POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [14.01.2019, 08:33:20] • Świnoujście

Czytelniczka: Na tym placu zabaw płytki są wypaczone i małe dzieci na nierównej powierzchni się przewracają

Czytelniczka: Na tym placu zabaw płytki są wypaczone i małe dzieci na nierównej powierzchni się przewracają

fot. Czytelnik

Napisała do nas zrozpaczona Czytelniczka, która jest zażenowana stanem technicznym placu zabaw na osiedlu Platan. Jak napisała: „dzieci mogą zrobić sobie krzywdę”.

O to wiadomość jaką dostaliśmy od naszej Czytelniczki:

- Suche krzaki zajmują znaczną część placu, a płytki są wypaczone i małe dzieci się o nie przewracają. Kto projektuje takie place zabaw i kto sprawdza ich stan techniczny? W kilku miejscach plac zabaw jest na tyle zniszczony, że idzie porwać sobie ciuchy! W ten sposób, dzieci mogą zrobić sobie krzywdę!!!

Czytelniczka: Na tym placu zabaw płytki są wypaczone i małe dzieci na nierównej powierzchni się przewracają

fot. Czytelnik

Co Wy o tym sądzicie!?

Czytelniczka: Na tym placu zabaw płytki są wypaczone i małe dzieci na nierównej powierzchni się przewracają

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 23:34:58] • [IP: 176.221.122.*]

Wara od tych KRZAKOW. Akurat tak sie składa ze moje dziecko jak te KRZAKI ladnie zakwitna to z grupka innych dzieci sie w nich najlepiej bawia !! Jak mi je ktos powyrywa to ja znajde i nogi z d... powyrywam!!

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 20:22:29] • [IP: 83.20.249.***]

Jak są wypatrzone (czyli ktoś już je wypatrzył) to na nie, nie patrz

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 16:38:47] • [IP: 185.220.101.**]

Do popierających taki stan-w swoich mieszkankach w blokowiskach wyłóżcie podłogi brukiem. Będziecie bardzo zadowoleni! I trendy!

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 15:01:01] • [IP: 178.238.253.***]

ojjoj

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 14:03:33] • [IP: 80.245.186.**]

Wszystko jest zgodne z projektem. Tak było zaplanowane i tak też zostało wykonane.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:47:02] • [IP: 62.69.203.***]

Idz kobieto do pracy to Ci głupot się odechce, i nie będziesz zajmować się pierdolami, dawniej nie było tyle dobroci i każdy był zadowolony, a teraz robicie z dzieci kaleki bo zrobi sobie kuku i ubrudzi rajstopki, do pracy to i głupot nie będziesz kobieto pisać.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:37:46] • [IP: 37.109.33.***]

przynajmniej uczą się patrzeć pod nogi w bezpiecznej przestrzeni bo nawierzchnia jest miękka. Jak chcecie wychować dzieci by ani razu się nie przewróciło. Chorobliwa nadopiekuńczość to nic dobrego. A wręcz szkodliwe dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:34:24] • [IP: 178.235.184.**]

Czy czytelniczka wie o tym, że zimą krzewy liściaste nie mają?

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:21:57] • [IP: 176.221.123.**]

to ty kobieto chyba nie widzialas wypaczonego chodnika. .. do roboty bys poszla a nie siedzisz i szukasz h do d

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:11:42] • [IP: 157.25.141.**]

Przecież się wygły płytky, cosik nie takes jest, nomanie.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 12:18:14] • [IP: 95.129.224.**]

Uwaga śnieg pada szybko zdjęcia robić że to źle jest

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 12:17:16] • [IP: 95.129.224.**]

Ojej mój Brajanek porwał sobie ciuchy od Hilfingera z chińskiego bazarku i teraz lament że krzywa nawierzchnia hahahha jak pójdzie do piaskownicy to jej górki z piasku będą przeszkadzać?

