POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.02.2019, 20:39:57] • Świnoujście

Grupa nastolatków zaatakowała dziewczynę

Grupa nastolatków zaatakowała dziewczynę

fot. iswinoujscie.pl

Agresywna grupa pobiła dziewczynę na ulicy Bema niedaleko Galerii Corso. Poszkodowana została zabrana na noszach do karetki i odwieziona do szpitala.

W środę około godziny 19.00 przed Galerią Corso doszło do poturbowania nastolatki. Napastnicy - kilka dziewczyn i chłopak, byli nieco od niej starsi. Dziewczyna została uderzona, doszło również do szarpaniny. W wyniku tego prawdopodobnie dostała ataku padaczki. Sprawcy oddalili się z miejsca.

Wezwano policję i ratowników medycznych. Pobita dziewczyna została ułożona na noszach i przeniesiona do karetki, następnie odwieziona do szpitala na obserwację.

- Zgłoszenie dotyczyło 14-latki, która dostała ataku padaczki. Na miejscu pacjentka przyznała, że choruje przewlekle na epilepsję. Została przewieziona do szpitala w Świnoujściu - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

Czekamy na więcej informacji od rzecznika policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Czwartek [14.02.2019, 15:29:26]

komentarzy: 99, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 99

Gość • Niedziela [17.02.2019, 21:12:58] • [IP: 176.221.113.**]

Nie wiem jak to rozumieć. Dziewczyna dostała ataku padaczki, a nastolatki ją za to skopali?

Gość • Piątek [15.02.2019, 20:02:09] • [IP: 157.25.154.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [15.02.2019, 08:51:18] • [IP: 80.54.236.***]

Patologia i dzicz, szkoda czasu na takich.

Gość • Piątek [15.02.2019, 01:26:51] • [IP: 88.156.135.***]

A co sie dzieje z tą Doniniczką patologią? Ponoć małolat ją kopnąl w dupsko ale co sie dziwić jak to wstyd przynosi wszędzie...wiecznie zajarana mamuśka...Nie zapomnę jaką wioskę zrobiła w sylwestra na muszli. Takie gnidy powinno sie tempić bo później o widać i słychać co robią. Wstyd młodzież przynosi miastu

Gość • Czwartek [14.02.2019, 19:35:06] • [IP: 81.204.98.**]

Prymitywna zakomleksiona mlodziez...powinni byc ukarani takze odszkodowaniem dla pobitej dziewczyny...

Gość • Czwartek [14.02.2019, 17:23:57] • [IP: 176.221.123.**]

Z komentarzy wynika, że jedna dziewczyna zaatakowała grupę. Wow toż dziewczyna musiała mieć siłę. A biedna młodzież stała i tylko się broniła. A podobno w grupie siła.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 16:52:19] • [IP: 217.172.249.***]

to nie wina złego wychowania tylko chorej idei kobiet do dążenia do równouprawnienia. kiedyś po gęgach napierdzielali się tylko faceci, mężczyźni, chłopcy itp. a TERAZ KOBIETA JEST MĘŻCZYZNĄ według prawa więc może po gębie okładać inną laske. prawo pracy dyskryminuje mężczyzn a kobiety dyskryminują sie same próbując być mężczyznami. ŻAL MI WAS GŁUPIE. ...

Gość • Czwartek [14.02.2019, 16:31:13] • [IP: 37.47.134.**]

Co ty piszesz jaka armia z krzywej!Tam same ćpuny i nie dostawione zasrance.Armia śmiechu warte.Noga tupnonc to spieprzają gdzie pieprz rośnie.Buraku nie ośmieszają się!

Gość • Czwartek [14.02.2019, 16:17:06] • [IP: 94.254.212.**]

Skoro tylu was tam było, staliście i się gapiliście to dlaczego nie pomogliście tej dziewczynie która leżała a w komentarzach piszecie głupio mądrze.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 16:13:49] • [IP: 77.252.46.***]

patusiarnia.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 16:05:31] • [IP: 88.156.232.**]

Dla takich tylko poprawczak i przymusowe prace społeczne

Gość • Czwartek [14.02.2019, 15:48:00] • [IP: 77.253.133.***]

To ze ktos chodzi do innej szkoly a nie do normalnej to nie znaczy że wszycy sa tam patologia sa tam osoby ktore znam i ktorymi sie normalnie rozmawia !Wiec ta patola to grupka pustakow z brakiem szcunku do innych osób. Mam nadzieje że te osoby zostana ukarnane jak najbardziej za ta dziewczyne!!

