░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [05.01.2019, 21:38:25] • Świnoujście

50 i 100 na parkrunie

50 i 100 na parkrunie

fot. Organizator

I tak w styczniowy poranek do parku zawitali biegacze – ci mali i ci duzi, kijkarze oraz psiaki: Loyd, Juka i Daster. Po ostatnich wichurach dziś pogoda dopisała biegaczom. Aktywna rozgrzewka w wykonaniu Ani Górskiej jak zwykle świetnie przygotowała wszystkich na truchtanie po parkowych alejkach. Zanim wszyscy wystartowali o godz. 9.00 gromkimi brawami pogratulowaliśmy Mirkowi Jabłońskiemu, który pokonał 100 parkrunów oraz tym, którzy na swoim koncie mają ponad 50. parkrunów, a w tym zacnym gronie znalazła się Małgorzata Barszczewska, Karina Mikulska - Gawle oraz Irek Krzemień - jesteście The Best - Gratulujemy!

3,2,1 start na głos dzisiejszego koordynatora biegu - Zbyszka Kosel – ruszyli. 75. parkrunowiczów przemierzyło ścieżki pokonując 5 km trochę szybciej lub trochę wolniej. Najszybsi po pyszną herbatkę okazali się Panownie: Robert Derda, Damian Mikiewicz i Marek Jasiuchna oraz Panie: Teresa Domalewska, Monika Murawska i Sandra Laudien.

Cieszymy się, że na swój pierwszy parkun zawitałała do nas Anna Dymowska, a 6 osób ustanowiło swój rekord życiowy – BRAWOOOO! Jak zwykle nie zabrakło biegaczy z niemieckiej części wyspy Uznam oraz gości z Międzyzdrojów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dzisiejsze zmagania na parkowych ścieżkach oraz gratulujemy Waszej sportowej postawy. Dzisiejsze wyniki są dostępne jak zwykle na stronie www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/ostatnierezultaty/.

Oprócz ciepłej herbatki po biegu nie mogło zabraknąć słodkich ciasteczek i soczystych jabłek, które każdy chętnie zabierał do domku.

Dziękujemy wolantariuszom: Agnieszka DUSZA, Agnieszka MICHALSKA, Aleksandra JASIUCHNA, André LUBIT, Aneta BURNAT-SZCZĘSNA, Ania GÓRSKA, Anna CENTKOWSKA-DERDA, Arkadiusz DRZEWIECKI, Ewa DYMITROW, Jakub KOSEL, Joanna SZAFRAŃSKA, Karolina ROMAŃSKA, Mirosław JABŁOŃSKI, Patryk WENTA, Przemysław SZYMAŃSKI, Tomasz SZAFRAŃSKI, Waldemar SZCZĘSNY, Zbigniew KOSEL - na Was zawsze można liczyć i jak mówił dziś koordynator biegu „Praca z Wami to sama przyjemność - z wami można iść na koniec świata i "konie kraść"".

Dziękujemy także naszym stałym, lokalnym partnerom: Hotelowi „Trzy Wyspy",Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu "HOL" oraz „Uzdrowisku Świnoujście" S.A.
A już za tydzień zapraszamy na kolejny 132. parkrun, który razem z WOŚP wspólnie poprowadzi sportową sobotę.
Zapraszamy

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Niedziela [06.01.2019, 21:57:24] • [IP: 80.245.178.***]

Gratulacje Karina!

Gość • Niedziela [06.01.2019, 19:20:01] • [IP: 62.69.231.***]

Gratulacje za wytrwałość

Gość • Niedziela [06.01.2019, 11:05:34] • [IP: 95.40.91.***]

Też tak uważam.Prawda

Gość • Sobota [05.01.2019, 23:32:33] • [IP: 5.173.136.***]

Ten to czy chce czy nie to biegac musi a raczej zabiegac zony elektorat.

Oglądasz 1-4 z 4
■ WOJSKO: 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■