POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.02.2019, 23:23:30] • Świnoujście

Poszkodowany właściciel samochodu prosi o pomoc w odszukaniu sprawcy kolizji drogowej

Poszkodowany właściciel samochodu prosi o pomoc w odszukaniu sprawcy kolizji drogowej

fot. iswinoujscie.pl

W czwartek 07 lutego ok. godziny 19.00 za skrzyżowaniem ulic Mazurskiej i Mazowieckiej, nieznany kierowca uszkodził prawidłowo zaparkowany samochód marki Mercedes C220. Uderzenie słychać było w kilku pobliskich domach. Wkrótce dostępne będą nagrania z monitoringu.

Sprawca spowodował znaczne szkody. Uszkodzone zostały przednie lewe drzwi, lusterko, lewy przedni błotnik, felga oraz układ kierowniczy. W wyniku uderzenia samochód został przemieszczony przodem w prawą stronę, czego skutkiem było obtarcie również prawej przedniej felgi.

Istnieje również prawdopodobieństwo uszkodzenia automatycznej skrzyni biegów.

Poszkodowany właściciel samochodu prosi o pomoc w odszukaniu sprawcy kolizji drogowej

fot. iswinoujscie.pl

Sprawca poruszał się ulicą Mazowiecką, od strony ulicy Szkolnej w kierunku Grunwaldzkiej. Oprócz Mercedesa uszkodzony został również stojący kilka metrów dalej Opel Sintra.

Na osobę, która pomoże w ustaleniu sprawcy tej szkody czeka nagroda.

Nieodpowiedzialnemu kierowcy, który zbiegł z miejsca zdarzenia, sugerujemy, aby dobrowolnie zgłosił się do właściciela uszkodzonego pojazdu. Telefon kontaktowy: 91 3077972.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 59

Gość • Niedziela [10.02.2019, 13:09:21] • [IP: 176.221.113.**]

Ten czyn sprawcy jest godny potępienia. Narobił komuś strat i uciekł. Przykre. Trzeba się jednak przyjrzeć problemowi zaparkowanych aut przy ulicy Mazowieckiej, Wielkopolskiej czy Markiewicza. Ludzie mają domy, podjazdy i garaże. Ulica Markiewicza po remoncie jest węższa i samochody zaparkowane na chodnikach przeszkadzają w ruchu. Widać, że właściciele pojazdów parkują z wygody lub z lenistwa, bo podjazdy są puste, a jeszcze przecież mają garaże. Często nie można przejść takim chodnikiem czy przejechać z wózkiem z dzieckiem. Powinno przecież zostać 1, 5 m na chodniku. Co na to policja i straż miejska? Dlaczego udają, że tego nie widzą?

Gość • Sobota [09.02.2019, 16:53:02] • [IP: 83.26.233.***]

merca kupił, ale na garaż zabrakło kasy

Gość • Sobota [09.02.2019, 11:01:43] • [IP: 37.47.168.**]

kiedyś takie sytuacje rozwiązywano 100% skutecznie. Szło się do księdza i ten mówił w niedzielę że parafianin który to zrobił niech się sam zgłosi i ten się zgłaszał. Dzisiaj ani właściciel ani sprawca do kościoła zapewne nie zaglądają :)

Gość • Sobota [09.02.2019, 09:39:27] • [IP: 77.6.60.**]

Ku przestrodze, przy takim przerysowaniu to i zawory w silniku się poprzestawiały, przełącznik świateł też może nie działać. Oczywiście takie postępowanie nie powinno mieć miejsca, ten kto to zrobił jest zwykłym tchórzem i ścierwem.

Gość Marek • Sobota [09.02.2019, 08:58:01] • [IP: 89.174.73.**]

Co za ludzie komentują? Język prymitywny, to są mieszkańcy Świnoujścia? No, nie wszyscy, ale odrobinę wczucia się w skórę właściciela auta by się przydało. Pomyśleć: A gdyby to było moje auto?

Gość • Sobota [09.02.2019, 05:56:31] • [IP: 37.47.184.**]

Jak zwykle debili ci u nas dostatek z ich debilnymi komentarzami

Gość • Sobota [09.02.2019, 05:55:34] • [IP: 37.47.184.**]

Takie numery to norma w tym zacofanym Ś- ciu, toż to strach wjeżdżać w tą wjoche

Gość • Sobota [09.02.2019, 05:54:22] • [IP: 37.47.184.**]

Wiekszosc komentarzy wychodzi od Swinoujskich tlukow, nieudacznikow, ktorzy ledwo wiaza koniec z< koncem, bo nie maja sposobu na zycie!!