Gość • Czwartek [14.02.2019, 15:17:45] • [IP: 2.108.164.*]

Niestety, patologia w Polsce coraz większa.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 15:17:44] • [IP: 188.146.32.***]

patusiarnia.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 15:16:06] • [IP: 176.221.123.***]

Armia z Krzywej...

animal planet • Czwartek [14.02.2019, 14:58:21] • [IP: 62.69.251.***]

Dzień z życia patologii

Gość • Czwartek [14.02.2019, 13:44:14] • [IP: 37.47.156.***]

Nie wychowani rodzice mają patologiczne dzieci.Do niedawna taką matka sama łaziła po ulicach samopas później się szybko oszczeniła i teraz wielką mamusia bez zasad moralnych a córką bierze przykład.Mamusi nie widzi zajęta kolejnym konkubentem i żeglowaniem paznokci

Gość • Czwartek [14.02.2019, 13:38:51] • [IP: 176.221.122.***]

Komentarze Paździocha trzeb zablokować !!

Gość • Czwartek [14.02.2019, 11:59:36] • [IP: 80.245.188.***]

A oto małe zestawienie zawartych w dotychczasowych komentarzach epitetów: gnoje, patole, debile, gówniarstwo, bandytki, gnojki, zjeby genetyczne, guwno jady (pisownia oryg.) oraz propozycje kar: do AA, do poprawczaka, pałować nogi, do utylizacji, do więzienia i kamieniołomu na 5 lat. O tempora, o mores !!

Gość • Czwartek [14.02.2019, 11:53:31] • [IP: 178.238.253.**]

Słownik, rozmowy młodzieży, przyprawia o zawrót głowy, mam sporo lat ale nie wiedziałam ze tak wulgarne wyrazy istniej i posługuje się nimi młodzież z podstawówki.Gdzie te czasy kiedy chłopiec nosił dziewczynie teczkę, odprowadzał do domu, a kiedy udało musie trzymać koleżankę za rękę, to był szczęśliwy, Droga młodzieży nie bierzcie przykładu z tak zwanego zachodu, bo to rozpusta i chamstwo, oglądałam program 11-letnia dziewczynka urodziła dziecko, Weżcie to pod rozwagę!

Gość • Czwartek [14.02.2019, 11:53:06] • [IP: 176.221.124.***]

Dla takich tylko chłosta.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 10:44:19] • [IP: 5.173.136.**]

Ludzie gadają a gówno wiedzą jak było, byliście tam? Piszecie o tym że mają ukarać chłopaka bo szarpał dziewczyne. On stanął w obronie swojej dziewczyny gdyż ta wariatka z 8 rzuciła się na nią. Gdyby nie on nie wiadomo co by sie stalo

Gość • Czwartek [14.02.2019, 10:41:10] • [IP: 5.173.136.**]

Większość komentujących nie wie jak było.Myślicie że dziewczyna która dostała padaczki była niewinna? Ona tu nie jest niewinną ofiarą. Ona zaczęła prowokować po czym sama zaczęła szarpać tą dziewczyne, poźniej ją uderzyła z pięści w twarz. To była samoobrona a chłopak bronił tylko swoją koleżanke.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 10:39:54] • [IP: 185.210.39.***]

[IP: 164.127.241.***] - cała prawda

Gość • Czwartek [14.02.2019, 10:04:14] • [IP: 164.127.241.***]

Ta" agresywna grupa" to efekt stylu życia i wychowania w ich rodzinach - wychowania bez serca, rozmowy, za pomocą gadżetów i pilota oraz smartfonu -" masz w łapę smartfon, daj mi święty spokój!"

Oglądasz 1-25 z 99
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■