POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [09.12.2018, 23:58:11] • Świnoujście

Olga Buława ze Świnoujścia z koroną Miss Polski

Olga Buława ze Świnoujścia z koroną Miss Polski

fot. iswinoujscie.pl

Świnoujścianka podczas niedzielnej gali finałowej wyborów Miss Polski 2018, zdobyła koronę najpiękniejszej Polki.

Olga Buława pochodzi ze Świnoujścia, ma 27 lat, pracuje jako stewardessa linii lotniczych. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Olga Buława ze Świnoujścia z koroną Miss Polski

fot. iswinoujscie.pl

W niedzielę, podczas finałowej gali Miss Polska 2018 w Krynicy Zdrój, zaprezentowała się jako najpiękniejsza spośród finalistek konkursu piękności. Jako nagrodę otrzymała nie tylko koronę, ale także 50 tys. zł.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 203, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 203

Gość • Sobota [15.12.2018, 11:52:26] • [IP: 176.221.113.**]

Te wszystkie konkursy powinny być zabronione. Ona powinna dzieci rodzić i być dobrą żoną zamiast tyłkiem świecić i zęby pokazywać jak klacz.

Gość • Piątek [14.12.2018, 10:40:40] • [IP: 216.130.39.**]

Do Gość • Czwartek [13.12.2018, 22:11:23] • [IP: 109.243.178.***]. ... ale Ola tez moze byc poklosiem przesiedlencow akcji Wisla :). To nie wina narodowosci tylko ludzi piszacych tele glupich komentarzy zamiast zwyczajnie sie cieszyc.

Gość Marek • Czwartek [13.12.2018, 21:24:52] • [IP: 89.174.73.**]

Piękna kobieta. Jak szukać zony to tylko w Świnoujściu.

Gość • Czwartek [13.12.2018, 16:08:29] • [IP: 37.47.190.***]

Tu są ludzie z akcji Wisła wymieszani z kozakami ukraińcami.swolocz zazdrsników A naszej pieknej dzieczynie gratuluję.Powodzenia

Gość • Środa [12.12.2018, 22:30:46] • [IP: 80.245.188.***]

Zawiść. Nic wam nie pasuje mieszkancy Świnoujścia.Wstyd...

Gość • Środa [12.12.2018, 21:39:26] • [IP: 31.0.41.**]

Ale ludzie jestescie zawistni😝 A przez to żałosni. Ja nie znam dziewczyny ale i tak bije jej brawo... Opamietajcie się!

Gość • Środa [12.12.2018, 19:03:24] • [IP: 164.127.117.***]

banany bananowe city

Gość • Środa [12.12.2018, 14:44:15] • [IP: 5.173.153.**]

Gratuluję Olu;-)

Gość • Środa [12.12.2018, 10:27:07] • [IP: 80.245.189.**]

brzydka

Gość • Wtorek [11.12.2018, 20:38:38] • [IP: 5.173.185.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Czoker • Wtorek [11.12.2018, 19:22:30] • [IP: 85.113.170.*]

Laska jak laska. Ładniejsze widuję. Gratulacje mimo wszystko. Ważne że ma w głowie poukładane.

Gość • Wtorek [11.12.2018, 17:34:47] • [IP: 93.94.190.**]

Olga-Gratuluję jesteś piękną inteligentną dziewczyną.Benita gratuluję córki-niedawno My byłyśmy piękne i młode.

Gość • Wtorek [11.12.2018, 14:42:02] • [IP: 83.233.111.**]

stewardesa.. to praca fizyczna. . podac kawe sniadanie zapiac pasy zawod dosc ciezki i tylko fruwac . ...i piekne miny stroic niestety znam tp mlego zycze

Gość • Wtorek [11.12.2018, 14:08:59] • [IP: 37.47.179.***]

Wątplwe aby nas reprezentowała na Miss Świata bo tam wysyłają Miss Polonia a nie polsatowskà wersję. Niestety.

ryynio • Wtorek [11.12.2018, 13:15:56] • [IP: 85.194.13.***]

Urodziwa i bardzo atrakcyjna sylwetka jak na 27 lat jednak bardziej widzi mi sie Olga jako miss Zachodniopomorskiego lub Pomorza niż miss Polski ale nie jej wina że w tym roku była słaba konkurencja

