POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2019, 12:09:53] • Świnoujście

Rodowity świnoujścianin został selekcjonerem reprezentacji weteranów w zapasach

Rodowity świnoujścianin został selekcjonerem reprezentacji weteranów w zapasach

fot. Archiwum autora

Krzysztof Pencarski to rodowity świnoujścianin, który zrobił międzynarodową karierę sportową, a teraz został selekcjonerem polskiej reprezentacji.

Pencarski urodził się i wychował w Świnoujściu, od 44 lat mieszka w Szwecji. To były trener świnoujskich klubów, mistrz i wice mistrz świata, brązowy medalista Europy, dwukrotny mistrz USA, 6-krotny mistrz Florydy, były reprezentant juniorów młodszych Polski , Szwecji i USA.
Obecnie reprezentant Polski weteranów, zdobywca wielkich turniejów międzynarodowych juniorów i młodzików, mistrz Świnoujścia 1976 młodzików.

Teraz został wybrany przez Prezesa PZZ Andrzeja Suprona selekcjonerem polskiej reprezentacji weteranów w zapasach . Celem trenera są w pierwszym rzędzie medale z mistrzostw świata.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 83, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 83

Gośćkrzysztof pencarski • Sobota [16.02.2019, 11:08:42] • [IP: 62.88.171.**]

sam zejdz na ziemie nie przedstawiasz sie i kazania prawisz na odleglos stan oko w oko i mow.zawsze zle zawsze co cie ja obchodze? moj leb moj problem nie twoj to zajmij sie soba Gosciu.pozdrawiam

Gość • Czwartek [14.02.2019, 17:17:54] • [IP: 83.185.87.**]

Zejdź ma ziemie i się nie ośmieszaj już no póki co się pogrążasz i serio kto cię zna to wie jakim jesteś człowiekiem a kto nie zna to łykają wszystkie bzdury które piszesz hahaha przesada

Gość • Czwartek [14.02.2019, 11:39:53] • [IP: 161.52.14.***]

ZOBACZYMY??

Gość • Czwartek [14.02.2019, 11:33:36] • [IP: 161.52.14.***]

do Warszawy bede jechal nawet sto lat i ci ci do tego dALNIE?

Gośćkrzysztof pencarski • Czwartek [14.02.2019, 11:13:26] • [IP: 161.52.14.***]

po pierwsze predstaw sie a w Wrszawie bede wtedy kiiedy mam wyznaczony czs? cymbale!! a tak ta marginesie co was interesuja moj hobby? pozdrawiam cie cymbale

Gość • Środa [13.02.2019, 23:37:51] • [IP: 178.238.246.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [13.02.2019, 17:39:47] • [IP: 83.185.87.**]

Do Warszawy jedziesz już tydzień czasu, weź ludzi nie kłam bo kto Cie zna to zna i każdy wie jaki jesteś oszust cham krętacz nie wiem czego ty jeszcze w sporcie szukasz. A wy ludzie się obudźcie i nie wierzcie w ta farsę.

Gośćkrzysztof Pencarski • Środa [13.02.2019, 11:00:59] • [IP: 62.88.171.**]

hahaha nie jaki Pan Henryk Weglarz dzwonil do Zwiazku i poprosil o rozmowe z Prezesem! Dostal odpowiedz nic juz niegadal pozdiekowal i co ty na to? taraz to ja ze smiechu sie wywracam.A dlaczego sie nie przedstawisz? ja sie przedstawiam caly czas i nie mam nic do ukrycia.poczej jeszcze troszke to ci na pismie pokaze tylko jak wroce z Warzszawy ale pod jednym warunkiem musisz sie przedstawic.Dzieki za krytyke itp a ja tobie zycze milego dnia madrusiu.pozdrawiam.to bylo do Goscia. 83, 185, 87

Gość • Wtorek [12.02.2019, 18:00:34] • [IP: 83.185.87.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gośćkrzysztof Pencarski • Wtorek [12.02.2019, 10:46:29] • [IP: 62.88.171.**]

Witam Pani Julio i dziekuje za mile slowa.To jest prawda ze swiety to ja nie jestem i nie bylem i narozrabialem nieraz! ale tez zrobile duzo dobrego i tego te madrusie co sie boja przedstawic nie pamietaja albo nie chca pamietac.Nawet pisza ze mi Szwecja zycie uratowala hahahaah to ja uratowalem Szwecje zdobywajac dla nich Mistrzostwo Swiata bRAZ Z mISTRZOSTW eUROPY I DUZO INNYCH WIELKICH TURNIEJII.wYPRODUKOWALEM ZAPASNICZE MASZYNY KTORE SWIAT PODBILY! TRENOWALEM MNOSTWO KLUBOW Z WIELKIMI OSIAGNIECIAMI I DO DZIS sZWEDZI MNIE SZANUJA.tRENUJE kLUBY MLODZIEZOWE I SIE UDZIELAM W ZWISKU!i mnie chwala lubia nawet chca szwedzi do Swinoujscia przyjechac na oboz z nami lub na inny oboz w Slupsku czy Gorach, Norwedzy sie odzywaja tez, Niemcy i inni a nasi niektore balwany chca wszystko zdeptac! tylko ze mnie zdeptac to jest bardzo trudno!ja walcze do konca nawet jak przegram wyjde i walcze do konca!nawet jak bym zostal Papiezem to by powiedzieli ze to H.J nie Papiez hahah zapraszam balwanow na oboz a Pania pozdrawiam

