POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [12.02.2019, 20:03:03] • Świnoujście

Mężczyzna, potrącony przez samochód, nie doznał żadnych obrażeń

Mężczyzna, potrącony przez samochód, nie doznał żadnych obrażeń

fot. iswinoujscie.pl

O wielkim szczęściu może mówić mężczyzna, który został potrącony przez samochód.

W poniedziałek o godzinie 5.00 doszło do potrącenia 22-latka. Zdarzenie miało miejsce na ulicy 11 Listopada. Został wezwany ambulans. Po zbadaniu poszkodowanego ratownicy medyczni nie stwierdzili u niego żadnych obrażeń i urazów, zaś mężczyzna odmówił przewiezienia do szpitala.

Mężczyzna, potrącony przez samochód, nie doznał żadnych obrażeń

fot. iswinoujscie.pl

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że potrącony pacjent to mężczyzna. Wiek poszkodowanego to 22 lata. Został zbadany na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego, ale nie miał żadnych obrażeń ani urazów, odmówił przewiezienia do szpitala- poinformowała Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Piątek [15.02.2019, 11:26:34] • [IP: 80.245.189.***]

DO [IP: 188.146.173.**] CEPIE JEDEN KIEROWCA NIE WIDZIAŁ BO WLAZŁA NA CZERWONYM PROSTO POD KOŁA. KIEROWCA NIE MIAŁ PRAWA JEJ WIDZIEĆ. TY WSZYSTKO WIDZISZ JESTEŚ IDEAŁEM PRAWDA? JEŚLI NIE BYŁEŚ NA MIEJSCU WYPADKU, NIE WIDZIAŁEŚ JAK TO SIĘ STAŁO TO NIE MASZ PRAWA ZABIERAĆ GŁOSU.

Gość • Piątek [15.02.2019, 11:21:28] • [IP: 80.245.189.***]

WLAZŁ NA CZERWONYM PROSTO POD KOŁA I TERAZ PROBLEM MA KIEROWCA. CIEKAWE DLACZEGO?

Gość • Czwartek [14.02.2019, 23:02:50] • [IP: 80.245.178.***]

Proszę, jak trzeba to potrafią szybko zbadać, nie trzeba czekać latami. Kierowca był trzeźwy?, bo brakuje informacji. Zakładam, że tak, zatem sprawa jasna, mamy jeden z najwyższych w świecie wskaźników trzeźwości kierowców. Co który to trzeźwy, a pieszy zdrzemnął się tylko na jezdni. Ten troskliwy człowiek obok srugoneta to pielęgniarz?, rozumiem, że drzemiącemu pieszemu nie przeszkadzali?

Gość • Czwartek [14.02.2019, 13:32:59] • [IP: 37.47.170.***]

to dopiero MOCARZ !!

Gość • Środa [13.02.2019, 20:34:22] • [IP: 176.221.123.**]

jak mozna nie widziec na tym przejsciu pieszego ?? je, , , ane buraki kto dał wam prawo jazdy, skoro nie potraficie pieszego puscic zeby sobie spokojnie przeszedł na drugą strone..ludzie jak ja widze te biedne osby podchodzace do przejścia, bojące sie czy coś ich nie rozjedzie to aż mi sie ich żal robi...trochę kultury buraki. a nie panowie ulicy. idioci.

Gość • Środa [13.02.2019, 20:32:49] • [IP: 92.42.112.**]

Co za burak z tego kierowcy, zamiast pomoc potraconemy to ogląda zderzak. Chłopaka troche odrzucilo, skoro samochód zatrzymał się na pasach, to ewidentnie dekiel nie widział że krltos tam idzie, a hamowanie zakończyło się dopiero za pasami. Chłopak musiał być w ogromnym szoku. Ciekawe czy ratownicy mieli rentgen w oczach żeby stwierdzić brak urazów wewnętrznych. Masakra...

Gość • Środa [13.02.2019, 16:35:14] • [IP: 185.13.106.***]

Na kasę czekał?

