POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [04.02.2019, 13:06:19] • Polska

„Spełniam swoje marzenia - moja pierwsza książka”

„Spełniam swoje marzenia - moja pierwsza książka”

fot. internet

Gdyby dwa lata temu ktoś mi powiedział, że napiszę książkę, rzekłbym: „żart, to niemożliwe". Jednakże dziś dzięki swojej ciężkiej pracy i zmianom, które zachodzą w każdym z nas oraz każdego dnia, spełniłem swoje Marzenie i właśnie jestem w trakcie jego definitywnej realizacji.

Nazywam się Tomasz Świerczyński.

Książka jest już właściwie gotowa, jednak wymaga jeszcze profesjonalnego opracowania redakcyjnego i korekty. Na drodze do wydania napotkałem co prawda niewielkie przeszkody, ale cóż by było warte życie, gdyby nie takie mobilizujące mnie błahostki. Wierzę, że i z nimi się uporam.

Dzięki portalowi PolakPotrafi.pl i osobom dobrej woli, każdy z nas może spełnić swoje najskrytsze marzenia i wyśnione cele. To właśnie na platformie PolakPotrafi.pl wszyscy, którzy mają ciekawy pomysł, mogą go zrealizować poprzez publiczną zbiórkę pieniędzy.

Dlaczego to piszę? Chciałbym wszystkich na świecie poinformować, że to co nam się wydawało kiedyś niemożliwe, może stać się namacalne i realne, a może nawet dobitniej: naszym najszlachetniejszym obowiązkiem wobec wszechświata jest spełniać swoje Marzenia.

Link do mojego projektu - polakpotrafi.pl/projekt/spelniam-marzenie-ksiazka

Z serdecznymi pozdrowieniami
i życzeniami powodzenia w każdej dziedzinie życia,
Tomek.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■