POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [05.02.2019, 08:50:09] • Świnoujście

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Bardzo poważny wypadek miał miejsce na drodze między Świnoujściem a Międzyzdrojami. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo.



Do zdarzenia doszło przed godziną 8.00. Jadący w stronę Świnoujścia renault z niewiadomych na razie przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

W samochodzie znajdowały się dwie osoby dorosłe i dwie dziewczynki. Na skutek uderzenia kierowca był zakleszczony w aucie.

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 59

Taki on • Wtorek [26.02.2019, 20:33:05] • [IP: 31.183.198.*]

Dla tych co są naprawdę zainteresowani Ojcies jest w szpitalu w śpiączce, matka w domu unieruchomiona, dzieci też w domu. Poza zbędna głupia krytyką, Mam nadzieję że są tu też ludzie i pamiętają o modlitwie za poszkodowanych w wypadku.

Gość • Sobota [16.02.2019, 20:49:57] • [IP: 188.146.227.***]

Ludzie skończcie gadać głupoty. Kto z Was wie jak było niech pierwszy rzuci kamieniem. Łatwo wszystko powiedzieć nie znając prawdy. Sławny świetny kierowca Niki Lauda też nie opanował wozu i ledwo uszedł z życiem. Nie wiadomo czy za szybko jechał, czy zasnął po nocnej podróży, mogło się wiele wydarzyć. Powód wypadku jest teraz najmniej ważny, ważne, żeby rodzina znów była razem. Troche współczucia i szacunku do drugiego człowieka. Piszę to przede wszystkim to tych wszystkich cwaniaków co potrafią tylko hejtować i się naśmiewać krzywdząc innych. Smutne to całe zdarzenie i smutna ta znieczulica. Eh, mam nadzieje, że chociaż do jednej osoby to dotrze...

Gość • Piątek [08.02.2019, 11:53:33] • [IP: 188.147.106.**]

To na pewno nie jest wina pasażerów że był ten wypadek na pewno wszyscy uczestnicy tego wypadku są bardzo przejęcia.

Gość • Środa [06.02.2019, 17:59:07] • [IP: 94.254.168.***]

zygmunt juz wezmie to auto i zlozy w kadrabku i bd jak nowe

Gość • Środa [06.02.2019, 15:12:57] • [IP: 5.226.77.***]

poziom wiekszosci komentarzy godny Świnoujszczan :D specjalisci kazdej dziedziny

Gość • Środa [06.02.2019, 02:54:04] • [IP: 5.173.152.***]

Kazdemu szkoda tych ludzi, moze kobieta przejeta zyciem nie chciala mezowi pozwolic sie zatrzymac zdrzemnac a moze bal sie zwierzyny bo szkoda auta, ciezko oceniac. Uwazam, ze droga moglabybyc przejezdna gdyż jest szeroka.

Gość • Środa [06.02.2019, 01:57:36] • [IP: 178.0.171.***]

czytając komentarze, myślę że wszyscy powinni wyciągnąć jakieś wnioski, faktem jest że Ci co stali w korku też mają swoje życie...i jeżeli można nie blokować całkiem drogi... to chyba warto. Niestety przykre jest to że producenci opon robią nas w balonika, niektóre opony naprawdę to tylko naddają się by postawić auto w muzeum, z drugiej strony producenci robią wszystko byśmy jak najczęściej kupowali nowe, i" postarzanie" opon u większości producentów to standardowa praktyka od wielu lat.

Gość • Środa [06.02.2019, 00:58:46] • [IP: 77.252.46.***]

Nic się nie stało przecież. Po co ta cała afera i rozpacz?

Gość • Wtorek [05.02.2019, 23:58:57] • [IP: 92.42.118.*]

O mój Boże, strasznie to wygląda. Co z tą rodziną? KToś coś wie? :(

Gość • Wtorek [05.02.2019, 23:51:36] • [IP: 82.173.166.**]

Lecz Cię się ludzie mamy takie drogi A nie inne ani zarządca ani burmistrz radar czy prezydent tego nie zmieni ludzie jada za chlebem i spotkała ich krzywda A wy tylko polityka i bo to czy tamto życzę zdrowia całej rodzinie

Gość • Wtorek [05.02.2019, 20:43:52] • [IP: 188.146.195.***]

Nikogo z Państwa w tym aucie nie było. Może dziecko szarpnęło i chwila nieuwagi, może zasłabł, może przysnął. A może auto miało ukryta wadę. Warto zaznaczyć, ze nie wszyscy jeżdżą jak wariaci i z pewnością nie z dwójka dzieci jadąc na ferie ze śląska. Trochę empatii i zrozumienia. Mam nadzieje, ze rodzina ma gdzie się podziać i po prostu współczuje tego co musza przezywać...

