POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [05.02.2019, 08:50:09] • Świnoujście

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Bardzo poważny wypadek miał miejsce na drodze między Świnoujściem a Międzyzdrojami. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo.



Do zdarzenia doszło przed godziną 8.00. Jadący w stronę Świnoujścia renault z niewiadomych na razie przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

W samochodzie znajdowały się dwie osoby dorosłe i dwie dziewczynki. Na skutek uderzenia kierowca był zakleszczony w aucie.

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 59

Taki on • Wtorek [26.02.2019, 20:33:05] • [IP: 31.183.198.*]

Dla tych co są naprawdę zainteresowani Ojcies jest w szpitalu w śpiączce, matka w domu unieruchomiona, dzieci też w domu. Poza zbędna głupia krytyką, Mam nadzieję że są tu też ludzie i pamiętają o modlitwie za poszkodowanych w wypadku.

Gość • Sobota [16.02.2019, 20:49:57] • [IP: 188.146.227.***]

Ludzie skończcie gadać głupoty. Kto z Was wie jak było niech pierwszy rzuci kamieniem. Łatwo wszystko powiedzieć nie znając prawdy. Sławny świetny kierowca Niki Lauda też nie opanował wozu i ledwo uszedł z życiem. Nie wiadomo czy za szybko jechał, czy zasnął po nocnej podróży, mogło się wiele wydarzyć. Powód wypadku jest teraz najmniej ważny, ważne, żeby rodzina znów była razem. Troche współczucia i szacunku do drugiego człowieka. Piszę to przede wszystkim to tych wszystkich cwaniaków co potrafią tylko hejtować i się naśmiewać krzywdząc innych. Smutne to całe zdarzenie i smutna ta znieczulica. Eh, mam nadzieje, że chociaż do jednej osoby to dotrze...

Gość • Piątek [08.02.2019, 11:53:33] • [IP: 188.147.106.**]

To na pewno nie jest wina pasażerów że był ten wypadek na pewno wszyscy uczestnicy tego wypadku są bardzo przejęcia.

Gość • Środa [06.02.2019, 17:59:07] • [IP: 94.254.168.***]

zygmunt juz wezmie to auto i zlozy w kadrabku i bd jak nowe

Gość • Środa [06.02.2019, 15:12:57] • [IP: 5.226.77.***]

poziom wiekszosci komentarzy godny Świnoujszczan :D specjalisci kazdej dziedziny

Gość • Środa [06.02.2019, 02:54:04] • [IP: 5.173.152.***]

Kazdemu szkoda tych ludzi, moze kobieta przejeta zyciem nie chciala mezowi pozwolic sie zatrzymac zdrzemnac a moze bal sie zwierzyny bo szkoda auta, ciezko oceniac. Uwazam, ze droga moglabybyc przejezdna gdyż jest szeroka.

Gość • Środa [06.02.2019, 01:57:36] • [IP: 178.0.171.***]

czytając komentarze, myślę że wszyscy powinni wyciągnąć jakieś wnioski, faktem jest że Ci co stali w korku też mają swoje życie...i jeżeli można nie blokować całkiem drogi... to chyba warto. Niestety przykre jest to że producenci opon robią nas w balonika, niektóre opony naprawdę to tylko naddają się by postawić auto w muzeum, z drugiej strony producenci robią wszystko byśmy jak najczęściej kupowali nowe, i" postarzanie" opon u większości producentów to standardowa praktyka od wielu lat.

Gość • Środa [06.02.2019, 00:58:46] • [IP: 77.252.46.***]

Nic się nie stało przecież. Po co ta cała afera i rozpacz?

Gość • Wtorek [05.02.2019, 23:58:57] • [IP: 92.42.118.*]

O mój Boże, strasznie to wygląda. Co z tą rodziną? KToś coś wie? :(

Gość • Wtorek [05.02.2019, 23:51:36] • [IP: 82.173.166.**]

Lecz Cię się ludzie mamy takie drogi A nie inne ani zarządca ani burmistrz radar czy prezydent tego nie zmieni ludzie jada za chlebem i spotkała ich krzywda A wy tylko polityka i bo to czy tamto życzę zdrowia całej rodzinie

Gość • Wtorek [05.02.2019, 20:43:52] • [IP: 188.146.195.***]

Nikogo z Państwa w tym aucie nie było. Może dziecko szarpnęło i chwila nieuwagi, może zasłabł, może przysnął. A może auto miało ukryta wadę. Warto zaznaczyć, ze nie wszyscy jeżdżą jak wariaci i z pewnością nie z dwójka dzieci jadąc na ferie ze śląska. Trochę empatii i zrozumienia. Mam nadzieje, ze rodzina ma gdzie się podziać i po prostu współczuje tego co musza przezywać...

