POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [04.12.2018, 20:58:34] • Świnoujście

Kobieta miała atak padaczki - nie wystarczyła interwencja ratowników medycznych

Kobieta miała atak padaczki - nie wystarczyła interwencja ratowników medycznych

fot. Czytelnik

Kobieta, która dostała ataku padaczki na promie Bielik, była na tyle agresywna, że nie obyło się bez interwencji policjantów. Ostatecznie została przewieziona do szpitala miejskiego.

W poniedziałek, 3. grudnia, przed godz. 10 zespół ratownictwa medycznego został wezwany na prom Bielik w celu udzielenia pierwszej pomocy kobiecie, która dostała ataku padaczki. W karetce pacjentka stała się agresywna w stosunku do ratowników medycznych, dlatego na miejsce została wezwana Policja. Ratownicy medyczni udzielili kobiecie pierwszej pomocy i przetransportowali ją do szpitala w Świnoujściu.

- W dniu 3 grudnia 2018 roku około godziny 9.30 w Świnoujściu przy przeprawie promowej Bielik policjanci udzielili pomocy ząłodze pogotowia ratunkowego, która wiozła do szpitala pobudzoną i agresywną pacjentkę - informuje asp. Magdalena Figarska KMP w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 01:57:59] • [IP: 83.11.238.***]

Poziom wiedzy społeczeństwa na temat chorób przewlekłych jest zerowy dopiero jak ktoś bliski zachoruje to otwierają serca i oczy wstyd że w naszym kraju ludzi chorych poniża się naśmiewa i kpi z choroby chorego na padaczkę myli z narkomanem a na cukrzycę z pijakiem trochę zrozumienia bo to ciężkie życie z taką chorobą i niestety każdego i w każdym wieku może dopaść więc trochę pokory

Gość • Czwartek [06.12.2018, 21:52:09] • [IP: 62.69.252.**]

Do matola z IP: 62.69.252.***] jak nie wiesz co sie wydazylo to nie pisz maatole a jak masz problem do marynarzy z bielikow to sie przyjmi do pracy i pokaz co potrafisz -ratownicy i marynarz nie dawali sobie rady z ta pania dlatego wezwano polcje do pomocy matole

maxx • Czwartek [06.12.2018, 18:06:01] • [IP: 178.238.249.**]

A może przyjęła wcześniej amfę, koks lub dopalacza ? Objawy agresji na to wskazują. Zrobiono tej pani odpowiednie testy i badania ?

Gość • Czwartek [06.12.2018, 15:53:35] • [IP: 85.221.133.***]

Może jest bogata i rodzina dala łapówkę ratownikom, żeby ją fejkowo ratowali. A potem kupujemy sobie broszurkę -"jak przeprowadzić ubezwlasnowolnienie" (rodzica, który zapowieddział wydziedziczenie swych zbyt swawolnych dzieci). Temat na następny odcinek o szpitalu w Leśnej Górze.

Gość • Czwartek [06.12.2018, 00:29:11] • [IP: 92.42.114.***]

Przy padaczce agresja? Coś mi tu nie pasuje. A może była opętana? Wtedy by się zgadzało

Gość • Środa [05.12.2018, 18:20:15] • [IP: 109.243.178.***]

15:54.. 62.69.252Wygodnie anonimowo osądzać, siedząc w fotelu i pyerdząc w siedzenie, przeżywając na tym tle. ..uniesienia... odrzutowe nad siedziskiem fotela.

Gość • Środa [05.12.2018, 15:54:03] • [IP: 62.69.252.***]

A może powiedz mi po jakiej oni szkole są pajacu

Gość • Środa [05.12.2018, 15:15:27] • [IP: 62.69.203.***]

62.69.252 a co mieli robić jeżeli nie są po szkole medycznej. .. Pierwsza pomoc została udzielona, zabezpieczyli prom oraz została wezwana karetka... Szkoda, że nie podpiszesz się imieniem i nazwiskiem prawdziwym anonie

Gość • Środa [05.12.2018, 14:57:48] • [IP: 79.186.50.***]

