POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [17.01.2019, 10:53:06] • Świnoujście

W hołdzie zmarłemu Prezydentowi Gdańska. Syreny dla Pawła Adamowicza

W sobotę o godzinie 12.00, w chwili gdy w gdańskiej bazylice Mariackiej rozpocznie się msza pogrzebowa zamordowanego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, w Świnoujściu i innych miastach rozlegną się syreny.

Z taką prośbą wystąpił do wójtów, burmistrzów i prezydentów w naszym województwie Waldemar Miśko, Przewodniczący Konwentu Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Województwa Zachodniopomorskiego
Świnoujski Harcerski Sztab 27 Finału WOŚP zaprasza wszystkich dziś (czwartek 17 stycznia) i jutro (piątek 18 stycznia) na godzinę 20.00 na plac Wolności na milczące czuwanie przy sercu Orkiestry.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Poniedziałek [21.01.2019, 10:39:17] • [IP: 23.226.237.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [20.01.2019, 00:55:29] • [IP: 5.173.137.**]

#stopnienawisci

Gość • Sobota [19.01.2019, 22:01:35] • [IP: 80.245.178.**]

Cienkie te syreny były.

Mieszkaniec • Sobota [19.01.2019, 18:55:29] • [IP: 178.235.181.***]

Teraz Stefan * będzie siedział bardzo winny w więzieniu. Mam nadzieję że do końca życia.

Gość • Sobota [19.01.2019, 18:18:36] • [IP: 91.231.92.***]

NIe ma co jak z pogrzebu zrobić JAJA polityczne. Facet tyle przekrętów narobił i na dobre to mu nie wyszło!!

Gość • Sobota [19.01.2019, 14:44:31] • [IP: 92.42.118.**]

żałoba narodowa to chyba jakiś żart

Gość • Sobota [19.01.2019, 09:13:25] • [IP: 23.226.237.*]

"Tyle się chłop przekrętów narobił i trzeba było, to wszystko zostawić."

Gość • Piątek [18.01.2019, 20:53:06] • [IP: 176.221.123.***]

A czy ja sam mogę zadecydować za kogo obchodzę żałobę czy kaczorland i to mi już narzuca? Może jak kupie kilka parceli to i mnie ktoś wspomni.? A WOŚp wesprę bo w przeciwieństwie do polityków pomaga ludziom.

Gość • Piątek [18.01.2019, 20:44:04] • [IP: 78.10.206.*]

Syreny... czuwania... nie no... jaja jakies...

Gość • Czwartek [17.01.2019, 23:07:23] • [IP: 80.245.178.**]

Histeria

Mieszkaniec • Czwartek [17.01.2019, 15:19:43] • [IP: 178.235.181.***]

Wesprzyjmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy tak jak chce tego rodzina zmarłego Pawła Bogdana Adamowicza. A sprawcy tego odrażającego mordu życzę wymierzenia mu przez sąd kary dożywotniego pozbawienia wolności z możliwością warunkowego zwolnienia nie wcześniej niż po odbyciu 40 lat kary. Niech ma go teraz w opiece Służba Więzienna.

Gość • Czwartek [17.01.2019, 13:13:12] • [IP: 62.69.253.***]

To już chyba żart.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■