░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [11.03.2019, 18:04:50] • Świnoujście

Dzień Spa na Dzień Kobiet

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Święto Kobiet, które w tym roku wypadło w powszedni piątek to nie był najlepszy czas dla świętowania dla naszych zapracowanych Pań. Dlatego też organizatorzy części imprez zdecydowali się zaproponować termin sobotni. Tak też stało się w hotelu Trzy Wyspy gdzie impreza odbywała się specjalna edycja imprezy pod nazwą Day Spa. Dlaczego ta sobota w spa była szczególna? Ano dlatego, że dla pań przygotowano szereg atrakcji zdrowotnych i kulinarnych, a dochód z całego dnia przeznaczony dla Stowarzyszenia Kobiet po Chorobie Raka Piersi „Anna". Z samych tylko biletów dla Stowarzyszenia organizatorzy zebrali dla świnoujskich Amazonek kwotę6478 złotych!

Przybywające panie witała ( także-w zdecydowanej większości) żeńska załoga ośrodka. Drinki,pyszne przekąski, słodkie desery... Taka oprawa spotkania służyła integracji, wzajemnemu poznaniu, rozmowom, nie tylko o tzw „babskich sprawach". Rozkosze podniebienia były tu jednak tylko dodatkiem do zasadniczego dania. A tym najważniejszym-otwarte szeroko gabinety strefy spa.

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Panie mogły skorzystać ze zdrowotnych kąpieli. Kto nie chciał zanurzyć się w całości miał okazję ulżyć zmęczonym stopom w wodnych wirówkach.

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Dzień Spa okazji Dnia Kobiet utrzymał w pełnej gotowości fachowców masażu, fizykoterapeutów.

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Goście docenili zbawienny wpływ inhalacji. Do stanowisk z inhalatorami, przez cały wieczór ustawiały się kolejki.

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Dziesiątki pań zaznało chwil odprężenia połączonych z głęboką inhalacją w grocie solnej.

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Po sobotnim Dniu Spa, jego uczestniczki powracały przekonane, że forma integracji jaką zaproponowali organizatorzy warta jest kontynuacji w przyszłości. Chyba nie było także takich, które nie miałyby pewności jak bardzo ważne dla zdrowia i psychiki są odprężające zabiegi. Dla nich najważniejszymi informacjami jakie uzyskały na pożegnanie są te, że z centrum spa przy ulicy Cieszkowskiego można korzystać nie tylko od święta. Mało tego-mieszkańcy Świnoujścia korzystają tu ze specjalnej oferty.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Wtorek [12.03.2019, 21:07:48] • [IP: 83.8.168.**]

Piękna impreza.Dziękujemy!

Gość • Wtorek [12.03.2019, 12:43:53] • [IP: 31.11.129.***]

fajnie tylko kto o tym wiedział !

Gość • Poniedziałek [11.03.2019, 18:45:46] • [IP: 31.11.130.***]

DZIĘKUJEMY

Oglądasz 1-3 z 3
■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■