Gość • Piątek [08.02.2019, 19:48:32] • [IP: 5.173.128.***]

zaraz czy to jakas ukryta kamera wy beke krecicie z katolickiego spoleczenstawa piszac ;Wkrótce dostępne będą nagrania z monitoringu.takie szkody i wy szukacie na wlasna reke nacpanego, pijanego kierowcy??dajcie monitoring na policje i po krzyku a tak to strzaszenie dzieci mikolajem sugerowanie??po prostu napszcie ;Drogi sprawco kolizji jesli wytrzezwiales jestes w stanie logicznie napisac pare slow prosimy cie o kontakt w zwiazku z nieswiadomym uszkodzeniu naszych antykow.ale zeby zaraz skrzynia biegow??to ja bym sie nie zglosil jawne wyludzenie nie wspomne ze temu gosciowi zostala uszkodzona komorka Motorola V220 Special Edition ktora wyrzucil.ale ok powodzenia w poszukiwaniach

Gość • Piątek [08.02.2019, 18:51:18] • [IP: 37.248.163.***]

Fajnie czyta się te pełne empatii (trudne słowo) , współczucia i przepełnione miłością bliźniego komentarze.Myślę że powinniśmy mieć szeroki dostęp do broni -sami się powystrzelamy i będzie spokój z tym tzw.narodem.

Gość • Piątek [08.02.2019, 18:15:32] • [IP: 37.47.167.***]

pisowiec by się zatrzymał i zgłosił szkodę ale że to miasto" róbta co chceta" i oglądaczy TVN co promuje beprawie i niesprawiedliwość to macie efekty. Dopóki kogoś bezprawie samego nie dotknie to jest jest najmądrzejszy. Jeden cwany parkuje na ulicy dwukierunkowej a drugi cwany grzeje ile chce. I który cwańszy?

Gość • Piątek [08.02.2019, 17:39:59] • [IP: 176.221.123.***]

był trzeźwy na umyśle.

Gość • Piątek [08.02.2019, 16:15:38] • [IP: 148.122.33.**]

Wiekszosc komentarzy wychodzi od Swinoujskich tlukow, nieudacznikow, ktorzy ledwo wiaza koniec z< koncem, bo nie maja sposobu na zycie!!

Gość • Piątek [08.02.2019, 16:12:55] • [IP: 5.173.128.***]

Pamiętaj synu pierwszeństwo ma ten kto ma auto casco! Nie wiecie jak to jest? Mam merca to postawie na ulicy, niech widzą że mam! No i ktoś nie skotrolowal zazdrości, albo Pan właściciel komuś za skórę znalazł i skończyli mi miecia, a tak gwoli ścisłości jak się go pod kompa podłączy to pokaże co zostało uszkodzone podczas wypadku o której kiedy, ale skąd ten facet ubzdural sobie skrzynie? Pod auto mu wjechał?silnik cofnął?Nie pyknie to Panu, a jak pyknie proszę o kontakt będziemy w niego ładować co tylko wyjedzie od mechanika, ale 50%50 z zysków :) świrki kapusie, nie pozdrawiam

Gość • Piątek [08.02.2019, 15:25:27] • [IP: 5.173.152.***]

Gdzie jest policja? Ulice pozastawiane tak ze niedługo to rower się tylko zmieści.

Gość • Piątek [08.02.2019, 14:51:41] • [IP: 62.69.203.***]

IP 77.6.22***, przecież możesz się wyprowadzić z" tej wioski"po cholerę się męczysz jak ci nic nie pasuje marudo.

Gość • Piątek [08.02.2019, 14:48:01] • [IP: 93.94.187.***]

Piątek [08.02.2019, 10:34:47] • [IP: 158.26.131.**hahahahahaaaaaa bravo

Gość • Piątek [08.02.2019, 14:34:17] • [IP: 195.205.242.***]

I WCALE MI NIE ŻAL! WSZYSTKIE TE ULICZKI W TYM REJONIE POZASTAWIANE SAMOCHODAMI ŁĄCZNIE Z CHODNIKAMI! WSZYSCY MAJĄ PODWÓRKA I GARAŻE ALE AUTA STOJĄ NA ULICY! WIĘC JAKOŚ MI NIE ŻAL...

Gość • Piątek [08.02.2019, 14:27:33] • [IP: 185.13.106.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [08.02.2019, 14:19:35] • [IP: 185.13.106.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

JLB • Piątek [08.02.2019, 13:20:04] • [IP: 37.8.230.**]

Nie Łatwiej było by napisać." Daje tyle i tyle osobie która pomoże w odnalezieniu sprawcy tego zdarzenia. Z tymi nagraniami to Pan niech nie przesadza byli tutaj już Panowie z Nagraniami. Prościej i konkretnie się pisze w stronę Ludu epoki Nowożytnej. Powodzenia życzę Panu w odnalezieniu sprawcy. Szczerze Pozdrawiam

Gość • Piątek [08.02.2019, 12:48:23] • [IP: 88.156.206.**]

tam nie dara rady przejechać, auta stoją i blokują przejazd...nieraz w dzień trzeba czekać aż z naprzeciwka przejadą...a potem wielce zdiwienie że, , niebity od dziadka''przerysowany.

Gość • Piątek [08.02.2019, 12:21:03] • [IP: 37.47.190.**]

Tak to jest jak parkuje się na ulicy.Wszyscy się poogradzaja a później nie chce się bramy otworzyć i najlepiej auto porzucić na ulicy

Pazdzioch • Piątek [08.02.2019, 12:14:04] • [IP: 83.23.247.**]

Pewnie ten imbe cyl z BMW rozklekotanym

Gość • Piątek [08.02.2019, 11:44:35] • [IP: 176.221.122.***]

A na Kościuszki i batalionów Chłopskich ktoś gwoździem porysowal samochody...

Oglądasz 1-25 z 59
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■