Gość • Wtorek [05.02.2019, 20:08:11] • [IP: 37.248.164.***]

Oczernianie pracowników szpitala wpisuje się w chorobę z nienawiści

Gość • Wtorek [05.02.2019, 20:07:52] • [IP: 94.254.224.***]

I cóż jeszcze strasznego wymyślisz na ratowników mistrzu ortografii?

Gość • Wtorek [05.02.2019, 19:33:54] • [IP: 37.47.139.***]

ratownicy jak zawsze muszą całą drogę zamknąć na ponad godzine. Brawo dla siermirngów

Gość • Wtorek [05.02.2019, 18:44:47] • [IP: 92.42.113.***]

Czemu do Świnoujskiego szpitala broń boże?

Gość • Wtorek [05.02.2019, 18:37:24] • [IP: 87.121.87.***]

Może dzik mu wyskoczył przed maskę?

Gość • Wtorek [05.02.2019, 18:27:37] • [IP: 88.156.234.**]

bardzo szkoda Ludzi każdemu morze się to zdarzyć oby nic poważnego się nie stało

Gość • Wtorek [05.02.2019, 16:34:52] • [IP: 5.173.113.***]

#stopnienawisci

Gość • Wtorek [05.02.2019, 16:00:13] • [IP: 176.221.122.***]

TYLKO NIE DO ŚWINOUJŚKIEGO SZPITALA BROŃ BOŻE...

Gość • Wtorek [05.02.2019, 15:20:49] • [IP: 5.173.144.***]

Bardzo współczuję. ...trzymam kciuki za poszkodowaną Rodzinę...szybko wracajcie do zdrowia...

Gość • Wtorek [05.02.2019, 14:34:24] • [IP: 5.173.152.***]

Pewnie zasnal jak cała noc ze slaska jechał a tu już jakieś żale. Zaraz będą dwa pasy i to jedna z najlepszych drog w polsce to może warto coś docenić. Pomijajac zle wyprofilowane ronda w promieniu 30kilonetrów a miejsce jest zeby zrobic latwe i wyprofilowane normalnie rondo.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 13:11:31] • [IP: 176.221.122.***]

Z pewnością przyczyną tego groźnego w skutkach wypadku było zaśnięcie lub zasłabnięcie kierowcy. Proszę zauważyć, że samochód jest na śląskiej rejestracji. Noc, wiele godzin w drodze i nad ranem czuje się ogromne znużenie, które trudno opanować bez odpoczynku. Argumenty, że ja też jechałem i wielu innych są nie na miejscu. Drzewa też nie są winne.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 12:59:23] • [IP: 79.223.147.***]

ludzie ku...wa opanujcie sie tragedia dla calej rodziny nie znacie przyczyny wypadku! zamknac swoje paszcze!co za narod zaburzanski podly i zawistny nawiezli na te ziemie.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 12:57:02] • [IP: 178.238.252.***]

Bardzo, bardzo wspolczuje !! Zycze zdrowka poszkodowanym a wszystkim podziekowania za pomoc, nie jestem nikim z rodziny!!jestem tylko czytelnikiem tej strony,

Gość • Wtorek [05.02.2019, 12:52:39] • [IP: 94.254.225.***]

Aż się czytać nie chce tego waszego pier..lenia!! Na i kamień jest ten sam artykuł i tylko dwa komentarze typu współczuję itp. A tutaj jak zwykle wszyscy najmądrzejsi. Oni k...a wiedza najlepiej jak jechał kierowca. Jesteście żałosni. Umiecie tylko pluć jadem. To jest jakaś masakra.

