POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [01.02.2019, 14:42:35] • Świnoujście

Dobre wieści dla pasażerów. Niższe ceny w Unity Line

Dobre wieści dla pasażerów. Niższe ceny w Unity Line

fot. Unity Line

Przewoźnik specjalizujący się w promowych przeprawach na linii Polska – Szwecja, wprowadził nowy cennik. Niższe ceny obowiązują od 01.02.2019 i dotyczą całej oferty przejazdowej Unity Line. W zależności od wybranej opcji, możemy kupić bilet już od 155zł dla pasażera pieszego w jedną stronę.

Nowe ceny, za przejazd promem Polonia lub Skania, będą aktualne aż do 31.01.2020 roku
– z wyłączeniem terminów okołoświątecznych i wakacyjnych tj.: 11.04. – 05.05.; 17.06. – 01.09.; 13.12.2019 – 14.01.2020. Przez cały rok natomiast, obowiązywać będą niższe ceny na: karnety (10 przejazdów promem) wykupienie kabiny (de luxe lub standardowej), a także na ofertę wyjazdu Bilet do Kopenhagi.

Wiadomość o nowym cenniku z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy mieli w planach odwiedzić Skandynawię, jak i tych, którzy dopiero szukają pomysłu na atrakcyjny wyjazd. Dlaczego warto skorzystać z oferty Unity Line?
Chociażby – dla przeprawy promem przez Bałtyk. Świeżego, morskiego powietrza. Wygodnych kabin. Smacznych posiłków. Sklepów na pokładzie. Kącików zabaw dla najmłodszych. Występów artystycznych. Niewiele jest takich wycieczek, gdzie już sam transport należy do atrakcji.
Również – dla profesjonalnej, kompleksowej obsługi. Możliwości przewozu samochodu, motocykla lub roweru. Opcji z rezerwacją hotelu i ciekawą wycieczką. Organizacji uroczystości i wyjazdów integracyjnych. A nawet podróży z ukochanym pupilem. Oferta skrojona na miarę potrzeb przekłada się na komfort i brak stresu.

A przede wszystkim dla samej Skandynawii. To wyjątkowy i niezwykle różnorodny region. Kraina wikingów. Inspiracja dla filmowców i pisarzy. Prawdziwy raj dla rowerzystów. Kusi dziką przyrodą, nowoczesną architekturą i wyjątkową historią. To po prostu region, który ciągle chce się odkrywać.
Więcej informacji można uzyskać na stronie unityline.pl lub pod numerami:
+48 918802909 (dla telefonów komórkowych) i +48 801989771 (dla telefonów stacjonarnych). Rezerwacji można dokonywać poprzez stronę internetową, telefonicznie
oraz drogą mailową: rezerwacje@unityline.pl.

Katarzyna Antoń
Kierownik Działu Marketingu
Unity Line Limited Sp. z o.o.


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Sobota [02.02.2019, 21:52:59] • [IP: 5.173.17.***]

Najgorsza linia jaka istnieje... Pasażerom polecam zdecydowanie konkurencje POLFERRIES, gdyby nie to, że jestem zmuszony podróżować tą linią ze względów służbowych, zdecydowanie wybrałbym konkurencję... do UNITY. ... Przestańcie upychać kierowców po 4 w kabinie bo to jest barbarzyństwo, z takim podejściem nigdy nie bedziecie szanowani, konkurencja postępuje o wiele lepiej. NIE DLA UNITY !!

Gość • Sobota [02.02.2019, 10:25:36] • [IP: 109.243.209.**]

"Kraina wikingów. Inspiracja dla filmowców i pisarzy. Prawdziwy raj dla rowerzystów. Kusi dziką przyrodą, nowoczesną architekturą" --- My wiemy też że ta kraina odbiera dzieci, podobnie jak Norwegia, a ostatnio Szwecja zaskarżyła Polskę w sprawie rzekomego braku praworządności. Jest to kraina pełna cudzoziemców z pontonów, z załamanym w odczuciu i doświadczeniu Szwedów poczuciem bezpieczeństwa w miastach. O tym najlepiej świadczy przypadek znanego polskiego piosenkarza Jerzego Grunwalda, który najzwyczajniej sie wyprowadził z Szwecji, znajdziecie jego opowieści na YT. Oczywiście nieco lepiej jest, gdy się na krótko to państwo odwiedzi, ale w miastach trzeba już uważać wieczorami.

Gość • Piątek [01.02.2019, 19:25:44] • [IP: 178.238.251.***]

Co z tego w Szwecji jest niebezpiecznie teraz, nie tak jak kiedyś, jak nie było cia-pa -tych.

Gość • Piątek [01.02.2019, 17:56:04] • [IP: 37.47.179.***]

Niestety 300 zł / os. to nadal całkiem sporo, porównując do pływającej z Gdyni Stena Line.

Gość • Piątek [01.02.2019, 17:42:49] • [IP: 176.221.123.***]

Linia Promowa otwarcie 1967 r do Szwecji która od 1815 r jest Państwem Neutralnym Niemcy nie napadli tylko z nią Handlowali RudąŻelaza

Gość • Piątek [01.02.2019, 15:52:00] • [IP: 94.254.225.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-6 z 6
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ Miło nam zaprosić do udziału w III ŚWINOUJSKIM BIEGU WYSPIARZA. Zawody rozpoczną się w dniu 06 października 2019 r. godz. 11.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki 22. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■