konkurencję daleko w tyle. Dla porównania, druga w kolejności Daneliya Tuleshova, reprezentantka Kazachstanu, z wideo do „Òzińe Sen" zgromadziła 422 tys. wyświetleń w miesiąc. Angélina z Francji z klipem „Jamais Sans Toi" zdobyła 394 tys. wyświetleń w miesiąc. Darina Karsnovetska z Ukrainy z teledyskiem „Say Love" ma 283 tys. wyświetleń w miesiąc.

23 listopada rusza internetowe głosowanie, w którym będzie można wesprzeć Roksanę. Na oficjalnym kanale Eurowizji Junior na YouTube pojawiła się instrukcja, w jaki sposób oddać głos.

Finał Eurowizji Junior odbędzie się już 25 listopada w Mińsku.
Zachęcamy do obejrzenia teledysku oraz trzymania kciuków za Roksanę!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■