Gość 500+ • Wtorek [11.12.2018, 12:29:30] • [IP: 37.248.62.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [11.12.2018, 11:32:21] • [IP: 83.11.149.***]

Ubolewam że mając wykształcenie prawnicze pracuje jako stewardesa to dalece odległe zawody sąsiada dzieci też wykształcone a niestety pracują jako sprzàtacze niemieckich hoteli żałosne, ale taka sytuacja szkoda

WP • Wtorek [11.12.2018, 11:32:03] • [IP: 92.42.117.***]

no i pięknie! Można być dumnym że dziewczyna z naszego lokalnego podwórka rozsławiła w jakimś stopniu nasze miasto a sama osiągnęła szczyt w Polsce. Życzę sukcesu na arenie międzynarodowej.

Gość • Wtorek [11.12.2018, 10:04:05] • [IP: 95.129.224.**]

Kurła sie tam wszystkie znacie na mys polonja !! Moja Grazyna to je dopiero mys. A tu co, ze po studiach ? po studjach to pelne kasy w markietach som. Ostatnio sunsiadka przyszla do nas pochwalic siem ze syn zostal mgr. Jak wyszla to ja do Grazyny zem powiedzial. Grazyna wielkie mi rzeczy kurła, ja po czech klasach podstawowiki zostalem tez magazynierem i malem se ja mgr na drzwiach i studia kurła nie byly poczebne. A tu co, stiularedesa pfff . Ja juz w internteach szukam last minuta jakiegos i powiedzial zem ja do Grazyny ze ta mys to jeszcze bedzie jej spod nogi paprochy zbierala w samulucie. Jeszcze bedzie jej hybryde na duzym kciuku u nogi ogladala !! A ta nagroda ? smichu warta, pindzisiat tysiecy. Tyle to moj Brajanek pierworodny na niemieckim rynku na nielegalnych fajach wycionga na miesiac na renkiem, podatkuf placic nie musi bo urzedniki bojom sie go jak uognia !! My to jestesma krule prawdziwe a nie jakas tam mys !!

nie -szcza-! • Wtorek [11.12.2018, 09:42:43] • [IP: 109.243.178.***]

3:44- Na miłość boską, świnoujŚCIAnom!

ryynio • Wtorek [11.12.2018, 09:24:46] • [IP: 85.194.13.***]

27 lat...powinna 7 lat temu zglosić sie do konkursu, poprzednia miss Polski modelka miala chyba 29 lat, to świadczy o niskim poziomie tej rywalizacji ale to też nadzieja dla 30 letnich starych panien że nie wszystko skonczone po 30-tce, hehe.

ksanta • Wtorek [11.12.2018, 09:01:53] • [IP: 5.173.136.***]

Olga, , gratulacje

Gość • Wtorek [11.12.2018, 07:18:02] • [IP: 5.173.136.**]

Wszystkie kobitki z rodziny naszej miss są śliczne i pełne wdzięku ale jej babcia Krysia D, najpiękniejsza, naprawdę!

Gość • Wtorek [11.12.2018, 05:52:23] • [IP: 83.20.243.**]

Ładna ?

Buras • Wtorek [11.12.2018, 03:44:08] • [IP: 89.15.239.**]

Pani Oldze oczywiscie gratuluje. Ale prawde powiedziawszy to Pani Olga jest Warszawianka pochodzaca ze skad inad wspanialego moim zdaniem Swinoujscia. Bo jak wspomniano w artykule mieszka i pracuje w Warszawie. Ale to nie jest zlosliwosc. Swinoujszczanom zycze aby ich miasto rozwijalo sie i przycigalo nowych mieszkancow jak przyslowiowy magnes