Gość • Wtorek [05.02.2019, 20:08:11] • [IP: 37.248.164.***]

Oczernianie pracowników szpitala wpisuje się w chorobę z nienawiści

Gość • Wtorek [05.02.2019, 20:07:52] • [IP: 94.254.224.***]

I cóż jeszcze strasznego wymyślisz na ratowników mistrzu ortografii?

Gość • Wtorek [05.02.2019, 19:33:54] • [IP: 37.47.139.***]

ratownicy jak zawsze muszą całą drogę zamknąć na ponad godzine. Brawo dla siermirngów

Gość • Wtorek [05.02.2019, 18:44:47] • [IP: 92.42.113.***]

Czemu do Świnoujskiego szpitala broń boże?

Gość • Wtorek [05.02.2019, 18:37:24] • [IP: 87.121.87.***]

Może dzik mu wyskoczył przed maskę?

Gość • Wtorek [05.02.2019, 18:27:37] • [IP: 88.156.234.**]

bardzo szkoda Ludzi każdemu morze się to zdarzyć oby nic poważnego się nie stało

Gość • Wtorek [05.02.2019, 16:34:52] • [IP: 5.173.113.***]

#stopnienawisci

Gość • Wtorek [05.02.2019, 16:00:13] • [IP: 176.221.122.***]

TYLKO NIE DO ŚWINOUJŚKIEGO SZPITALA BROŃ BOŻE...

Gość • Wtorek [05.02.2019, 15:20:49] • [IP: 5.173.144.***]

Bardzo współczuję. ...trzymam kciuki za poszkodowaną Rodzinę...szybko wracajcie do zdrowia...

Gość • Wtorek [05.02.2019, 14:34:24] • [IP: 5.173.152.***]

Pewnie zasnal jak cała noc ze slaska jechał a tu już jakieś żale. Zaraz będą dwa pasy i to jedna z najlepszych drog w polsce to może warto coś docenić. Pomijajac zle wyprofilowane ronda w promieniu 30kilonetrów a miejsce jest zeby zrobic latwe i wyprofilowane normalnie rondo.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 13:11:31] • [IP: 176.221.122.***]

Z pewnością przyczyną tego groźnego w skutkach wypadku było zaśnięcie lub zasłabnięcie kierowcy. Proszę zauważyć, że samochód jest na śląskiej rejestracji. Noc, wiele godzin w drodze i nad ranem czuje się ogromne znużenie, które trudno opanować bez odpoczynku. Argumenty, że ja też jechałem i wielu innych są nie na miejscu. Drzewa też nie są winne.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 12:59:23] • [IP: 79.223.147.***]

ludzie ku...wa opanujcie sie tragedia dla calej rodziny nie znacie przyczyny wypadku! zamknac swoje paszcze!co za narod zaburzanski podly i zawistny nawiezli na te ziemie.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 12:57:02] • [IP: 178.238.252.***]

Bardzo, bardzo wspolczuje !! Zycze zdrowka poszkodowanym a wszystkim podziekowania za pomoc, nie jestem nikim z rodziny!!jestem tylko czytelnikiem tej strony,

Gość • Wtorek [05.02.2019, 12:52:39] • [IP: 94.254.225.***]

Aż się czytać nie chce tego waszego pier..lenia!! Na i kamień jest ten sam artykuł i tylko dwa komentarze typu współczuję itp. A tutaj jak zwykle wszyscy najmądrzejsi. Oni k...a wiedza najlepiej jak jechał kierowca. Jesteście żałosni. Umiecie tylko pluć jadem. To jest jakaś masakra.

