POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [02.12.2018, 16:21:06] • Świnoujście

Misiek wraca do Nowego Jorku, by znów rozbawić widzów małych i dużych

Misiek wraca do Nowego Jorku, by znów rozbawić widzów małych i dużych

fot. Organizator

„Miśków 2-ó́ch w Nowym Jorku" to kontynuacja animowanego hitu z 2016 roku, gwarantującego jeszcze więcej przygód, humoru oraz dobrej zabawy w towarzystwie znanych i zupełnie nowych bohaterów. Do obejrzenia wkrótce w Cinema3D.

Mianowany na kropla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku ma odebrać́ największe z możliwych odznaczeń́ – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się̨ w towarzystwie syna – Juniora, trojki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś́ kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać́ naszego bohatera... rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubienica Ameryki, Misiek staje się̨ najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec kłopotów, bo z rodzinnego bieguna docierają̨ do Miska niepokojące wieści... Okazuje się̨, ze bezduszny biznesmen planuje rozpuścić́ lodowce i zabutelkować́ całą powstałą z nich wodę̨. Czy bohater zdoła go powstrzymać́, zanim ostatni lodowiec zamieni się̨ w zgrzewkę̨ mineralnej?

Misiek wraca do Nowego Jorku, by znów rozbawić widzów małych i dużych

fot. Organizator

„Miśków 2-óch w Nowym Jorku" to film o walorach edukacyjnych, który w formie lekkiej komedii przygodowej niesie przesłanie o walce dobra ze złem, poświeceniu dla innych, wytrwałości w darzeniu do wyznaczonego celu. w ekologicznych.

Misiek wraca do Nowego Jorku, by znów rozbawić widzów małych i dużych

fot. Organizator

Zachęcamy Państwa gorąco do obejrzenia filmu „Miśków 2-ó́ch w Nowym Jorku" oraz zorganizowania pokazów dla uczniów. Dla wszystkich pedagogów zainteresowanych takimi seansami, przygotowaliśmy dodatkowe narzędzie pracy – scenariusze zabaw i zajeść́ dydaktycznych dla dzieci od lat sześciu do III klasy szkoły podstawowej.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■