ZGREDEK !! i Krzyś FLIP I FLAP :)

Gość • Środa [05.12.2018, 13:11:47] • [IP: 109.243.178.***]

Akty agresji wobec ratowników ze strony ratowanych skłaniają do namysłu, czy nie kształcić hybryd: strażako-ratowniko-policjantów. Powinna byc Akademia Policyjno-Pożarowo-Ratownicza, bo przeciez znaczną część akcji ratowniczych przeprowadzają strażacy, a przy agresji ze strony ratowanych jako obronę połączoną z atakiem moga wykorzystac toporki i hełmy, natomiast gdyby mieli szkolenie policyjne, to używaliby gazów łzawiących, pałek, kajdanek. Mamy przecież juz jakże innych pacjentów - np. najedzonych dopalaczami Flakka Zombie, na pewno przekonanych o swojej wielkiej wartości jako obywateli, upojonych swoimi prawami, wolnością.

Gość • Środa [05.12.2018, 12:08:12] • [IP: 62.69.252.***]

A promowe matołki stoją z łapami w kieszeni

Gość • Środa [05.12.2018, 10:29:52] • [IP: 62.225.58.**]

A byc moze ona ma normalna choroba ?? Po co policja ? Jak maje atak oni wygladaja agresiwny ale cale nie sa. Po atak poczebuje spokuj i normalnie sa zmeczony 2 dni.

Gość • Środa [05.12.2018, 10:16:23] • [IP: 77.113.14.**]

to Ela...niedawno pokazała sie na miescie

FIKOŁ • Środa [05.12.2018, 08:29:09] • [IP: 46.77.207.***]

Co drugi alkoholik ma padaczkę pijacką, mój sąsiad ma wlaśnie taką jak ta niewiasta, ale zawsze ma przy sobie tzw:małpkę jak zaciągnie dwa łyki to jemu przechodzi...A w czasie ataku jest też bardzo agresywny. ..

Gość • Środa [05.12.2018, 07:28:05] • [IP: 77.115.22.***]

Takie życie. ... to wszystko.

Gość • Środa [05.12.2018, 01:42:11] • [IP: 5.173.153.**]

Szarpanie moze pomoze zeby strach wyszedl i przejdzie.

Gość • Wtorek [04.12.2018, 23:39:49] • [IP: 31.0.33.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [04.12.2018, 22:26:29] • [IP: 5.173.160.**]

Ludzie nie wszystko dzieje sie po alkoholu mam cukrzyce stracilam kiedys przytomnosc bedac z corka aby kupic jej buty spad mi cukier ona pobiegla po czekolade bylo zapuzno padlam jak sie ocknelam powiedzialam, ze jej nie znam kochajaca mama a co przezyla moja corka tylko ja wiem

Pazdzioch • Wtorek [04.12.2018, 22:18:00] • [IP: 83.20.240.***]

War world Z...nadchodzi koniec, wirus zaatakował

Gość • Wtorek [04.12.2018, 22:10:33] • [IP: 178.238.253.***]

o mnie jutro też napiszą...

Gość • Wtorek [04.12.2018, 21:59:43] • [IP: 5.173.153.**]

Zgadzam się z tą osobą co napisała pierwszy komentarz. Czy to aż taka sensacja że wszyscy muszą wiedzieć! Ta kobieta jest chora, potrzebowała pomocy a nie rozgłosu w swej chorobie! To trzeba było dodać jeszcze zdjęcie twarzy i dane i całkiem ja ztlamsic. Wydaje mi się że należą jej się przeprosinyza ten artykuł i usunięcie go!

Gość • Wtorek [04.12.2018, 21:26:51] • [IP: 5.173.137.**]

poalkoholowa pewnie

Gość • Wtorek [04.12.2018, 21:20:41] • [IP: 185.210.38.***]

I na prawdę trzeba jeszcze o tym pisać, żeby później kobieta to przeżywała? :/ Takie napady agresji bywają normalną sprawa po ataku epilepsji, a pisanie o tym i robienie z tego sensacji jest po prostu chamskie.

Oglądasz 1-23 z 23
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■