Oglądasz 1-25 z 203
■ W kwietniu br. zgubiłam złoty pierścionek wysadzany drobnymi diamencikami. Pierścionek stanowi dla mnie dużą wartość sentymentalną. Uczciwego znalazcę bądź osoby, które mogą pomóc w odzyskaniu pierścionka proszę o kontakt pod nr telefonu 50-163-86-99. Przewidywana cenna nagroda. ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność poinformować, że w dniu 22 czerwca (sobota) o godz. 14:00 w Bibliotece Głównej (ul. Piłsudskiego 15) odbędzie się spotkanie, poświęcone Theodorowi Fontane. Spotkanie organizuje Koło Przyjaciół Zamków i Ogrodów z Marchii, z siedzibą w Berlinie, które w ten sposób zamierza uczcić 200-lecie urodzin autora książki „Meine Kinderjahre”. Dziecięce lata Theodor Fontane spędził w Świnoujściu, stąd pomysł na spotkanie rocznicowe w naszym mieście. Językiem uroczystości będzie wyłącznie język niemiecki, a weźmie w niej udział m.in. znana aktorka monachijskiego teatru, Pani Christine Hammacher- Möller, która przeczyta fragmenty cytowanej książki. Wszystkich zainteresowanych osobą i twórczością Theodora Fontane (a nie zrażonych barierą językową spotkania) serdecznie zapraszamy w sobotę do Biblioteki. Wstęp wolny! ■
■ Z uwagi na upalną pogodę od kilku dni wzrasta zagrożenie pożarowe w lasach. Wilgotność ściółki leśnej utrzymuje się na poziomie 10 %, co oznacza, że nawet najmniejszy bodziec cieplny (iskra, rozgrzany układ wydechowy pojazdu, rzucony niedopałek papierosa) może wywołać pożar. Apelujemy o ostrożność podczas pobytu w lesie. W razie pożaru prosimy o powiadomienie straży pożarnej pod nr 998 lub 112 ■ W dniu wczorajszym w okolicach promenady, plaży został zgubiony telefon Samsung S8 uczciwego znalazcę proszę o kontakt 575487733 Przewidywana nagroda! ■ Nowy prezes ZMPSiŚ SA. Rada Nadzorcza Spółki Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA na posiedzeniu w dniu 17 czerwca br. powołała Pana Krzysztofa Urbasia na stanowisko prezesa zarządu. Nowy prezes swoje obowiązki obejmie z dniem 1 lipca br. - informuje Monika Woźniak-Lewandowska Specjalista ds. komunikacji i PR ■ Rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Certyfikat przyznawany jest tylko na jeden sezon. Otrzymują go kąpieliska, które spełniają wyśrubowane wymogi czystości środowiska. Ocena jest 3-etapowa – od aplikacji, przez weryfikację po losową międzynarodową kontrolę. Sprawdzane są głównie kryteria czystości i bezpieczeństwa. Kąpielisko musi być strzeżone a także wyposażone w środki pierwszej pomocy. Brany jest również pod uwagę klimat i przyjazność infrastruktury – podjazdy dla niepełnosprawnych czy tablice informacyjne. Ostatecznie o przyznaniu Błękitnej Flagi decyduje krajowe i międzynarodowe jury. Już od jutra od godziny 10, na kąpielisku pojawią się ratownicy by strzec Państwa bezpieczeństwa ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? ■ Huśtawka dla dzieci niepełnosprawnych może być zagrożeniem dla innych użytkowników? Nawet zabawa na bezpiecznym placu może skończyć się wypadkiem. Przekonała się o tym dziewczynka, która postanowiła pohuśtać się na urządzeniu przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie. Zajście z udziałem czterech młodych rowerzystów i właścicieli posesji przy ulicy Rycerskiej miało bardzo nieoczekiwany przebieg. Najpierw jadący na rowerach nie chcieli ustąpić drogi samochodowi, potem jeden z nich wykazał się niepojętą agresją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili i zatrzymali podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety idącej promenadą. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała u pokrzywdzonej w wyniku rzucenia kamieniem oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 160 § 1 i art. 157 § 2 kk. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3 ■ Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA zaprasza mieszkańców Świnoujścia na spotkania podczas, których przedstawi koncepcję budowy Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego. Po prezentacjach eksperci będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Spotkania odbędą się: 9 czerwca, godzina 12.00 w Sali Teatralnej MDK przy ul. Matejki, 16 czerwca, godzina 12.00 w filii MDK na Warszowie przy ul. Sosnowej 18. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę ■ Bez głosów sprzeciwu przy pięciu wstrzymujących się radni przyjęli uchwałę w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty ■ Rada Miasta uchwaliła nowe zasady przyznawania Bonu Seniora. Odtąd miejski Bon Seniora ma być wypłacany w formie świadczenia pieniężnego ■ 2 miliony 200 tysięcy złotych na projekty inwestycyjne oraz 200 tysięcy na tzw. projekty miękkie to kwoty zapisane w uchwale w sprawie ustalenia wysokości środków finansowych na Budżet Obywatelski Miasta, które przyjęła dziś Rada Miasta ■