Gość • Środa [13.02.2019, 12:42:23] • [IP: 31.11.129.***]

BARANYpiszecie pierdoły

Gość • Środa [13.02.2019, 12:04:33] • [IP: 83.20.249.***]

Gościu leży jakby zginoł a nawet zadrapania nie ma szok

Gość • Środa [13.02.2019, 10:45:22] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 178.238.249" Jakby pojechał do szpitala to by mu zrobili wszystkie badania, nie pomyślał' Jesteś w błędzie on przemyślał ON CHCE ŻYĆ.

Gość • Środa [13.02.2019, 10:41:21] • [IP: 37.248.213.**]

Niezły obraz, , typ leży nieprzytomny na ulicy a fajfus ogląda zderzak i się zastanawia- wyklepie się, czy trzeba wymienić, a tamten niech dalej leży po co po pasach łaził przecież niech nauczy się latać, ,

Gość • Środa [13.02.2019, 10:39:32] • [IP: 37.47.146.***]

Przeważnie potrącenia są na pasach bo na pasach należy przechodzić, a jak kto przechodzi tak ma. Czy pieszy nie posiada instynktu zachowawczego to inna sprawa.

Gość • Środa [13.02.2019, 10:39:16] • [IP: 37.47.188.***]

09:46 racja

Gość • Środa [13.02.2019, 09:46:40] • [IP: 178.238.249.**]

Jakby pojechał do szpitala to by mu zrobili wszystkie badania, nie pomyślał 👍

Gość • Środa [13.02.2019, 08:11:21] • [IP: 188.146.173.**]

Znowu na 11listopada przejechany, w sierpniu w tym miejscu też została przejechana kobieta ale z ciężkimi obrażeniami kierowca mówił że nie zauważył nikogo na pasach, ta pani do tej pory jest chora, tak jeżdżą niektórzy kierowcy, zabrać prawo jazdy i samochód może to nauczy jazdy

Gość • Środa [13.02.2019, 08:01:15] • [IP: 178.238.252.**]

zdezak iest poto by zdezac

Gość • Środa [13.02.2019, 07:43:31] • [IP: 185.13.106.***]

Na słowa " zabierzemy pana was do szpitala miejskiego' OŻYŁ I NATYCHMIAST WIAŁ CO SIŁ W NOGACH DO DOMU.

Gość • Środa [13.02.2019, 07:24:43] • [IP: 80.245.190.***]

"O wielkim szczęściu może mówić mężczyzna, który został potrącony przez samochód." No chyba zrezygnuję z takiego Wielkiego Szczęścia!

Gość • Środa [13.02.2019, 07:07:45] • [IP: 10.0.2.***]

Jeśli szedł po pasach, to przeleciał kilkanaście metrów! Szok.

Gośćrico • Środa [13.02.2019, 06:57:36] • [IP: 83.11.244.***]

a mialo byc bezpiecznie na tych przejsciach, dowalic kierowcy wysoki mandat nauczy sie przepisow...

Gość • Wtorek [12.02.2019, 23:51:42] • [IP: 176.221.123.***]

To jest taki dobry kierowca że po zderzaku zdiagnozuje uszkodzenia potrąconego.

Gość • Wtorek [12.02.2019, 23:34:24] • [IP: 94.254.233.**]

Tak ta BMka, kolo wrzywniaka hahha Jakiś Rudy młot przystąpił !! Co za ślepy rudzielec

Gość • Wtorek [12.02.2019, 23:16:11] • [IP: 176.221.122.***]

Trochę poleciał i leży. No to miał fuksa.

Gość • Wtorek [12.02.2019, 23:12:46] • [IP: 80.245.189.***]

to pech czy szczęście ? a może dwa w jednym ?

Gość • Wtorek [12.02.2019, 22:00:33] • [IP: 37.47.173.**]

kolego z 21:07:44 piszesz o granatowej beemce która z rozbitym przodem stoi koło warzywniaka?

Oglądasz 1-25 z 34
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■