POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [15.01.2019, 22:00:03] • Świnoujście

Podsumowanie WOŚP w SP nr 4

Podsumowanie WOŚP w SP nr 4

fot. Organizator

Temat tegorocznego, 27. Finału WOŚP brzmiał „Na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. W Szkole Podstawowej Nr 4 już od początku grudnia zbierano fundusze z przeznaczeniem na ten cel.

Zorganizowano sześć różnorodnych przedsięwzięć, między innymi kiermasze ciast, ozdób świątecznych i fantów oraz „orkiestrową” dyskotekę. Jak zawsze uczniowie Czwórki oraz ich rodzice wykazali się gotowością do niesienia pomocy i włączyli do akcji. Zebrano imponującą kwotę 5800, 00 zł, pobijając tym samym rekord szkoły. Sukces zbiórki szkoła zawdzięcza wsparciu i zaangażowaniu wielu osób.

Podsumowanie WOŚP w SP nr 4

fot. Organizator

Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz wszystkim tym, którzy pomagali w organizacji wszystkich inicjatyw szkolnych oraz je wsparli. W obliczu tragicznego finału gdańskiej WOŚP mamy nadzieję na 28. Finał 2020. Siema!

Podsumowanie WOŚP w SP nr 4

fot. Organizator

Wolontariusze WOŚP w SP nr 4


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Czwartek [17.01.2019, 00:30:40] • [IP: 109.243.209.**]

19:36 Ś.p. Paweł na pewno... chciałby, żebys" chciałby" pisał:" chciałby". Żaden. ..jeb nie powinien ci z ekranu TVN dyktować, że..." chciał by". Jasne, Jasny? Czy ciemne?!

Jasny • Środa [16.01.2019, 19:36:39] • [IP: 95.129.225.**]

Jurek !! Gramy dalej, żaden . .jeb nie zniweczy tak nieziemsko cudownej orkiestry, ś.p. Paweł nie chciał by, REZYGNACJI. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej. ... Szacun Wielki.

Gość • Środa [16.01.2019, 19:16:35] • [IP: 176.221.123.***]

Super szkoła, wspaniały pomysł na szlachetny cel - BRAWO WY:))))

Gość • Środa [16.01.2019, 16:52:27] • [IP: 109.243.209.**]

10:16:42] • [IP: 77.88.191.**]" Po 27 latach działania orkiestry przeraża niewiedza i ignorancja. Jak można łączyć WOŚP z Woodstockiem??" ---- Jest bardzo oczywisty, prosty związek: z odsetek kapitału WOŚP (z odsetek z datków na WOŚP) finansowany jest Woodstock. Jasno orzekł to sąd w procesie bloger- Owsiak. Dziwne, że o tym nie wiesz, jakie media tobie tak cenzurują informacje? Osobiście czytałem wyrok sądu w dokumencie PDF. Chyba 70-stronicowa to była lektura, wyciszany tekst przez TVN, czy wstydliwy organ Michnika, ale można do tego dotrzeć. Drugim związkiem, mniej uchwytnym, jest tworzenie autorytetu człowiekowi, który zaprasza na Woodstock suspendowanego księdza, lewicowych polityków (kiedyś obiecywał, że nigdy na Woodst. nie będzie polityków).

Gość • Środa [16.01.2019, 16:35:12] • [IP: 37.249.112.***]

Najgorsza szkoła w mieście !!

Gość • Środa [16.01.2019, 14:54:14] • [IP: 176.221.122.***]

Brawa dla Czwórki !! Super akcja, oby jak najdłużej!!

Gość • Środa [16.01.2019, 14:06:33] • [IP: 188.147.36.***]

na fotce widze moja wnuczke jestem dumny

Gość • Środa [16.01.2019, 13:53:05] • [IP: 37.47.134.**]

Brawo najwspanialsza szkoła w Świnoujsciu

Gość • Środa [16.01.2019, 11:55:33] • [IP: 80.245.189.***]

Brawo - 4 zebrała ponad 4% pieniędzy w Świnoujściu!!

Gość • Środa [16.01.2019, 11:47:12] • [IP: 178.238.253.**]

Najwyższy czas uprościć tą formę pomocy społecznej, 1% proste, łatwe i nie ma dodatkowych kosztów i tragedii!

Gość • Środa [16.01.2019, 11:13:47] • [IP: 176.221.123.**]

"Woodstock w Kostrzyniu kogo widzimy dla kogo ona jest" Jak byłeś to opisz, jak nie to jedź.

Gość • Środa [16.01.2019, 10:16:42] • [IP: 77.88.191.**]

Po 27 latach działania orkiestry przeraża niewiedza i ignorancja. Jak można łączyć WOŚP z Woodstockiem?? Brawa dla wszystkich, którzy włączyli się w orkiestrę. Mam nadzieję, że za rok pobijemy kolejny rekord.

Gość szwedka • Środa [16.01.2019, 09:31:46] • [IP: 83.233.111.**]

cudownie widziec te dzieciaki usmiechnieta taka akcja potrzebna mlodzi rozumia na jakie cele to idzie BrAwO . ... I TE DZIECI TEZ BEDA POMAGAC JAK DOROSNA . ...COS W RODZAJU AKCJI...CZERWONEGO KRZYZA. ..KTORA NA CALYM SWIECIE POMAGA LUDZIOM. ...

Gość • Środa [16.01.2019, 08:37:44] • [IP: 83.11.243.***]

Dlaczego przy tych zbiórkach występują dzieci szkolne a na wielkiej fecie Woodstock w Kostrzyniu kogo widzimy dla kogo ona jest !! nie szkoda tych pieniędzy tam wydanych skoro zbierają je dzieci.

Gość • Wtorek [15.01.2019, 22:44:56] • [IP: 176.221.123.***]

Jurek!! Gramy razem Do końca świata i jeden dzień dłużej. Z Tobą, przyjacielu!!

Gość • Wtorek [15.01.2019, 22:40:14] • [IP: 178.235.180.***]

Brawo!

Gość • Wtorek [15.01.2019, 22:28:30] • [IP: 77.115.41.**]

Brawo dla Czwórki!

Oglądasz 1-17 z 17
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■