░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [08.03.2019, 18:19:19] • Świnoujście

Do porodu na sygnale! Ciężarną kobietę pilotowali Policjanci ze Świnoujścia

Do porodu na sygnale! Ciężarną kobietę pilotowali Policjanci ze Świnoujścia

fot. iswinoujscie.pl

Policjant to zawód zaufania społecznego. Funkcjonariusze nie tylko zajmują się łapaniem złoczyńców ale jak się okazuje pomagają również rodzącym kobietom, dojechać bezpiecznie na porodówkę.

W czwartkowy wieczór, ciemne volvo na numerach powiatu kamieńskiego, na drodze do Świnoujścia, było pilotowane przez policyjny radiowóz aż do izby przyjęć świnoujskiego szpitala.

Okazało się że pojazdem kierował mężczyzna, który wiózł rodzącą kobietę na porodówkę do świnoujskiego szpitala. Pojazd w asyście policji podjechał do promu, który natychmiast odbił od brzegu na Warszowie. Po stronie przeprawy Bielik oczekiwał kolejny radiowóz, który na sygnale asystował rodzącej kobiecie i kierowcy volvo w drodze do szpitala.

Gwoli wyjaśnienia dodajmy, że w kamieńskim szpitalu zamknięto porodówkę i pacjentki z regionu rodzą również w szpitalu w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 68, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 68

Gość • Poniedziałek [11.03.2019, 12:57:42] • [IP: 176.221.123.**]

super

Gość • Poniedziałek [11.03.2019, 08:14:10] • [IP: 10.0.2.***]

Dlaczego zamknięto porodówkę w KAmieniu?

Gość • Niedziela [10.03.2019, 21:26:51] • [IP: 37.47.170.***]

Typowa ludzka zazdrość 21 wiek. Wy tępe paly wsadzce sobie te chejty w buty będziecie 2 rozmiary wyższi. Idę kupę na was zrobić bo na tyle zasługujecie. Pozdrawiam środkowym palcem

Gość • Niedziela [10.03.2019, 10:00:18] • [IP: 5.173.152.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [10.03.2019, 09:21:31] • [IP: 176.221.122.***]

Brawo Policja. Brawo mama i tata, zgorzkniałym, możliwe że nawet przedwcześnie stetryczałym malkontentom... proponuję zrobić rachunek sumienia i przeczytać zapowiedzi jasnowidzów dotyczące Świnoujścia. Bo może nie wiecie, towarzysze trolle, ale w tych wizjach Świnoujście jest wymieniane z nazwy!. To co jest zapowiadane miłe nie jest. Redakcji też polecam tą lekturę. Może warto by zamieścić stały kącik na ten temat by niektórzy ludzie mogli się czasem otrząsnąć i zastanowić czemu są głupi i podli?. Możliwe że niektórym pomoże to być lepszymi a choćby i milszym dla innych, bardziej empatycznym człowiekiem?. Szczytem marzeń byłoby nawrócenie się kogoś ale o to, w czasach być może ostatecznych, coraz trudniej.

Gość • Niedziela [10.03.2019, 07:04:18] • [IP: 2.108.164.*]

A ja nadal nic z tego nie rozumiem... Policja do porodu?? Hmmmm... Od tego jest pogotowie.

Gość • Sobota [09.03.2019, 20:09:27] • [IP: 37.30.24.***]

Brawo. I pamiętajcie bo bardzo łatwo się osądza, niejednokrotnie źle Policjantów, to tez są ludzie od których cudów się wymaga...Czasami wystarczy chwila refleksji lub zastanowienia. Co ja bym zrobił? Najlepiej odwrócił głowę bo po co mi problem!!

Gość • Sobota [09.03.2019, 20:03:28] • [IP: 77.114.78.***]

Zawistnosc ludzka nie zna granic !! Az tak was ubodlo. . Miał czekać w kolejce na prom aż w aucie urodzi !! Nie ważne ile godzin ważne że dojechali bezpiecznie i zdrowo bez komplikacji. . Odpuścił sobie durne komentarze bo zniżacie się do poziomu oddziału przedszkolnego.

Gość • Sobota [09.03.2019, 19:58:32] • [IP: 31.1.163.***]

Sensacja na miarę wiochy zabitej dechami, jak widzę poziom tych wydarzeń to żenada post równoznaczny co poród krowy na pastwisku albo ze wapnicy postawili dwie nowe lampy

Gość • Sobota [09.03.2019, 18:46:24] • [IP: 94.254.232.***]

Żal wam tyłki ściska ciemny narodzie. Gdzie jest napisane że oni prosili o eskorte. Czego wy nie rozumiecie? Objechac z anonim łatwo. Ocenić zmieszać z błotem Polaczki cebulaczki. Jedna pisze ze pociągiem jechała, spoko skoro stary miał to w d**** że rodzisz to leciała ciuchcia. Tu mężczyzna po prostu wiózł swoją kobietę bo nie uważał że musi wezwać pogotowie bo może się ono przydać komuś innemu. A że policja się napatoczyla to tylko chwała im za to że mieli ochotę sobie ich eskortowac. Wstyd mi za was. Wsioki jedne.