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 11:21:54] • [IP: 78.133.244.**]

proponuję czytelnie skrzyknąć kolezanki i powyrywać krzaki a nie siedzicie tylko w tych smartfornach

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 11:17:01] • [IP: 77.252.46.**]

Ta nawierzchnia jest rakotwórcza jak polichlorek winylu i azbest.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 10:49:01] • [IP: 176.221.122.***]

za malutkim dzieckeim to się chodzi, żeby w razie upadku złapać go za kaptur, a nie siedzi na ławeczkach i gapi w telefon,

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 10:48:31] • [IP: 83.23.239.**]

Proponuję kask na zrozpaczoną głowę żeby nie pękła dla dzieciaków też

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 10:37:37] • [IP: 178.238.251.***]

Za małolata po krzakach się biegało, górkach pagórkach i rodzice nie płakali. Kolejna przewrażliwiona mamusia

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 10:18:39] • [IP: 188.146.78.***]

Wypowiadają się jak zwykle Janusze nie mające dzieci :) poczekajcie dorobicie się swoich pociech też was będą takie rzeczy razić...

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 10:14:41] • [IP: 31.0.64.**]

Dziękuję A.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 10:04:22] • [IP: 188.146.228.***]

Pierdoly... najlepszy plac zabaw w swinoujsciu. Nie pasuje to siedź w domu, wtedy Napewno nic się nie stanie

Cześć • Poniedziałek [14.01.2019, 09:49:50] • [IP: 88.156.206.**]

A kto tam mieszka na tym Platan?😅😅😅.To taka druga Krzywa...tylko gorsza, bo to są piętrowe baraki.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 09:39:00] • [IP: 176.221.122.***]

Ich się nauczą po nie równym chodzić. Życie też jest wypaczone I co później będą się zalic mamusią

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 09:36:01] • [IP: 188.146.164.***]

Miejsca publiczne są pod szczególnym okiem wszystkich służb, niezależnie kto takim terenem włada! Każdy się pcha do władzy, do kasy i okazuje się, że się nie nadaje! To jest klasyczny przykład. Co mnie to obchodzi? Tęgie głowy, aż za tęgie, ale co w środku?

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 08:59:34] • [IP: 80.245.190.***]

glupia kobieta hhee dobre zrozpaczona te pltki sa miekkie na ktorch chodza dzieci a dzieci niechodza po krzakach tlko bujaja sie na chustawkach co cie obchodza te krzaki pilnoj swojego ogrodka niemasz co robic zajmij sie swoim dzieckiem po co sie wpieprzasz

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 08:57:26] • [IP: 92.42.119.***]

Czytelniczka ma rację z tym że już po wyborach Car 3 komuch już nie gra w tej lidze do następnych wyborów

