POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [04.02.2019, 13:06:19] • Polska

„Spełniam swoje marzenia - moja pierwsza książka”

„Spełniam swoje marzenia - moja pierwsza książka”

fot. internet

Gdyby dwa lata temu ktoś mi powiedział, że napiszę książkę, rzekłbym: „żart, to niemożliwe". Jednakże dziś dzięki swojej ciężkiej pracy i zmianom, które zachodzą w każdym z nas oraz każdego dnia, spełniłem swoje Marzenie i właśnie jestem w trakcie jego definitywnej realizacji.

Nazywam się Tomasz Świerczyński.

Książka jest już właściwie gotowa, jednak wymaga jeszcze profesjonalnego opracowania redakcyjnego i korekty. Na drodze do wydania napotkałem co prawda niewielkie przeszkody, ale cóż by było warte życie, gdyby nie takie mobilizujące mnie błahostki. Wierzę, że i z nimi się uporam.

Dzięki portalowi PolakPotrafi.pl i osobom dobrej woli, każdy z nas może spełnić swoje najskrytsze marzenia i wyśnione cele. To właśnie na platformie PolakPotrafi.pl wszyscy, którzy mają ciekawy pomysł, mogą go zrealizować poprzez publiczną zbiórkę pieniędzy.

Dlaczego to piszę? Chciałbym wszystkich na świecie poinformować, że to co nam się wydawało kiedyś niemożliwe, może stać się namacalne i realne, a może nawet dobitniej: naszym najszlachetniejszym obowiązkiem wobec wszechświata jest spełniać swoje Marzenia.

Link do mojego projektu - polakpotrafi.pl/projekt/spelniam-marzenie-ksiazka

Z serdecznymi pozdrowieniami
i życzeniami powodzenia w każdej dziedzinie życia,
Tomek.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Ostrzeżenie meteorologiczne dla Polski Zespołu prognostów CPM METEOSKY Sp. z o.o. od godz. 00:00 dnia 10-12-2019 do godz. 12:00 dnia 10-12-2019 nad morzem oraz w powiatach nadmorskich prognozuje się wystąpienie silnego, północno-zachodniego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 76 km/h ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■