POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.02.2019, 23:23:30] • Świnoujście

Poszkodowany właściciel samochodu prosi o pomoc w odszukaniu sprawcy kolizji drogowej

Poszkodowany właściciel samochodu prosi o pomoc w odszukaniu sprawcy kolizji drogowej

fot. iswinoujscie.pl

W czwartek 07 lutego ok. godziny 19.00 za skrzyżowaniem ulic Mazurskiej i Mazowieckiej, nieznany kierowca uszkodził prawidłowo zaparkowany samochód marki Mercedes C220. Uderzenie słychać było w kilku pobliskich domach. Wkrótce dostępne będą nagrania z monitoringu.

Sprawca spowodował znaczne szkody. Uszkodzone zostały przednie lewe drzwi, lusterko, lewy przedni błotnik, felga oraz układ kierowniczy. W wyniku uderzenia samochód został przemieszczony przodem w prawą stronę, czego skutkiem było obtarcie również prawej przedniej felgi.

Istnieje również prawdopodobieństwo uszkodzenia automatycznej skrzyni biegów.

Poszkodowany właściciel samochodu prosi o pomoc w odszukaniu sprawcy kolizji drogowej

fot. iswinoujscie.pl

Sprawca poruszał się ulicą Mazowiecką, od strony ulicy Szkolnej w kierunku Grunwaldzkiej. Oprócz Mercedesa uszkodzony został również stojący kilka metrów dalej Opel Sintra.

Na osobę, która pomoże w ustaleniu sprawcy tej szkody czeka nagroda.

Nieodpowiedzialnemu kierowcy, który zbiegł z miejsca zdarzenia, sugerujemy, aby dobrowolnie zgłosił się do właściciela uszkodzonego pojazdu. Telefon kontaktowy: 91 3077972.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 59

Gość • Niedziela [10.02.2019, 13:09:21] • [IP: 176.221.113.**]

Ten czyn sprawcy jest godny potępienia. Narobił komuś strat i uciekł. Przykre. Trzeba się jednak przyjrzeć problemowi zaparkowanych aut przy ulicy Mazowieckiej, Wielkopolskiej czy Markiewicza. Ludzie mają domy, podjazdy i garaże. Ulica Markiewicza po remoncie jest węższa i samochody zaparkowane na chodnikach przeszkadzają w ruchu. Widać, że właściciele pojazdów parkują z wygody lub z lenistwa, bo podjazdy są puste, a jeszcze przecież mają garaże. Często nie można przejść takim chodnikiem czy przejechać z wózkiem z dzieckiem. Powinno przecież zostać 1, 5 m na chodniku. Co na to policja i straż miejska? Dlaczego udają, że tego nie widzą?

Gość • Sobota [09.02.2019, 16:53:02] • [IP: 83.26.233.***]

merca kupił, ale na garaż zabrakło kasy

Gość • Sobota [09.02.2019, 11:01:43] • [IP: 37.47.168.**]

kiedyś takie sytuacje rozwiązywano 100% skutecznie. Szło się do księdza i ten mówił w niedzielę że parafianin który to zrobił niech się sam zgłosi i ten się zgłaszał. Dzisiaj ani właściciel ani sprawca do kościoła zapewne nie zaglądają :)

Gość • Sobota [09.02.2019, 09:39:27] • [IP: 77.6.60.**]

Ku przestrodze, przy takim przerysowaniu to i zawory w silniku się poprzestawiały, przełącznik świateł też może nie działać. Oczywiście takie postępowanie nie powinno mieć miejsca, ten kto to zrobił jest zwykłym tchórzem i ścierwem.

Gość Marek • Sobota [09.02.2019, 08:58:01] • [IP: 89.174.73.**]

Co za ludzie komentują? Język prymitywny, to są mieszkańcy Świnoujścia? No, nie wszyscy, ale odrobinę wczucia się w skórę właściciela auta by się przydało. Pomyśleć: A gdyby to było moje auto?

Gość • Sobota [09.02.2019, 05:56:31] • [IP: 37.47.184.**]

Jak zwykle debili ci u nas dostatek z ich debilnymi komentarzami

Gość • Sobota [09.02.2019, 05:55:34] • [IP: 37.47.184.**]

Takie numery to norma w tym zacofanym Ś- ciu, toż to strach wjeżdżać w tą wjoche

Gość • Sobota [09.02.2019, 05:54:22] • [IP: 37.47.184.**]

Wiekszosc komentarzy wychodzi od Swinoujskich tlukow, nieudacznikow, ktorzy ledwo wiaza koniec z< koncem, bo nie maja sposobu na zycie!!

