POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [02.12.2018, 16:21:06] • Świnoujście

Misiek wraca do Nowego Jorku, by znów rozbawić widzów małych i dużych

Misiek wraca do Nowego Jorku, by znów rozbawić widzów małych i dużych

fot. Organizator

„Miśków 2-ó́ch w Nowym Jorku" to kontynuacja animowanego hitu z 2016 roku, gwarantującego jeszcze więcej przygód, humoru oraz dobrej zabawy w towarzystwie znanych i zupełnie nowych bohaterów. Do obejrzenia wkrótce w Cinema3D.

Mianowany na kropla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku ma odebrać́ największe z możliwych odznaczeń́ – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się̨ w towarzystwie syna – Juniora, trojki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś́ kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać́ naszego bohatera... rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubienica Ameryki, Misiek staje się̨ najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec kłopotów, bo z rodzinnego bieguna docierają̨ do Miska niepokojące wieści... Okazuje się̨, ze bezduszny biznesmen planuje rozpuścić́ lodowce i zabutelkować́ całą powstałą z nich wodę̨. Czy bohater zdoła go powstrzymać́, zanim ostatni lodowiec zamieni się̨ w zgrzewkę̨ mineralnej?

Misiek wraca do Nowego Jorku, by znów rozbawić widzów małych i dużych

fot. Organizator

„Miśków 2-óch w Nowym Jorku" to film o walorach edukacyjnych, który w formie lekkiej komedii przygodowej niesie przesłanie o walce dobra ze złem, poświeceniu dla innych, wytrwałości w darzeniu do wyznaczonego celu. w ekologicznych.

Misiek wraca do Nowego Jorku, by znów rozbawić widzów małych i dużych

fot. Organizator

Zachęcamy Państwa gorąco do obejrzenia filmu „Miśków 2-ó́ch w Nowym Jorku" oraz zorganizowania pokazów dla uczniów. Dla wszystkich pedagogów zainteresowanych takimi seansami, przygotowaliśmy dodatkowe narzędzie pracy – scenariusze zabaw i zajeść́ dydaktycznych dla dzieci od lat sześciu do III klasy szkoły podstawowej.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■