Gość • Sobota [09.03.2019, 17:39:58] • [IP: 188.125.59.**]

A to pogotowia nie mozna wezwac? Ostatnio w szczecinie ratownicy przyjeli porod w drodze do szpitala wlasnie...

Gość • Sobota [09.03.2019, 17:14:14] • [IP: 2.108.164.*]

Policja eskortuje ciężarne do szpitala, robi pogadanki z przedszkolakami i emerytami, rozdaje odblaski... Czy naprawdę nie ma dla niej poważniejszych zadań?

Gość • Sobota [09.03.2019, 16:41:41] • [IP: 91.106.146.**]

A milicjant pewnie liczył że minimum pinćset zlotyk mandatu wypisze a tu taki psikus :D hahaha

Gość • Sobota [09.03.2019, 15:18:22] • [IP: 31.1.163.***]

Królowa życia z Wiejkowa 😂

Gość • Sobota [09.03.2019, 15:12:54] • [IP: 92.42.119.***]

Ma Volvo należy mu się eskorta bo u nas korki są :) żenada

Gość • Sobota [09.03.2019, 14:48:17] • [IP: 94.254.201.*]

Dla mnie lekka przesada z tą policja ja osobiście też podlega. Pod kamień Pomorski a rodziłam w swoniujsciu i dzień wcześniej przyjechałam pociągiem bo innego transportu nie miałam i na drugi dzień urodziłam i problemu nie było i policji ani karetki nie potrzebował. Logicznie pomyślą. Żeby dzień wcześniej się zgłoś i do. Porodu i tyle.. Pozdrawiam

Gość • Sobota [09.03.2019, 14:02:24] • [IP: 92.42.113.***]

A ja mam zasadnicze pytanie, ile godzin jeszcze minęło zanim ta pani urodziła? 2, 3 czy 10?

Gość • Sobota [09.03.2019, 13:50:53] • [IP: 94.254.197.***]

Ja poszłam na pieszo do szpitala do porodu. A tu jakaś eskorda policji. A co to gwiazda jakaś czy co?! Z kamienia lub okolic. Nie znam takiej.

xiadzteofil • Sobota [09.03.2019, 13:39:44] • [IP: 176.221.122.***]

Panie Arku, podjął Pan słuszną decyzję, proszę nie wdawać się w dyskusję z dziadostwem poniżej, to nie ma sensu, a tak w ogóle gratuluje.

Gość • Sobota [09.03.2019, 13:25:31] • [IP: 5.173.144.***]

Kierowca pisze, że został zatrzymany do kontroli. Może dlatego kobieta zaczęła rodzić ?Kto wie co by przy nich znaleźli.Druga sprawa fama chodzi, że kobita jest młoda i nieogarnięta. To co się dziwić.

Gość • Sobota [09.03.2019, 12:29:47] • [IP: 176.221.123.***]

100 tyś młodych kobiet nagminnie uchyla się od rodzenia dzieci

Gość • Sobota [09.03.2019, 11:32:52] • [IP: 31.0.35.***]

Czy jest tu komentarz negatywny jakiejs kobiety, która kiedyś rodziła? Chłopy! Opanujcie się i przestańcie pisac komentarze do sytuacji o której nawet nie umiecie sobie wyobrazić😉

Gość • Sobota [09.03.2019, 11:26:54] • [IP: 2.108.164.*]

Mimo wszystko nie rozumiem. Po co eskorta policji do porodu... Ktoś zna logiczne wyjaśnienie?

Gość • Sobota [09.03.2019, 11:19:58] • [IP: 31.0.42.*]

Nikt Nie dzwonił ani na Policje ani na karetkę. Coż za ludzka metalność. Czytać nie potraficie. ? Tatuś Bochater !!

Gość • Sobota [09.03.2019, 11:08:21] • [IP: 62.69.251.***]

Taaak, pilotowanie roztrzęsionego tatusia in spe to bardzo odpowiedzialne ze strony policji. Nie prościej (i bezpieczniej) było zawieźć ciężarną radiowozem do szpitala? Myślenie nie boli, nawet policjanta.

Oglądasz 1-25 z 68
■ Astaldi nie chce zapłacić za gadżety. Miało być uroczyście i z gadżetami. Były tylko gadżety. Na 5 lipca ubiegłego roku miasto zaplanowało uroczyste podpisanie umowy o budowie tunelu pod Świną. Zamówiono 1000 breloczków i antystresowych gadżetów w kształcie czapki z daszkiem o wartości 9 tysięcy złotych. Uroczystość tego dnia się jednak nie odbyła, a umowy z firmą Astaldi w ogóle nie podpisano. Kto zapłaci za gadżety? ■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■