Oglądasz 1-25 z 59
■ W związku z kolejnym znalezieniem niewybuchu z okresu II Wojny Światowej i jego neutralizacją, odcinek akwenu Szczecin-Świnoujście zostanie zamknięty. Kapitanat Portu Szczecin przesłał Komunikat Kapitana Portu dotyczący zamknięcia akwenu oraz wstrzymania ruchu statków wchodzących i wychodzących do/z portu Szczecin w dniu 27 stycznia 2020 r. Kapitan Portu Szczecin informuje, że w dniu 27 stycznia 2020 r. (poniedziałek) w godzinach od 08.00 do 11.00 w Porcie Szczecin w rejonie Bazy Oznakowania Nawigacyjnego w Szczecinie na 60.89 km toru wodnego Świnoujście — Szczecin, odległość od osi toru 61,58 m na zachód (pozycja geograficzna F53028 2.878 N X-014036 6.227 E) odbędzie się neutralizacja przedmiotu niebezpiecznego z okresu II wojny światowej przez 8 Flotyllę Obrony Wybrzeża ■ Przedszkole na bombie! Kolejny niewypał znaleziony podczas prac budowlanych. Ziemia ujawnia kolejne niewybuchy odkrywane podczas prac budowlanych tym razem na terenie Zakładu Opieki Długoterminowej. Bomba kryła się około 80 metrów od Przedszkola Miejskiego Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi "Tęcza" przy ulicy Bydgoskiej 15. Następnego dnia (środę 22.01.2020) przedszkole funkcjonowało bez zakłóceń, rodzice przyprowadzili rano swoje dzieci. A przed godziną 10.00 saperzy z dziwnowskiego 8. Batalionu Saperów zabezpieczył i zabrał 100-kilogramową bombę. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze ■ Wbrew urzędowej propagandzie w ciągu trzech lat w Świnoujściu zniknęło prawie 100 miejsc parkingowych! Strategia Rozwoju Miasta na lata 2014-2020 dowodzi, że prezydent Janusz Żmurkiewicz, jego zastępcy i naczelnicy powinni natychmiast odejść ze swych stanowisk ■ Do niebezpiecznej sytuacji doszło w piątek około godziny 18.00 na ulicy Chrobrego w Świnoujściu. Ze zbiornika w aucie wyciekało paliwo! Kierowca Skody zaparkował swoje auto w zatoczce ■ Bardzo nietypowe zgłoszenie dotyczące kradzieży mienia otrzymali we wtorkowy wieczór policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu. Jak ustalili funkcjonariusze będący na miejscu zdarzenia, 20-letni mężczyzna oraz jego 22-letni kompan, najpierw wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego, a następnie w drodze do szpitala w Świnoujściu, okradli kartkę z jej wyposażenia. Cały proceder wyszedł na jaw w szpitalu, gdy mężczyźni wyszli z karetki. Pod odzieżą 20-letniego mężczyzny ratownicy medyczni dostrzegli farelkę pochodzącą z ich pojazdu służbowego, natomiast jego dwa lata starszy kompan pod kurtką posiadał 20 bandaży ■ Niekończący się problem z wodą pitną w Świnoujściu. Zobacz fotogalerię! ■ PEC sprawdza szczelność rur. Zauważyłeś kolorową wodę – zadzwoń pod 993 ■ Coś płoszy ryby. Okonie szaleją. Wygląda to niesamowicie. Jakby w wodzie powstał jakiś wir. Na Basenie Północnym, tuż przy budynku obsługi mariny rybacy zaobserwowali coś na kształt gejzerów… z ryb ■ W Świnoujściu notorycznie brakuje karetek. Bardzo często rolę ratowników przejmują strażacy, którzy udzielają pierwszej pomocy lub zabezpieczają poszkodowanych do czasu przyjazdu ambulansu. W sobotni wieczór znów zabrakło karetki pogotowia. Tuż po godzinie 22.00 na ulicę Bohaterów Września przy Placu Wolności zajechał wóz strażacki. Poproszono strażaków, ponieważ akurat nie było wolnej karetki, a osoba potrzebująca pomocy nie mogła czekać. Z relacji świadka dowiadujemy się: - Na deptak znowu przyjechali strażacy a nie pogotowie, właśnie komuś pomagają. Na chodniku leżał poszkodowany, strażacy na noszach wnieśli go do środka i czekają ■ Pierwsze dziecko urodzone w 2020 roku w Polsce, przyszło na świat w