POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [05.02.2019, 08:50:09] • Świnoujście

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Bardzo poważny wypadek miał miejsce na drodze między Świnoujściem a Międzyzdrojami. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo.



Do zdarzenia doszło przed godziną 8.00. Jadący w stronę Świnoujścia renault z niewiadomych na razie przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

W samochodzie znajdowały się dwie osoby dorosłe i dwie dziewczynki. Na skutek uderzenia kierowca był zakleszczony w aucie.

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Piątek [08.02.2019, 11:53:33] • [IP: 188.147.106.**]

To na pewno nie jest wina pasażerów że był ten wypadek na pewno wszyscy uczestnicy tego wypadku są bardzo przejęcia.

Gość • Środa [06.02.2019, 17:59:07] • [IP: 94.254.168.***]

zygmunt juz wezmie to auto i zlozy w kadrabku i bd jak nowe

Gość • Środa [06.02.2019, 15:12:57] • [IP: 5.226.77.***]

poziom wiekszosci komentarzy godny Świnoujszczan :D specjalisci kazdej dziedziny

Gość • Środa [06.02.2019, 02:54:04] • [IP: 5.173.152.***]

Kazdemu szkoda tych ludzi, moze kobieta przejeta zyciem nie chciala mezowi pozwolic sie zatrzymac zdrzemnac a moze bal sie zwierzyny bo szkoda auta, ciezko oceniac. Uwazam, ze droga moglabybyc przejezdna gdyż jest szeroka.

Gość • Środa [06.02.2019, 01:57:36] • [IP: 178.0.171.***]

czytając komentarze, myślę że wszyscy powinni wyciągnąć jakieś wnioski, faktem jest że Ci co stali w korku też mają swoje życie...i jeżeli można nie blokować całkiem drogi... to chyba warto. Niestety przykre jest to że producenci opon robią nas w balonika, niektóre opony naprawdę to tylko naddają się by postawić auto w muzeum, z drugiej strony producenci robią wszystko byśmy jak najczęściej kupowali nowe, i" postarzanie" opon u większości producentów to standardowa praktyka od wielu lat.

Gość • Środa [06.02.2019, 00:58:46] • [IP: 77.252.46.***]

Nic się nie stało przecież. Po co ta cała afera i rozpacz?

Gość • Wtorek [05.02.2019, 23:58:57] • [IP: 92.42.118.*]

O mój Boże, strasznie to wygląda. Co z tą rodziną? KToś coś wie? :(

Gość • Wtorek [05.02.2019, 23:51:36] • [IP: 82.173.166.**]

Lecz Cię się ludzie mamy takie drogi A nie inne ani zarządca ani burmistrz radar czy prezydent tego nie zmieni ludzie jada za chlebem i spotkała ich krzywda A wy tylko polityka i bo to czy tamto życzę zdrowia całej rodzinie

Gość • Wtorek [05.02.2019, 20:43:52] • [IP: 188.146.195.***]

Nikogo z Państwa w tym aucie nie było. Może dziecko szarpnęło i chwila nieuwagi, może zasłabł, może przysnął. A może auto miało ukryta wadę. Warto zaznaczyć, ze nie wszyscy jeżdżą jak wariaci i z pewnością nie z dwójka dzieci jadąc na ferie ze śląska. Trochę empatii i zrozumienia. Mam nadzieje, ze rodzina ma gdzie się podziać i po prostu współczuje tego co musza przezywać...

Gość • Wtorek [05.02.2019, 20:08:11] • [IP: 37.248.164.***]

Oczernianie pracowników szpitala wpisuje się w chorobę z nienawiści

Gość • Wtorek [05.02.2019, 20:07:52] • [IP: 94.254.224.***]

I cóż jeszcze strasznego wymyślisz na ratowników mistrzu ortografii?

Gość • Wtorek [05.02.2019, 19:33:54] • [IP: 37.47.139.***]

ratownicy jak zawsze muszą całą drogę zamknąć na ponad godzine. Brawo dla siermirngów

Gość • Wtorek [05.02.2019, 18:44:47] • [IP: 92.42.113.***]

Czemu do Świnoujskiego szpitala broń boże?

Gość • Wtorek [05.02.2019, 18:37:24] • [IP: 87.121.87.***]

Może dzik mu wyskoczył przed maskę?

Gość • Wtorek [05.02.2019, 18:27:37] • [IP: 88.156.234.**]

bardzo szkoda Ludzi każdemu morze się to zdarzyć oby nic poważnego się nie stało

Gość • Wtorek [05.02.2019, 16:34:52] • [IP: 5.173.113.***]

#stopnienawisci

Gość • Wtorek [05.02.2019, 16:00:13] • [IP: 176.221.122.***]

TYLKO NIE DO ŚWINOUJŚKIEGO SZPITALA BROŃ BOŻE...

Gość • Wtorek [05.02.2019, 15:20:49] • [IP: 5.173.144.***]

Bardzo współczuję. ...trzymam kciuki za poszkodowaną Rodzinę...szybko wracajcie do zdrowia...

Gość • Wtorek [05.02.2019, 14:34:24] • [IP: 5.173.152.***]

Pewnie zasnal jak cała noc ze slaska jechał a tu już jakieś żale. Zaraz będą dwa pasy i to jedna z najlepszych drog w polsce to może warto coś docenić. Pomijajac zle wyprofilowane ronda w promieniu 30kilonetrów a miejsce jest zeby zrobic latwe i wyprofilowane normalnie rondo.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 13:11:31] • [IP: 176.221.122.***]

Z pewnością przyczyną tego groźnego w skutkach wypadku było zaśnięcie lub zasłabnięcie kierowcy. Proszę zauważyć, że samochód jest na śląskiej rejestracji. Noc, wiele godzin w drodze i nad ranem czuje się ogromne znużenie, które trudno opanować bez odpoczynku. Argumenty, że ja też jechałem i wielu innych są nie na miejscu. Drzewa też nie są winne.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 12:59:23] • [IP: 79.223.147.***]

ludzie ku...wa opanujcie sie tragedia dla calej rodziny nie znacie przyczyny wypadku! zamknac swoje paszcze!co za narod zaburzanski podly i zawistny nawiezli na te ziemie.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 12:57:02] • [IP: 178.238.252.***]

Bardzo, bardzo wspolczuje !! Zycze zdrowka poszkodowanym a wszystkim podziekowania za pomoc, nie jestem nikim z rodziny!!jestem tylko czytelnikiem tej strony,

Gość • Wtorek [05.02.2019, 12:52:39] • [IP: 94.254.225.***]

Aż się czytać nie chce tego waszego pier..lenia!! Na i kamień jest ten sam artykuł i tylko dwa komentarze typu współczuję itp. A tutaj jak zwykle wszyscy najmądrzejsi. Oni k...a wiedza najlepiej jak jechał kierowca. Jesteście żałosni. Umiecie tylko pluć jadem. To jest jakaś masakra.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 12:50:12] • [IP: 151.248.62.***]

Nie rozumiem po co zamykać zupełnie ruch wahadło i wszystko

Gość • Wtorek [05.02.2019, 12:41:39] • [IP: 81.173.167.**]

A kierowcy piaskarek jak zwykle. nabialem sie bawili?

Oglądasz 1-25 z 57
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■