Oglądasz 1-25 z 59
■ W kwietniu br. zgubiłam złoty pierścionek wysadzany drobnymi diamencikami. Pierścionek stanowi dla mnie dużą wartość sentymentalną. Uczciwego znalazcę bądź osoby, które mogą pomóc w odzyskaniu pierścionka proszę o kontakt pod nr telefonu 50-163-86-99. Przewidywana cenna nagroda. ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność poinformować, że w dniu 22 czerwca (sobota) o godz. 14:00 w Bibliotece Głównej (ul. Piłsudskiego 15) odbędzie się spotkanie, poświęcone Theodorowi Fontane. Spotkanie organizuje Koło Przyjaciół Zamków i Ogrodów z Marchii, z siedzibą w Berlinie, które w ten sposób zamierza uczcić 200-lecie urodzin autora książki „Meine Kinderjahre”. Dziecięce lata Theodor Fontane spędził w Świnoujściu, stąd pomysł na spotkanie rocznicowe w naszym mieście. Językiem uroczystości będzie wyłącznie język niemiecki, a weźmie w niej udział m.in. znana aktorka monachijskiego teatru, Pani Christine Hammacher- Möller, która przeczyta fragmenty cytowanej książki. Wszystkich zainteresowanych osobą i twórczością Theodora Fontane (a nie zrażonych barierą językową spotkania) serdecznie zapraszamy w sobotę do Biblioteki. Wstęp wolny! ■
■ Z uwagi na upalną pogodę od kilku dni wzrasta zagrożenie pożarowe w lasach. Wilgotność ściółki leśnej utrzymuje się na poziomie 10 %, co oznacza, że nawet najmniejszy bodziec cieplny (iskra, rozgrzany układ wydechowy pojazdu, rzucony niedopałek papierosa) może wywołać pożar. Apelujemy o ostrożność podczas pobytu w lesie. W razie pożaru prosimy o powiadomienie straży pożarnej pod nr 998 lub 112 ■ W dniu wczorajszym w okolicach promenady, plaży został zgubiony telefon Samsung S8 uczciwego znalazcę proszę o kontakt 575487733 Przewidywana nagroda! ■ Nowy prezes ZMPSiŚ SA. Rada Nadzorcza Spółki Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA na posiedzeniu w dniu 17 czerwca br. powołała Pana Krzysztofa Urbasia na stanowisko prezesa zarządu. Nowy prezes swoje obowiązki obejmie z dniem 1 lipca br. - informuje Monika Woźniak-Lewandowska Specjalista ds. komunikacji i PR ■ Rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Certyfikat przyznawany jest tylko na jeden sezon. Otrzymują go kąpieliska, które spełniają wyśrubowane wymogi czystości środowiska. Ocena jest 3-etapowa – od aplikacji, przez weryfikację po losową międzynarodową kontrolę. Sprawdzane są głównie kryteria czystości i bezpieczeństwa. Kąpielisko musi być strzeżone a także wyposażone w środki pierwszej pomocy. Brany jest również pod uwagę klimat i przyjazność infrastruktury – podjazdy dla niepełnosprawnych czy tablice informacyjne. Ostatecznie o przyznaniu Błękitnej Flagi decyduje krajowe i międzynarodowe jury. Już od jutra od godziny 10, na kąpielisku pojawią się ratownicy by strzec Państwa bezpieczeństwa ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? ■ Huśtawka dla dzieci niepełnosprawnych może być zagrożeniem dla innych użytkowników? Nawet zabawa na bezpiecznym placu może skończyć się wypadkiem. Przekonała się o tym dziewczynka, która postanowiła pohuśtać się na urządzeniu przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie. Zajście z udziałem czterech młodych rowerzystów i właścicieli posesji przy ulicy Rycerskiej miało bardzo nieoczekiwany przebieg. Najpierw jadący na rowerach nie chcieli ustąpić drogi samochodowi, potem jeden z nich wykazał się niepojętą agresją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili i zatrzymali podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety idącej promenadą. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała u pokrzywdzonej w wyniku rzucenia kamieniem oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 160 § 1 i art. 157 § 2 kk. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3 ■ Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA zaprasza mieszkańców Świnoujścia na spotkania podczas, których przedstawi koncepcję budowy Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego. Po prezentacjach eksperci będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Spotkania odbędą się: 9 czerwca, godzina 12.00 w Sali Teatralnej MDK przy ul. Matejki, 16 czerwca, godzina 12.00 w filii MDK na Warszowie przy ul. Sosnowej 18. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę ■ Bez głosów sprzeciwu przy pięciu wstrzymujących się radni przyjęli uchwałę w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty ■ Rada Miasta uchwaliła nowe zasady przyznawania Bonu Seniora. Odtąd miejski Bon Seniora ma być wypłacany w formie świadczenia pieniężnego ■ 2 miliony 200 tysięcy złotych na projekty inwestycyjne oraz 200 tysięcy na tzw. projekty miękkie to kwoty zapisane w uchwale w sprawie ustalenia wysokości środków finansowych na Budżet Obywatelski Miasta, które przyjęła dziś Rada Miasta ■