POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [18.01.2019, 10:52:00] • Świnoujście

Nowy nabór w ULKSW Pomorze

Nowy nabór w ULKSW Pomorze

fot. Organizator

U.L.K.S.W. Pomorze ogłasza nabór do nowych grup dziecięcych oraz grupy dla kobiet. Treningi w styczniu dla wszystkich nowych członków są darmowe.

22-go stycznia odbędą się pierwsze zajęcia dla maluszków z roczników 2015 i 2014. Treningi będą odbywać się we wtorki i czwartki w godz. 16:00-16:30. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy.

Mamy również przygotowaną ofertę dla dzieci w wieku 3-5 lat, które nie są jeszcze gotowe, aby same uczestniczyć w zajęciach. W niedzielę o godz. 16:00 będą odbywały się treningi rodzinne, podczas których rodzic aktywnie uczestniczy w zajęciach i ćwiczy razem z dzieckiem. Zaczynamy 20-go stycznia.

Nowy nabór w ULKSW Pomorze

fot. Organizator


Elementy samoobrony, taekwondo, kickboxingu, jiu-jitsu, wzmocnienie całego organizmu oraz rozciąganie - to wszystko na zajęciach dla kobiet. Zaczynamy już 20-go stycznia. Zajęcia będą odbywać się w każdą niedzielę w godz. 17:00-18:30.

Dzieci z roczników 2011-2006 zapraszamy do naszej sekcji samoobrony. Treningi odbywają się w środy 16:15-17:15 i soboty 10:00-11:00.

Natomiast młodzież od 12-go roku życia zapraszamy na treningu kickboxingu. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 18:30-20:00.
Zajęcia w grupach dziecięcych prowadzone są przez instruktorów posiadających przygotowanie pedagogiczne.
Miejsce zajęć: Ul. Wojska Polskiego 1/19 (wejście od parkingu).

Nowy nabór w ULKSW Pomorze

fot. Organizator

Więcej informacji znajdziecie na naszym facebooku: www.facebook.com/TKD.Pomorze.Swinoujscie/
Kontakt i zapisy:
Eliza Kuczyńska, Tel. 506410001 (treningi dla dzieci do 12-go roku życia i zajęcia dla kobiet)
Sławomir Błażejczyk, Tel. 601541650 (treningi dla młodzieży i dorosłych)
Zapraszamy!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ 90-latek wypadł z balkonu. Sąsiedzi podczas snu usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące od strony podwórka przy ulicy Marynarzy 7. Jak się okazuje, starszy mężczyzna wypadł z balkonu. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni i policjanci ■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■