POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [18.01.2019, 10:52:00] • Świnoujście

Nowy nabór w ULKSW Pomorze

Nowy nabór w ULKSW Pomorze

fot. Organizator

U.L.K.S.W. Pomorze ogłasza nabór do nowych grup dziecięcych oraz grupy dla kobiet. Treningi w styczniu dla wszystkich nowych członków są darmowe.

22-go stycznia odbędą się pierwsze zajęcia dla maluszków z roczników 2015 i 2014. Treningi będą odbywać się we wtorki i czwartki w godz. 16:00-16:30. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy.

Mamy również przygotowaną ofertę dla dzieci w wieku 3-5 lat, które nie są jeszcze gotowe, aby same uczestniczyć w zajęciach. W niedzielę o godz. 16:00 będą odbywały się treningi rodzinne, podczas których rodzic aktywnie uczestniczy w zajęciach i ćwiczy razem z dzieckiem. Zaczynamy 20-go stycznia.

Nowy nabór w ULKSW Pomorze

fot. Organizator


Elementy samoobrony, taekwondo, kickboxingu, jiu-jitsu, wzmocnienie całego organizmu oraz rozciąganie - to wszystko na zajęciach dla kobiet. Zaczynamy już 20-go stycznia. Zajęcia będą odbywać się w każdą niedzielę w godz. 17:00-18:30.

Dzieci z roczników 2011-2006 zapraszamy do naszej sekcji samoobrony. Treningi odbywają się w środy 16:15-17:15 i soboty 10:00-11:00.

Natomiast młodzież od 12-go roku życia zapraszamy na treningu kickboxingu. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 18:30-20:00.
Zajęcia w grupach dziecięcych prowadzone są przez instruktorów posiadających przygotowanie pedagogiczne.
Miejsce zajęć: Ul. Wojska Polskiego 1/19 (wejście od parkingu).

Nowy nabór w ULKSW Pomorze

fot. Organizator

Więcej informacji znajdziecie na naszym facebooku: www.facebook.com/TKD.Pomorze.Swinoujscie/
Kontakt i zapisy:
Eliza Kuczyńska, Tel. 506410001 (treningi dla dzieci do 12-go roku życia i zajęcia dla kobiet)
Sławomir Błażejczyk, Tel. 601541650 (treningi dla młodzieży i dorosłych)
Zapraszamy!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■