Oglądasz 1-25 z 27
■ W kwietniu br. zgubiłam złoty pierścionek wysadzany drobnymi diamencikami. Pierścionek stanowi dla mnie dużą wartość sentymentalną. Uczciwego znalazcę bądź osoby, które mogą pomóc w odzyskaniu pierścionka proszę o kontakt pod nr telefonu 50-163-86-99. Przewidywana cenna nagroda. ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność poinformować, że w dniu 22 czerwca (sobota) o godz. 14:00 w Bibliotece Głównej (ul. Piłsudskiego 15) odbędzie się spotkanie, poświęcone Theodorowi Fontane. Spotkanie organizuje Koło Przyjaciół Zamków i Ogrodów z Marchii, z siedzibą w Berlinie, które w ten sposób zamierza uczcić 200-lecie urodzin autora książki „Meine Kinderjahre”. Dziecięce lata Theodor Fontane spędził w Świnoujściu, stąd pomysł na spotkanie rocznicowe w naszym mieście. Językiem uroczystości będzie wyłącznie język niemiecki, a weźmie w niej udział m.in. znana aktorka monachijskiego teatru, Pani Christine Hammacher- Möller, która przeczyta fragmenty cytowanej książki. Wszystkich zainteresowanych osobą i twórczością Theodora Fontane (a nie zrażonych barierą językową spotkania) serdecznie zapraszamy w sobotę do Biblioteki. Wstęp wolny! ■
■ Z uwagi na upalną pogodę od kilku dni wzrasta zagrożenie pożarowe w lasach. Wilgotność ściółki leśnej utrzymuje się na poziomie 10 %, co oznacza, że nawet najmniejszy bodziec cieplny (iskra, rozgrzany układ wydechowy pojazdu, rzucony niedopałek papierosa) może wywołać pożar. Apelujemy o ostrożność podczas pobytu w lesie. W razie pożaru prosimy o powiadomienie straży pożarnej pod nr 998 lub 112 ■ W dniu wczorajszym w okolicach promenady, plaży został zgubiony telefon Samsung S8 uczciwego znalazcę proszę o kontakt 575487733 Przewidywana nagroda! ■ Nowy prezes ZMPSiŚ SA. Rada Nadzorcza Spółki Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA na posiedzeniu w dniu 17 czerwca br. powołała Pana Krzysztofa Urbasia na stanowisko prezesa zarządu. Nowy prezes swoje obowiązki obejmie z dniem 1 lipca br. - informuje Monika Woźniak-Lewandowska Specjalista ds. komunikacji i PR ■ Rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Certyfikat przyznawany jest tylko na jeden sezon. Otrzymują go kąpieliska, które spełniają wyśrubowane wymogi czystości środowiska. Ocena jest 3-etapowa – od aplikacji, przez weryfikację po losową międzynarodową kontrolę. Sprawdzane są głównie kryteria czystości i bezpieczeństwa. Kąpielisko musi być strzeżone a także wyposażone w środki pierwszej pomocy. Brany jest również pod uwagę klimat i przyjazność infrastruktury – podjazdy dla niepełnosprawnych czy tablice informacyjne. Ostatecznie o przyznaniu Błękitnej Flagi decyduje krajowe i międzynarodowe jury. Już od jutra od godziny 10, na kąpielisku pojawią się ratownicy by strzec Państwa bezpieczeństwa ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? ■ Huśtawka dla dzieci niepełnosprawnych może być zagrożeniem dla innych użytkowników? Nawet zabawa na bezpiecznym placu może skończyć się wypadkiem. Przekonała się o tym dziewczynka, która postanowiła pohuśtać się na urządzeniu przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie. Zajście z udziałem czterech młodych rowerzystów i właścicieli posesji przy ulicy Rycerskiej miało bardzo nieoczekiwany przebieg. Najpierw jadący na rowerach nie chcieli ustąpić drogi samochodowi, potem jeden z nich wykazał się niepojętą agresją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili i zatrzymali podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety idącej promenadą. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała u pokrzywdzonej w wyniku rzucenia kamieniem oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 160 § 1 i art. 157 § 2 kk. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3 ■ Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA zaprasza mieszkańców Świnoujścia na spotkania podczas, których przedstawi koncepcję budowy Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego. Po prezentacjach eksperci będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Spotkania odbędą się: 9 czerwca, godzina 12.00 w Sali Teatralnej MDK przy ul. Matejki, 16 czerwca, godzina 12.00 w filii MDK na Warszowie przy ul. Sosnowej 18. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę ■ Bez głosów sprzeciwu przy pięciu wstrzymujących się radni przyjęli uchwałę w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty ■ Rada Miasta uchwaliła nowe zasady przyznawania Bonu Seniora. Odtąd miejski Bon Seniora ma być wypłacany w formie świadczenia pieniężnego ■ 2 miliony 200 tysięcy złotych na projekty inwestycyjne oraz 200 tysięcy na tzw. projekty miękkie to kwoty zapisane w uchwale w sprawie ustalenia wysokości środków finansowych na Budżet Obywatelski Miasta, które przyjęła dziś Rada Miasta ■