░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [09.12.2018, 23:58:11] • Świnoujście

Olga Buława ze Świnoujścia z koroną Miss Polski

Olga Buława ze Świnoujścia z koroną Miss Polski

fot. iswinoujscie.pl

Świnoujścianka podczas niedzielnej gali finałowej wyborów Miss Polski 2018, zdobyła koronę najpiękniejszej Polki.

Olga Buława pochodzi ze Świnoujścia, ma 27 lat, pracuje jako stewardessa linii lotniczych. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Olga Buława ze Świnoujścia z koroną Miss Polski

fot. iswinoujscie.pl

W niedzielę, podczas finałowej gali Miss Polska 2018 w Krynicy Zdrój, zaprezentowała się jako najpiękniejsza spośród finalistek konkursu piękności. Jako nagrodę otrzymała nie tylko koronę, ale także 50 tys. zł.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 203, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 203

Gość • Sobota [15.12.2018, 11:52:26] • [IP: 176.221.113.**]

Te wszystkie konkursy powinny być zabronione. Ona powinna dzieci rodzić i być dobrą żoną zamiast tyłkiem świecić i zęby pokazywać jak klacz.

Gość • Piątek [14.12.2018, 10:40:40] • [IP: 216.130.39.**]

Do Gość • Czwartek [13.12.2018, 22:11:23] • [IP: 109.243.178.***]. ... ale Ola tez moze byc poklosiem przesiedlencow akcji Wisla :). To nie wina narodowosci tylko ludzi piszacych tele glupich komentarzy zamiast zwyczajnie sie cieszyc.

Gość Marek • Czwartek [13.12.2018, 21:24:52] • [IP: 89.174.73.**]

Piękna kobieta. Jak szukać zony to tylko w Świnoujściu.

Gość • Czwartek [13.12.2018, 16:08:29] • [IP: 37.47.190.***]

Tu są ludzie z akcji Wisła wymieszani z kozakami ukraińcami.swolocz zazdrsników A naszej pieknej dzieczynie gratuluję.Powodzenia

Gość • Środa [12.12.2018, 22:30:46] • [IP: 80.245.188.***]

Zawiść. Nic wam nie pasuje mieszkancy Świnoujścia.Wstyd...

Gość • Środa [12.12.2018, 21:39:26] • [IP: 31.0.41.**]

Ale ludzie jestescie zawistni😝 A przez to żałosni. Ja nie znam dziewczyny ale i tak bije jej brawo... Opamietajcie się!

Gość • Środa [12.12.2018, 19:03:24] • [IP: 164.127.117.***]

banany bananowe city

Gość • Środa [12.12.2018, 14:44:15] • [IP: 5.173.153.**]

Gratuluję Olu;-)

Gość • Środa [12.12.2018, 10:27:07] • [IP: 80.245.189.**]

brzydka

Gość • Wtorek [11.12.2018, 20:38:38] • [IP: 5.173.185.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Czoker • Wtorek [11.12.2018, 19:22:30] • [IP: 85.113.170.*]

Laska jak laska. Ładniejsze widuję. Gratulacje mimo wszystko. Ważne że ma w głowie poukładane.

Gość • Wtorek [11.12.2018, 17:34:47] • [IP: 93.94.190.**]

Olga-Gratuluję jesteś piękną inteligentną dziewczyną.Benita gratuluję córki-niedawno My byłyśmy piękne i młode.

Gość • Wtorek [11.12.2018, 14:42:02] • [IP: 83.233.111.**]

stewardesa.. to praca fizyczna. . podac kawe sniadanie zapiac pasy zawod dosc ciezki i tylko fruwac . ...i piekne miny stroic niestety znam tp mlego zycze

Gość • Wtorek [11.12.2018, 14:08:59] • [IP: 37.47.179.***]

Wątplwe aby nas reprezentowała na Miss Świata bo tam wysyłają Miss Polonia a nie polsatowskà wersję. Niestety.

ryynio • Wtorek [11.12.2018, 13:15:56] • [IP: 85.194.13.***]

Urodziwa i bardzo atrakcyjna sylwetka jak na 27 lat jednak bardziej widzi mi sie Olga jako miss Zachodniopomorskiego lub Pomorza niż miss Polski ale nie jej wina że w tym roku była słaba konkurencja

Gość 500+ • Wtorek [11.12.2018, 12:29:30] • [IP: 37.248.62.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [11.12.2018, 11:32:21] • [IP: 83.11.149.***]

Ubolewam że mając wykształcenie prawnicze pracuje jako stewardesa to dalece odległe zawody sąsiada dzieci też wykształcone a niestety pracują jako sprzàtacze niemieckich hoteli żałosne, ale taka sytuacja szkoda

WP • Wtorek [11.12.2018, 11:32:03] • [IP: 92.42.117.***]

no i pięknie! Można być dumnym że dziewczyna z naszego lokalnego podwórka rozsławiła w jakimś stopniu nasze miasto a sama osiągnęła szczyt w Polsce. Życzę sukcesu na arenie międzynarodowej.

Gość • Wtorek [11.12.2018, 10:04:05] • [IP: 95.129.224.**]

Kurła sie tam wszystkie znacie na mys polonja !! Moja Grazyna to je dopiero mys. A tu co, ze po studiach ? po studjach to pelne kasy w markietach som. Ostatnio sunsiadka przyszla do nas pochwalic siem ze syn zostal mgr. Jak wyszla to ja do Grazyny zem powiedzial. Grazyna wielkie mi rzeczy kurła, ja po czech klasach podstawowiki zostalem tez magazynierem i malem se ja mgr na drzwiach i studia kurła nie byly poczebne. A tu co, stiularedesa pfff . Ja juz w internteach szukam last minuta jakiegos i powiedzial zem ja do Grazyny ze ta mys to jeszcze bedzie jej spod nogi paprochy zbierala w samulucie. Jeszcze bedzie jej hybryde na duzym kciuku u nogi ogladala !! A ta nagroda ? smichu warta, pindzisiat tysiecy. Tyle to moj Brajanek pierworodny na niemieckim rynku na nielegalnych fajach wycionga na miesiac na renkiem, podatkuf placic nie musi bo urzedniki bojom sie go jak uognia !! My to jestesma krule prawdziwe a nie jakas tam mys !!

nie -szcza-! • Wtorek [11.12.2018, 09:42:43] • [IP: 109.243.178.***]

3:44- Na miłość boską, świnoujŚCIAnom!

ryynio • Wtorek [11.12.2018, 09:24:46] • [IP: 85.194.13.***]

27 lat...powinna 7 lat temu zglosić sie do konkursu, poprzednia miss Polski modelka miala chyba 29 lat, to świadczy o niskim poziomie tej rywalizacji ale to też nadzieja dla 30 letnich starych panien że nie wszystko skonczone po 30-tce, hehe.

ksanta • Wtorek [11.12.2018, 09:01:53] • [IP: 5.173.136.***]

Olga, , gratulacje

Gość • Wtorek [11.12.2018, 07:18:02] • [IP: 5.173.136.**]

Wszystkie kobitki z rodziny naszej miss są śliczne i pełne wdzięku ale jej babcia Krysia D, najpiękniejsza, naprawdę!

Gość • Wtorek [11.12.2018, 05:52:23] • [IP: 83.20.243.**]

Ładna ?