Gośkrzysztof pencarski • Wtorek [12.02.2019, 09:55:02] • [IP: 62.88.171.**]

na Disco zle, na ulicy zle, w pubie zle, w domu zle, w kosciele zle, najebiesz sie zle, nie pijesz tez zle, bronisz sie zle, dasz w ryja zle, preprosisz zle, warjujesz zle, i jak oddajesz serce sportu i chcesz dobrze tez jest zle.ogolnie wszystko zle!! moze jak klekniesz na kolana jak zbity pies to bedzie dobrze co m, adralinski?pozdrawiam i zapraszam na oboz zapasniczy tam pokazesz swoje madrowania gosciu.hehe

Julia Dziedzic • Wtorek [12.02.2019, 09:30:37] • [IP: 148.122.187.*]

Panie Krzysztofie bardzo szanuje prace jaka wykonal i wykonuje Pan z mlodzieza oraz teraz w projekcie z seniorami.Jest Pan bezwzglednie chodzaca encyklopedia wiedzy w temacie zapasow.Nalezy sie Panu szacunek i podziw dla tego co Pan robi.Prosze sie nie przejmowac zawiscia swinoujska ktora przeradza sie w chorobe internetowego obrazania kazdego kto dokonal w zyciu czegos pozytecznego i tworczego.Zycze Panu wszystkiego najlepszego chociaz nie znam Pana osobiscie.

Gość • Wtorek [12.02.2019, 09:11:05] • [IP: 62.88.171.**]

hahahahaha zejdz z dachu po rynnie gosciu !!

Gośćkrzysztof pencarski • Wtorek [12.02.2019, 08:52:53] • [IP: 195.198.97.**]

moze sie muswialem bronic?sam wiezsz jak to bywa na Disco co?pozdrawiam Pana tyle w temacie

Gość • Wtorek [12.02.2019, 00:09:43] • [IP: 159.89.102.*]

Nawet ze zrozumieniem nie umiesz czytac czlowieku., bo nikt nie pisze o twoich zawodnikach.Akurat widzialem jak biłes mlodego chlopaka w Albatrosie dawno temu.Twoj poziom i styl pisania swiadczy jak radzisz sobie z emocjami, tylko umiesz obrazac i najchetniej od razu dalbys w ryj komus kto ci sie sprzeciwi.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 21:24:54] • [IP: 80.245.188.**]

Krzysiu Tak trzymaj korkowca pisarza rozkminiłeś trzymam kciuki NAJLEPSZEGO

Gośćkrzysztof pencarski • Poniedziałek [11.02.2019, 17:14:57] • [IP: 62.88.171.**]

nigdy mego zawodnika malolata nie uderzylem ani na treningu ani na Disco!! oki wydzieralem sie na nich zeby lepiej trenowali ale w przeciwienstwie do innych kretynow nigdy nie uderzylem mego zawodnika prosze pytac malolatow.jestes zalosny typ.

Gośćkrzysztof pencarski • Poniedziałek [11.02.2019, 16:27:56] • [IP: 62.88.171.**]

ty kretynie ja nigdy mego zawodnika a zwlaszcza malolata nie uderzylem szmato! i otym wszyscy wiedza.i zapytac malolatow prosze bardzo! do dzis mamy kontakt ze wszystkimi malolatami na super stopie zyjemy.ty gnido dworska ciebie to bym chetne walnol suplesem o betom durniu ty.spadaj i sie przedstaw czy pekasz?

polak mały • Poniedziałek [11.02.2019, 16:27:13] • [IP: 176.221.122.***]

Brawo Pencar!! Nie czytaj tych bzdur, wszyscy święci się odezwali, bo zapomniał wół jak cielakiem był. Głowa do góry i do przodu brachu

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 15:45:42] • [IP: 159.89.106.***]

A jak bil maolatow w dyskotekach, traktujac mlidzuez jak worki treningowe to nikt nie wspomniał-taki to mistrz.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 15:39:09] • [IP: 176.221.122.***]

powodzenia💪. słoniu 😁

GośćKRZYSZTOF PENCARSKI • Poniedziałek [11.02.2019, 12:12:17] • [IP: 192.71.66.***]

Kazdy sobie kometuje jak chce? tyle w temacie

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 11:40:54] • [IP: 94.254.232.**]

Poziom komentarzy odpowiada poziomem tej dyscypliny sportu nic dodać

Gośćkrzysztof pencarski • Poniedziałek [11.02.2019, 11:27:50] • [IP: 192.71.66.***]

Hej juz jakis Pan dzwonil do PZZ przedstawil sie jako Jurek hahahhahhah i wypytywal o mnie itp i nie byl w temacie dostal odpowiedz i go pozegnano.Wlasnie rozmawialem z Prezesem i on te ceregiele zna dobrze sam przez nie przechodzil itd itp.Raz jeszcze powtarzam ja nie mam licenci UWW jako dzialacz i nie jestem dzialaczem w PZZ! JA JESTEM OD INNYCH SPRAW? dogadalem z Prezesem ze licencje UWW i sprzet kadry narodowej Polski otrzymaja zawodnicy ktorzy pojada na Mistrz.Swiata.ja otrzymam tez o ile bede walczyl i bede przygotowany.narazie wspolnie z chlopakami z kadry dogadujem nasz plan itp.Sponsorzy sie powoli tez odzywaja bedzie spodkanie i zobaczymy jak bedzie?widze ze zrobilo sie cicho po Pana Jurka telefonie do PZZ!A jUREK ZAPOMNIAL JAK MA NA NAZWISKO? DLATEGO SZYBKO JEGO POZEGNANO.Zamiast kibicowac i dopingowac Polskich Weteranow to swinouskie zagrywki.ale to nic nowego dla mnie! jestem przyzwyczajony do tego przeciez jestem z krwi i kosci ze Swinoujscia i znam te cyrki.pozdrawiam mojich fanow.jestescie.1

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:59:11] • [IP: 176.221.122.***]

Merytoryczną polemikę na poziomie cenie najbardziej.

Oglądasz 1-25 z 83
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■