Świnoujściu!!! ■ Nowy, 2020 rok powitaliśmy przeważnie w domach, na prywatnych imprezach i spotkaniach, w gronie rodziny lub znajomych. Byli jednak i tacy, którzy mimo braku przygotowanego, miejskiego Sylwestra, postanowili wyjść naprzeciw nadchodzącemu 2020. Spotkać ich było można na sylwestrowych spacerach, na ulicach miasta oraz nad morzem. Zmierzając ku plaży część liczyła mimo wszystko na bogatsze niż w centrum fajerwerki. I choć pojedyncze wybuchy słychać było do białego rana, to były one efektem „prywatnej inicjatywy” mieszkańców ■ Dramatyczna sytuacja w szpitalu. Czy oddział wewnętrzny zostanie zamknięty? Trudno sobie wyobrazić szpital bez tego oddziału, a jednak to właśnie on ma dziś największe problemy. Na oddziale wewnętrznym szpitala miejskiego w Świnoujściu pracuje za mało lekarzy! Na oddziale chorób wewnętrznych na stałe pracuje trzech lekarzy (w tym jeden w niepełnym wymiarze). Dodatkowo oddział wspiera czterech internistów, którzy przyjeżdżają tylko na dyżury ■ Policjanci pełniący służbę na terenie miasta Świnoujście interweniowali w dniach od 24 grudnia do 27 grudnia, 73 razy, w tym zawartych jest 9 interwencji domowych. Interwencje policjantów dotyczyły przede wszystkim zakłócania spoczynku nocnego, kradzieży, zdarzeń drogowych, osób bezdomnych a także nieporozumień pomiędzy domownikami - informuje st. post. Kamil Zwierzchowski ■ Joanna Agatowska: 180 milionów długu, które pojawi się w budżecie miasta nie może zostać przez nas zbagatelizowanie. Kredyt zaufania jednak, którym obdarzyli prezydenta mieszkańcy w poprzednich wyborach nakazuje nam zaczekać na realizację planów.Stabilność budżetu jest niewielka, musimy wszyscy mocno postarać się by go nie nadwyrężyć ■ Ryszard Teterycz: "Powinniśmy wystąpić do rządu o zmniejszenie obciążeń miasta skalą wkładu własnego miasta w budowę tunelu!" ■ Góreczny do prezydenta: "obiecywał pan prezydent bezpłatne żłobki...". prezydent do Górecznego: "jeśli chodzi o środki na realizację pana pomysłu, czy się znajdą(?)-odpowiadam: nie znajdą się!" ■ Wiesław G óreczny: "zrzucanie odpowiedzialności za utrzymanie sfery edukacji oraz ochrony zdrowia na samorząd jest niekonstytucyjne!" ■ Wiesław góreczny: "kiedyś miasto dotowało edukację finansowaną przez Państwo, obecnie Państwo dofinansowuje utrzymywane przez samorząd szkoły" ■ Najważniejszym projektem nad którym obradują radni jest propozycja budżetu miasta na rok 2020 ■ Szczegóły ograniczeń ruchu na ulicy Wojska Polskiego. We wtorek 17 grudnia 2019r. wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego na ulicy Wojska Polskiego. Wyłączona z ruchu zostanie połowa ulicy Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Siemiradzkiego do skrzyżowania z ulicą Leśmiana ■ Na terenie ogródków działkowych zmarł mężczyzna. 12 grudnia około godziny 8.00 policja otrzymała zgłoszenie, że na działkach, z prawej strony (jadąc w kierunku Gartz), znajduje się mężczyzna. Nie dawał oznak życia. Policjanci wezwali pogotowie. - Zespół ratownictwa nie podejmował żadnych czynności reanimacyjnych. Mężczyzna już nie żył. Był w wieku 60 lat – mówi rzecznik pogotowia Paulina Targaszewska ■ Kolejna beczka z substancją chemiczną wydobyta z dna. Na torze wodnym Szczecin - Świnoujście oprócz obiektów zawierających w sobie materiały wybuchowe znajdowane są również pojemniki ze środkami chemicznymi. Tym razem marynarze 8. Flotylli Obrony Wybrzeża wydobyli pojemnik z nieznaną zawartością, który zostanie zneutralizowany przez wyspecjalizowane pododdziały wojsk chemicznych. Operacja została przeprowadzona w piątek, 13 grudnia ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■