Gość • Piątek [08.02.2019, 19:48:32] • [IP: 5.173.128.***]

zaraz czy to jakas ukryta kamera wy beke krecicie z katolickiego spoleczenstawa piszac ;Wkrótce dostępne będą nagrania z monitoringu.takie szkody i wy szukacie na wlasna reke nacpanego, pijanego kierowcy??dajcie monitoring na policje i po krzyku a tak to strzaszenie dzieci mikolajem sugerowanie??po prostu napszcie ;Drogi sprawco kolizji jesli wytrzezwiales jestes w stanie logicznie napisac pare slow prosimy cie o kontakt w zwiazku z nieswiadomym uszkodzeniu naszych antykow.ale zeby zaraz skrzynia biegow??to ja bym sie nie zglosil jawne wyludzenie nie wspomne ze temu gosciowi zostala uszkodzona komorka Motorola V220 Special Edition ktora wyrzucil.ale ok powodzenia w poszukiwaniach

Gość • Piątek [08.02.2019, 18:51:18] • [IP: 37.248.163.***]

Fajnie czyta się te pełne empatii (trudne słowo) , współczucia i przepełnione miłością bliźniego komentarze.Myślę że powinniśmy mieć szeroki dostęp do broni -sami się powystrzelamy i będzie spokój z tym tzw.narodem.

Gość • Piątek [08.02.2019, 18:15:32] • [IP: 37.47.167.***]

pisowiec by się zatrzymał i zgłosił szkodę ale że to miasto" róbta co chceta" i oglądaczy TVN co promuje beprawie i niesprawiedliwość to macie efekty. Dopóki kogoś bezprawie samego nie dotknie to jest jest najmądrzejszy. Jeden cwany parkuje na ulicy dwukierunkowej a drugi cwany grzeje ile chce. I który cwańszy?

Gość • Piątek [08.02.2019, 17:39:59] • [IP: 176.221.123.***]

był trzeźwy na umyśle.

Gość • Piątek [08.02.2019, 16:15:38] • [IP: 148.122.33.**]

Wiekszosc komentarzy wychodzi od Swinoujskich tlukow, nieudacznikow, ktorzy ledwo wiaza koniec z< koncem, bo nie maja sposobu na zycie!!

Gość • Piątek [08.02.2019, 16:12:55] • [IP: 5.173.128.***]

Pamiętaj synu pierwszeństwo ma ten kto ma auto casco! Nie wiecie jak to jest? Mam merca to postawie na ulicy, niech widzą że mam! No i ktoś nie skotrolowal zazdrości, albo Pan właściciel komuś za skórę znalazł i skończyli mi miecia, a tak gwoli ścisłości jak się go pod kompa podłączy to pokaże co zostało uszkodzone podczas wypadku o której kiedy, ale skąd ten facet ubzdural sobie skrzynie? Pod auto mu wjechał?silnik cofnął?Nie pyknie to Panu, a jak pyknie proszę o kontakt będziemy w niego ładować co tylko wyjedzie od mechanika, ale 50%50 z zysków :) świrki kapusie, nie pozdrawiam

Gość • Piątek [08.02.2019, 15:25:27] • [IP: 5.173.152.***]

Gdzie jest policja? Ulice pozastawiane tak ze niedługo to rower się tylko zmieści.

Gość • Piątek [08.02.2019, 14:51:41] • [IP: 62.69.203.***]

IP 77.6.22***, przecież możesz się wyprowadzić z" tej wioski"po cholerę się męczysz jak ci nic nie pasuje marudo.

Gość • Piątek [08.02.2019, 14:48:01] • [IP: 93.94.187.***]

Piątek [08.02.2019, 10:34:47] • [IP: 158.26.131.**hahahahahaaaaaa bravo

Gość • Piątek [08.02.2019, 14:34:17] • [IP: 195.205.242.***]

I WCALE MI NIE ŻAL! WSZYSTKIE TE ULICZKI W TYM REJONIE POZASTAWIANE SAMOCHODAMI ŁĄCZNIE Z CHODNIKAMI! WSZYSCY MAJĄ PODWÓRKA I GARAŻE ALE AUTA STOJĄ NA ULICY! WIĘC JAKOŚ MI NIE ŻAL...

Gość • Piątek [08.02.2019, 14:27:33] • [IP: 185.13.106.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [08.02.2019, 14:19:35] • [IP: 185.13.106.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

JLB • Piątek [08.02.2019, 13:20:04] • [IP: 37.8.230.**]

Nie Łatwiej było by napisać." Daje tyle i tyle osobie która pomoże w odnalezieniu sprawcy tego zdarzenia. Z tymi nagraniami to Pan niech nie przesadza byli tutaj już Panowie z Nagraniami. Prościej i konkretnie się pisze w stronę Ludu epoki Nowożytnej. Powodzenia życzę Panu w odnalezieniu sprawcy. Szczerze Pozdrawiam

Gość • Piątek [08.02.2019, 12:48:23] • [IP: 88.156.206.**]

tam nie dara rady przejechać, auta stoją i blokują przejazd...nieraz w dzień trzeba czekać aż z naprzeciwka przejadą...a potem wielce zdiwienie że, , niebity od dziadka''przerysowany.

Gość • Piątek [08.02.2019, 12:21:03] • [IP: 37.47.190.**]

Tak to jest jak parkuje się na ulicy.Wszyscy się poogradzaja a później nie chce się bramy otworzyć i najlepiej auto porzucić na ulicy